Grimley - Log běhny


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 123, 124, 125  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Grimley - Log běhny  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Grimley - Log běhny
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2019 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OK, tento tyzden dokonci podla subjektivneho pocitu, a od pondelka takto:

1.
A - 10km 4x1600m
B - 8km vyklus
C - 6km 8x200m
D - 8km vyklus
E - 18km vyklus (50km)

2.
A - 8km 6x800m
B - 10km vyklus
C - 8km 6x400m
D - 10km vyklus
E - 12km vyklus (48km)

3.
A - 8km 1x5000m
B - 10km vyklus
C - 8km 6x200m
D - 8km vyklus
E - 15km vyklus (49km) - tu pokojne aj menej

Posledny "pretekovy" tyzden:

A - 8km vyklus
B - 5km vyklus
Polmaraton
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82


Naposledy upravil cohen999 dne st srpen 21, 2019 2:36 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2019 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no on poslední předzávodní tejden bude 4.týden tréninku :D (běží se 21.9. už )
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2019 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
no on poslední předzávodní tejden bude 4.týden tréninku :D (běží se 21.9. už )
OK, opravene. Treningove vlnenie je niekedy uplne na pikacu, fakt si nespominam, kedy mi naposledy vyslo idealne v suvislosti s terminom preteku. Ale nastastie pred polmaratonom netreba regenerovat tak intenzivne ako pred maratonom, takze pohodka. Posledny dlhy beh pred pretekom tam mas 15km, urcite si nedavaj viac.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2019 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc :)) ono u mě platí s téměř stoprocentní jistotou, že člověk míní a život mění :D …. každopádně takhle to odběhnu a pak děj se vůle boží. Poslední 15ku samozřejmě nepřetáhnu :) (děláš, jak kdybych byl nějakej pankáč splašenej )


Jinak poslední dny jsem asi dost podsekl i příjem (vychází mi to na nějakejch 1750 kcal - 100g B/ 240g S / 70g T ), takže mi to dost rozkolísalo žravou a teď bylo jediný štěstí, že má kantýna v práci zavřeno, jinak jsem byl už nadrženej na kakaový věnečky (ty klasický sušenky s dírou uprostřed, nehledejte v tom žádnej eufemismus ) … A to jsem přidal tuky (ráno ke snídani si dávám pár kešu ořechů, k dopolední porci zeleniny (zpravidla 300-400g mrkev + okurka/rajčata) si dávám 20g slunečnicových semínek.... ale i tak občas cítím, že bych uživil asi víc sachrů, takže zkusím navýšit dejme tomu o 100g a uvidím, co to udělá....
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2019 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Tak mi mamka z jejího lázeňskýho pobytu dovezla krom hromady oplatek i tři ležáky Uherský Brod .... dneska jsem se dokopal konečně dát svižnější běh a zároveň jsem ráno navážil 78.5kg, takže je čas to trochu odměnit a přikrmit, takže iontovej nápoj dneska jasná věc (zdravím maciaka )

Kurna vidim ze si davas pivko z meho rodneho mesta a zaroven bydliste
Tak na zdravi (svet je maly)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2019 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste jestli muzu bych mel dotaz na cohena:
Podle ceho davas pocty tech jednotlivych intervalu?
Je na to nejake pravidlo, nebo to da se rict strilis tak "od oka"?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2019 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak beru zpět slova o "splašeným pankáčovi" …. právě jsem se jako jeden z 80 lidí dostal do RunCzech týmu, co pojede na maraton v Istanbulu (jedinej maraton, co začíná v Asii a končí v Evropě) …. běží se 3.11.2019 … takže Cohene, prosím, můžeš až budeš mít chvilku mezi sezením na hajzlu s průjmem a panickou atakou, zkusit načrtnout rozpis nějakej dlouhodobější maratonštější? :D (každopádně to ústí bych si zaběhnul)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2019 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dik za pozdravenie :D
Neber to v zlom ty dobry potencial, mas velke odhodlanie na trening a trocha ma mrzi ked vidim ze si sam brzdis progres nie dokonalou zivotospravou.
Napr podla mna mas malo proteinu ten by som drzal na 140 konstantne, tuky musia stacit 60-70 a pridaval by som na sachroch.
Co sa tyka junk foodu a alkoholu ten sa da ale treba ho nacasovat spravne.
Po tazkom treningu dat pivo a junk food je total zabitie treningu. Musis to brat tak ze metabolizmus kokotin je dalsia stresujuca zalezitost pre telo, cize nielenze mu nedodas to co potrebuje na max regeneraciu ty ho este zatazis.
Vies teraz to mozno nevnimas ale ked ostanes pri sprote za 10 rokov ta toto bude srat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2019 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:

Co sa tyka junk foodu a alkoholu ten sa da ale treba ho nacasovat spravne.
Po tazkom treningu dat pivo a junk food je total zabitie treningu. Musis to brat tak ze metabolizmus kokotin je dalsia stresujuca zalezitost pre telo, cize nielenze mu nedodas to co potrebuje na max regeneraciu ty ho este zatazis.
Vies teraz to mozno nevnimas ale ked ostanes pri sprote za 10 rokov ta toto bude srat.


Ah, toto poslem Dominikovi (log Fahrenheit), ten sa tohto drzi zubami nechtami a bude mat radost, ze sa toho drzis tiez
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Fahrenheit


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2019 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak bombovat v posilke a odflakovat stravu a regeneráciu je horšie ako odflakovat posilku a bombovat stravu a regeneráciu... Potom ľudia rozprávajú o tom, že treba opustiť konfortnu zónu, ale to sa netýka len gymu, ale aj zvyšku času, kde nám všetko rastie alebo ubúda záleží do prístupu. Samozrejme progress je možný tak či tak ALE o koľko by mohol byt lepší, keby...

Malé zmeny = veľké výsledky

mne vela dala tato prednaska :)


Neber si to v zlom ja som tiež flákal tieto veci carabas dosvedčí !!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2019 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
No tak beru zpět slova o "splašeným pankáčovi" …. právě jsem se jako jeden z 80 lidí dostal do RunCzech týmu, co pojede na maraton v Istanbulu (jedinej maraton, co začíná v Asii a končí v Evropě) …. běží se 3.11.2019 … takže Cohene, prosím, můžeš až budeš mít chvilku mezi sezením na hajzlu s průjmem a panickou atakou, zkusit načrtnout rozpis nějakej dlouhodobější maratonštější? :D (každopádně to ústí bych si zaběhnul)


Fuu, to je 9 tyzdnov + 1 predpretekovy tyzden, hmm, OK, nieco zajtra vykoumam tak, aby polmaraton do toho zapadol a aby ta to nezabilo.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2019 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máča napsal:
Jeste jestli muzu bych mel dotaz na cohena:
Podle ceho davas pocty tech jednotlivych intervalu?
Je na to nejake pravidlo, nebo to da se rict strilis tak "od oka"?


Je to ako so vsetkym - potrebujes aspon 3 serie, aby si sa niekam posunul, ale zas nesmies prepalit, aby si neskoncil v sra*kach. A potom x dalsich faktorov ako momentalna vykonnost, kilometraz... Plan ti hovori orientacne cisla, ale v praxi sa aj tak nakoniec riadis tepovkou a subjektivnym pocitom. napriklad u Grimleyho kuknem posledne 2 tyzdne, co tu stvaral a cca mu viem nahadzat kilometre a intenzitu, aby to malo hlavu a patu. Uz teraz viem, ze do polmaratonu ten nacrtnuty trening budem menit minimalne, aby odbehol pekny cas, a potom mu skrtnem jeden intervalovy trening. Dlhe behy bude musiet potom pridavat +5km kazde 2 tyzdne (normalne +3km), takze dva tyzdne pred maratonom odbehne 33km a bude to musiet stacit. A ono to aj bude stacit, urcite to bude lepsia priprava nez pred Prahou, len skoda, ze nevedel o termine skor. A ze netrenoval poctivo ako mal a radsej si uzival s frajdou a chlastal piiivo. Uz mohol mat natrenovane 2 tyzdne dopredu.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2019 5:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@maciak: však já to nemyslel nijak útočně - já, krom toho vyžírky, co bydlí u mámy, nejsem nijak konfliktní typ :D … Samozřejmě vím, že máš pravdu a taky, že mě pivko/víno a občasnej junk (kterej se poslední dobou dost omezil a hlavně je to spíš třeba ve formě bílýho pečiva s krabím/vajíčkovým salátem.... toustu s nutellou, žádný vyjedený meníčka u mekdonda nebo v káefcéčku ) …. Každopádně teď mám před sebou zase jasně danej cíl (Istanbul), takže teď si to zas pohlídám a budu se soustředit na to, abych se nijak nebrzdil v progresu a regeneraci. (až teda na tu rozlučku v práci toho 30.srpna, tam to nebude dietka, i když samozřejmě se neplánuju pokusit o vyskočení žlučníku z těla :D)…..


@cohen: Díky kámo, vím, že to se mnou není jednoduchý


Jinak zkusím teď pokusně zvýšit příjem bílkovin a ty sachry zvednu prozatím o 100g na těch cca 340g …. uvidím, co to udělá, každopádně myslím, že to vyběhám a no stress, aspoň bude energie.... s těma 240g jsem v druhý půlce týdne už dost vyšťavenej ….
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2019 7:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@grimley s tebou to praveze je pomerne jednoduche - ked mas ciel. Hlavne nevymen v polovici treningu tenisky, jo?

Trening som ti hore upravil do polmaratonu (prve 4 tyzdne) a potom bude toto:

5. regenerationnation tyzden (bez intervalov)
A 5km
B 7km
C 10km
D 8km
E 15km

6. wake up! tyzden
A 8km 4x1600m
B 8km
C 10km
D 7km (toto urcite dodrz kvoli rege, alebo vynechaj)
E 28km (najvacsi kilometrovy skok, pozor na tepy, pozor na unavu, pozor na vsetko)

7. nothing really happens tyzden
A 10km 6x800m
B 11km
C 10km
D 8km
E 17km

8. f*cked up tyzden
A 12km 5x1600m
B 13km
C 10km
D 7km
E 33km (najdlhsi beh, ked toto das, uz to das.)

9. deload tyzden
A 7km 6x400m
B 8km
C 5km
D 7km
E 10km

10. wait and destroy tyzden
A 7km
B 9km
C -
D -
E 42.195km
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2019 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi (grimley,cohene popr i dalsi) a jeste bych mel jeden dotaz:
Jaky mate nazor na zarazovani kopcu do treninku?
Je to vhodne, zarazujete obcas a jak casto a jake "typy" kopcu?
Ja osobne si cas od casu kopcovitou trasu zabehnu ( ikdyz je teda spis nesnasim nez ze bych si to uzival) a myslim ze to je na fyzicku dobra vec, jelikoz citim ze si pri tom pekne maknu..
Diky za nazory
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Grimley - Log běhny Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 123, 124, 125  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: