shyby


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - shyby  Úvodní stránka -> Trénink -> shyby
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: po duben 21, 2014 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejvíc sranda jsou ty Lever
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jožko.mrkvička


PříspěvekZaslal: po duben 21, 2014 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tony HORTON je najlepší tréner na svete
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evan


PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, jak by měl správně vypadat shyb?
Hrudník až k ose nebo tak jako je to na druhém obrázku.
Podle mě je správně první obrázek (až k hrudníku), ale někde jsem slyšel/četl že když jdu až k hrudníku, tak v horní pozici přebírají práci ramena...?


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S těma ramenama na tom něco bude, protože se mi už hodněkrát stalo, že když jsem těch shybů dělal moc, tak mě druhý den celkem slušně boleli zadní delty/střední delty.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Není to sice úplně odpověď na to, zda první nebo druhý obrázek, ale rozhodně se tato znalost hodí.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woko_O


PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako na prvním obrázku ne.. Spíš tak že taháš hrudník k ose ale končíš cca někde pod bradou (jak začínaj klíční kosti u krku). Dle mě nemá cenu tahat až tak vysoko nad osu pokud teda nehodlaš dělat nějaký muscle-up...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oddo


PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu, že většina lidí má zadní delty oproti čelním zaostávající, tak bych se těch shybů, kde dotahuješ k hrazdě až hrudník, vůbec nebál Záleží, jaké máš cíle..
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
evan


PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ten kdo cvičí shyby na procvičení křídel - tzn. má je v tréninku zad, tak by asi měl cvičit jako na obrázku č.2. Když bude takhle cvičit, udělá jich i více a tím pádem i procvičí danou partii více (si myslím já).
Ale podle mě striktní shyb je hrudníkem k ose. Kdekoliv někdo dělal shyby ať jsou to rúzné zkoušky/přijímačky/fyz. testy tak je tam hrudník k ose.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se snažím přitahovat co nejvýš a trochu to nahoře podržet :). Jinak mi ale mnohem víc vyhovuje hrazda bez tyče uprostřed.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Já se snažím přitahovat co nejvýš a trochu to nahoře podržet :). Jinak mi ale mnohem víc vyhovuje hrazda bez tyče uprostřed.


aj mne
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mike scania


PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marzochi


PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2014 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jezdíte shyby s uplným vyvěšením při každém opáčku? Ja to tak dělám, přijde mi to prostě nejstriktnější. Jsou samozřejmě i názory a důvody proč to tak nedělat. Co si o tom myslíte vy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oddo


PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2014 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marzochi napsal:
Jezdíte shyby s uplným vyvěšením při každém opáčku? Ja to tak dělám, přijde mi to prostě nejstriktnější. Jsou samozřejmě i názory a důvody proč to tak nedělat. Co si o tom myslíte vy?


Úplné vyvěšení, tzn. uvolněná ramena, povolené lopatky (pasivní vis) je stav, kterého by se průměrný cvičenec neměl vůbec bát. Samozřejmě člověk, který nikdy pořádně nikde nevisel, může mít problémy i v případě pasivního visu.

Moje doporučení je končit každé opáčko vyvěšením a nové začínat depresí lopatek, tzn. zatažení ramen a pak až začít skutečně tahat. Jiná situace je pokud má člověk na sobě nějakou externí zátěž. Tam bych se toho pasivního visu spíš vyvaroval.
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mike scania


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2014 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám takovej problém. Cvičím shyby 3x týdně, dost jsem se v nich díky tomu zlepšil, ale teďka nějakou dobu nepozoruju žádny zlepšení jako předtím, prostě se to zaseklo. Jde mi o to jich udělat co nejvíce v co největší kvalitě. Co dělám špatně?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeleznaKoule


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2014 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tipnu si - snažíš se jich každý trénink udělat víc a víc (víc sérií nebo víc opakování, to je jedno - prostě celkový počet shybů je vyšší). Je to tak?
_________________
My girlfriend is stronger than you!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - shyby Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: