Grimley - Log běhny


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 123, 124, 125  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Grimley - Log běhny  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Grimley - Log běhny
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley


PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2018 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se dostal na 78.9 kg a je cas zacit zas zrat :) ... respektive porad premejslim kde a cim pritlacit, ale asi pridam tuky.

Ohledne treninku - objemove uz mam nabehano celkem dost, takze se zamerim asi vic na intervaly a vic posilky a uvidime co z toho bude.
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2018 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nooo a nechces sa pripravit na nejaky jarny maraton? Posilku nechaj ako ju mas, pritvrd na intervaloch a s vahou ako mas teraz by som to videl okolo 3:30. ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2018 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sakriš, tomu se dá říkat plán :) .... akorát co jsem tak našel, tak tréninky jsou cca na 16 týdnů, tzn. mi to vychází nějak na únor :D .... takže to si asi dám zas nějakej svůj osobní marton :D ... protože jestli teď nenajedu na nějakej trénink s cílem ,tak to půjde zase do sra*ček
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2018 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Sakriš, tomu se dá říkat plán :) .... akorát co jsem tak našel, tak tréninky jsou cca na 16 týdnů, tzn. mi to vychází nějak na únor :D .... takže to si asi dám zas nějakej svůj osobní marton :D ... protože jestli teď nenajedu na nějakej trénink s cílem ,tak to půjde zase do sra*ček


Problem maratonskych planov je, ze posledny trening pred maratonom je 36km. Keby som mal este raz absolvovat pripravu na maraton, tak by som si v ramci nej odbehol aj 39km, aj maraton, pokojne aj viac. Samotny maraton by bol potom ovela lahsi, aj ked zaroven stale tazky, pretoze je velky rozdiel zabehnut 42km v treningovom a 42km v sutaznom tempe. Takze ak mas casovu rezervu, vyuzi ju na extra navysovanie kilometraze. Moj treningovy plan obsahoval najdlhsi interval 12km v rychlom tempe, toto by som tiez pokojne kilometrovo navysil. Naozaj dolezite je potom ist si to odbehnut sutazne, pretoze na sutazi zo seba vydas 110%. ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2018 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za rady, určitě je využiju :)

Dneska jsem využil volnýho dne a byl se proběhnout .

Vzdálenost: 10,02 km
Čas: 47:45
AVG HR: 153
Tempo: 4:46min/km

Ještě to musím celý nějak pořádně proplánovat s tím maratonem, přeci jen je to už dost km :)) každopádně jednou za život jsem to zkusit chtěl a kdy jindy, když ne teď se 78kg :D
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2018 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem dnes zaplatil registraci na Volkswagen Prague Marathon, který se koná 5.5.2019, takže cíl je jasnej, teď už jen vydržet trénovat
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2018 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Respekt hochu uz jenom za to zes do toho sel a prihlasil ses!
Jestli to das tak smeknu jeste vic:-) taky trochu pobiham ale maraton je a bohuzel asi i vzdycky bude scifi:-)
Pro zajimavost jakou nejvetsi vzdalenost jsi do dneska ubehl?
Dik a at to das..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2018 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley: no pekne, ciel je jasny, drzim palce! Ked budes cokolvek potrebovat, staci sa opytat. Moja cesta za maratonom bola dost trnista, v roku 2010 som sice natrenoval, kvoli chorobe vsak nakoniec nestartoval. Moj cas 4 a pol hodiny s trochou stastia prevalcujes ako tank. ;)

Posli link na maratonsky plan, do ktoreho sa ides pustit, lebo su rozne plany a napriklad plan od Skorpila mi svojho casu prisiel total nerealny co do intenzity.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2018 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@máča: díky :) je to motivace do dalšího tréninku a dalšího hecování :))) Nejdelší běh jsem měl 34km

@cohen: trochu se bojím nějaký nemoci, ale ťuk ťuk už od odletu do Afgoše loni jsem nebyl nemocnej, takže snad to vydrží v nastaveným trendu :D .... co se týče času - okolo 4:30 bych to chtěl zaběhnout, tak uvidím, jak to nakonec dopadne.

Co se týče tréninku - do konce roku pojedu "svůj" trénink, skládající se z objemu km - musím začít běhat víc silnice, jelikož teď běhám 75% lesní cesty, takže to bych se se zlou potázal hned na prvních deseti km :D

V lednu si dám tejden deload a pak se začnu už cíleně připravovat.

Od února pak plánuju trénink z garminu - je to trénink na 16 týdnů a končí právě maratonem - trénuje se sedm dní v týdnu. První týden začíná celkem lehce ale není to právě strohý nabíhání objemu, ale celkem promyšlený intervalový tréninky.



Jinak ten běh mi docela rýsnul nohy :D




No a tenhle víkend nepřidám žádnej trénink, jelikož po dvou měsících jsem si řekl, že to trochu pocukruju a načítuju - takže mě čeká 1,5 l čůča (rybízovýho vína, který miluju a neměl jsem někdy od července) a jedna kokosová ritter sportka :) O vejkendu dám absolutní voraz bez pohybu a od pondělí začnu s objemem (kilometrovým).
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2018 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mozna by stalo za to, kdyby si prispival a byl aktivni i na nejakym bezeckym foru, urcite by te to jeste vic inspirovalo atd.
Sam si pamatuju, jak jsem pred lety napsal nebo se zeptal na neco ohledne cviceni, uz nevim kde, ale poradili me, bez na forum o posilovani, a od te doby sem tu, a co vse se od te doby zmenilo ) )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2018 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ono běžecký fora sice jsou, ale tam jsou zas úplně jiní šílenci - tady tomu mýmu tréninku aspoň nebude 90% lidí rozumět, takže mi do toho nebude nikdo kecat, jaká jsem lama
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2018 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
takže mi do toho nebude nikdo kecat, jaká jsem lama


ááá tady se chce nekdo vyhnout vanocnimu lynči
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2018 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vánoční lynč čekám letos s extra nášupem, jelikož loni žádnej nebyl (a letos opět dostanu rejžovar, takže bude i fotečka novýho miláčka )
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2018 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
No ono běžecký fora sice jsou, ale tam jsou zas úplně jiní šílenci - tady tomu mýmu tréninku aspoň nebude 90% lidí rozumět, takže mi do toho nebude nikdo kecat, jaká jsem lama


Ono zas az taka jadrova fyzyka to nie je, a keby niekto nechapal, rad vysvetlim. 😁

K nacrtnutemu treningu - pokojne si naplanuj trening aj na 8 dni v tyzdni, nakoniec to aj tak cele bude inak. ;) Siel som maratonsky plan 5x tyzdenne beh a pred takmer kazdym z nich som mal 20 - 30 minutovu lahku alebo stredne narocnu silovku. Lenze ked sa pozriem spat, realne som trenoval priemerne 4,5 dna v tyzdni. Menej vsak byva viac.

K treningu zalozenom na navysovani casu len tolko, ze niekomu to funguje, inemu moze lepsie zapasovat trening zalozeny na navysovani kilometraze, co by som odporucil aj tebe, pretoze je to spolahlivejsia metoda a vies si lepsie odkontrolovat plnenie planu.

4 a pol hodiny je lamacky cas, v sucasnej forme mas rozhodne na viac. ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2018 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

27.10.2018

Rychlostní vytrvalost

Vzdálenost: 12,30 km
Čas: 1:00:25
AVG HR: 147
Tempo: 4:55 min/km

Tak jsem ten včerejší prasečák musel odčinit :D


@cohen: Ještě musím hodně věcí načíst, ale je pravda, že mi bude asi sympatičtější a hlavně pro mě i klidnější ta verze objemu (nakonec po zamšlení se) - jak říkáš, líp se kontroluje "forma" a zároveň to pro mě asi bude i jednodušší.
Ohledně času - ten cílovej si odhadnu asi až někdy během března :D - teď je to ještě daleko a neumím si to zatím ještě moc představit :) ... ale je pravda, že posun ve formě lze sledovat. Ještě v květnu jsem běhával tyhle vzdálenosti do 15km tempem 5:40 s tepovkou nad 150, teď je běhám pod 5 minut s tepovkou okolo 145, takže čekám, že teď už spíš zachovám tempo a budu snižovat tepovku a postupně natahovat vzdálenost :) - tím samozřejmě neřííkám, že bych chtěl běžet maraton pod 5min/km, to mi zatím přijde dost nereálný.
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Grimley - Log běhny Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 123, 124, 125  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: