NOVINKA - Změny na Ronnie.cz


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny na Ronnie.cz  Úvodní stránka -> Ronnie.cz -> NOVINKA - Změny na Ronnie.cz
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LaFontaine


PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se do té máznuté diskuze taky zapojil. Bylo tam pár negativních ohlasů, ale i dost pozitivních, který měly daleko víc souhlasnejch hlasů a celkový vyznění bylo podle mě úplně v pohodě, takže tomu v tomhle případě taky nerozumím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Problém internetových diskuzí obecně je pořád stejný. Lidi si ve virtuálním světě dovolí uplně jiný věci než v reálu, a to nejen po stánce obsahu ale vůbec i kdyby si člověk něco myslel, často říct to tomu člověku do obličeje je věc druhá.
Proto se diskuze pak někdy zvrtnou tam kam se zvrtnou.

Co se týče toho mazání... máš samozřejmě pravdu, často (a nejen na Ronnie) se smaže/zablokuje diskuze, kde jsou i normální nezávdané příspěvky. Ale tady to už zase je o tom, že si musíš uvědomit, že moderátor taky nemá celej den na to, aby četl a kontroloval diskuze a jednotlivě mazal závadné příspěvky. Když to pak přeroste určitou hranici, řeší se to proto celkovým zablkováním nebo smazáním a toto takhle je snad na všech větších zpravodajských serverech a serverech s diskuzema obecně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bbvka


PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 7:25 am    Předmět: soukroma zprava Odpovědět s citátem

Zdravim,
Ronnie, prosim te, chtel bych se zeptat, zda neni nejaky problem s posilanim soukromych zprav?
Psal jsem zpravu shodou okolnosti zrovna tobe pred dvema dny a stale je "na ceste". Zkousel jsem to vcera znovu a opet stale na ceste.
Nedavno jsem psal i Ondrejovi ohledne vzorku a taky byla na ceste. Pak jsem nasel jeho mail tak jsem mu napsal a neresil zpravy. A koukam ze nyni uz je zprava zarazena v odeslanych, jen nevim po jaky dobe se tedy odeslala.

Tak nevim co s tim.
Diky
bob
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 7:29 am    Předmět: Re: soukroma zprava Odpovědět s citátem

Zpráva ve stavu "Na cestě" nebo tady ve fóru se to jmenuje "Nedoručené" znamená, že Tys ji odeslal, ale příjemce, v tomhle případě já, jsem ji ještě nečetl. V okamžiku, kdy ji příjemce přečte, se Ti přesune do Odeslaných. (Btw. kouknu na ni dnes, máme trochu napilno... nový obchod v Plzni, možná i nové fitko v Praze... :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Peet
peetthemaster


PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 7:34 am    Předmět: Re: soukroma zprava Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Zpráva ve stavu "Na cestě" nebo tady ve fóru se to jmenuje "Nedoručené" znamená, že Tys ji odeslal, ale příjemce, v tomhle případě já, jsem ji ještě nečetl. V okamžiku, kdy ji příjemce přečte, se Ti přesune do Odeslaných. (Btw. kouknu na ni dnes, máme trochu napilno... nový obchod v Plzni, možná i nové fitko v Praze ... :)


Ooou :) Tak to se budeme těšit na info :)
_________________
Můžeš jít k zemi, ale musíš se zvednout!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bbvka


PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 9:05 am    Předmět: Re: soukroma zprava Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Zpráva ve stavu "Na cestě" nebo tady ve fóru se to jmenuje "Nedoručené" znamená, že Tys ji odeslal, ale příjemce, v tomhle případě já, jsem ji ještě nečetl. V okamžiku, kdy ji příjemce přečte, se Ti přesune do Odeslaných. (Btw. kouknu na ni dnes, máme trochu napilno... nový obchod v Plzni, možná i nové fitko v Praze... :)


Aha, dik za vysvetleni ;] ja se jen bal ze se to nedorucilo.
V pohode, nespecha to, jen me to matlo.

Tak at se dari..na nove fitko jsem taky zvedav :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peet
peetthemaster


PříspěvekZaslal: út květen 05, 2015 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, od včerejška mi forum nějak blbne. Přečtu si nějaký topic a místo toho, aby se označil jako přečtený, tak stále svítí s oranžovým, jako bych ho vůbec nečetl..
_________________
Můžeš jít k zemi, ale musíš se zvednout!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út květen 05, 2015 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peet napsal:
Martine, od včerejška mi forum nějak blbne. Přečtu si nějaký topic a místo toho, aby se označil jako přečtený, tak stále svítí s oranžovým, jako bych ho vůbec nečetl..


Zkus promazat cookies, mohlo by to pomoci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Peet
peetthemaster


PříspěvekZaslal: út květen 05, 2015 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Peet napsal:
Martine, od včerejška mi forum nějak blbne. Přečtu si nějaký topic a místo toho, aby se označil jako přečtený, tak stále svítí s oranžovým, jako bych ho vůbec nečetl..


Zkus promazat cookies, mohlo by to pomoci.


Zkusím, díky :)
_________________
Můžeš jít k zemi, ale musíš se zvednout!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2015 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz to jede ? Copak tomu bylo ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2015 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bylo to rozbitý.

(Ne vážně, ono jsme minulý týden měnili server a tak to má nějaké porodní potíže, ještě nejspíš nějakou dobu budou... Pokud narazíte na něco, co nefunguje, prosím dejte mi vědět na martin@ronnie.cz, já jak sem poslední dobou nechodím úplně často, ne vždy si toho hned všimnu.)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Turakam


PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2015 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Len tak na okraj Ramy vyhral AC Brasil a bol ajlive stream, škoda
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen technicka .... co takhle mobilni verze fora + webu ??


Jestli se to resilo sorry
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: po červen 29, 2015 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nerad bych se tady někoho dotknul, ale už několikrát jsem si říkal, že by v rubrice Váš příběh nemělo být jediným kriteriem zveřejnění "něco napsat". Myslím, že většina ví které příběhy myslím. Chápu motivaci těch lidí v podobě proteinu zdarma, ale publikovat prostě všechno co přijde, mi přijde jako trochu degradace celého portálu a jeho úrovně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2015 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Martine jen pro info, nevim jestli o tom víš, dneska mi to několikrát hlavně teď večer vůbec nechtělo načíst a házelo nedostupnost MySQL
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny na Ronnie.cz Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: