Balbiho log - powerlifting RAW


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Balbiho log - powerlifting RAW  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Balbiho log - powerlifting RAW
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2018 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

gratulace k benči, seš borec, jak jsi vyladil formu navzdory všemu!

a hodně štěstí na závodech
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2018 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to tak, Balbi zacina slusne valcovat
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2018 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hadam este nenastrelil...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2018 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hezke vykony, hlavne ta mrtvola, jaka je BW?
EDIT: co ta hlava???
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WannaYourMother


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2018 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkně to jde, je vidět, že nejvíc se vyplácí konzistentní práce! Držím palce na závodech
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2018 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky vám všem!
K té hlavě u benchi, vyhovuje mi to tak, dokážu se tak líp zapřít do mostu, v GPC je to povolené, tak to tak dělám, nevidím v tom žádný problém, hlavně jak říkám, už je to tak nějak o zvyku.
A co se týče progressu je to tak, strašně mi sedl tenhle plán, určitě ho neplánuju měnit, pojedu tímto stylem i další přípravu, vždy mi seděly systematické plány a tohle je vyladěné fakt hezky, zlepšuju se, i když ne možná tak rychle, ale nahoru to jde a za to jsem rád!

Závody budou 20.4. (pátek), závodím v dřepu a v mrtvole, takže už hned nějak od rána, ale harmonogram ještě neni a vysílání netuším, zda nějaké bude, ale určitě všechny pokusy natočím a pak hodím report
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
balbi


PříspěvekZaslal: so duben 21, 2018 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1st Gpc V4 Powerlifting World Cup

Ve čtvrtek okolo 12h jsme vyrazili směr Maďarsko-Gyor, zúčastnil se Visegrad Cupu. Tentokrát jsme jeli autem, což považuji za jeden z nejlepších nápadu jaký jsme mohli mít, protože to bylo ve spoustu směrech jednodušší, pohodnější a rychlejší, než minulá cesta vlakem/autobusem na Slovensko.
Vážení probíhalo ve čtvrtek od 17h, sice jsme byli na místě dříve a i když nás už tam bylo tak 20 nejpříjemných a hladových lifterů, organizátoři nepolevili a doslova s mobilem v ruce čekali, až padne přesně 17hodina spustí registraci/vážení.

Navážil jsem 74,3kg, zacož jsem byl rád, že se mi to povedlo úspěšně stáhnout a zároveň, že jsem nestáhl zbytečně moc, takže spokojenost, začalo kvalitní dojezení a dopití, spolu s prohlídkou Gyoru a celkově jsme to brali hodně v přetelské atmosféře spolu s kamarádi, s kterýma jsme se tam vydali.

V sobotu po snídani jsme vyrazili na místo závodů a po shlédnutí rozpisu jsme zjistili, že pujdeme nejdříve po obědě a to tak, že začneme dřepem.

U dřepu to bylo dost napjaté, i když v rozcvičovně byly tři monolifty, bylo velmi obtížné se k nějakému přes počet závodníků dostat, neustéle upravování výšky apod způsobilo, že jsme měli 5 minut na odpočtě do začátku skupiny a my měli s kamarádem teprve první sérii se 60kg :D Nakonec jsme se ale nějakým způsobem rozcvičili a dřep jsem absoloval (bylo velmi těžké odhadovat vázání band a i když jsme to trefili parádně, tak nás zase zradila organizace, že závodník předemnou měnil váhu, dávali mu čas navíc apod, takže na poslední 4. pokus jsem šel s mrtvýma nohama, ale to se nevymlouvám, nejspíš bych to ani tak nedal).

Po dřepu následovala cca 30 minut pauza a šlo se hned na mrtvý tah, z čehož jsem měl původně trochu obavy, ale na druhou stranu jsem si říkal, že je lepší jít takto zahřátý, než třeba až po dalších dvou hodinách, až by nohy zatuhly.
Pokusy jsem šel tak, jak jsem si rozvrhl dopředu, v klidu zapsat základ, druhým pokusem si posunout nároďák, který jsem vytvořil na Slovensku. Třetí pokus jsem nahlásil WR (nyní byl 252,5kg), tak jsem dal 253kg, upřímně říkam, že jsem měl v hlavě velké pochybnosti, vůbec jsem si ten den s tou osou nesedl, nějak jsem tomu nemohl přijít na chuť, navíc po těch dřepech bylo odlepení dost těžké ( jelikož už tak mám slabší spodní fázi), nakonec jsem třetí pokus zapsal, zavalila mě veliká radost (což je vidět i na videu :D). Udržel jsem klidnou hlavu a 4. pokus jsem nahlásil 257,5kg, což bylo uplně přesně vypočítané, myslím si, že dát biť jen 258kg, už bych to nedal, ten den to byl fakt strop a trefil jsem to na gram přesně, takže jsem platně zapsal i 4. pokus.

Celkově mám obrovskou radost z mrtvého tahu, kam se mi to povedlo za celkově krátkou dobu (v poslední době) posunout a uvidíme, zda se to třeba ještě někam posune, i když už přemýšlím spíše o kategorii výše (82,5kg), jelikož to stahování není sranda (pro mne).

I když to tady kluci nečtou, chci jim veřejně pogratulovat a poděkovat, udělali parádní výsledky (jeden první místo a druhý vytvořil taktéž světový rekord na dřepu), ale hlavně parádní podpora, pomoc.

DŘEP
1.pokus 182,5kg (NR) GOOD LIFT
2.pokus 192,5kg (NR) GOOD LIFT
3.pokus 200kg (WR) GOOD LIFT
4.pokus 205kg NO LIFT


MRTVÝ TAH
1.pokus 237,5kg GOOD LIFT
2.pokus 247,5kg (NR) GOOD LIFT
3.pokus 253kg (WR) GOOD LIFT
4.pokus 257,5kg (WR) GOOD LIFT





nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
balbi


PříspěvekZaslal: so duben 21, 2018 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem







nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
decarabas


PříspěvekZaslal: so duben 21, 2018 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dooooo piče ten ťah

Ty si maniak vážne,brutálna výkonnosť
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: so duben 21, 2018 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem





nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mravenec1


PříspěvekZaslal: so duben 21, 2018 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty vole tys udělal progres jako kráva.. to je neuvěřitelný to už ani hlava nebere
velmi hodne ti gratuluju, co sme spolu jeli tak si tam dal 230 to je hodne a tedka vlastne o 30 kg posun nahoru.. na drepu to same, progres jako kráva, takovou lehkou 200vku ty fakt překvapuješ, úspěchy taky uzasny, rekordů si prekonal dost za tu dobu, si vytřel zrak všem
ještě jednou gratuluju, nechápu jak to muzes zvedat ale je to vazne frajerina a jde ti to vyborne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: so duben 21, 2018 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky ti Decarabasi i tobě, Milane! Ta 200ka nebyla uplně nějěžší, myslel sem, že by i těch 205 mohlo padnout, ale bohužel, nezadařilo se, už tam nebyl takovej drive a taky to byla moje první zkušenost s dřepem na soutěži, tak to beru jako úspěch, vůbec jsem nevěděl, co uděla dřepování takhle do prostoru (jsem zvyklej se kontrolovat v zrcadle), nakonec jsem to ani nějak nevnímal, příště to třeba bude zas o něco lepší
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
vlk#


PříspěvekZaslal: po duben 23, 2018 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

koukám na ta videa... a nechápu jak můžeš tahat i dřepovat tak lehce a technicky... fakt mi to hlava nebere, vypracoval ses neuvěřitelně a můžeš být vzor pro každého kluka, který přijde poprvé do fitka, triko na něm visí a najednou uvidí takového nenápadného borce, jak začne tahat takové balíky congratzz!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WannaYourMother


PříspěvekZaslal: po duben 23, 2018 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mazec výkony! Ten dřep tak lehce, vypadalo to spíš na druhý jak na čtvrtý pokus :)

A taky, i u max váhy držíš super techniku, trénink určitě neměň a vytěž z něj co nejvíc ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po duben 23, 2018 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja uz dva dni sedim, pustam si tie videjka, sanka dole, nechapacky. Gratulujem k dobre odvedenej praci v treningu, k podanemu vykonu a idem prehodnocovat svoj smutny, slaby, obtloustly zivot. Este som sa totiz nerozhodol, ci je tento pribeh motivacny, alebo demotivacny.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Balbiho log - powerlifting RAW Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: