Grimley - Log běhny


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 123, 124, 125  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Grimley - Log běhny  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Grimley - Log běhny
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley


PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2019 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

5.5.2019

Den D - Volkswagen Prague Marathon

Vzdálenost: 42,195 km :)
Čas: 3:58:07
Tempo: 5:38 min/km
AVG HR: 150

A mám to za sebou přátelé :) Endorfíny se vyplavují už pár hodin a je to skvělej pocit :) Ráno byly jen dva stupně, takže jsem cca 50 minut pěkně vymrzl v koridoru. Byl jsem původně v koridoru na 5 hodin, ale nedalo mi to a propašoval se do koridoru na 4 hodiny. Běžel jsem v podstatě celej maraton s vodičema na 4:00. První půlka neuvěřitelná euforie, běželo se lehce a užíval jsem si i panoramata. Na 32. km přišla první krize, která se protáhla až do 38. km - to jsem běžel už s křečema na obou kvadrákách .... pak mě spasila občerstvovačka, kde jsem si hrábnul do misky se solí, což mě na další 2 km ochránilo od křečí úplně a do 41.km částeně :) ... Posledních cca 500m, kde už buráceli diváci, jsem z ničeho ožil, křeče pryč a já si dal těch 500m ve svižným tempu 4:00 min/km ..... prostě parádní finiš :) ... po doběhu to ze mě vše spadlo a neuvěřitelnej pocit :) ... teď už nohy promasírovaný a odpočívám a doplňuju energii :) ... nutno říct, že jsem čekal, že mě to víc zbourá (já vím, nechval dne před večerem - zejtra to asi bude peklíčko :D)

Chtěl bych poděkovat Cohenovi za jeho trénink, i když nade mnou trochu zlomil hůl ke konci

Tady ještě slíbená fotka z finiše :D


_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2019 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako nic ve zlým, ale ten nápis nahoře na té placce .... .


A jasné, takže první kondiční test máš za sebou takže .... kdy plánuješ se dostat pod 3 hodiny?


Tě tu každej bude chválit. Sice právem, protože fakt dobrý, ale abys nám nezpychnul a neoddal se stagnaci ze sebeuspokojení:-)))
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2019 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skvele, som rad, ze si to dal a uzil si si to v zdravi.

Hůl som nad tebou nelamal nikdy, len som ti daval lepsiu alternativu, najprv polmaraton a neskor cely. A trochu tej srandy s medikmi uz k tomu akosi patri. :)

Skoda, ze to nevyslo podla planu, proste mas na viac. Ale ked to netrapi teba, mna to naozaj nemusi. ;)

Uzi si endorfiny, dobre zregeneruj a najblizsi mesiac opatrne.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2019 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen: Tak původně jsem měl ještě v únoru plán na 3:30, ale nakonec jsem to chtěl pod ty 4 hodiny reálně což se ukázalo, že jsem to odhadnul dobře :)). Zejtra jen prochajda, v úterý lehce vyklusání...

ygg: Píšou tam, že Grimley je krásnej :D .... a jinak letos už jen na podzim nějakej půlmaraton, možná se přeorientuju jen na desítky, je pravda, že ten marato nuž je kurva dlouhej běh a ejsem magor, kterýho by lákaly nedejbože nějaký horský maratony, na který za prvý nemám kde trénovat a ani nemám zálibu v sebetrápení :D


Teď si dám měsíc v lehčím tempu a pak uvidím co dál no ...
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2019 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A pochvalu ai aj zaslúži, dal si si cieľ, užil si cestu k nemu a parádne splnil. Veľmi pekné tréningy, nasadenie i výsledky .
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 06, 2019 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ah kde je ten starý dobrý tučný Grimley, ktorý blbo cvičil, chlastal a básnil o ryžovare?

Dobre ty, kusisko roboty máš za sebou, klobúk dole.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po květen 06, 2019 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá práce!! Klobouk dolů.
Přesně jak píše carabas, občas ti do logu vlezu, dřív to bylo přerušovaný nepravidelný cvičení, teď jsi ukázal že na to máš. Jen makej dál!
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po květen 06, 2019 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No vypadáš docela vesele na fotce, tak asi dobrý :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po květen 06, 2019 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jednou díky všem :)

@spazik: budu si muset počkat na vánoční lynč

Jinak od zejtra už začínám zase zlehka - zejtra jen výklus na 4-5km a pak to pomalu rozjedu, v nejbližší době mě čeká začátkem června přezkoušení v práci, kde bych chtěl zaběhnout 3200m/12 minut a potom uvidím co dál, ale nejspíš se upnu k 21.9. k půlmaratonu v ústí nad labem .... možná bych v řijnu ještě hecnul třeboňskej maraton místo toho :) ... uvidíme :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út květen 07, 2019 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7.5.2019

Regenerace

Výklus 2.5 km

8x6 Shyby
8x25 Zkracovačky
4x20 Kliky
4x10 Tricepsový kliky

Střečink

Tak dneska vyloženě zlehka vyklusat - prvních 100m neuvěřitelná bolest, pak už nohy postupně povolily a teď je to lepší než před vyklusáním :) .... potom už jen taková protahovačka .... zejtra zase výklus na uvolnění nohou. Od příštího týdne bych začal zase nějak normálnějc běhat, zatím do těch 10 km v poklidnějším tempu .... Potom se rozhodnu, co dál, ale přemýšlím, že bych na podzim dal sérii kratších závodů a za rok zase hecnul Prahu s časem do 3:30 :) (je to návykový)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út květen 07, 2019 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
(je to návykový)
Toto!

Treba uznat, ze posledny rok a nieco si dosiahol nieco ako from zero to hero. Ked si spomeniem na tie tvoje prepalovane behy a opakovane vyhorenia 3 roky dozadu, je to obrovsky rozdiel.

Plan do buducnosti OK, teraz sa mesiac fakt posetri, potom postupne popridavaj aj v posilke a keby si potreboval nejaky plan nadizajnovany na nejaky konkretne pretek, daj vediet, oprasim nejaku rokmi nazbieranu vedomost.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út květen 07, 2019 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nutno uznat, že jsi mi ukázal tu správnou cestu ... pochopil jsem, že míň je někdy víc (jak říkáš, moje přepalovaný pokusy o běh končily vždy nasráním a přeorientováním na posilku, kde jsem to taky hnal zbytečně moc na sílu a výsledky žádný :D) - vše vrcholilo každoročním vánočním lynčem :))) Teď ten maraton, i když o půl hodiny delší, než jsem měl v plánu, je můj první hmatatelnej úspěch a taková první meta, příčka, že to, co dělám, má konečně nějakej smysl :D

Nějakej trénink bych určo uvítal, ještě ale musím pořádně rozmyslet, co na podzim, jestli nějaký ryhclejší desítky, nebo třeba dva půlmaratony ... na maraton jako takovej to bude stačit asi jako letos ta příprava ne? :))
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út květen 07, 2019 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sam som si podobnymi sportovymi krizami presiel, takze moja miera pochopenia je velka. :D

Pokojne si na jesen struhni polmaraton, jednu - dve desiatky, v zavislosti od toho, ako budes mat natrenovane, alebo ktory zavod ta zaujme. O rok maraton, ak budes mat cas na trening, ale ak by sa ti nechcelo cakat do maja na Prahu, vyber si iny maraton v skorsom termine. V maji sa ti moze stat, ze bude fakt teplo a odrazi sa to aj na vykone a vyslednom case.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: út květen 07, 2019 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, mockrat ti gratuluji, ze jsi to ubehl, z meho pohledu je ubehnuti maratonu neco nepochopitelnyho (nepredstavitelnyho), bych to do tebe nerekl, ja si pamatuju ze jsi pred nakou delsi dobou neco vazil a ted vidim zabehnutý maraton, klobouk dolu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út květen 07, 2019 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky obrovska gratulace fakt respekt supr vykon.
Chci se zeptat trenovals podle toho planktery mas tady v logu tusim od cohena nebo i podle nejakeho jineho?
Jinak jsi pro me dcela velkou motivaci abych se na maraton taky nekdy odhodlal ikdyz popravde nedavam si moc sanci ze bych ho dal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Grimley - Log běhny Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 123, 124, 125  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: