Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino


PříspěvekZaslal: so květen 27, 2017 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska odpočatej, vyspanej, dobré to bylo. Ne sice pim-pam, ale šlo to. Jinak jsem se celkem šetřil, zítra dám dřepy a přítahy, uvidíme.

Benč

142,5x4 x8

Horní kladka

5 sérií do 95x8

Spodní kladka

65x10 x3

Biceps

5 sérií

Zadní ramena

4 série


Začínám zjišťovat, že trochu roste síla i na doplňkových cvicích, což je dobře. Dneska odpoledne jsem si měnil komplet zadní brzdy na autě, stálo to hodně sil. Zejména psychických
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne květen 28, 2017 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska to byl fakt porod, ten včerejšek mě odrovnal víc, než jsem čekal. Ramena a krk spálenej od slunka - ještě že jsem tak tlustej, že se stydím sundat tílko Ruce a záda mě bolely, byl jsem celkově jako přejetej. Chce to jídlo a spánek..

Benč

150x3 x10

Přítahy v p vč

90x12 x4
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út květen 30, 2017 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešek fakt stál za to, celý den přes 30 stupňů, to je něco pro mě Tady fakt nemůže být normální jaro. Ještě že večer to schladila bouřka, ale na mě napáchané škody už to nespravilo

Benč

130x6 x6

Dřepy

130x5 x4
140x5
150x3,2

Záda kladka

5 sérií

Biceps

5 sérií

Břicho

5 sérií

Zadky ramen, boky ramen atd


Dřepy šly hezky, pak jsem začal trochu cítit koleno ještě ze soboty, tak jsem radši přibrzdil. Jinak na tu bídu dobrý, vcelku spokojenost.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st květen 31, 2017 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zase jsem odjel čtvrteční trénink o den dřív, z časových důvodů. A mít dva dny volna před víkendovým peklíčkem taky není k zahození. Dneska Extrifit gym v Hradci, dobře to šlo.

Benč

305lbs x5 x7

Přítahy v předklonu

6 sérií, do 230lbs x10 x2


Moc jsem to nekomplikoval, za 45 minut bylo hotovo. Za měsíc jedu na dovolenou, tak jsem přemýšlel, jestli se nemám vykašlat na silovku a dát místo toho nějaké kardio a trošku to vyrýsovat... Ne
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so červen 03, 2017 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešní trénink mi přetrhli v půlce, byl jsem odvolán z pracovních důvodů, takže jsem stihl jen benče, a to ještě taktak. Škoda, fitko skoro prázdné, dobře bych si zacvičil. Snad bude aspoň víc energie na zítra, už jde do tuhého.

Benč

147,5x4 x8


Odpoledne opět troška práce na autě, ale nepřeháněl jsem to jak minule. Jo, být majitelem Alfy, to je jako mít za ženu rozmazlenou a zlou italskou modelku, kterou 6 dní v týdnu bolí hlava. Ale jeden den tě pustí k sobě do postele, a právě kvůli tomu jednomu dni stojí za to ji mít
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2017 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska se to paradoxně zdálo lehčí než včera, ale jen do šesté série. Sedmá mi úplně vybila baterky, zbytek byla jen síla vůle. Přičítám to počasí, hnusné dusno a vedro..

Benč

155x3 x10

Dřepy

6 sérií, do 130x5

Biceps

6 sérií


Štve mě, že se vůbec nedostalo na záda. V úterý je lehčí den, tak snad toho bude víc. Možná navečer ještě aspoň zajdu na hřiště na nějaké shyby.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út červen 06, 2017 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska neplánované volno, takže jsem šel cvičit k nám do fitka výjimečně ve všední den dopoledne. Byl jsem zvědavej, co tam bude za lidi. Byli tam ti samí, co kdykoli jindy

Benč

135x6 x6

MT

do 160x3 x3 s položením

Horní kladka podhmat

Biceps

Zadky ramen

Břicho



Benč už docela bolí, únava se hromadí. Ale nikdo neřekl, že to bude snadné Ale zatím nic nebylo do selhání. Přemýšlím, jestli jít zase zítra a získat tak 2 dny volna před víkendem, nebo jít až ve čtvrtek. Rozhodnu se zítra, podle toho jak na tom budu.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st červen 07, 2017 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nakonec jsem se rozhodl jít dnes, nebyl jsem sice úplně přesvědčený, že dělám dobře, ale dva dny volna byly příliš lákavé Nezdá se to, ale dneska jsem už fakt hrábl skoro na dno. Po benči jsem deset minut tiše plakal na záchodě, pak jsem se přece jen vrátil a odcvičil zbytek


Benč

142,5x5 x7

Spodní kladka

7 sérií do 105x7

Biceps

5 sérií

Břicho

5 sérií

Horní záda s jč

5 sérií



Do víkendu pauza, zítra asi dám nějakou túru po horách.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: pá červen 09, 2017 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zítra mám pracovní sobotu, tak jsem byl zítřek odcvičit už dnes. Byla ale jen hodina času, taktak jsem stihl benč.

Benč

152,5x4 x8



Jsem utahanej jak pes
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2017 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska se konečně ucho utrhlo Mělo být 10x3 se 160, ale nebyla šance. Přetrénování se nahromadilo a po první sérii jsem to vzdal. V rukách to těžké nebylo, a s dopomocí bych 3-4 trojky určitě dal. Místo toho jsem zkusil ještě pár dvojek, ale ruce se mi klepaly a začínalo mi být šoufl. Tak jsem se dorazil nějakými dřepy a šel domů. Ono trénovat jak magor je jedna věc, ale důležité je poznat, kdy už je to přes. Navíc včera jsem si kolem třetí hodiny šel "na hodinku lehnout" a vzbudil jsem se dneska v 5 ráno takže vyspaný do růžova, ale za včerejšek jsem snědl asi jen třetinu toho, co bych měl, a to taky není dobrá příprava na nejtěžší den. Nevadí, příští víkend zkusím trojky zase, a bude to určitě lepší. Teď dám dva dny pauzu, pak uvidíme.

Benč

160x3,2,2,2
130x10

Dřepy

7 sérií do 140x5 x2

Biceps

5 sérií

Horní záda jč

3 série


Tento cyklus jsem asi zbytečně moc přestřelil, stačilo přidat 2,5kg místo 5, ale.. ničeho nelituju
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st červen 14, 2017 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešní večerní rychlovka. Zítra zajdu na lehce MT a dřepy.

Benč

145x5 x7

Horní kladka podhmat

4 série
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: pá červen 16, 2017 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem si zkusil dřepy podle videologu Borise Oravy, tzn. soustředit se na to, co dělají kolena, kyčle atd. Samozřejmě se to dařilo jako vše, co dělá člověk poprvé Ale i tak jsem občas pocítil úplně jiné zapojení stehen, zadku a zad, dobré to bylo. Ovšem zítra očekávám svalovici džardžariánských rozměrů


Benč

155x4 x5
135x3 x2
dlooouhé stopky

Dřepy

do 150x5, 160x1

Záda kladka horní

5 sérií do 95x6

Kladka spodní

3 série do 85x10

Biceps

6 sérií




Po delší době na zádech 160, nezvyk, ale nic těžkého. Možná bych mohl zkusit posunout i maxko na dřepu
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne červen 18, 2017 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Předposlední trénink před Sedlčany, tak jsem si chtěl osahat těžší váhy, v úterý dám jen nějaké čtyřky a pak do soboty pauza. Doufám, že v úterý trénink stihnu. Zítra se možná do fitka dostanu, tak to věnuju zádům.

Benč

170x2 PR
150x6 PR
140x2 x2 5sec pauzy


Ta 170 byla celkem v pohodě, přišla mi stejně těžká jako 160. Potom už bylo všechno jak z papíru, ale nechtěl jsem přetáhnout strunu..

Dřepy

do 130x7 x2

Záda horní kladka podhmat

5 sérií do 95x6

Břicho stroj

2 x 20

Upažování jč

10x10 x5

Přítahy v p vč

60x10 x4

Biceps

5 sérií



I přes dostatek spánku a jídla dřepy dneska za moc nestály, cítil jsem ještě ten pátek. Ranní váha 108kg, a protože si připadám tlustej pořád stejně, snad něco z toho bude i nějakej ten sval Asi se budu muset smířit s tím, že když budu sílit, i moje váha půjde nahoru. I když samozřejmě tak 10 kg tuku by se shodit dalo..
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út červen 20, 2017 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska Pepa fitness v Opavě, tam se mi cvičí dobře, jen ta benčová lavice je nahouby. Moc vysoká, tlusté polstrování na úzkém opěradle, výška stojanu pro hobity nebo orangutany, zlatej grun sport.


Benč

150x4 x5

Dřep

130x8 x2


Zítra snad stihnu záda, pak do soboty pauza.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so červen 24, 2017 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V životě jsem na žádné individuální soutěži neskončil poslední, dokonce i na základce v pěvecké soutěži jsem byl 17. z 18. Až dneska na Sedlčanském silákovi Ne že bych měl ambice na nějaké umístění, vzhledem ke startovní listině se to dalo čekat, ale přece jen jsem doufal, že se najde někdo, kdo bude až za mnou Bylo nás v kategorii cca 8, nevím přesně, a myslím kromě dvou nikdo nedal míň než 200kg. Byl jsem tam nejmenší a nejlehčí, a protože tady se hodnotí total a ne Wilks, kde bych měl aspoň minimální šanci někoho přeskočit, o mém osudu bylo jasno Až budou oficiální výsledky, hodím to sem. Navážil jsem 108,6, ale váhu jsem nijak nestahoval, královsky jsem se nasnídal a pil celé dopoledne.

S výkonem jsem spokojený, neposral jsem se, a jel podle plánu.

1. pokus 170kg OK
2. pokus 177,5kg OK
3. pokus 182,5kg OK
Nazdááár

Dost jsem nad třetím pokusem váhal, jestli nedat jen 180, ale nakonec jsem udělal dobře.
Takže spokojenost, motivace ještě větší, na dovolenou pojedu jako šťastný člověk Jak to bude s cvičením tam, netuším, ale snad se budu moct trošku udržovat. Po návratu začnu přípravu na Extrifit Cup 19.8 v Hradci.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: