Balbiho log - powerlifting RAW


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 80, 81, 82  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Balbiho log - powerlifting RAW  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Balbiho log - powerlifting RAW
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
balbi


PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2018 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mistroství Slovenska v mrtvém tahu 2018

V pátek v 5h jsem vyrazil směr Pardubice hl. n. na vlak, který nás měl dopravit do Košic a následně autobus, který nás doveze na místo konání závodů. Po více jak 6 a půl hodinové jízdě vlakem a následní dalších 40minut jsme se dostali, značně unaveni na místo dění.

Na vážení jsme dorazili přesně na 16h, kdy mělo začínat. Váha nakonec slezla na 73,6kg, takže jsem se vešel nakonec ještě s dostatečnou rezervou, což jsem byl rád. Základ jsem při vážení nahlásil na 217,5kg s tím, že nevím, co to stahování udělá a chtěl jsem ho dát radši na jistotu.
Po vážení už začalo kvalitní dopití a dojezení, i když do člověka se toho ve finále nevlezlo tolik, co si myslel, protože byl po pár věcech ihned plný, každopádně něco se pojedlo a to je hlavní :)

V sobotu ráno jsem se probudil s tím, že se cítím dobře, celkem i vyspalo, nic nebolelo, vše mělo být tak, jak má. Po vydatné snídani (jelikož přes noc se žaludek zas hezky roztáhl) jsme se vydali na zahájení závodů. Přakvapivě šly závody víceméně dle rozpisu, takže platilo, že jsme měli jít na řadu kolem 14h.

Po dojetí 5. skupiny začalo vyhlašování předešlích kategorií a to byl čas pro mě, jít se pomalu rozehřát a začít rozcvičovat. Šel jsem klasické série jak na tréninku, nic jsem nechtěl měnit, udělat to přesně tak, jak jsem zvyklý. Vyšplhal jsem pyramidou až na 1x210kg, která byla dle mě a kamarádů, s kterýma jsem závod absolvoval, celkem slušná raketa, tak jsem šel ještě základ přehlásit na rovných 220kg.

Prvním pokus tedy šlo 220kg velice lehce, proto jsem se rozhodl jít druhým 230,5kg, čímž jsem se chtěl pokus překonat dosavadní český NR, poté následoval 3. pokus 237,5kg a jelikož i ten byl úspěšný, měl jsem možnost jít i 4. pokus o národní rekord. Původně jsem měl nahlášeno 240kg, ale nechal jsem se ukecat, že 237,5kg bylo lehkých, ať neblbnu a naložím víc, dal jsem proto 245kg, což bych tedy nevěřil ani v těch nejdivočejších snech, že bych mohl dát, ale každopádně ten den byl můj, vše sedlo jak má, absolutně ideální podmínky ve všech směrech a proto se mi povedlo proměnit i 4. pokus.

Bylo fajn vidět na místě lidi, kteří do té doby člověk znal jak z internetu, díky Decarabasovi, škoda, že nebyl čas prohodit pár slov (jak jsi psal, vy jste se šli najíst a já se pak snažil věnovat kamarádovi, kteří šel ve skupině hned po mně), ale určitě bude ještě nějaká možnost.

Jsem strašně rád, že se povedlo zapsat všechny platné pokusy, všechny světla bílá a v neposlední řadě přepsat NR, čehož si nejspíš cenním nejvíce.










Všem Vám děkuju za podporu a gratulace, cenním si toho!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
balbi


PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2018 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem




nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mravenec1


PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2018 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě jednou ti moc gratuluju, před pár lety jsem si ani jednu chvili nemyslel, že se opravdu dokopeš někam vyjet, dokonce jedno období to z mýho pohledu vypadalo, že i na to cvičení nějak vážněji kašleš kvůli nedostatku času, protože se musíš věnovat rodině a pracovat a prostě musíš si na to cvičení vyhradit prostor a skloubit to.

presto jak tvoje tahy bejvávaly z mýho pohledu slusný, tak jsi zkusil nekam jet a pak ses tak trochu divil, že to neni jak na treninku, bud si byl v kategorii sam, coz te mrzelo urcite nebo si nebyl dobrý treba no a nejak ses kousl a nasel si prostor i pro zlepsovani a nasel sis chut trenovat, to si myslim, ze je vyhra

koukal sem na tvoje tahy hned mezi hokejem a jak jsi sel na tech 220 tak jsem si rikal, ze to vytahnes tezce, ale hlavne at to das, a tys to zvedl strasne rychle.. pak si sel 230,5 a to uz sem si rikal, ze proste nedas...pral sem ti abys to dal, ale popravde jsem videl, ze to nevytahnes a tys to dal :D 237,5 to uz byl rachot a neveril sem tomu a 245 ani nebudu komentovat, tohle je uz nesmyslna vaha, popravde nejak nemuzu prijit na to, jak to muzes zvedat pri tvoji muší váze a bez opasku,..

tak ty si koupis opasek a pak ho nepouzivas?? wtf no tak ted me napada, kolik by jsi zatahnul kdybys: pouzival opasek a uměl ho použít správně kolik by ti to pridalo... si vem, kolik opasek lidem pridava :D to je preci silenost "..." :D

vim, ze sem se k tobe jednu dobu nezachoval zrovna hezky, ale uprimne to potesi kdyz zrovna takovej poctivej a skromnej kluk jako ty udela takovy uspech u sousedu.. zmaknul jsi to vborne, gratuluju ti, celkove za juniory jsi byl třetí nejlepší, mas hezkou medaili a veliky pohar, pekny fotky

klobouček dolu jirko, pro me ses borec, at ti to vydrzi a v madarsku jim dej co proto, až tam priste prijedes tak si reknou "hele je tady zas ten balabán z ceska, tak ten to zas vyhraje no", synek bude pyšnej, at se ti dal dari a nezran se, pri tech vahach uz to neni jen tak

jake mas plany? to madarsko zminoval...tam je mrtvola nebo i neco navic?
jak trenink tedka, zacnes neco novyho zas nebo pokracujes jak doposud?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2018 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Videa všech pokusů:







nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
decarabas


PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2018 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobré to bolo a 250 by si dal tiež.

A musím povedať,že si urobil aj dojem na ľudí, čo tam sedeli. Pri nás sedel nejaký dedek a ten bol hotový,keď videl, čo si so svojou BW utiahol. Štúra si inšpiroval až až,on je tvoja váhovka. My ostatní tučkovia len závidíme.

Dal si iný rozmer tvojmu 'Balbimódu'
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2018 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Úprimne, po legendárnej príhode s "rabdo", úsmevných vlogoch a pod., si ozaj prekvapil, odteraz si aj pre mňa inšpiráciou, výkon je o to hodnotnejší, že razíš čistú cestu a šport robíš popri náročnej práci a rodine.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2018 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem rád, že jste se přišli podívat a podpořli, vnímal jsem to a pomáhalo to!

Díky Turakame, vše má svůj vývoj no, holt časy se mění!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ripperr


PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2018 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taktiez sa pripajam a gratulujem🏆👌.
Krasny vykon a aj technika💪. Drzim palce a budem sledovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po únor 26, 2018 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Noro! Už se těším, až ti ubydou starosti se stěhováním apod. a zase se do toho pořádně opřeš!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
vlk#


PříspěvekZaslal: po únor 26, 2018 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ukázaná platí sice nechápu, jak jsi to na soutěži takhle dokázal nakopnout, ale všechny ty tahy byly pěkné a stal se z tebe neskutečnej tahač
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po únor 26, 2018 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sanka dolu. V Secovciach v poslednom case sice namerali kolisanie gravitacneho pola..
Nie, teraz vazne, velka gratulacia. Balbi mode works!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po únor 26, 2018 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

26.2.2018

5min kolo, rozcvičení

Bench press
10x20kg
8x60kg
3x80kg
1x100kg stopka
1x110kg stopka
1x117,5kg stopka (lehké doťuknutí)
1x115kg stopka
5x80kg stopky

Doplňky na záda

Kliky na bradlech
10xjá
8xjá + 20kg
8xjá + 40kg
3xjá + 50kg
5xjá + 40kg
10xjá

Dneska test maximálky na benchi, jsem rád, že jsem tam, kde jsem tenkrát byl, než jsem se na několik měsíců vykašlal na vrch a drtil jen spodek, teď věřím, že se to ještě o nějakých pár kg posune
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mravenec1


PříspěvekZaslal: po únor 26, 2018 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

balbi napsal:

1x117,5kg stopka (lehké doťuknutí)
teď věřím, že se to ještě o nějakých pár kg posune

jesi me ty prebencujes
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po únor 26, 2018 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty vole, ledva dá stovečku raz za uhorský rok a zrazu 115 so stopkou, ako wtf? Ale pohlo sa ti aj militárko, to čosi nasvedčovalo.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po únor 26, 2018 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě dodatečně díky Vlku a Cohene, nějak jsem to přehlídl

Tak ta 115ka už tam kdysi padla, tak se tam vracelo trošku snáž než tu sílu budovat úplné od začátku, ale bude to boj tam ještě nějaké kg nalepit Bylo by fajn to dostat časem na 120kg se stopkou, abych si mohl někdy zkusit celej trojboj a měl nějakou šanci dohnat tu ztrátu dřepem a mrtvolou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Balbiho log - powerlifting RAW Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 80, 81, 82  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: