Clean Bulking


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Clean Bulking  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Clean Bulking
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kubbas


PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2019 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Váha: 91.8 kg

Cieľ do konca roka: 95 kg



Pozn. Ide mi skôr o kvalitný objem ako sa vyžrať na 100kg a potom to zhadzovať. Resp. po novom roku dieta lebo som tlsty zaliaty a nepaci sa mi to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2019 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejaka aktualka je tu... je to hrozne necvičil som strašne dlho pomaly sa do toho dostavam. Môj cieľ je taký že ja jednoducho mám 198cm tak dobre vyzerat bez toho aby som to nasypal nebudem takže cieľ je taký do konca roka sa dostat do cvičenia a od začiatku nového roka dať diétu kludne aj na 80-85 kíl ale vysekať sa a potom postupne naberať pre mna nemá zmysel byť takéto zaliate tučne prasco a tak či tak nebudem dobre vyzerat nikdy kým nezasypem tak nech som aspon vysekaný. Takže do konca roka clean objem a potom diéta. Síce mám chuť diétovať hned ale ešte počkám.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NErko


PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2019 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jen jsem ti tu projel 2 stranky. jako schazovat na 85 kg se 198cm budes vypadat uplne jak skeleton. Ja bych zvedl kalorie,jedl poctive clean food a trenoval tvrde a dostal se za cas na 110-115kg a potom az nekdy treba poctivou dietu a stahnul to aby to nejak vypadalo. ja bych ti poradil neres blbosti ze si hubeny a ze nemas sixpack a bla bla a tvrde trenuj a papej nadbytek kvaltnich kalorii potrebuejs taky dost zesilit ty tvoje bence se 60kg dostan se nekam aspon na 100kg a na to se ted soustred. totalne zmen jidelnicek z 8 jidel to zredukuj na 4-5 proste se poradne 4x nazer a mas pokoj. neverim tomu ze stihas travit 8 jidel to je jeden z duvodu proc nenabiras. vyhod z treninku zbytecne izolovane cviky a soustred se na zakladni cviky ktery na tebe naplacaj hmotu a vybudujes silu. potrebujes hodne zesilit si slaba moucha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2019 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak toľko kíl v živote nikdy nebudem mať akurát tak keď budem mať veľký pivný pupek ináč neverím že s mojou napiču genetikou budem hentolko mat v nejakej forme priatelnej nie z bachorom... Zase neviem koľko nastaviť kalorii tak radšej menej ako viac tie jedlá zredukujem ale je blbosť podľa mna tlačit 4000kcal denne ked to všetko pôjde do tuku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NErko


PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2019 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mel bys tak 3 roky tvrde trenovat a kvalitne jist. nikdy nevynechat jidlo a trenink. a proste postavit to na zakladech dokud se nedostanes aspon na 100kg benc tak na nejaky stroje a kladecky zapomen. jidlo taky zaklad vejce a vlocky a maso ryze. postav si to jidlo abys to zvladal jist pravidelne a dlouhodobe a nikdy nevynechal jidlo. zacni treba na 3000 kalorii nebo na necem pohodlnem pro tebe co v pohode ujis a pak postupne po 200 zvedej kdyz budes nabirat a budes hladnejsi. zkus rano treba 3 vejce odmerku proteinu do vlocek a nejaky ovoce, pak si dej ve dne 3x maso ryze a na vecer treba mlecny vyrobek s troskou proteinu a trochu ovoce jako boruvky a garantuji ti zacnes nabirat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NErko


PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2019 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jeste k treninku bych ti doporucil trenovat 4x tydne a rozdelit si to na vrsek a spodek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2019 7:53 pm    Předmět: Tréning Odpovědět s citátem

Tréning idem podľa DUP. Cvičím 2+1 1+1 1+1. Podsekol som maximálky takže prejdem 3 tréningy a potom pridám 2.5kg.

3x6 75% Hypertrophy
6x3 80% Strenght
4x4 85% Power



Hrudník
Bench press 3x6
Šikmá VČ 3x6

Chrbát
Príťahy 6x3
Hrazda 6x3

Biceps
Zdvih VČ 3x6
Zdvih JČ 3x8


Nohy
Drepy 4x4
Výpady 4x4

Ramená
Rozpažovanie 3x6
Predpažovanie 3x8
Zadné 3x10

Triceps
Tlaky na úzko 3x6
Francuzáky 3x8


Naposledy upravil kubbas dne so srpen 17, 2019 8:02 pm, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NErko


PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2019 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli ses ok s anglictinou zkus si nastudovat jordan peters a jeste je dost dobry mike israetel. jordan peters me hodne inspiroval a prineslo to vysledky. jeho treninikovy styl je vysoka frekvence a vysoka intensita s nizsim volume treninku. nauci te to trenovat opravdu tvrde co potrebujes
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: so srpen 17, 2019 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

:)


Naposledy upravil kubbas dne so srpen 24, 2019 10:15 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so srpen 17, 2019 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nizka frekvence
Vysoka intenzita
Spatne
Zkus googlit freimenuv korte (ve zkratce: 5*5 bench, drep a shyby nebo pritahy v predklonu)
Bear (20*5)
Gvt (10*10)
10-5-15
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: so srpen 17, 2019 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano len to su take treningy ktoré teraz fakt nedám a tie % z maxka su len orientačné nejdem skúšat teraz aký som slabý. Momentálne mi to vyhovuje takto ja chcem cvičievať ako píšem nižšie. Neviem možno je to kktina ale da to logiku raz tak raz inak a všetko DUP periodizácia a zmena cvikov. Telo precvičím 2x do týždňa.

9 tyždnov pôjdem vačšie vahy opakovania 1-6.
6 týždňov pôjdem menšie váhy opakovania 8-12.


Naposledy upravil kubbas dne so srpen 17, 2019 9:00 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so srpen 17, 2019 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud zacinas tak to prave logiku nema
A prave ten zacatek ( vahy 1-6) jsou blbost
Pokud uz to chces jet
Tak naopak
Napred lehke a vic reps, a pak min reps a tezsi
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: so srpen 17, 2019 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prvé 3 mesiace som išiel tiež telo 2x do týždňa a opakovania 8-12 teraz som chcel trošku zosilnieť a nabrať pretože robiť drepy 3x10 z 25-30 kilami resp 4x12 s tyčkou nieje ono a po 3 mesiacoch ma prešla chuť na veľa opakovaní. Preto som dal teraz menej opakovaní. Ja ak mam napísať ako som cvičieval v skratke tak som to mal tak že vačšinou 90% som išiel telo 2x do týždna 2+1 2+2. Periodizácia DUP čiže menil som opakovania aj série každý tréning.

Cvičil som tak že:

8-12 týždňov napr. 8x3 6x6 4x4 5x5 3x6 atd proste do 6 opakovaní 2 cviky na veľkú partiu základné cviky Bench Drep Príťahy atď... Deload každé 2-3 týždňe na týžden nech si telo oddýchne pridával som 2.5 kila týždenne čiže som podsekol maxká a drel takto.
Potom
3 týždne deload Fullbody pyramída.
1 týžden príprava na nový plán.

6-8 týždňov napr 3x12 3x8 3x10 4x10 4x8 4x12 2x15 atd proste od 8 do 15 opakovaní. 3-4 cviky na veľkú partiu napr 3x8 Tlaky JČ, rovná Tlaky JČ šikmá, Rozpažky šikmá, Rozpažky rovná. Deload každé 2-3 týždňe na týžden nech si telo oddýchne pridával som 2.5 kila týždenne čiže som podsekol maxká a drel takto.
Potom
3 týždne deload Fullbody pyramída.
1 týžden príprava na nový plán.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so srpen 17, 2019 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Full body neni nic spatneho
Ti nejsilnejsi jezdi fb
Nemusis mit moc cviku
Proto jsem doporucoval beara (dva cviky), nebo korteho (tri)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2019 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som zabudol na to že tento týždeň mám deload tak som bol cvičiť len v sobotu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Clean Bulking Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: