NOVINKA - Změny na Ronnie.cz


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny na Ronnie.cz  Úvodní stránka -> Ronnie.cz -> NOVINKA - Změny na Ronnie.cz
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2014 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jjjj
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MOOG


PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2014 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zzzzzzzzzz
_________________
www.koumal.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2014 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tohle ("zzzzzzz") dělá mailserver a já se ho marně snažím rozběhnout... Proto tyhle pokusy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MOOG


PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2014 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Debug
_________________
www.koumal.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2014 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A 7000 mejlů ve frontě... : (

...edit: asi vyřešeno...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2014 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Něco se teď předělává na ronnie? Mainweb i forum se mi uplně šíleně seká a stránka se načítá i dvě minuty. Cookies i mezipamět jsem vymazal a ostatní stránky šlapou normálně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2014 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj server má nějaký problém, řešíme to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2014 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už by to mělo běžet OK.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2014 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Už by to mělo běžet OK.

bezi
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2014 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl jsem se podívat na finále bikiny http://kulturistika.ronnie.cz/c-20442-smartlabs-cup-2014-videozaznamy.html cca. 47 minuta a dokud se mi nenačte celé video tak se v nedá na daný čas rovnou přeskočit. Je to chyba u mě nebo v přehrávači videa, který to neumožňuje?
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirka Kalous napsal:
Chtěl jsem se podívat na finále bikiny http://kulturistika.ronnie.cz/c-20442-smartlabs-cup-2014-videozaznamy.html cca. 47 minuta a dokud se mi nenačte celé video tak se v nedá na daný čas rovnou přeskočit. Je to chyba u mě nebo v přehrávači videa, který to neumožňuje?

Druhá možnost :-)
Taky nesnáším tyhle přehrávače, majitelé těch webů si asi myslí, že všichni mají 100mbit internet (nehledě na to, že jim to taky zvyšuje bandwidth na serveru - uživatel musí loadovat celé video, i když chce třeba jen posledních 10min).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
...majitelé těch webů si asi myslí, že...


Možná lepší věci, do kterých nevidíš, nekomentovat.

Jirka Kalous napsal:
Chtěl jsem se podívat na finále bikiny http://kulturistika.ronnie.cz/c-20442-smartlabs-cup-2014-videozaznamy.html cca. 47 minuta a dokud se mi nenačte celé video tak se v nedá na daný čas rovnou přeskočit. Je to chyba u mě nebo v přehrávači videa, který to neumožňuje?


Bohužel ten player tohle neumí a nový byl sice ve stádiu těsně před spuštěním, ale jeho autor se nějak odmlčel a tak se trochu bojím, že budeme začínat od začátku a chvilku to, než něco modernějšího nasadíme, potrvá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spazik


PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Spazik napsal:
...majitelé těch webů si asi myslí, že...


Možná lepší věci, do kterých nevidíš, nekomentovat.


Tak co je za tím, je to moc drahé nasadit takový přehrávač?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2014 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
nevím kam to napsat tak to napíšu zde.
Občas si všímám,že se na hlavní stránce Ronnie mažou celé diskuze,nebo se zablokují,když lidé mají nějaké negativní ohlasy.Mohl bys to prosím Martine nějak objasnit?Nežijeme přeci v komunismu,aby i zde byla taková cenzura (přeci jen,je to diskuze a tam se objeví i negativní ohlasy)
Neber to prosím jako nějaké rýpání,ale mě to docela zaujalo.
Zdeněk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdeňku nemyslím, že by někdo za diskusní příspěvek na Ronnie.cz seděl ve vězení nebo byl popraven... to jen odlehčeně k tomu "nežijeme za komunismu". :)

V textu níže nepíšu o žádné diskusi konkrétně.

Obecně platí pořád to stejné, co jsem tu k diskusím už někdy psal, totiž že ve chvíli, kdy virtuální diskuse třeba jen hypoteticky může ublížit někomu v reálném světě, tak v jejím odstranění, ať už to udělám já nebo někdo jiný, nevidím problém. Bývají ale i jiné důvody, někdy je to třeba i volba mezi dvěma špatnými rozhodnutími. Ale z mého pohledu to jsou jen a pouze diskuse na internetu, tzn. věc v porovnání s řadou dalších naprosto banální (byť chápu, že tento můj názor asi řada lidí nesdílí, minimálně prvopocitově).

Btw. teď mi to nedalo a kouknul jsem do databáze, z 18010 redakčních článků na webu jich nemá diskusi 70, což i v vzhledem k tomu, že datum nejstaršího článku je duben 2002, je mnohem méně, než bych i sám čekal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny na Ronnie.cz Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: