Grimley - Log běhny


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 123, 124, 125  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Grimley - Log běhny  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Grimley - Log běhny
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roumec


PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2019 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Tak jsem po včerejší celodenní úvaze odpískal Istanbul - za prvý ze svýho přesvědčení, kdy nechci běžet maraton v zemi za těchto okolností, které se právě dějou, za druhý, když jsem to napsal na skupinu na FB k této akci, se možná ani nikam nepoletí celkově - vzhledem k doporučení Ministerstva zahraničnich věcí, které doporučuje “při cestování a pobytu ve všech oblastech Turecka dbát maximální opatrnosti, zásadně se vyhýbat všem shromážděním osob .... a blabla ... a maraton s účastí 10-15 tisíc podle mě taková událost je :)

Takže si zkusím najít nějakou náhradu, možná už jen půlmaraton na ukončení závodní sezony 2019 a uvidím co dál ....


V listopadů máme v Berlíně půl i full marathon, tak se stav, máš to kousek

. Prča je, že je to celý v lese, takže takovej měkčí povrch

http://www.marathon.de/laeufe/grunewaldmarathon.html
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2019 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Tak jsem dneska byl na rocni prohlidce v praci :) pozitivni je, ze klidovou tepovku mam 40 rovnejch, min pozitivni je, ze jsem mel propadlou tetanovku, takze ted sedim v cekarne, dva dny bez sportu a cekam, jestli dostanu nejakej obrazek za odmenu, ze jsem nehystercil


Ta tepovka je kruta :)
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2019 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@roumec: No nakonec si dam asi neco vylozene solo bez medaile... ale diky za tip

@lunreal: noo jsem z toho potesenej...ale od vcera jsem nejakej KO... dneska unava uz od rana... asi ta tetanovka pekne pusobi.... ruka me boli jak cert kdyz ji zvednu (sval, kam mi to pichali)... takze jeste asi ani zejtra nebudu ready na trenink

@cohen: panko trener kazdopadne me to pekne sere.... tesil jsem se na maraton a zlepseni casu...zaplat pambu ze jsem aspon napral to Usti....
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st říjen 16, 2019 5:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak stale jsem ve stavu KO 🙈 .... v noci jsem byl asi desetkrat vzhuru - to vzdycky kdyz jsem si lehl na levou ruku, ktera boli jak cert pri dotyku .... asi jsem to trochu posral, kdyz jsem tou rukou kam me ockovali tahl tezkej nakup hned v to pondeli, takze sval zatuhnul a boli

Takze nevim, jestli to je z nevyspani, nebo z ockovani, kazdopadne citim ze to proste neni ono... takze jeste dneska pauza
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st říjen 16, 2019 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak částečně mi budou refundovat ten istanbul, tak alespoň nějaká malá záplata, že nepřijdu o celejch 11k

Už se i dostávám z toho krešu po očkování, takže se vše v dobré obrací
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: čt říjen 17, 2019 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dotaz na Cohen999
Mensi hijack tohoto seriozniho bezeckeho logu, ale treba to bude uzitecne i pro jine - vcera jsem po velmi dlouhe dobe zkusil zabehnout pulmaraton a stala se mi takova zvlastni vec. Tepovku jsem prvni pulku vzdalenosti drzel prumernou kolem 140bpm. Od 11 to 15.km se zacala postupne zvysovat, aniz bych zvedal tempo nebo bezel kopce az ke 150bpm. Od 15.km se temer skokove zvysila na 170+bpm a musel jsem snizit tempo tak o minutu a pul na km, abych ji stahl alespon na 160, ale niz jsem se dostaval jen velmi tezko, musel bych snad prejit do chuze. Pritom jsem se necitil extra vycerpany.
Jaka je nejpravdepodobnejsi pricina toho skokoveho narustu?
Napada me dehydratace nebo vycerpani glykogenu. Any other ideas?
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt říjen 17, 2019 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@Lunreal - tepovka sa zacne zvysovat plus minus od vzdialenosti, ktoru este nemas natrenovanu. Takze predpokladam, ze si v poslednej dobe neodbehol vzdialenost dlhsiu ako 12km.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt říjen 17, 2019 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se tohle děje taky :))

Jinak dneska už zmizely všechny obtíže co byly po očkování, takže se už těším na odpolko jak se půjdu proklusnout - dneska vyloženě zlehka těch 6km, zejtra 8 a v sobotu uvidím, jak se budu cejtit, ale minimálně těch 21 bych chtěl :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: čt říjen 17, 2019 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
@Lunreal - tepovka sa zacne zvysovat plus minus od vzdialenosti, ktoru este nemas natrenovanu. Takze predpokladam, ze si v poslednej dobe neodbehol vzdialenost dlhsiu ako 12km.


To mas pravdu, v posledni dobe behavam 8 - 11km, dobry odhad :). To ze jde tepovka nahoru chapu, ale ten +20bpm skok byl nejaky podezrely. Na druhou stranu mi to celkem jasne ukazalo, ze 15km je ted moje "pohodlne" treninkove maximum.
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt říjen 17, 2019 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

17.10.2019

Low HR run

Vzdálenost: 6.03 km
Ćas: 30:00
Tempo: 4:59 min/km
HR: 134

Dneska zlehka :) ještě včera mě bolely klouby, celková únava a levá ruka (po očkování proti tetanu) bolela i v klidu... dneska od rána plnej elánu, ruka už skoro nebolí, tak jsem vyběhl a běželo se dobře - pocit k nezaplacení po těch třech dnech nicnedělání :)

Teď bych to do konce roku viděl spíš v objemu, nízký tepovce a intervaly tak jedou za 14 dní - taková udržovačka s tím, že občas asi bude i nějaký to vínko / pivko / junk .... s tím, že váhu budu držet pod 80kg... od ledna bych začal svědomitou přípravu zase tak, abych 28.3. zaběhl pražskej půlmaraton pod 1:30:00 a mohl navázat na letošní úspěšnou sezónu (díky panko trenér Cohen)

Zítra si dám zase takovouhle “rozjížděčku” a v sobotu nějakej long run :)

EDIT: bilancovat letošek budu až v prosinci (těsně před vánočním lynčem ) ....ještě si možná do konce roku zkusím osobáček na 10km, kterej mám momentálně 42:48 - takže překonatelný to rozhodně je)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt říjen 17, 2019 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak asi budu troufalej, ale zkusim si splnit bezeckej sen na max (a potom uz budu mit pocit zadostiucineni a presedlam zas na neco jinyho).... Chtel bych hecnout maraton v New Yorku .... kam je samozrejme docela kumst se dostat .... nejjednodussi je odbehnout maraton / pulmaraton, kterej spada pod NYRR v kvalifikacnim case - to vychazi na nejakejch 1:21 pro pulmaraton a na 2:53 u maratonu (pro me asi dosazitelnejsi celej, i kdyz i to bude orisek) .... casovej limit, kdy toho chci dosahnout si nedavam, rozhodne vyhledove v pristich 3 letech bych to chtel zmaknout.... takze uvidim jak to pujde - kazdopadne clovek si ma davat velky cile :))
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt říjen 17, 2019 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@grimley Desinu si daj, najdi si nejaku zimnu seriu pretekov a nieco zabehni. Asi by som ti poradil potom skor sa sustredit na maraton, teraz by to bolo idealne. Najdi si nejaky v marci - aprili a zlepsi si radsej tento cas.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá říjen 18, 2019 4:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V kvetnu bezim prazskej zase (uz mam registraci :D)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá říjen 18, 2019 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

18.10.2019

Low HR run

Vzdálenost: 7.03 km
Ćas: 34:15
Tempo: 4:53 min/km
HR: 136

Dneska jsem si dal ještě jen rozklus, i když už trošku svižnějc - cejtím se skvěle, i když díky tomu, že jsem teď v nějakým blbým mezidobí, zase mi hapruje životospráva - takže to dneska ještě vidím na filosofickej alkovečer a vymyslím na co se upnout teď :D (taky bych si mohl najít nějakou stálou babu, ale momentálně mi vyhovuje bejt starej mládenec a nemuset nikomu vysvětlovat cokoliv :D)

Jinak dnesja mě hodinky potěšily o stupínek vyšší hodnotou VO2Max (vím, je to blbej výpočet z hodinek, ale i tak je vidět progres :D)

_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: pá říjen 18, 2019 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trochu brzdi, nebo pobezis v atenach o dvě hodiny rychlejší čas než já :D mne hodinky ukazují jen 48 : (
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Grimley - Log běhny Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 123, 124, 125  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: