NOVINKA - Změny na Ronnie.cz


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny na Ronnie.cz  Úvodní stránka -> Ronnie.cz -> NOVINKA - Změny na Ronnie.cz
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 12:23 pm    Předmět: NOVINKA - Změny na Ronnie.cz Odpovědět s citátem

V souvislosti se spuštěním streamového videa jsem dnes udělal docela výraznou změnu na titulní stránce Ronnie.cz, kde:
- se prodloužil výpis diskuzí z fóra (původně 6, nyní 15 posledních),
- zmizel výpis nabídky práce,
- úplně zmizel kalendář posledních novinek na webu (byl prakticky nepoužívaný),
- místo práce a kalendáře je tam nyní výpis tří videozáznamů (které vybíráme my, ale jak z redakčních tak z Vašich),
- a také poslední 4 nově přidané galerie u profilů čtenářů.

Prosím, kdyby Vám něco v této souvislosti nefungovalo jak má, nebo byste měli nápad na změnu/vylepšení, dejte mi vědět.



Naposledy upravil Ronnie dne pá červen 13, 2014 8:48 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Seva98


PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Udelat tady s toho tlacitka, tak jako je tlacitko v nadpise "Diskuzni forum".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Něco se v této souvislosti stalo i s fórem a zdá se mi, že na fóru nebylo tolik posledních příspěvků...

_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Seva98 napsal:
Udelat tady s toho tlacitka, tak jako je tlacitko v nadpise "Diskuzni forum".


Dík. Horní jsem teď udělal (video), dolní zatím ne, protože neexistuje stránka, kde by byly všechny galerky pohromadě... jakmile ji udělám, tak to prolinkuju (pak bude i aktivní odkaz "Další nové" pod výpisem galerií... teď je šedý.)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Něco se v této souvislosti stalo i s fórem a zdá se mi, že na fóru nebylo tolik posledních příspěvků...


Aha, já vidím fórum trochu jinak než ostatní, tak jsem toto nevěděl... Zrušil jsem tu reklamu, co tam byla a mohlo by to být OK... Větší počet posledních příspěvků bych nechal...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Zrušil jsem tu reklamu, co tam byla
A co na to investor nebo klient nebo jak se tomu říká?

Jinak už je to ok.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
A co na to investor nebo klient nebo jak se tomu říká?

Jinak už je to ok.


Asi tomu říkáme klient , ale jeho kampaň už skončila, tenhle banner tu zůstal tak nějak omylem:).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím kam to mám dát, dám to sem.

Objevil jsem chybu na hlavním webu, když jen najedu myší na záložku Powerlifting, nebo když jsem na medicina.ronnie.cz a najedu myší na jinou, název se změni na něco jako Vědacína

_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YUD


PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je takovej malej návrat do dob národního obrození, kdy se tvořily nový slova jako třeba čistonosoplena, klapkobřinkostroj a tak
_________________
Nejlepší posilovna v Brně:
www.spinningafitness.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední dny měl web dost starosti s rychlostí (ehm, pomalostí), s trochou štěstí by to mohlo být k dnešku vyřešeno (alespoň na většině částí webu, na zbývajících doladíme během pár dní ).

Při té příležitosti jsme našli i jednu zbytečnou chybu v galeriích v článcích na Ronnie.cz, kterou jsme odstranili a díky čemuž by od teď mělo být procházení fotogalerií u článků podstatně rychlejší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám poslední dobou takovej problém, používám chrome a když pošlu nějakej post, např. PM, tak se mi forum sekne - zprávu to pošle, ale stránka prohlížeče je prázdná a adresa je např při PM: https://forum.ronnie.cz/privmsg.php Nevím, jestli to je u mě nebo u vás, ale dávám tomu tak 80%, že to je u vás
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně to dělá to samé...
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tiano


PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
Mám poslední dobou takovej problém, používám chrome a když pošlu nějakej post, např. PM, tak se mi forum sekne - zprávu to pošle, ale stránka prohlížeče je prázdná a adresa je např při PM: https://forum.ronnie.cz/privmsg.php Nevím, jestli to je u mě nebo u vás, ale dávám tomu tak 80%, že to je u vás


Ono to sice udělá, ale post se odeslal, tzn. že když zavřes tu stránku, tak post bude postnutý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tiano


PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
Mám poslední dobou takovej problém, používám chrome a když pošlu nějakej post, např. PM, tak se mi forum sekne - zprávu to pošle, ale stránka prohlížeče je prázdná a adresa je např při PM: https://forum.ronnie.cz/privmsg.php Nevím, jestli to je u mě nebo u vás, ale dávám tomu tak 80%, že to je u vás


Ono to sice udělá, ale post se odeslal, tzn. že když zavřes tu stránku, tak post bude postnutý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny na Ronnie.cz Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: