Kelly


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kelly  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Kelly
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kelly


PříspěvekZaslal: út březen 17, 2020 3:54 pm    Předmět: Kelly Odpovědět s citátem

Nazdar,

mal som log na jednom slovenskom fóre, ale je dlhší čas padnuté, čo je škoda ,lebo mi tam zostali zapísané tréningy za posledné 3 roky. Posledných pár týždňov som si to zapisoval pre seba a ak by to nabehlo tak by som to tam dal, ale nenabehlo, a nemienim už čakať, tak to dám sem.
Čosi o mne, mám 42 rokov a 110kg ,cvičím dlho, už ani neviem kolko. Dlho som cvičil úplné blbosti, než som si uvedomil že mi vyhovuje fullbody a najviac ma baví.

Maxká aspoň čo si pamätám:
Drep- 210 boli tam tuším bandáže na kolená a opasok
Tlak na lavici- 137,5 jednoznačne slabota, nejde mi to...odhodlanie posunúť to ale je
Mrtvola sumo- 220 toto som šiel jednu silovku a toto z toho vyliezlo, inak mi sumo nesedí a preto radšej cvičím klasiku
Mrtvola klasika- 225 bez opaska, striedavý úchop
Tlak v stoji- toto si nepamatám,asi niekde okolo 80

Toto bolo ešte v 2018 asi. Minulý rok bol zlý, začiatkom roka som kvoli chorobe vypadol z tréningu takmer na 3 mesiace,cez rok som mal niekolko kratších výpadkov v tréningoch (asi 2 x po dva týždne,možno viac) lebo jednoducho nebola chuť. Napriek tomu som sa vždy premohol a začal aj ked len na čas. Od jesene minulého roka to začalo zas konečne šlapať.

Veci čo ovplyvňujú moje tréningy a občas to tu spomeniem prečo stál tréning za prd. Rodina a veci okolo asi najmenej. Študujem a občas je treba aj do školy skočiť a aj učiť sa. Hrám v kapele a treba aj skúšať. Zatial stíham všetko :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út březen 17, 2020 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže cvičil som práve Fomina než prišla táto pliaga. Prvé tréningy žial zostali na druhom fóre :/
4D
DREP
5x70
3x90
1x120
1x140
4x3x145

TLAK NA LAVICI
5x70
3x90
4x4x97,5

MRTVOLA
4x5x110

....bez doplnkov...

4E

TLAK NA LAVICI
5x70
3x90
1x100
1x110
4x3x112,5

DREP
5x70
4x6x100

MRTVOLA
4x3x130

...bez doplnkov...

4F

MRTVOLA
5x70
3x120
1x140
1x150
4x3x160

DOŤAHY
3x4x195

TLAK NA LAVICI
4x8x87,5

DREP
3x6x85

....bez doplnkov....

Posilňovanie.sk je stále mimo tak si to zapisujem aspoň na nečisto a potom to tam skopčím ked to nabehne.
Dnešok bol úplne v pohode, trojky prebehli ako nič a doťahy potom tiež, asi po tých trojkách som neni taký ubitý. Tlak v tempe bez stopiek. Drep v pohodke pumpička.

5A

DREP
5x70
3x90
1x120
1x130
5x6x135

VÝPADY
3x10xVV

TLAK NA LAVICI
5x70
2x90
4x4x100

MRTVOLA
4x5x115

VÝPONY
3x10x60

Tak začínam další mikrocyklus. Stále je to také že dá sa pridávať a zvládam hornú hranicu serií aj opakovaní. Dokonca by som povedal že je to stále lahšie :D Ale čoskoro bude treba aj nejaký deload, no uvidíme po troječkách.
Drep bol fajn, ako som písal lahšie než minule.
Tlak fajn, všetko stopky.
Mrtvola tiež, všetko nadhmat.
Neni k tomu moc čo písať, zakaždým sa obávam šestiek, ale vždy to nalieta úplne v pohodičke.
Pridal som nakazenovydrbané výpady, napr. pri chôdzi po schodoch cítiť že osamote tie nôžky dosť trpia,tak nech ich precvičím aj osamote. Je to hnus nad hnus. Tak som sa rozhodol že aj v stredu po tlakoch dám nejaké lahké tlaky s jednoručkami hlavou hore alebo čo a v piatok no neviem po doťahoch.....porozmýšľam.
No a ešte na konci výpony ,len tak veeeelmi zlahka.


5B

TLAK NA LAVICI
5x70
3x90
1x100
5x6x105

TLAK J.Č. HLAVOU HORE
3x10x25

DREP
3x70
4x6x105

MRTVOLA
3x70
3x100
3x120
3x3x135

ZAPAŽOVANIE V PREDKLONE
2x10x10

Tlaky fajn, všetko stopky. Bolo to na striedačku (vid nižšie) takže bolo rýchlejšie tempo ako ked som sám.
Pridal som teda aj cvik na tlaky, nevedel som akú váhu tam dať. Aj ked to nebolo ťažké, celkom mi to dalo zabrať, ale zas skôr kvôli tempu. Tak ako nohy aj ruky sú osamote ja cintle.
Drep, no po tej pupovačke na ceculách roztiahnuť hrudník a poriadne si usadiť tyč na chrbte bolo bolestivejšie jak kopanec do vajec, no,to asi né ale je to des. Ked už to bolo ako tak dobré, som mal dodrepované.
Ťahy fajn, všetko nadhmat.
Ked som prišiel bola lavica volná ale než som sa prezliekol obsadil mi ju jeden, no povedzme duševne jednoduchší chalanisko. Tak som sa opýtal či sa môžeme prestriedať, súhlasil a tak sme sa striedali. Jakživ som ho tam nevidel, ale on mi tvrdil že je tam každý deň a že velmi vela cvičí každý deň a hovoril a hovoril a hovoril a hovoril......Po prvej pracovnej som si dal na drzovku sluchátka, jednoducho na takého odluda ako ja je takýto kecal moc a hlavne ked som ho videl prvý krát. Našťastie to hned na to zabalil a išiel si pumpičkovať inde. Na to prišiel další chalanisko (už známa tvár, ale meno neviem) či sa možme prestriedať, súhlasil som. To bol úplne iný prístup, docvičil ,nahodil-zhodil kotúče, žiadne zbytočné keci okolo a najlepšie že ked docvičil horí že ,, tyč si berieš na drepy ešte čo?,,. Skoro mi slza vypadla :D


5C

MRTVOLA
5x70
3x100
1x130
1x140
5x6x150

DOŤAHY
3x4x200

TLAK NA LAVICI
4x8x90

DREP
3x6x90

BICEPS V.Č.
2x10x20

Mrtvola bola v pohode, nebolo to ťažké a celkom to lietalo. Prvá pracovná nadhmat, ostatné striedavo.
Na doťahy som prvý krát použil opasok, neviem či to niečo pomohlo, ale tak som si povedal že.....pre istotu....Inak musím sa ho poriadne naučiť používať.
Tlak a drep po tých mrvolách už boli nič a prišli mi strašne lahké. Ono asi po tých mrvolách by mi prišlo lahké čokolvek.
Unilaterálny doplnok som tentoraz nedal. Na konci som dal biceps. 2x10x20,tých 20 sú desiatky kotúče, tyč neviem kolko môže mať.
Posilnovanie.sk je stále mimo, dám tomu čas ešte do konca tohto týždňa, ak to nepôjde, založím log niekde inde.




5D

DREP
5x70
3x100
1x120
1x140
4x3x150

VÝPADY
3x10xVV

TLAK NA LAVICI
5x70
3x90
4x4x100

MRTVOLA
4x5x115

ZAPAŽ.PREDKLON
3x10x7
+
VÝPONY
3x10x60

Bol som nažhavený, trojky sú vždy príjemnejšie ako šestky.
Drep v pohode, prvé dve pracovné ešte bez opaska, dalšie dve s opaskom. Nie že by som ho potreboval, len nech sa do použitia opaska dostanem teraz ešte na malej váhe, jak sa s tým potom trápiť. Na čas to teda budem dávať takto na polku, nech zas aj stred nespohodlnie.
Výpady blegrchnus a to som si to dal na rozhýbanie len s vlastným telom. No pre tie moje nôžky je to moje tlsté telo asi dosť aj tak. Od budúceho týždňa ale niečo pridám.
Tlaky všetko stopky.
Mrtvola, ok.
Zapažovanie v predklone a výpony som dal v supersérii, nech to skôr odcvičím. Váhy také štartovacie, sú to iba doplnky, neni sa prečo s tým viac srať.
Dnes do rána sa niečo posralo, medzi lopatkami mám seknuté tak nepríjemne že občas sotva dýcham.

12.3.2020
Tak a silovke je koniec : ( Takmer desať týždňov v riti. Tak dobre to išlo kua....
V stredu som už bol na ceste do fitka, ale som to zabalil pred vchodom ked som si dal do kopy aktuálnu situáciu s Covidom a s typmi ludí v posilke. Ok zrejme by som to prežil v zdraví ešte, ale už sa dalo čakať že v piatok sa do posilky nedostanem.
Takže plán je cvičiť zatial čo sa bude dať s vlastnou váhou, kedže nejaké preliezky v okolí niesú ,teda sú, ale detské a na to nebudem vešať to moje tlsté telo, ešte si niekto pomyslí že je tam verejná zabíjačka :D
Dám teda pauzu do konca týždňa a od pondelka mám homeoffice, takže času nejako pocvičiť aj viac krát za deň sa bude dať. Ako záťaž môžem použiť maximálne krpatú bosorku (cca 20kg) a na drep poprípade ženu. Najhoršie na tom je že to budem musieť dávať na vysoké počty opakovaní a to je smrrrrrť. Hlavne zostať nejako v pohybe a moc nepribrať za dva týždne (zatial) v karanténe.


16.3.2020
Prvý akože tréning je za mnou. Boli nejaké kliky a drepy, ale potom začala vymýšlať cviky 4 ročná dcérka, a bolo to aspoň zaujímavejšie a bláznivé. Zabavili sme sa. Tieto akože tréningy mi nedajú zrejme nič, ale aspoň rozprúdia krv v tele ked už sa nedá nikde ísť.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út červen 09, 2020 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DREP
10x20
6x70
3x100
3x120
3x140

TLAK NA LAVICI
6x70
3x90
3x3x100

MRTVOLA
5x70
3x100
3x120
3x150

TLAK V STOJI
3x10x30

Tak prvý tréning po karanténe. Čakal som že to bude ovela horšie ale bolo to faj zas cítiť na hrbe a v rukách nejakú tú váhu. Cez karanténu som mal v pláne cvičiť aspoň ako som písal s vlastnou váhou, poprípade pridať dcérku alebo ženu, ale ruku na srdco podarilo sa to tak 3x lebo som lenivý a to moje staré telo bolo aj vdačné že ho chvílu nemordujem.
Drep bol fajn, potešil stred že držal aj bez opaska. Čakal som max. 1x120 ale šlo to.
Na tlakoch to bolo zlé, asi aj preto že som začal zhurta na 70kg, no 3x3x100 nestopkované a nemostované je bída.
Mrtvola bola pocitovo fajná a lahká, povedal som si aby som to neprehnal že pojdem len pokial ma pustí úchop. Úcho podržal po 150 a keby prestriedam tak dám možno aj 155 :D
Tlaky v stoji len lahučko pumpička.
Váha zostala okolo 115kg, akurát sa pravdepodobne zmenil pomer hmoty a antihmoty. Samozrejme hmota je tuk lebo ju je vidno a antihmota je svalovina, ktorú síce nevidno ale dá sa pozorovať nepriamo tým že sa hýbem .Ale tento pomer budem musieť zmeniť. Riešim zdravotné problémy a lekárka odporučila dietu a pohyb. S pohybom problém nemám, ale dieta...No každopádne ma ešte čakajú nejaké vyšetrenia a testy tak uvidím aká diagnoza vylezie. Na diete som dnes 4 deň a cítim sa ooooovela lepšie ako pred týždňom. Ciel je 100kg a snád sa to zlepší ešte viac. Aspoň že môžem trénovať kludne dalej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2020 7:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TLAK NA LAVICI
10x50
8x70
6x90
3x100
2x110 stopky
10x70

DREP
8x70
6x100
3x120

TLAK V STOJI
6x40
5x50
4x55
2x60

....a ešte nejaké lahké pumpovačky....

V stredu som nestíhal, tak som bol včera aspoň sa trošku s niečím ponaťahovať.
Tlaky na lavici aj v stoji sú uplne zle. Na 110 som skúsil most aj stopky, to bolo fajn, akurát v tom neni sila :/. Tentoraz som to dal takto na pyramídu pre zmenu.
Drep bol unavený, dosť som toho nabehal posledné dva dni. ...a behať myslím ako chôdzu nie beh božechráň.
Potom ešte nejaké somarinky lahké. Mrtvolu som nedal, je v pláne dnes.
Zdrav.stav: Pocitovo lepšie, cukrovka nie a krv čistá. Aktuálnu váhu neviem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út červen 16, 2020 7:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DREP
5x70
3x100
1x120
1x140
1x150
1x160
1x170

TLAK NA LAVICI
3x6x70

MRTVOLA
3x70
3x100
3x120
3x140

...ešte nejaké tlaky na ramená...

No, tak základ teda pre drep bude 170. Nečakal som ani 160, ale šlo to celkom v pohode a bez opaska. Bola tam ešte nejaká pidi rezerva....
Najviac na pauzu doplatili jednoznačne tlaky, to bolo strašné jak ma tie 3x6 a 70kg zničili. Boli tam síce celkom slušne dlhé stopky, ale kua 70? No je čo robiť. som zvedavý kolko prejde v jednotkách.
Mrtvolky už len do počtu nejaké troječky.
Inak v piatok sa mi zas nepodarilo ísť, hadam už ked začnem podla programu tak nebudú výpadky.
Zdravotne, objednaný na dalšie vyšetrenia.
Váha 113kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2020 6:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TLAK NA LAVICI
5x50
3x70
1x90
1x100
1x110
1x120
1x130

ČELNÝ DREP
5x70
3x90
3x110
3x120

RUMUN
2x10x70

...volake doplnky...

Po utorkovej skúške ktorá sa natiahla do polnoci a po vstávaní do roboty po 4 hodinách a prekómovanom dni som bol na tom že len zalahnúť a chrápať. Nahodil som teda sluchátka, pustil Cattle Decapitation – Death Atlas a pustil sa do toho.
Na tlaky som si moc neveril, 120 ale vyletelo v pohode no a neprihoď. 130 bolo tak na hrane, ale vyšla čo ma teda dosť prekvapilo. Všetko boli stopky. Žial asi hodinu po tréningu v aute mi zrazu odišlo pravé rameno, zvalujem to na klímu ,ponatieral som a je to lepšie. Snád to teda prejde.
Čelné som dal len tak že som to dlho necvičil a ozaj mám ten cvik rád. 120x3 je fajn, dalej som bez opaska nechcel ísť. Potešilo že stred držal až do konca.
Rumun lahko nech trochu pripravím hamstrigy na piatok.
Pasujem sa s myšlienkou čo za rutinu vlastne začnem, ,mal som v pláne Fomina, ale nejak sa prehrabávam v starých tréningoch a dal by som si asi aj niečo iné. To že musím začať rutinu je bez debaty, lebo inak mám tendenciu sa bud flákať, alebo sa odpáliť .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andyska98


PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2020 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Není to docela nevyvážené, že dáváte na mrtvolu a bench skoro totožnou váhu? :D vůbec nic ve zlém, jen tak většinou bývá větší propast, ale rozumím, že někdo má prostě silný prsa.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2020 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Andyska98 napsal:
Není to docela nevyvážené, že dáváte na mrtvolu a bench skoro totožnou váhu? :D vůbec nic ve zlém, jen tak většinou bývá větší propast, ale rozumím, že někdo má prostě silný prsa.


Ahoj Andyska, vůbec nic ve zlém-kludne treba napísať ked je niečo zle, kritika je vítaná.
Problém je že NEMÁM silný prsa, ale slabú mrtvolu ano .
Teraz vážne, ako som písal, teda ak to beriem od tohoto začiatku po Covide, tak mrtvolu som robil iba ako ma pustil nadhmat. Dnes mám v pláne jednotky a prestriedam to, tak uvidíme čo z toho vylezie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2020 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MRTVOLA
5x70
3x100
2x120
1x150
1x170
1x190
1x200

TLAK J.Č. hlavou hore
4x10x25

DREP s činkou nad hlavou
3x8x30

CIRKUS TLAK
2x10x17

VÝPADY
2x10xVV

...a ešte po dve série triceps,biceps,výpony,upažovanie....

Mrvola bola fajn, 170 ešte prešlo nadhmatom. 200 bez opaska a úchop striedavo bude teda základ do tabulky.
Potom som už dával iba cviky čo som dlhšie necvičil, alebo zas možno dlho cvičiť nebudem. Mal som čas,tak som sa vybláznil.
Dnes sú to dva týždne čo som na diéte a tiež bez cigi (predtým tak 4-5denne). Doteraz to bolo v pohode, ale od včera mám absťáky jak na cigu tak sa poriadne nažrať. Snád to skoro prejde a bude to zas v pohode. Musím povedať že sa cítim ooooovela lepšie ako predtým. Jak hovorí premiér nepokazme sito takže JA ODOLÁM
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út červen 23, 2020 6:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DREP
5x70
3x90
4x12x100

TLAK NA LAVICI
5x70
10x90
8x90

PRÍŤAH V PREDKLONE
2x10x60

...zapažovanie, bic.v.č....

Volba teda nakoniec padla na Man in black tu od Magumiho a Vlka. Prešiel som to pred dvoma rokmi a teraz ked som s časom na tom biedne, tak 2x do týždňa bude super.
Tie 12-stky sú strašné,ale hadam to dám nejako, pár prípravných týždňov na vyšších počtoch by tomu malo pomôcť. Predtým som mal parťáka, tentoraz pôjdem zrejme sám, lebo nájsť šialenca čo by šiel toto ešte jedného v tej istej posilke by bola sakra náhoda.
Drep som teda dal 4 série na začiatok a stehná boli jak v ohni. Nabudúce zas pridám nejakú tú sériu. Minule som to začal na 10x12x95, tentoraz to chcem začať na 100, poprípade 105. Uvidím.
Tlak som prepálil na plávovanej 90-tke, kedže neprešli ani dve série. Možno ma po tých drepoch len rýchlo opustili cecule. Ešte sa rozhodnem čo s tým, ale zrejme zhodím zopár kg.
Príťah pohoda.
Zdravotný stav: včerajšie výsledky dopadli velmi zle, dnes dalšia konzultácia s lekárom a dohodnúť dalšie kroky. Samozrejme sa popýtam či môžem trénovať dalej. Pocitovo som na tom dobre, ale v tele je niečo zle
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2020 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ČELNÝ DREP
5x20
5x40
3x6x60

TLAK V STOJI
2x10x37,5

MRTVOLA
5x70
3x120
2x10x130

....doplnky...

Isť po celodennej práci v záhrade cvičiť neni celkom ideálny stav. Myslel som že využijem to že som rozbehnutý, ale po čelnom ma únava dobehla. Na týchto váhach chcem začínať, tak sa hádam do toho ešte dostanem,
Čelný ešte v pohode, prestávky krátke, ani som sa nezadýchal.
No na tlakoch ma už aj táto pidi váha celkom dávala dole, alebo skôr to boli tie desiatky, určite desiatky
Mrtvola bola už úplne na hovno. 10 ťahov v sérii, skoro som sa zgrcal. Aj som zabudol ako som to prvý krát aj mohol dať. Muselo to byť fakt úžasné ked to moj mozog radšej vytesnil. Každopádne to bol hnus. A teda bude ich na začiatok 6x10.
Ešte potom volajaké doplnky po dve série.
Zdrav. Stav: budúci týždeň začne ešte prísnejšia diéta a nasledujúci týždeň dalšie vyšetrenie. Zrejme na tom budem také dva týždne silovo úplne na prd. MIB teda začnem len čo budem fit ( čo dúfam že budem) a po všetkých vyšetreniach.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2020 5:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dva týždne ubehli ako voda, prvý týždeň som chcel pokračovať ale psychika ma zlomila a nešlo to, druhý týždeň som bol po tých diétach jak čerstvo vysratý, bol som rád že som mal energiu sa dopraviť do roboty a domov kde ma následne každý deň min na hodku vyplo. Každopádne som absolvoval nejaké vyšetrenia kde mi zistili že mi je vlastne hovno a tie bolesti čo som mal netušia z čoho sú. No ale momentálne nebolí nič, dožral som čo som zameškal a môžem sa hádam už do niečoho pustiť. Samozrejme ale dieta zostáva a aj ciel dať váhu na 100. Inak pred týždňom počas ultrasuperdiéty som bol na váhe 108kg teraz znovu niekde okolo 112kg.
Zacvičiť som si bol už v piatok a v sobotu. V piatok som bol s jedným kamarátom po dlhšom čase si dať tlaky. Tie moje rúčky sa triasli už od 100-vky, ale 130 ešte prešla v pohode, dalej som to netlačil. Kamarát si dal nové maxko 150. Potom sme si dali ešte nejaké lahké prkotinky.
V sobotu mi zavolal druhý kamarát či nezacvičíme a tak som šiel. Tam boli nejaké drepy, tlaky, príťahy... váhy že neni ani čo písať. Zato svalovku mám ešte dnes
MIB budem musieť asi odložiť než sa dám nejak do poriadku. Tieto dva dni mi ukázali že energia nejako rýchlo odchádza. Tento týždeň sa nejako pomotkám, od štvrtka dovolenka a od budúceho týždňa už by som chcel nabehnúť pravidelne, ale čo to ešte neviem asi by to chcelo najskôr nejaký objem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2020 5:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera najaké drepy, zhyby, bradlá a doplnky. Vlastne to ani nestojí za zápis, ale nech mám záznam že som bol cvičiť. Tak aspoň poznámka, bolo to lepšie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2020 7:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera tlaky, príťahy, čelné a doplnky. Váhy o ničom. Ešte dnes ťahy a od zajtra dovolenka, preto sú tréningy nahustené. Vraj je v hoteli aj posilka, ale predpokladám že tam bude pás a nejaká veža.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2020 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ťahy, tlaky na ramená a doplnky. Ťahy boli velmi fajn na to že som bol tretí deň po sebe.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kelly Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: