Olejňasolog #makamvArene


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 68, 69, 70  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Olejňasolog #makamvArene  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Olejňasolog #makamvArene
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olejnas


PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2017 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170719: APK Jinonice (350), #1101 (prep #1)

TGU 1+1/ 24, 32, 40
Drep 8x60, 5x80, 5x100, 3x120, 3x130, 2x140, 1x150, 10x100 (OT3-4M)
Bench 8x60, 5x80, 5x100, 3x110, 3x120, 1x125, 1x130, 0x132.5 (OT3-5M)
Shyb 6x6
+ Klik 6x12 (OT2M)



*/ Tak jo. Mám za sebou čtyři týdny deloadu v podobě osmiček s intenzitou v pásmu 55-65%, společně s doplňky a cviky, které běžně nejezdím. Pozitivní je, že jsem schopný i při takhle malé intenzitě nabírat hmotu a sílit. Nemluvě o tom, že díky nižší váze jsem schopný držet 100% techniku a tělo není tak vyřízené. Obecně se mi tedy tenhle styl tréninku líbí víc, než tam šponovat váhy a pak být týden rozbitý, plus vláčet si sebou zranění za zraněním. Dnes jsem si zkusil, jaké maximální váhy bych si dal do dalšího programu a bylo vidět, to, co už jsem psal dříve, že pokud chci dřepovat více, musím nabrat nějaké maso navíc. Těch 150 kilo jsem minimálně rok neměl na čince a je to PR na hi-bar. Technicky mě to sice malinko předklonilo, ale hloubka (ve stylu Carabas lite) byla uznatelná. Největší problém byl paradoxně v hlavě a musel jsem si cestou nahoru zakřičet, abych umlčel toho ubrečeného teplouše v sobě a zvedl to s lehkým zaváháním. V pátek zkusím tahy a od pondělí bych měl najet na nový program, ale pořád nevím jaký. Vyhovuje mi cvičit lehce, ale zase nechci, aby si tělo na to zvyklo, takže musím obměnit na pár týdnů svoji rutinu. Jsem také dost omezený vybavením v Aréně, kde by se mi sem tam nějaký stroj i hodil. Uvidíme. Celkově mám z toho dřepu radost. Doba tréninku, cca 70 minut.


@Roper: Dvě sta zatáhnu nadhmatem bez trhaček a pásku standardně. Rád bych zkusil větší váhy, ale bojím se střídavého úchopu. Jinak mám penis velký jako palec (u nohy). Dá se tedy v tomto případě mluvit o bezpalcovém úchopu? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2017 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekne, mam z tebe radost!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2017 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejňas napsal:
Dvě sta zatáhnu nadhmatem bez trhaček a pásku standardně. Rád bych zkusil větší váhy, ale bojím se střídavého úchopu. Jinak mám penis velký jako palec (u nohy). Dá se tedy v tomto případě mluvit o bezpalcovém úchopu? :)


Za první větu klobouček.

Na otázku mi došly slova. 😁 Každopádně by to bylo vždy naprosto naturální.

_______________

Hloubka dřepu je fajn, neřeš.

Podle mě je racionální ruskej přístup, kdy v mezocyklech cvičíš vesměs pořád s 80-85% maxima, poté máš competition fázi (realizaci výkonu), kdy testneš PRs a jedeš zas znovu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2017 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170721: APK Jinonice (351), #1102 (prep #2)

TGU 1+1/ 28, 28,28
Drep (8x60) 8x5x80 (OTM)
Deadlift (5x70, 5x120) 3x150, 2x180, 1x200, 1x210, 0x220 (OT3-5M)
Shyby 5x6 (OTM)



*/ Dnes byly v planu mrtvé tahy. S ohledem na to, že jsem teď několik měsíců vůbec netahal (tahy jsem nahradil trap barem), tak jsem by zvědavý. Nebudu lhát, překvapilo mě, jak komfortní to bylo. Do 200 kg jsem činku udržel nadhmatem, na těch 210 už jsem zvolil střídavý úchop, který jsem v životě nezkoušel a protože mám z tahů respekt, tak pro jistotu i pásek. Kdysi, ještě ve staré Aréně, jsem 210 jakože zatáhl, v rámci maxek při programu RSR, ale na prase, z paty a bez dotahu, prostě fuj, takže tohle vnímám jako PR. Bylo to fajn, trošičku motokros při dotahu, ale záda držela a spíš to bylo v mé vystrašené hlavě (vůbec pozice hlavy je věc na které teď musím zapracovat). Pak se už mi vlastně ani na těch 220 nechtělo, ani jsem to neodlepil. Celkově mám ale radost.

@visual: Moc děkuji. Mít tě za sparinga, tak věřím, že by mě to posunulo někam úplně jinam.
@roper: Mám RSR a podobné rutiny moc rád, ale jsem z nich pokaždé strašlivě rozbitý : (


Naposledy upravil Olejnas dne pá červenec 21, 2017 3:17 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2017 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratuluju k dorovnání osobáčku. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2017 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tahy pekny, je fajn ze zada drzi i ten tvuj monstrozni uchop.
Ja myslim naposled urdzel asi 170 na 2s, takze o tomhle se mi muze zdat

No a sparingove jsou kapitola sama pro sebe, najit nekoho s kym pojedes spolecny program , navic jste silove +-20% a jeste si sednete casove.
Proto tak strasne zavidim nasi MIB dvojce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2017 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rovněž gratuluji k osobáčku "načisto" ono zvedat to do takový vejšky není žádná sranda

visual napsal:
...najit nekoho s kym pojedes spolecny program , navic jste silove +-20% a jeste si sednete casove.


taky je potřeba najít vhodné fitko... časově si sedíme tak, že vstáváme se slepicema, ztuhlí jak štolverk a mobilizujeme, abychom ty svaly a klouby trochu rozžvýkali... a silově to sedí, Magumi je těch +20 %, takže si ty váhy ještě dokážeme naskládat na rozdíl jednoho kotouče a ten pak sundáváme a přihazujeme ;) program sestavuje Magumi, takže se nehádáme... když jsem cvičil sám, tak jsem ty svaly v podstatě jenom lechtal :D a pak už jenom samá pozitiva a sociální jistoty... jisté je, že bez Magumiho bych tu výkonnost tak neposunul, nevěřil bych, že je to možné.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2017 5:26 pm    Předmět: Výzva Odpovědět s citátem

Utáhnul bych v železe odhadem o 95 - 97 % nižší váhy, nicméně utěšuju se, že i u tebe tam kdysi na počátku taky bylo zvládnutí Whole30! .

Jinými slovy: čtu, a držím palce (jakože sobě, prostřednictvím tebe).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2017 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

visual napsal:
Tahy pekny, je fajn ze zada drzi i ten tvuj monstrozni uchop.
Ja myslim naposled urdzel asi 170 na 2s, takze o tomhle se mi muze zdat

No a sparingove jsou kapitola sama pro sebe, najit nekoho s kym pojedes spolecny program , navic jste silove +-20% a jeste si sednete casove.
Proto tak strasne zavidim nasi MIB dvojce.


Nejde jen o to, že se zvládneme domluvit na čase a že jsme na tom silově stejně. Taky jsme stejně staří a těžcí a vysocí, takže máme podobnou regeneraci, máme stejný přístup k tréninku, včetně mobility a stylu cvičení, sedíme k sobě povahově, a hlavně oba chodíme v černém. :)

Pro mě to je malý zázrak, že jsme se potkali; často spolu na tréninku vůbec nemusíme mluvit, oba víme, co dělat, co ten druhý potřebuje, jak na tom je, kdy zakřičet a kdy ho nechat být. Zrovna dneska - já věděl, že Vlk to druhé opakování na CG benči se 117.5 neudělá, ale taky jsem poznal, že si to potřebuje zkusit, tak jsem ho nechal. A on mě zas nechal funět mezi sériemi dřepů, v pauzách na mě nemluvil a jen trpělivě počítal opakování a na konci beze slova sám odstrojil činku.

Taky bych bez Vlka nikdy nezvedl, co zvedám. Je neuvěřitelný bojovník a dříč. Ani nespočítám ty tréninky, na které bych nikdy nedošel, kdybych nevěděl, že tam bude a že poctivě odcvičí do puntíku všechno, co je v plánu. A když se tam po ránu horko těžko rozhýbávám a mrzutě přemýšlím, proč raději neležím v posteli, jako normální lidi, přijde Vlk, celý usměvavý, a je po špatné náladě a vrátí se mi chuť zabrat. Jestli nám vydrží zdraví, budu s Vlkem zvedat i za dvacet let, a když nevydrží, tak s ním aspoň budu chodit hrát kuličky. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2017 6:59 pm    Předmět: Štěstí Odpovědět s citátem

Nebudu v příspěvku citovat dlouhý Magumiho věty, ale reaguju na ně:
ty vaše zápisky je něco jako příjemný nadprůměrný holywoodský film , třeba Americká krása s Kevinem Spaceyim. To snad nikoho nemůže iritovat, naopak, to vaše společné cvičení MIB musí každého čtenáře jenom potěšit, inspirovat.. (zrovna dneska jsem si to zapisoval do svého deníčku, jaký vy dva jste vzoři; neplést ale s "vor v zakone").
Samozřejmě Olejnas je také velký motivátor a inspirátor, to je povinnej i nepovinnej dovětek, že
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170724: APK Jinonice (352), #1103

TGU 1+1/ 28, 32, 36
Drep (8x60, 5x80) 5x100, 6x3x120, 10x100 (OT2M)
Bench (8x60, 5x80) 5x100, 6x3x110, 5x100 (OT2M)
Shyb 5x6 (OTM)
Farmar KB 3x2x40+40 (OT2M)

*/ Program zatím vymyšlený nemám. Pořád nad tím ještě spekuluji. Líbí se mi modifikovat RSR jen pro dřep a zbytek si udělat variabilně, takže teď si dám týden či dva pohodičku, podle pocitu a uvidím. Změnil jsem teď trošku techniku shybu, kdy více ohýbám hrazdu a celkově se tam jinak zpevňuji, takže předloktí nebolí, ale je to těžší. Jinak poslední dva týdny mám po snídani (kravský bílý bio jogurt, bio banán, strouhaný bio kokos, lžíce domácího medu, chia semínka, pekanové ořechy, hrst malin) hrozné křeče v žaludku a průjmy. Netuším čím to je, podezřívám bio banány z Rohlíku, nebo nějak blbě ošetřené ovoce. Chci si dát lehký půst a vykoumat, kde je problém. Také mi absolutně nesedí hydro DH32 od Extrifitu, je na mě asi moc rychlé. Doslova. Zkusím teď DH12 a uvidím.


@kluci dík, jste neskutečná motivace všichni do jednoho.


Naposledy upravil Olejnas dne pá červenec 28, 2017 3:07 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170726: APK Jinonice (353), #1104

Drep (8x60, 5x80) 8x5x90 (OTM)
Deadlift (5x70, 5x120) 5x150, 3x3x170, 2x1x190 (OT3M)
Shyb nadhmat 5x6 (OTM)
Biceps kladivo 3x10x10
+ Triceps za hlavou 3x10x10+10
+ Biceps vykrut 3x10x10 (OT2M)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2017 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170728: APK Jinonice (354), #1105

TGU 1+1/ 32, 32, 32
Drep (8x60, 5x80) 5x100, 4x4x120, 10x100 (OT2M)
Bench (8x60, 5x80) 5x100, 4x4x110, 5x100 (OT3M)
Shyb 6x6 (OTM)
Farmar KB 3x2x40+40 (OT2M)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2017 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170731: APK Jinonice (355), #1106

TGU 1+1/ 32, 36, 40
Drep (8x60, 5x80) 5x100, 6x3x122.5, 5x100 (OT2M)
Bench (8x60, 5x80) 5x100, 6x3x112.5, 5x100 (OT2:30M)
Shyb KB 6x3x8 (OTM)
Farmar KB 3x2x40+40 (OT2M)

*/ Druhý týden v pásmu 80%+ s lehkým lineárním progresem. Tělo tuhle intenzitu nezvládá moc dobře, ačkoliv to jsou celkem příjemné tréninky na hodinu max. Od doby co jsem na tenhle režim přešel, tak neuvěřitelně mizerně spím. Dělá mi problémy usnout a pořád se převaluji, co je hluboký spánek pomalu už ani nevím. Možná je to ale tlakem, nebo čert ví. Jinak mé podezření se potvrdilo, po bio banánech mám křeče a to i po tepelně upravených (dělal jsem o víkendu palačinky z banánu, kokosu, vajíček a mandlové mouky), stejně tak hydro DH12 se zdá být pro mé trávení mnohem vhodnější než DH32.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2017 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
170731: APK Jinonice (355), #1106

TGU 1+1/ 32, 36, 40
Drep (8x60, 5x80) 5x100, 6x3x122.5, 5x100 (OT2M)
Bench (8x60, 5x80) 5x100, 6x3x112.5, 5x100 (OT2:30M)
Shyb KB 6x3x8 (OTM)
Farmar KB 3x2x40+40 (OT2M)

*/ Druhý týden v pásmu 80%+ s lehkým lineárním progresem. Tělo tuhle intenzitu nezvládá moc dobře, ačkoliv to jsou celkem příjemné tréninky na hodinu max. Od doby co jsem na tenhle režim přešel, tak neuvěřitelně mizerně spím. Dělá mi problémy usnout a pořád se převaluji, co je hluboký spánek pomalu už ani nevím. Možná je to ale tlakem, nebo čert ví. Jinak mé podezření se potvrdilo, po bio banánech mám křeče a to i po tepelně upravených (dělal jsem o víkendu palačinky z banánu, kokosu, vajíček a mandlové mouky), stejně tak hydro DH12 se zdá být pro mé trávení mnohem vhodnější než DH32.


Někdy jen ten přechod náročný. Zkus vydržet ještě týden dva a kdyby to pořád nefungovalo, možná bych doporučil snížit počet pracovních sérií a pak se na "pracovní" počet sérií zkusit adaptovat postupně. A nezapomínej na deloady jednou za čtyři pět týdnů.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Olejňasolog #makamvArene Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 68, 69, 70  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: