Concept2 Log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 79, 80, 81
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Concept2 Log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Concept2 Log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cocman


PříspěvekZaslal: st červen 19, 2019 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me prijde, ze si moje telo dela co chce. Obcas se vecer pred spanim najim k prasknuti a rano nemuzu hlady pomalu dospat. A dalsi den si dam k veceri to same, taky se najim k prasknuti a v noci me budi, jak mam plny zaludek a prijde mi, ze vubec netravi a jidlo citim jeste ve 4 odpoledne. Mam i trochu problem v tom, ze jsem zvykly rekneme na "real food", takze rozmixovany jidlo neni zrovna moje oblibene, ale asi to tak budu muset zacit delat.

Co se tyka toho veslovani, tak uplne v pohode. Dal jsem si pod zadek penovou folii, takze me nebolel a jelikoz jsem mel pohodove tempo, tak zada taky ok. Snazim se to tahat hlavne nohama, takze zada by nemely bolet. Prumerna sila, kterou pri jednom zaberu vyvinu je cca 40kg, takze jsem vlastne za tu dobu udelal cca nejakych 2660 opakovani mrtvyho tahu se 40kg a nazvedal pres 100 tun

Je pravda, ze v tomhle je veslo trochu na prd, protoze koukat pres 2 hodiny do monitoru a pomalu sledovat, jak se ukrajuje ze 31 000m neni tak zabavny, jak by se mohlo zdat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2019 6:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Maly update

Vesluju porad, snazim se minimalne 5x tydne, chtel bych vic, ale jelikoz vesluju po praci, tak se musim venovat i rodine a obcas to proste nevyjde. V pulce listopadu se konecne budeme stehovat ze smardlavy Prahy do baraku, takze mam v planu veslovat nekdy i dvoufazove a to hlavni je, ze budu veslovat rano pred praci. V panelaku to dost dobre nejde. Teda jde, ale asi by nikdo nestal o to, aby ho v 5 rano budilo sumeni vesla.

Zadny novy casy nemam, protoze ted se spis snazim najizdet objem km, takze tam nejsou zadny klasicky vzdalenosti. Obcas samozrejme jo, ale neni to nikdy v max tempu.

Do domu mam v planu si poridit i SkiErg, takze uz pomalu striham metr, jak se tam tesim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: pá listopad 29, 2019 10:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si dneska zkusil po dlouhy dobe zase 2000m. Zlepseni o 9 vterin proti posledne a evidentne tam byla jeste rezerva, jelikoz jsem.nezvracel a ani mi nebylo nejak extra spatne. Takze priste uz to bude urcite cas 6:3x
Pristi tyden me ceka 30min a dalsi tyden 500m a pak zacnu dalsi cyklus.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2019 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak v patek testovani na 30 minut. 8218metru. Zlepseni od posledne o 300 metru, coz je hezky. Priste uz to takovy pokrok asi nebude
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: út prosinec 17, 2019 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V sobotu 500m za 1:24,5. To je zlepšení 2,1 vteřiny oproti začátku roku s tím, že jsem na to teď primárně ani netrénoval plus jsem jel cca 98% (nedokážu se sám doma tolik hecnout).

Do vánoc ještě pořídim SkiErg, abych měl trochu obměnu od vesla, jelikož mi to už leze slušně na mozek a přestává mě to bavit. K tomu si plánuju pořídit ještě velkou činku se stojanem a závažím, ale vůbec netušim odkud a jakou. Kdyby měl někdo typ na spolehlivý obchod nebo konkrétní produkt, tak budu rád.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2019 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tie casy su brutal fakt zavidim.
Pozri rogue fitness, vykaslal by som sa na klasicke polsko/cinske sady co sa predavauju na nete.
Stojan alebo kliektu dat spravit lokalnemu majstrovi, nevide to viac nez 500 eur a mas klietku, na drep bench zhyby, a bradla, s polohovatelnou lavicou mas vystarane o bench a dve sady gum pred a mas postarene o mrtvolu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: pá prosinec 20, 2019 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak SkiErg uz je doma. Na zkousku jsem si dal 2km za nejakych 8:20 , ale aspon je tam prostor pro zlepseni, jelikoz posledniho pul roku nedelam vlastne vubec nic, krome veslovani, takze nektery svalovy partie lehce chybi. Ted to jen nejak vymyslet s veslem dohromady.

Maciak: Problem je, ze uz na klec nemam misto, takze maximalne jen udelat uplne obyc stojan na drepy do zdi. Na Rogue uz jsem koukal, ale zase za to nechci dat uplne moc. Uplne by mi stacila osa a 150kg zavazi na to moje zvedani.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Concept2 Log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 79, 80, 81
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: