My way ...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - My way ...  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> My way ...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2016 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Dave1913 napsal:
A jak má cvičit? Kladečky atd.? Jak vidíš tak to funguje.


Né nevidím, ale třeba mě přesvědčí o opaku na závodech. Druhá věc je, že jí to třeba takhle vyhovuje a nechce to měnit.

Tobě to cvičení taky moc nefunguje a chceš jít na závody v kulturistice.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2016 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
DiamonD123 napsal:
Dave1913 napsal:
A jak má cvičit? Kladečky atd.? Jak vidíš tak to funguje.


Né nevidím, ale třeba mě přesvědčí o opaku na závodech. Druhá věc je, že jí to třeba takhle vyhovuje a nechce to měnit.

Tobě to cvičení taky moc nefunguje a chceš jít na závody v kulturistice.


Na závodech jsem byl na dvou a těch 16kg, co jsem nabral za rok a půl je slabý no
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2016 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt by ma zaujimalo ako by mala cvicit?
Teraz flame off.
Potrebuje nabrat nejake svaly, a schudnut tuk. Tuk riesime stravou a kardiom. a svaly treningom. Vzdy vyberam najefektivnejsi sposob. Hadam si nemyslis ze stahovanie kladky jej vybuduje viac svalov na chrbte ako mrtvola.
Ja si ten trening co som jej napisal nevycucal z prsta. venujem sa fitnes/kulturistike/trojboju/vzpieraniu uz viac ako 18 rokov.
A par ludi som uz odtrenoval.

Asi bude najlepsie ked sem da danka fotku. Nemam pocit ze by sa nikam neposuvala.
Uz teraz ma taku hlbku chrbtovych svalov ze by jej to hocijaka amaterka mohla zavidiet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2016 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Fakt by ma zaujimalo ako by mala cvicit?
Teraz flame off.
Potrebuje nabrat nejake svaly, a schudnut tuk. Tuk riesime stravou a kardiom. a svaly treningom. Vzdy vyberam najefektivnejsi sposob. Hadam si nemyslis ze stahovanie kladky jej vybuduje viac svalov na chrbte ako mrtvola.
Ja si ten trening co som jej napisal nevycucal z prsta. venujem sa fitnes/kulturistike/trojboju/vzpieraniu uz viac ako 18 rokov.
A par ludi som uz odtrenoval.

Asi bude najlepsie ked sem da danka fotku. Nemam pocit ze by sa nikam neposuvala.
Uz teraz ma taku hlbku chrbtovych svalov ze by jej to hocijaka amaterka mohla zavidiet.


Tak já si myslím, že vršek má dobrej, ale že by spíš potřebovala přibrat na spodku a tam se pohybovat v rozsahu 3 opakování není podle mě dobrej způsob. Ale tvoje věc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2016 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

heh tak to je presne naopak, kozultovali sme to aj s trenerom ktory trenuje napr trajtelovu, a treba jednoznacne pribrat na vrsku, rukach a bruchu. Nohy su nadpriemerne a treba praveze stiahnut tuk dole. Video velmi zkresluje.
k 3kam, pocet opakovani cyklujeme, kazdemu sedi iny pocet danka vzdy pekne rastla z trojek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2016 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bez zvedání těžkých věcí to nepůjde, to je jasný. Je zajímavé, že roste i z trojek, to není úplně typické, ale záleží dost na skladbě svalových vláken, takže když to funguje, proč ne. Mně spíš přijde zajímavé, že na to jdete takhle pomalu přes rekompozici, místo klasického cyklu, kdy se střídá pár měsíců nabírání svalů a pak se pár měsíců shazují tuky (rekompozice mi přijde mnohem náročnější na hlídání drobných detailů), ale možná je to pro tuhle disciplínu lepší, to nedokážu posoudit.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2016 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To kvoli tomu ze nechceme formu na 10 minut. Radsej sa pomalsie dopracovat ale potom ta forma drzi dlhodobo ako vyzerat chvilu dobre a chvilu ako balon.
Co mam odsledovane tak pri takejto postupnej a pomalej zmene su tie vysledky ovela trvacnejsie, ide aj psychiku kde si zvyknes nejak sa stravovat a potom tak pokracujes po zbytok zivota.
10Rokov dozadu som to tiez striedal a mal som velke problemy prejst z objemu do diety.
Teraz nemam ani objem ani dietu , kalorie drzim plus minus konstante a pridavam uberam podal potreby len okolo 10 percent.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2016 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
To kvoli tomu ze nechceme formu na 10 minut. Radsej sa pomalsie dopracovat ale potom ta forma drzi dlhodobo ako vyzerat chvilu dobre a chvilu ako balon.
Co mam odsledovane tak pri takejto postupnej a pomalej zmene su tie vysledky ovela trvacnejsie, ide aj psychiku kde si zvyknes nejak sa stravovat a potom tak pokracujes po zbytok zivota.
10Rokov dozadu som to tiez striedal a mal som velke problemy prejst z objemu do diety.
Teraz nemam ani objem ani dietu , kalorie drzim plus minus konstante a pridavam uberam podal potreby len okolo 10 percent.


To je dobrý důvod. Já se naopak dva roky držel zpátky a šel na to pomaličku, ale když jsem se do toho jídla teď opřel víc, výsledky jdou nahoru mnohem rychleji. Uvidíme, co tam zbude po dietě. :) U tebe to chápu; pro někoho, kdo cvičí dlouho a má na sobě v podstatě maximum vyzrálé svalové hmoty, kterou jeho tělo unese, je tohle udržování a pomalé vylepšování nejlepší a nejmíň pracný postup.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2016 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
mal som velke problemy prejst z objemu do diety.
Teraz nemam ani objem ani dietu , kalorie drzim plus minus konstante a pridavam uberam podal potreby len okolo 10 percent.

Přesně takový mám názor. Extrémní objem a extrémní dieta je podle mě blbost. V objemu nabereš se svaly navíc i spoustu tuku, v dietě shodíš s tukem i svaly.
Podle mě to vzniklo kvůli profesionálním kulturistům, co vysadili a zalili se a říkají tomu objem.
Nepovažuji se za profesionála a velmi vzdělaného, ale několik let se tomu věnuji. Moje bw se v létě a zimě (tzv. objemu a tzv. dietě) liší 3-5 kg. A to je tím, že v létě mám víc pohybu a trošku víc si hlídám stravu.

Abych nedělal chytráka, svůj názor jsem si potvrdil a trochu se i inspiroval tímto článkem
http://risebyperformance.cz/2015/09/11/mytus01/
Myslím si že pro naturální cvičence je extrémní objem a extrémní dieta prostě blbost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danka_angel


PříspěvekZaslal: út únor 16, 2016 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Piatok 12.2.2016

Ráno

1. Bench:
7 x 3 44 kg
- pauza 3 min

2. Bradlá :

4 x 6
- červený band
- pauza 1 min

3. Príťahy v predklone:

4 x 6 16 kg
- 1R
- pauza 1 min

4. Výpady za chôdze:

4 x 30 metrov / krokov (Ľ / P)
- 5 kg 1R
- pauza 1 min

Večer:

Spinning
celkovo 30 min
3 min rozcvička- konštantné tempo
------------------------------------------
Intervaly:
10 sek- rýchle tempo, vysoká intenzita
20 sek- tempo, nízka záťaž
10 sek- rýchle tempo, vysoká intenzita
20 sek- tempo, nízka záťaž
30 sek - kopec
30 sek- tempo, nízka intenzita
------------------------------------------
9 x po 3 min

Vlna 100g/S

1. 105 Kcal
B: 115 g
S: 100 g
T: 25 g


Naposledy upravil Danka_angel dne út únor 16, 2016 6:43 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danka_angel


PříspěvekZaslal: út únor 16, 2016 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedeľa 14.2.2016

1. Deadlift:

2 x 3 85 kg
2 x 3 86 kg
1 x 3 87 kg
- s opaskom
- pauza 3 min

I. seria - 85 kg:

III. seria - 86 kg:

V. seria - 87 kg:


- ja som spokojná

2. Press:

2 x 3 25 kg
3 x 3 27 kg
- pauza 1 min

3. Hyperextenzia:

4 x 10
- kotúč 5 kg na hrudi
- unilateral
- pauza 1 min

4. Biceps:

1 x 5 7 kg 1R
4 x 5 9 kg 1R
- s vytáčaním
- pauza 1 min

Vlna 200 g/ S

2.006 Kcal
B: 116 g
S: 197 g
T: 55 g


Naposledy upravil Danka_angel dne út únor 16, 2016 6:44 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danka_angel


PříspěvekZaslal: út únor 16, 2016 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondelok 15.2.2016

Spinning - ráno

3 min - rozcvička, konštantné tempo
--------------------------------------------
intervaly:
10 sek- rýchle tempo, vysoká intenzita
20 sek- tempo, nízka záťaž
10 sek- rýchle tempo, vysoká intenzita
20 sek- tempo, nízka záťaž
30 sek - kopec
30 sek- tempo, nízka intenzita
-----------------------------------------------
9 x 3 min

Celkovo 30 minút .

Vlna 50 g/ S
1.292 Kcal
B: 97 g
S: 57 g
T: 69 g


Naposledy upravil Danka_angel dne út únor 16, 2016 6:45 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danka_angel


PříspěvekZaslal: út únor 16, 2016 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Utorok 16.2.2016

1. Drep:

6 x 3 65 kg
- opasok
- pauza 3 min

II. seria:

IV. seria:

VI. seria:


2. Splitsquat:

4 x 10 8 kg 1R
- pauza 1 min

3. Tlak v sede na ramená:

4 x 8 10 kg 1R
- pauza 1 min
- už mi bolo aj dosť

4. Zhyby:

3 x 4 - sama
2 x 4 s výskokom
- pauza 1 min

5. Biceps:

4 x 8 7 kg
- 1R
- pauza 1 min
-------------------------------------------------------------
Vlna 100 g / S

1.364 Kcal
B: 100 g
S: 95 g
T: 58 g


Naposledy upravil Danka_angel dne st únor 17, 2016 9:56 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danka_angel


PříspěvekZaslal: út únor 16, 2016 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rada by som sa vyjadrila aj ja k tej téme cvičenia bikinárok...

Takto, ja sa za bikinu nepokladám, nemám na to právo. Na žiadnej súťaži som nebola a len boh vie, či sa tam dostanem.
Cvičím nie preto, aby som dvihla či potiahla najväčšiu váhu, ale preto, aby ma tešil pohľad do zrkadla. A viem, že bez ťažkých váh, dobrého tréningu a správnej stravy sa tam nedopracujem.

Aj bikinárky, ako napríklad Nikola Weiterová, s ktorou som sa rozprávala robia ťažké drepy, mrtvoly a bench. Nie len trojbojárky. Veď aj tu, Ewitch. Cvičí ťažko a má postavu, ktorú by jej mohla nie jedna bikina závidieť.

A ja vyslovene odmietam ísť cestou "sprasenia sa" v čase objemovky a následne drasticky dietovať a dodrbať si metabolizmus.

Ale konštruktívnej kritike sa nebránim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: út únor 16, 2016 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... tak aniž bych bikinám, cvičení obecně a sportu vůbec nějak blíže rozuměla, můj selský rozum to schvaluje - nabudovat hrubý základ silově, základními cviky (zvlášť na začátku) a skrz doplňky to zformovat, doladit detaily .... já zas třeba moc nejedu typicky silové tréninky ... důležité pro mě je, aby to bylo dlouhodobě únosné, nejlépe přímo zábavné a dalo se tím normálně žít :) ... that's the way
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - My way ... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: