Posilovna v Praze


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilovna v Praze  Úvodní stránka -> Trénink -> Posilovna v Praze
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martinacm9


PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 12:56 pm    Předmět: Praha, Bohnice Odpovědět s citátem

Od října 2013 jdu na VŠ do Prahy a bydlet budu v Praze 8, Bohnice. Takže se rozhoduji, resp. hledám kde budu pravidelně protahovat tělo

Co jsem koukal, tak prakticky za barákem mám poměrně hezkou posilovnu Visla, ale přijde mi dost drahá, navíc co jsem koukal na jejich stránky, tak žádná studentská sleva (možná se mýlím). Nějaká jiná v okolí?

Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 2:26 pm    Předmět: Re: Praha, Bohnice Odpovědět s citátem

Martinacm9 napsal:
Od října 2013 jdu na VŠ do Prahy a bydlet budu v Praze 8, Bohnice. Takže se rozhoduji, resp. hledám kde budu pravidelně protahovat tělo

Co jsem koukal, tak prakticky za barákem mám poměrně hezkou posilovnu Visla, ale přijde mi dost drahá, navíc co jsem koukal na jejich stránky, tak žádná studentská sleva (možná se mýlím). Nějaká jiná v okolí?

Díky

Já jsem si teda nevšiml že by posilky v Praze dávaly studentské slevy. Hold, jsou bez dotací.
Zkus se poptat ve své škole jestli tam není dostupná posilovna. Pokud bude, nebude to žádný luxus, ale mohlo by to být hodně levné.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tvrdokozus


PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já tam chodil do fit Ludviík, stačí si vygooglit, byla to pěkná klubová posilka, ale už je to celkem dlouho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johan


PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Do ludvíka sem chodil,když byli na palmovce,bejvalo to good,pak šli právě nahoru do bohnic http://www.fitludvik.cz/provozovny.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenye


PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja jsem po 8 letech v Praze nasel fitko, ktery mi vyhovuje http://www.fitnessstar.cz/ V klidu si tam na velke ose muzu odjet mrtvolu,drepy,premisteni pri ruznych silovych rutiinach. No a kdyz je potreba jet partie zvlast, tak tam jsou vsechny potrebne kladky,hromady jednorucek az do 60kg.
Dietit se tam da taky, cca 10 kardio-stroju (rotopedy,pasy,...)

Vstup je za stovku a pres kolem poledne za 50Kc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kocik™


PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2013 8:36 pm    Předmět: BBC Odpovědět s citátem

Zdravím, chodíte někdo do BBC na Vinohradský? Kvůli jejich akci na studentský měsíční vstupný nad nim uvažuju, ale zajímala by mě vybavenost, je mi jasný, že tam bude milion kardio strojů, ale je tam k dispozici volná činka, tim myslim MT, dřepy, vzpěračský cviky apod.? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2013 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

se tam můžeš jít podívat, oni tě tam rádi pustí, aby ti pak mohli prodat vodu 0,5 l za Kč 50...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bugaboo


PříspěvekZaslal: st říjen 02, 2013 2:00 pm    Předmět: Re: BBC Odpovědět s citátem

Na Vinohradské to jde (když si nevšímáš nablbých bárbín a borců v XS tričku). Vodu si tam nosí kde kdo vlastní. Sice dělají nějaké bu bu bu, ale na to jim každý s*ere. Volné činky nějaké jsou, s místem to je horší, ale vždy se někam nacpeš. Dřepařská klec tam je, hrazdy jsou dole před boxerským sálem, nějaké na protisměrných kladkách, milion zbytečných strojů. V patře jsou jen činky, osy, nějaké tlaky na ramena, 3x multipressy, 3x bench. Když se zeptáš, tak tě asi provedou, možná nabídnou nějakou testovací hodinu. Dopoledne je prázdno, plní se to kolem 17-19. Brzy ráno taky narváno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: út listopad 19, 2013 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, nechodí někdo cvičit do Domyna? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Loudy


PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2014 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechodí tady náhodou někdo k Pevanovi v Karlíně?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rybickaCZ


PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2014 10:15 pm    Předmět: WC Odpovědět s citátem

nechodi nekdo do worldclass na chodove ? kdyztak pm hledam nekoho s kym cvicit kdyz nejsem zrovna s trenem.Chodím 6x tydne +-
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2014 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem byl ve fitku u Tomáše Bureše na Opatově a totální propadák...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
J.Cube


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2014 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Novic napsal:
Dnes jsem byl ve fitku u Tomáše Bureše na Opatově a totální propadák...


muzes se vice rozepsat a byt vice konkretni?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2014 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Novic napsal:
Dnes jsem byl ve fitku u Tomáše Bureše na Opatově a totální propadák...


Co se ti nelíbilo? Já tam dnes byl taky - mezi 17:00 a 19:30
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2014 6:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedná se o subjektivní pohled, vím, že se mnou nebudete souhlasit, proto můj názor berte s rezervou...
- všude samá zrcadla (nejsem ten typ, co by se při každým opakování musel na sebe dívat, nebo se mezi sériemi česat a prohlížet se v nich)
- malý prostory (víc jak 10 lidí a člověk se neoblíkne, víc jak 15 lidi a člověk si nezacvičí)
- vrátnice a společenský prostory (křesla na kafíčko apod.) jsou ve stejný místnosti (přes uličku) jako samotnej gym (nejsem žádnej šílenec, ale občas s něčím prásknu - stroj, činka + nemám rád, když na mě někdo při cvičení čumí...)
- jedna rovná benchovací lavice - a to je ještě tak na pi (ka)ču, že když si na nu člověk lehne, hlava mu přepadává za lavičku... tělo se musí posunout dopředu (poté se činka obtížně vyndává, při vyšší zátěži nápor na ramena apod., vrátit činku zpět je také zážitek - vždy tam musí mít člověk nějakou rezervu, aby si návrat činky do stojanu ohlídal)
- málo strojů (byl jsem nažhaven na stroje značky Hammer Strength... především na ty se zaměřením na prsní svaly... na prsa tam je pouze jeden, klasický tlaky vsedě).

To jsou pravděpodobně ty největší prohřešky, který jsem zde shledal. V konkurenci mnoha posiloven v Praze toto fitko upadá do těžkého průměru.

A abych jen nekritizoval, bradla tam jsou ta nejlepší, na kterejch jsem cvičil (jsou nastavitelná - užší a širší úchop)... ale čekal jsem prostě víc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilovna v Praze Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: