NOVINKA - Změny na Ronnie.cz


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny na Ronnie.cz  Úvodní stránka -> Ronnie.cz -> NOVINKA - Změny na Ronnie.cz
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olejnas


PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Nějak nechápu, kdo a proč by si někdo kupoval a nosil oblečení za plnou cenu, kde je reklama na nějakou firmu *a01* Ze strany firmy to asi taky není úplně investice s příznivým ROI, pokud by to měli dávat levně/zadarmo.

Co te tak sleduji ruzne v diskusich (hlavne netykajicich se fitness), tak ty nechapes vic veci. Merch je klasicky marketingovy kanal, ktery jako jeden z mala prinasi primy vynos. Ronnie.cz je zabehnuty web/forum s pomerne loajalni zakladnou a spousta lidi si to triko, nebo mikynu koupi, uz jen proto aby vyjadrili soudrznost ke tehle komunite apod. Sam Ronnie potvrzuje, ze by zajem o takove veci byl...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ALKAPONE


PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Co se mě a kolegů tak lidé občas ptají, zájem o trička nebo obecně oblečení s našimi logy by byl nemalý. Ostatně třeba jako v případě Extrifitu, jejich trika se prodávají velmi dobře. Nicméně teď nějaká trika Ronnie.cz v prodeji budou, buď už jsou ve výrobě, nebo nějak finišují přípravy, jde to trochu mimo mě, ale vím že jsme to tu řešili a tak ještě asi chvilku a budou... :)


Tak to je dobra zprava

Spazik napsal:
Nějak nechápu, kdo a proč by si někdo kupoval a nosil oblečení za plnou cenu, kde je reklama na nějakou firmu Ze strany firmy to asi taky není úplně investice s příznivým ROI, pokud by to měli dávat levně/zadarmo.


Spaziku.. tvuj nazor na obleceni vsichni dobre znaji.. neni duvod se dal vyjadrovat
_________________
`Bolest, kterou cítíš dnes, bude síla, kterou pocítíš zítra…`
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pro spazika jednu kabelku s logem ronnie prosím!
jinak taky bych si rad alespon jedno tricko s logem koupil
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: út květen 27, 2014 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na mainwebu mi to v postraní liště neukazuje nejnovější komentáře ke článkům, galeriím apod.
Jsem jediný, nebo to tak ještě někdo má? V čem by mohl být problém?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: st květen 28, 2014 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Na mainwebu mi to v postraní liště neukazuje nejnovější komentáře ke článkům, galeriím apod.
Jsem jediný, nebo to tak ještě někdo má? V čem by mohl být problém?


Nikdo nic?

Edit: dokonce jsem vymazal i cookies a teď se mi na foru se*e i to, že něco okomentuju a vidím to jako nepřečtené.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2014 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Od včerejška mi to po odeslání příspěvku skoro vždycky hodí jakousi chybu DEBUG MODE 506, příspěvek se sice odešle, ale je to divný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2014 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

test
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2014 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně ne. Pošli mi nějaký printscreen nebo tak něco, děkuji. Ideálně i odkaz na příspěvek, kde se Ti to stalo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
jachym


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2014 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stalo se mi to včera 2x a dneska zas, na různých počítačích, nestane se to vždy, až to zase udělá zkusim print screen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bazycek


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2014 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jn me taky dnes parkrat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2014 5:19 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Martine, teď jsem odeslal odpověď vedle v topicu o amixu a hodilo mi to tu chybu, co píší kluci. Ještě, že jsem to tady před tím četl, jinak bych tomu nevěnoval pozornost. Stalo se mi to teď poprvé, ale v posledních dnech jsem tuším nikde nepsal.

_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2014 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík, je to (doufám) opraveno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2014 8:58 pm    Předmět: test Odpovědět s citátem

test
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2014 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jjjj
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2014 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mmm
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny na Ronnie.cz Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: