Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino


PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2018 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem měl v plánu odjet zítřejší trénink, protože zítra nebude čas. Nakonec jsem nelitoval, cvičilo se dobře, navíc byly vidět i nějaké zadečky v kraťáskách, prostě pohoda

Benč

130x6 x3
130x5 x3
Tohle moc dobře nedopadlo, po včerejšku byly tricáky utavené, už to na mně padalo, tak jsem to utnul dřív.

Čelní dřepy

60x5
70x5
80x5
90x5 x4
100x3
Jo, začínám se do toho dostávat, nevím teď z hlavy kolik mám osobák, ale mohl bych ho určitě za čas posunout.

Břicho

65x15
70x15
Váha je celkem nepodstatná, tady mi to přišlo lehčí než jinde se 40kg

Biceps stroj + triceps kladka

6 sérií

Upažování jč

10x10
12x8
16x8
10x10

Nějaké kladky na záda, cca 5 sérií



Vcelku to šlo. Oficiálně jsem si dnes posunul hranice používání bandáží na zápěstí při benči ze 100 na 120kg a víc, opasku ze 140kg na 150 a víc. Dneska mě napadlo zkusit jet bez bandáží, a světe div se, nic se nestalo Asi je vážně už nepotřebuju tak nutně jako kdysi, aspoň ne při těchto vahách.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2018 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po dvou dnech volna dneska po delší době večerní trénink "doma"

Benč

140x5 x4
140x4
140x5
150x4
Celkem to šlo, ale první 4 série mě dost odvařily. Jel jsem je - jako komplet všechny tréninky od zranění - s nohama nahoře. Nikdy jsem moc nechápal smysl, ale když to tak dělá V.K, něco na tom bude Pátá série s nohama dole, stopky. Pak jsem jen zkusil jak jsem na tom se 150, a celkem bídně. Prsní sval už prakticky necítím, jsem fakt rád. Ale na víkendové závody na 99,9% nepojedu, není síla.

Čelní dřep

50x5
60x5
70x5
80x5
90x5
100x5

Triceps vleže EZ

30x5
40x5
50x5 x3
Po těch benčích fakt výživné

Biceps EZ vsedě

25x8
30x8
35x8 x4

Upažování jč

6 sérií. lehčeji



Na víc nebyl bohužel čas. Spodní záda zase odvařené z překládání dvou tun nějakých krabic, zítra znovu
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2018 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po delší době si to tu zase trošku oživím zápisem, už jsem až na druhé stránce Pořád cvičím a pořád fullbody, vyhovuje mi to z více hledisek, zejména proto, že můžu cvičit co druhej den, případně jít dva dny po sobě a jindy zase dát dva dny pauzu, podle pracovního vytížení. Trošku hořkou pilulkou bylo, že jsem se nemohl zúčastnit dvou soutěží, které byly v průběhu května. Levý horní prsní sval už je celkem v pohodě, ale nebylo prostě natrénováno. Teď se pomaličku vracím zpátky, včera na benči 150x6, vypadá to dobře. Trošku problém je ranní váha, která se drží okolo 113kg. Když jsem nahradil zadní dřepy čelními, abych šetřil prso, snížení kalorického výdeje se projevilo Nepřipadám si tlustější, ale fakt je, že pákový opasek už skoro nedopnu... Pořád jedu čelní dřepy, na zadní si ještě netroufám, ale přidal jsem zase sumo mrtvolu. U klasiky se jen trápím a nikam to nevede, nejsem zrovna tahací typ Až se dostanu na nějaké slušné váhy, mohlo by to pomoct trošku zredukovat tělesnou hmotnost. Pokud chci v prosinci na mčr do kategorie -105, mám co dělat Jedu co druhý den triceps+biceps, ruce znatelně porostly, tak aspoň něco. (pro úplnost dodávám, že stále nesypu a nemám to v plánu). 23.6 je sedlčanský silák, to už doufám budu ready a něco tam zvednu.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2018 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O víkendech jedu povětšinou competition benč, takže s opaskem a nohama dole, na rozdíl od zbytku týdne, kdy je to spíš objem atd. Síla jde docela nahoru, necvičím ani takový objem jako vloni touhle dobou, přesto se ale dneska povedlo 185x1, a to ještě v kleci na obyčejné lavičce, kde jsem zatím nikdy nedal ani 180. Díky objevu blahodárných účinků masážního míčku na přední delty a prsní svaly mě nic nijak zvlášť nebolí a netahá, po delší době zase super pocit. 14 dní do Sedlčan, všechno jde jak má. Pokud to vydrží, mohlo by tam těch 190 padnout. Výsledkově to sice nejspíš nebude žádná sláva, od toho tam budou jiní, ale pokořit oficiálně další metu by bylo fajn
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st červen 20, 2018 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední dobou to mám všecko trošku rozházené, ale příprava na Siláka se daří. V sobotu večer sice po dlouhé době padly nějaké pivka, ale už vím, že když před spaním dám pomeranč, flašku vincentky a pořádnej hovězí burgr, vzbudím se vyspinkaný do růžova Takže v pondělí v ideálních podmínkách Extrifit gymu jsem překonal další z kdysi vzdálených cílů, a to 160x5 a 170x3, nohy dole a bez opasku. Vypadá to dobře. Už vím, že pro mě nemá smysl dávat před soutěží nějaké dlouhé pauzy, proto jsem teprve dneska dal poslední trénink. Celkem lehký, jen do 5x140 s nohama nahoře a 4 série s řetězy, pak lehce záda a domů. Už se fakt těším na sobotní soutěž, dost jsem toho musel na jaře kvůli lehkému zranění vynechat, takže si to hodlám užít
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so červen 23, 2018 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na Sedlčanském silákovi se mi docela zadařilo, i když cíl jsem si splnil jen tak napůl. 190 kg zůstává i nadále vzdálenou budoucností Tentokrát bylo po zdravotní stránce všechno bez problémů, cítil jsem se opravdu dobře. Nic mě nebolelo, dokonce jsem přesně trefil jídlo i rozcvičování, takže v tomhle ohledu všechno klaplo. Ukazuje se, že dva volné dny před soutěží jsou pro mě naprosto dostačující, pokud samozřejmě ten poslední trénink pojmu nějak rozumně a úplně se nezničím. Když jsem měl 4 nebo dokonce 5 dní pauzu, úplně jsem vypadl z rytmu a bylo to spíš na škodu. Navážil jsem děsivých 111kg, ale nutno říct, že jsem se nijak nesnažil stahovat váhu, jen jsem od rána nepil. Na rozdíl od loňska trošku překvapilo počasí, doufal jsem, že aspoň kolem 20° bude, nakonec byla ale docela zima. Větší problém ale byl, že jsem se celou dobu nějak nemohl srovnat pod činku, s opaskem se mi nedařilo ani udělat normální most, takže nakonej jsem na první pokus šel bez opasku. Pak už jsem si ho vzal. Lavička mi připadala moc nízká, nemohl jsem najít tu pravou polohu a zapřít se nohama. K čemu trénuju legdrive, když pak na soutěži jedu prakticky bez nohou.. Možná nervozita, nevím, každopádně to nebylo ono. Ale nikdy to nebude ideální, pokaždé se najde něco.


1. pokus 180kg OK
2. pokus 187,5kg OK PR
3. pokus 192,5 No lift




Takže celkově to shodou různých okolností stačilo na 2. místo v kategorii. Konkurence nebyla nijak závratná, ale víc než umístění mě těší, že jsem si po hodně dlouhé době zase posunul maximálku. Sice jen o 2,5kg, ale aspoň něco. Tuším, že to letos půjde ještě nahoru. Další soutěž mám v plánu za 8 týdnů, Extrifit cup v Pardubicích. Mám už v hlavě plán, jak těch 8 týdnů využít, tak snad se podaří maximálku znovu o kousek posunout.


_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červen 25, 2018 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

gratulace k soutěžnímu osobáku i k umístění, na wilkse je to vždycky ošidné ;), pořád se zlepšuješ a to je super, přes léto si orazíš a na podzim to určitě zase posuneš!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2018 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky vlku problém je v tom, že právě přes jaro a léto se nejvíc zlepšuju, takže odpočívat budu asi až v zimě. Navíc ani moc odpočívat neumím, pokud mě k tomu nedonutí hrozící rozpad tělesných tkání



Menší update, stále cvičím, paradoxně se mi v tom horku cvičí nějak líp než třeba loni. Poslední dobou jedu menší objem a zvyšuju intenzitu, i když samozřejmě dávám i lehčí tréninky. Výhodou toho je, že i když cvičím 3-4x týdně, nebolí mě delty ani prsní svaly. Proběhly i nějaké osobáčky na počet opakování, 150kgx7 x2, 170x3 x2 atd. Zatím všechno s rezervou, ale budu přidávat, rád bych 170x3 x5 a aspoň jednu dvojku se 180. Minulý týden jsem by přihlášený na pohárovku v Novém Boru, ale zradila mě část těla, od které bych to čekal nejmíň - pravé zápěstí, nebo spíš dlaň. Nějak se jí nelíbila dlouhodobá kombinace benče, dřepů a tricepsových cviků s rovnou osou, takže to pár dní vypadalo dost vážně, ale už je to celkem ok. Vyléčilo mě to, čím se tu na Jesenicku léčí všechno, od partnerských vztahů až po problémy s autem - místní ledová voda Za 4 týdny mě čeká Extrifit cup v Pardubicích, takže příprava směřuje tam. Aktuální váhu nevím, vybila se mi baterka ve váze ale snad to nebude žádný dramatický posun ani nahoru, ani dolů.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2018 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takový menší sitrep, ať si to tu trošku oživím, když už se mi nechce poctivě zapisovat tréninky Celkem se mi daří tyhle současné vedra přežívat, navíc mám podezření, že nějak líp regeneruju, když je to vlastně taková kombinace solárka a sauny V pondělí se mi v Diamond gymu v Kralupech zadařily dvě série 160x6, i když tam mají podle mě podvážené kotouče, takže zas nijak vážně bych to nebral. Včera jsem si odskočil z přípravy na Extrifit cup, a zajel jsem si do Bolatic na 10 ročník benchpressu. Mám to relativně kousek a ještě jsem tam nebyl, tak jsem si říkal, když je to jubileum, proč nezkusit zas něco nového. Protože to začínalo až ve 4 odpoledne, nijak jsem se nesnažil shazovat váhu. Proto mě hodně překvapilo, když jsem navážil 106,5kg. To ale není reálné, dneska po tréninku jsem v těch samých hadrech navážil 114,8 Jasně, byl jsem nalitej vodou atd, ale rozdíl 8kg? Podle mě mi (a všem ostatním samozřejmě) ta váha ubrala 4-5kg. Ale na tom nezáleží, jen výsledné wilkse beru s rezervou. Samotná soutěž probíhala trochu jinak než obvyklé 3 pokusy, i když byly 3 kategorie, při relativně malém celkovém počtu soutěžících by bylo hned po všem Takže každý měl na každou naloženou váhu 3 pokusy, a pokud ji zvládl, přidal si. Já jsem vzhledem k nezvykle skromnému rozcvičení začal zlehka. 160, 170 v pohodě, 180 byla celkem pomalá, ale pohoda. Říkal jsem si, že jestli mám dát 190, bude lepší nedávat předtím 185, a šel jsem na 190 rovnou. Tak jsem pod to lehl, a vyletělo to nahoru jak nic. Dál už jsem šel opatrněji, a poručil jsem si 195kg. To už bylo jiné kafe, v rukách celkem lehký, ale jakmile jsem se dostal tak 10cm nad hrudník, bylo zle. Držel jsem to celou věčnost, sednout na činku moucha, tak šla dolů. Nakonec se ale zúročil poctivý trénink tricepsů, pomaličku se činka začala zvedat a bylo vyhráno Takže grind jako prase, v IPF rozhodně neuznatelných, ale vytlačených 195kg. Euforie a radost jak sviňa, na umístění mi už v tu chvíli nijak nezáleželo Poslední pokus jsem zkusil 200, ale to mě jen zavalilo, nezbyl už ani gram síly. Každopádně to beru jako takový neoficiální PR, a pokud se mi to podaří potvrdit za 14 dní na Extrifit cupu, bude to pecka a splněný cíl pro tento rok.


_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2018 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jen taková pumpička, poslední dobou mně ty sobotní tréninky z nějakého důvodu moc nesedí. Navíc v pondělí mám v plánu poslední těžké benče před soutěží, tak jsem se nechtěl moc unavit. Ale úplně pim pam to nebylo


Benč

150x7 x3
130x6 x3
nohy nahoře

Záda jč

do 42,5x5 x5

Triceps kladka

4 série nadhmat
4 série podhmat

Biceps stroj

do 35x5 x4

Upažování jč

5x10
7,5x10
10x10 x2

Břicho

3x10



Dneska bez dřepů, minule jsem jel hackeny bez opasku a trošku jsem si odrovnal spodní záda. Nic vážného, jen to pár dní nechám v klidu. Takhle nějak vypadají moje tréninky, jen se střídá intenzita na benči a většinou i obměňuju cviky na záda, biceps a triceps. A celkově je prakticky každý druhý trénink trochu lehčí. Jinak je poslední dobou hezky vidět, kdo tam na léto něco poslal, zvětšujou se před očima
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2018 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska Extrifit gym Hradec, tam to zvedá samo. O motivaci je vždy postaráno a benčová lavice vždycky volná, tak to mám rád Dneska jsem původně chtěl jet těžké váhy, nakonec jsem se na to necítil, takže takový středně těžký trénink. Měl bych si zase pár týdnů zapisovat, ať mám potom srovnání. Nejedu podle konkrétního plánu, tak by bylo dobré aspoň sem tam něco zapsat.


Benč

165x4 x4

Záda Jč

do 42,5x5 x4

Triceps vleže

do 72,5x4 x2

Biceps stroj

do 50x5 x5

Upažování jč

7,5x10
10x10
13,5x10 x2


Většinou jedu na záda mnohem větší objem cviků, ale ty spodní záda ještě nechci moc dráždit, i když to vypadá, že už jsou v pohodě. Dřepy dám asi až příští týden, nechtěl bych se zrovna teď nějak zranit.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2018 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešní trénink zapisovat nebudu, byl to po včerejšku celkem chaos a jen podle pocitu, přesto jsem se ale hezky zpotil a trošku se zadýchal. K mému včerejšímu účinkování na Extrifit cupu napíšu jen tolik, že kdybych věděl, jak to dopadne, radši jsem ušetřil za benzín a zůstal doma Vůbec mi to nesedlo ten den, byl jsem nějakej divnej už od rána. Při rozcvičování to ještě poznat nebylo, ale už na prvním pokusu jsem věděl, že je zle. Pod lavičkou byl sice koberec, ale stejně jsem se nemohl pořádně zapřít, klouzalo mi to. Udělal jsem si setup, a jakmile jsem zvedl činku, nohy šly do vzduchu a bylo to v hajzlu. Měl jsem nový lepší opasek, ale vzhledem k tomu, že jsem si odvykl s opaskem cvičit, měl jsem ho spíš na ozdobu, nepomohl ani gramem. Málem jsem nedal ani základ. A k organizaci bych dodal, že loni, když byla tahle soutěž v Hradci ve sportovní hale, bylo to mnohem důstojnější a celkově lepší. Vím, že to je jen pohárovka, ale na to, že GPC má soutěže vždycky celkem kvalitně připravené, tohle prostě nebylo ono. Soutěže téhle velikosti podle mě patří pod střechu. No, a protože jsem se za rok poctivého tréninku nejen nikam neposunul, ale prakticky ještě zhoršil, je asi načase zase trochu přitvrdit a dělat víc věcí lépe. Hlavně to chce začít pořádně řešit stravu, abych nebyl tlusté prase. Trénink podle pocitu mi poslední měsíce celkem vyhovoval, podle čísel z tréninku jsem nejsilnější co jsem kdy byl, ale na soutěžích to nedokážu prodat. Přesto by to nejspíš chtělo na pár týdnů změnu, proto od příštího týdne odjedu Smolov Jr, a potom se vrátím k tomu, co jedu teď. Chce to zase nějaký ten objem. Bude to znamenat vynechání tréninku tricepsů, ale prioritou bude dojet ten program celý, končit bych měl na 10x3 170kg, což je podle mě reálné. A mnohem víc budu drtit záda. Další soutěž jsem měl v plánu EVLS, samozřejmě hlavně pro ten zážitek, zazávodit si s nejlepšími a podívat se, jak tam zas nějaký sedmdesátikilový gruzínec vytlačí 230kg Ale ještě to rozvážím, nepojedu tam zvedat trapných 180kg.




_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2018 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ber to tak, ze mas jeste sanci neceho dosahnout, a skus to dokud je cas.
Ja uz to rozumne vzal, protoze v 115kg zvedat 165 je uplne nic, a v 38mi letech uz nemam sanci to nejak extra zvednout.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2018 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To si vůbec nemyslím, že by ve 38 bylo pozdě, aspoň ne na tuhle disciplínu. Nechci dělat chytrého, ale myslím, že ve tvém případě by dost pomohla nějaká výraznější změna, a to jak fitka, tak i tréninku. Přineslo by ti to nový impuls i motivaci.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2018 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska první trénink Smolova, zbytek jsem pojal lehce, protože pravděpodobně budu muset z časových důvodů zítra odjet čtvrteční trénink.

Záda jč

35x5 x6

Benč

130x6 x6

Biceps stroj

do 40x6

MT

lehce, nácvik s opaskem

Ramena kladka lehce



No, zatím je to pohoda, ale je trošku znát ten větší objem, u konce už jsem tuhnul Rozhodl jsem se váhy trošku podseknout, takže skončím na 10x3 167,5kg. Není to žádný krok zpátky, jen to víc odpovídá mé aktuální výkonnosti. Navíc jsem zatím nedokázal dojet do konce ani 160, takže tohle rozhodně progres bude. A na EVLS jdu, pokud zdraví dovolí, rozhodně se z toho neposeru kvůli jedné nevydařené soutěži.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: