Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino


PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2018 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Opravdu jsem měl v úmyslu poctivě zapisovat každý trénink, ale bohužel do toho pokaždé něco přišlo.. Zatím jedu podle plánu, není to tak lehké, jak jsem čekal, ale o to lepší pocit bude na konci, pokud se ho dožiju


Čtvrteční trénink jsem opravdu odjel už ve středu, byl benč 140x5 x7 , pak jako obvykle záda, biceps, ramena, nakonec nějaký legpress.

Další trénink byl v pátek v Hradci, bohužel benč byl obsazený, benčovali tam velcí kluci, a když jsem se ani po zhruba hodině a půl nedočkal, šel jsem nasranej pryč Takže byly záda, jč vsedě 42,5x4 x8 a nějaký bicepsy a kladky.

Včera jsem proto jel prakticky jen benče, 147,5x4 x8

Měl jsem trošku obavy, jak to dneska půjde, měl jsem načatý pravý triceps ze včerejška, ale nakonec to vcelku šlo.

Benč

157,5x3 x10

MT

do 110x3 x3
šlo by samozřejmě i víc, ale protože jsem i tady trochu cítil ten triceps, radši jsem šel na jednoručky


Jč vsedě

40x6 x5

Legpress

200x10 x4

Biceps

6 sérií

Ramena

6 sérií



No, rozbitej jsem slušně, už jsem tomuhle objemu jaksi odvykl Ale první týden je za mnou, v úterý bude 6x6 135kg. Do té doby se zkusím dát dokupy. Poté, co mi kámoš kulturista trošku promluvil do duše, úplně jsem vyřadil ze stravy všechny jednoduché cukry. Je to už skoro týden a jde to, je to všechno v hlavě. Jinak se v jídle omezovat nebudu, na pizzu nebo do mekáče si klidně sem tam zajdu, jde mi hlavně o ten cukr. Dám tomu 5-6 týdnů a uvidím, co to udělá, jestli bude potřeba přijmout i další opatření. Jsem těsně před tím, kdy se začnu sám sobě hnusit, takže by to chtělo trošku zhubnout
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2018 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V úterý benče 135x6 x6 , nebylo o čem, nejlehčí trénink tohoto týdne.


Dneska jsem udělal změnu a místo Hradce jsem se zastavil v 3D fitness v Žamberku. Vím, jak je to tam nahouby, ale přesto se mi tam chtělo, doufal jsem, že se tam třeba něco změnilo, ale ne. Jako fitko je to dobrý, ale spíš na takový opatrný crossfit atd, je tam málo závaží a nejtěžší jednoručky 40kg, takže rozhodně nic pro opravdu silné chlapy (nebo ženy samozřejmě ). To já ale nejsem, takže v pohodě, ovšem tamní benčová lavice je vrcholné dílo lidské bezradnosti. Je to jedna z těch víceúčelových věcí, která se nehodí ani pro jeden z účelů, ke kterým byla svým pomateným tvůrcem stvořena. Kdybych měl těžký trénink, nejel bych tam, takhle to ale bylo celkem v pohodě. Musel jsem mít buď nohy nahoře, nebo dělat most, který by mi i Scheila mohla závidět

Benč

145x5 x7

Přítahy v předklonu

60x10 x2
80x8 x5

Záda jč

10 sérií, do 40x5

Biceps jč izolovaně s oporou

6 sérií, do 18x5

Upažování jč

5 sérií, do 12x8


Teď budu sbírat síly na víkend, budou se hodit
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so září 01, 2018 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jen zkrácený program, zítra bude hůř. Protože v M gymu jsou nejmenší kotouče 2kg, dal jsem na činku 154kg místo 152,5. Přesto to lítalo hezky, až jsem se sám divil. Co to do té rýžové kaše pro kojence dávají?

Benč

154x4 x8

Záda jč

do 45x5 x3



To je pro dnešek fakt všechno, zítra se dorazím, plus mě ještě čeká u našich fůra uhlí Téměř dva týdny bez cukru, čekal jsem, že to bude psychicky mnohem náročnější, že mě budou honit chutě atd, ale je to celkem v klidu. Když mám chuť na sladké, zajím to něčím jiným. I když jednou jsem zhřešil, ve středu jsem si dal 3 deci mangového džusu. Taky mě prakticky přestala pálit žáha, což nevím nakolik je to zásluhou omezení cukru, ale nejspíš to vliv má. A jsem zvědavý, co řekne zítřejší ranní vážení
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne září 02, 2018 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem dost rozmýšlel, kam jít cvičit, nakonec jsem ale zvolil klasiku M gym, i když tam jsou jen ty prokleté 2kg kotouče. Povzbuzen včerejškem jsem si troufal místo 162,5kg dát 164, což jsem nakonec i udělal. Pravda ale je, že jsem byl po včerejšku dost rozbitej a rozhodně jsem se před tréninkem necítil na nějaké rekordy.

Benč

164x3 x10

Záda jč

42,5x5 x7

Biceps stroj

6 sérií

Ramena upažování

4 série



Měl jsem opravdu ten nejlepší úmysl dát ještě pár sérií legpresu a celkově odjet ještě trošku bohatší trénink, ale po tom benči fakt nebyla síla ani chuť. Navíc ještě po tréninku proběhla příjemná hodinka s lopatou a hromadou uhlí, což byla definitivní tečka. Těší mě, že jsem tenhle týden dojel do konce, s touhle vahou se mi to dřív nikdy nepodařilo, už teď je to posun dopředu. Což je dobře, nevím, jaká rezerva tam ještě zbyla na poslední týden. Ranní váha ukazuje děsivých 112kg, i když to asi nebude úplně reálné, večer jsem se dost nacpal a nalil vodou. Taky těžko říct, jestli se za posledních 14 dní váha někam pohnula, když jsem se nevážil, takže uvidíme za týden, kam to pokročí. Každopádně jedu dál, letošní podzim bude ještě zajímavý
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so září 08, 2018 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tento týden byl fakt pracovní masakr, přesto jsem si ale v úterý i čtvrtek našel způsob, jak odcvičit co bylo třeba. V úterý jsem se dostal do Relax fitness v polském městě Turek. Mělo sice v každém rohu LCDčko, ale vstupné cca 65kč neslibovalo žádný zázrak. Vybavení jako tradičně celkem tragické, nicméně 140x6 x6 jsem tam odjel. Ve čtvrtek opět PL, tentokrát Argenta gym v Lodži. Tam už vstupné cca 150kč zázraky slibovalo, nicméně nesplnilo Velké fitko, určené spíš než ke cvičení k setkávání a vykecávání. Dokonce 2 (!) benčové lavice, jedna celkem profi, bohužel obsazená, ale i ta druhá celkem ušla. Tam jsem odjel 150x5 x7 . Jedno velké plus - na to, že to je v centru půlmilionového města, jsem tam poblíž v klidu zaparkoval i s dodávkou, i když pravda je, že bylo 7 večer. Vcelku všechna fitka v PL jsou charakteristická zoufalým nedostatkem kotoučů a ty co tam bývají, to je každý pes jiná ves. Kdybych někdy našel fitko, kde mají profi kotouče, asi bych si tam zřídil trvalé bydliště. V Bílině teda mají eleika, bohužel ale jen 4ks

Dneska

Benč

158x4 x8

Záda jč

37,5x5 x5

Upažování

do 10x10

Biceps stroj

5 sérií



Měl jsem chvilkový nápad, že si hodím na činku 160, ale nakonec jsem dal jakoby 157,5. Asi bych to odjel i se 160, ale o to víc by mi chyběly síly zítra, kdy je vlastně nejdůležitější trénink celého cyklu, ke kterému to všechno směřuje. Celkem si na to věřím, tak uvidíme, jak se s tím poperu. Už se ale celkem těším, až tohle skončí a tréninky budou zase o trošku pestřejší. Do EVLS zbývají 3 týdny.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne září 09, 2018 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, takže napřed začnu dobrými zprávami Ranní váha 111,3, což je o 0,7kg míň než minulý týden. Z toho se samozřejmě nedá nic moc vyvozovat, chce to delší období. Ale fakt je, že něco se asi opravdu děje, protože dneska jsem v pohodě i s litrem vody v břiše zapnul svůj starý opasek, což jsem třeba v době konání Extrifit cupu - cca před měsícem- nedokázal. Tím dobré zprávy končí Dnešní trénink byl jeden velký fail. Cíl jsem nejen že nesplnil, ale opět se k němu ani zdaleka nepřiblížil. Z 10 sérií po 3 opakováních se 170 zbylo 7 sérií po 2. Mělo být vlastně 167,5, ale už při rozcvičování bylo jasné, že to nedojedu celé, tak jsem dal rovných 170. Dneska jsem na to ale holt neměl. Tím spíš, že ve fitku nebyl nikdo, kdo by mi mohl pomoct odjet to na normální lavici, takže jsem musel improvizovat a přestěhovat se do klece s obyčejnou lavičkou. Tam se mi obecně benčuje špatně, osa je tam buď moc nízko nebo vysoko, lavička úzká. Při těžších vahách se tam špatně dělá setup, hodně rychle to člověka rozhodí. Jinak jsem se ale cítil dobře, jen ta síla tam nebyla. Nechci se na nic vymlouvat, jen bych dodal, že kdybych se rozhodl jet tam i včerejší trénink, pravděpodobně bych to taky nedal do konce. Klidně bych se ale vsadil, že třeba v Extrifit gymu v Hradci, pokud se tam ve čtvrtek dostanu, budu schopný dát 170x4, vyzkouším


Benč

170x2 x7
170x1
150x5,4,4,3

Záda jč

45x5 x6

Upažování vsedě

5 sérií

Triceps kladka

5 sérií

Biceps stroj

5 sérií


Takže i když jsem tenhle cyklus nedojel do konce, určitě to nevidím jako ztrátu času. Nějaké objemy jsem odjel, tak snad z toho vymáčknu nějakou tu novou maximálku. Každopádně je vidět, že tenhle trénink nemá cenu jet víc jak 2x do roka. Teď zas budou normálnější tréninky, přidám lehce nohy jako formu kardia a přešteluju se tak, aby nejtěžší competition benče byly v sobotu. Na EVLS mám cíl dát těch prokletých 190kg, při váze 107-8kg.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út září 11, 2018 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska bolestivý a unavený trénink, spíš na rozhýbání.

Benč legs up

130x5 x3

Záda jč

10 sérií, nejtěžší 50x3 x3

Shyby

BW+10kg 5x3

Triceps osa

do 50x5 x3

Biceps stroj

6 sérií

Dřepy

6 sérií, do 100x5 x2



Teď zase zařadím benče s nohama nahoře, hlavně v úterky. Dneska samozřejmě nic moc intenzita, odpočinkový trénink. Zase jsem si po delší době připomněl cviky, které jsem pár týdnů nejel, a půjde to I když jsem tlusté prase, pořád udělám 10 shybů, takže tak zlé to není. Dřepy jsem zkusil highbar, je to dost nezvyk, ale tolik mi to neničí zápěstí. Uvidíme co dál. Ve čtvrtek trochu přitlačím, o víkendu bych chtěl zkusit nějaké benče na board, snad seženu sparinga. A ten board
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: pá září 14, 2018 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska asi hodinka času v Pepa fitness v Opavě, tak jen něco málo. Včera jsem byl až moc utahanej na cokoli, ani dneska to nebyla žádná sláva. Zítra zbytek.

Benč

170x2 x2
175x2
175x1
145x3 x2 legs up
145x6


Trošku se mi rozhodil plán, ale na příští týden to vypadá líp.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so září 15, 2018 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska to ani nestojí za zápis, ale nechci to zase flákat, tak to zapíšu. Prakticky celej den jsem prospal, byl jsem úplně hotovej. Odpoledne jsem na chvilku zašel do fitka, ale nestálo to za nic. Nevadí, zítra je taky den.

Záda jč

50x4 x4

Dřepy

110x5 x3

Biceps stroj

6 sérií

Záda stroj

6 sérií

Benč na protažení

80x6 x3 legs up

Ramena

4 série


Dřepy dál zkouším highbar, celkem to jde, tak doufám že budu postupně moct přidávat. Zítra to snad bude lepší, možná zajedu zatrénovat s kulturistou, tak uvidíme
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne září 16, 2018 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešní trénink byl mnohem lepší než včera. Sice jsem ještě dost cítil páteční benče, ale pak přišly cvičit nějaké dvě holky, tak se to jaksi rozhýbalo Zkusím teď zařadit víc těžkých tréninků, těch 14 dní to vydržím, snad

Benč

170x1
180x1
185x1
190x1
195
fail
150x3 legs up

Záda jč

45x6 x4

Triceps kladka, tlak jednoruč

70x8 x3

Biceps stroj

7 sérií

Upažování jč

4 série, do 15x8

Benč ušel, na to, že jsem opět jel v té nešťastné kleci na úzké lavici. Už podruhé během krátké doby se mi stalo, že jsem si z roztržitosti špatně naložil činku a měl jsem na jedné straně víc. Naštěstí vždy při celkem nízké váze, ale musím si na to už dávat pozor. Jinak klasika, akorát na bicepsovém stroji jedu teď vždycky několik sérií jednoruč, líp to cítím. Sobotní ranní váha 110,6kg, ale přijde mi, že jsem skoro nic nejedl v týdnu, takže uvidíme, co váha ukáže příští víkend.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út září 18, 2018 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Záda jč

42,5x5 x5

Shyby

BW+15kg 4x5

Benč legs up

130x5 x3 stopky

Přítahy v předklonu vč

60x8 x2
80x8x2
100x8

Triceps vleže

30x6
40x6
50x6
60x5
70x4 x2

Biceps stroj jednoruč

6 sérií

Upažování

4 série


Dost byl cítit nedělní trénink, z těch těžkých vah mě dost bolely ruce a nešlo to zcela rozehřát, rozmasírovat ani rozhýbat. Takže jsem se ani nemusel nutit, aby ten dnešek byl lehčí. Ve čtvrtek pokračování.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt září 20, 2018 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska Opava, byl jsem tam celkem brzo odpoledne, tak jsem doufal v poloprázdné fitko, bohužel marně

Benč

160x5,4,4
140x4,3,3 legs up
pro změnu s tlustou osou. Jsem rád, že ty pětky se 160 dám i tady, kde mi přijde všechno mnohem těžší než jinde. Mít sparinga, nejspíš bych dal všechny 3, ale takhle jsem nechtěl riskovat.

Záda jč

42,5x5 x6

Triceps kladka

5 sérií

Shyby

BWx5 x3

Triceps jč

12,5x8
15x8
17,5x5
20x5
15x8

Biceps stroj

8 sérií

Upažování

3 série


V sobotu asi zajedu znova sem, a pokusím se potvrdit 190 z minulého víkendu. Trošku jsem to asi přehnal s těmi tricepsy, snad se vzpamatujou do soboty
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: čt září 20, 2018 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty fitka tak stridas kvuli zamestnani, delas sofera ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt září 20, 2018 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, jezdím s dodávkou, takže pokud je jen trochu času a jsem zbývá mi aspoň trochu energie, můžu si zastavit kdekoli a jít si zacvičit. Jedna z mála výhod téhle práce
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: čt září 20, 2018 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Solferino napsal:
Přesně tak, jezdím s dodávkou, takže pokud je jen trochu času a jsem zbývá mi aspoň trochu energie, můžu si zastavit kdekoli a jít si zacvičit. Jedna z mála výhod téhle práce


Esli to mas takto volny tak je to dobry, ze tam treba nemas gps a zamestnavatel nesleduje kazdy ujety metr a minutu v praci, jak uz je to bezne. Bracha vozi s cisternou paliva na benzinky a fakt mu tam sledujou uplne vse.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: