Kelly

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kelly  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Kelly
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kelly

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2020 6:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TLAK NA LAVICI
5x50
3x70
1x90
5x6x95

DREP
5x70
4x6x95

MRTVOLA nástupy
3x100
4x3x140

Fajn tréning, znovu to chcelo dlhšie sa zahriať,potom už to bolo ok.
Tlak ok, všetko bolo zastopkované.
Drep lahučký, najhoršie bolo roztiahnuť hrudník po tlakoch.
Na mrtvolu som zaradil nástupy -teda jednotka, pdstúpenie a znova nástup,dalšia jednotka atd. Tá váha je taká že neni lahká a neni ani ťažká, myslím že na toto ideálna. Videl som to myslím u Carabasa v logu,tak uvidíme čo to dá mne ,teda ak budem cvičiť dalej
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2020 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MRTVOLA
5x70
3x120
1x150
5x6x160

MRTVOLA DOŤAHY
3x4x200

TLAK NA LAVICI
4x8x80

Mrtvola bola fajna, pocitovo najťažšia bola tá 150tka, potom už to šlapalo. Teda šlapalo, šestky sú hnus
Doťahy, s tým som mal naposledy ,teda na začiatkom roka, trochu problém.Nevedel som sa k tomu poskladať a zatiahnuť. Čakal som že sa to zopakuje, ale telo si asi pamatá a ja som si tiež pamatal s čím bol problém, tak pohodka.
Tlaky v rýchlom tempe, pumpička.
Prišiel som neskoro a drep už som nestihol. Nabudúce.
Kelly

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2020 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DREP
5x70
3x100
1x120
4x3x140

TLAK V STOJI
5x40
4x3x55

MRTVOLA deficit
4x5x120

Rýchli tréning, do hodiny som bol doma.
Kelly

PříspěvekZaslal: st prosinec 23, 2020 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TLAK NA LAVICI
5x50
3x70
1x100
4x3x105

TLAK J.Č.H.H.
3x10x25

DREP
4x6x95

MRTVOLA nástupy
4x3x140

Bolo trochu viac času, tak boli aj doplnky, no nič čo by stálo za zápis. Tréning bol celkom lahký, neni o čom písať.
Kelly

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2020 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MRTVOLA
5x70
3x120
1x150
4x3x175

DOŤAH
3x4x200

TLAK NA LAVICI
4x8x80

DREP
3x6x90

....doplnky

Dnes bolo viac času, tak boli aj drepy a doplnky. Fajn tréning.
Kelly

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2020 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DREP
5x70
3x100
1x120
5x6x130

TLAK V STOJI
5x40
5x6x52,5

MRTVOLA DEFICIT
4x5x125

Začiatok druhého mikrocyklu.
Nie je o čom zatial písať, akurát tlaky mi prišli nejaké ťažké.
Kelly

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2020 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TLAK NA LAVICI
5x50
3x70
1x90
5x6x97,5

TLAK J.Č.H.H.
3x10x27

DREP
5x70
4x6x100

MRTVOLA nástupy
3x100
4x3x145

Tak včera to bolo celkom rýchlo vybavené.
Tlaky všetko stopky. Jednoručky iba lahká pumpička v tempe.
Drep pocitovo lahší ako minulý týždeň.
Nástupy sú super, to ma vážne baví, bude to zaujímavé ked tam už bude nejaká váha.
Tak borci, prežili sme dosť na hovno rok, dúfam že toto všetko čoskoro prejde a otvoria nám fitká nastálo. Do nového roku hlavne vela zdravia. A sily ,svalov ,kondície alebo na čom pracujete nech ide bez zranení a v pohode.
Kelly

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2021 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ako som si dával pozor aby som sa nenakazil a aby som nenakazil a nezabil si rodičov, nakazil som sa ja od nich. Nasáčkovala sa k nim známa ktorá mala len soplík a jej nič nie je a dva dni po návšteve ležala v posteli pozitívna čo sme sa samozrejme dozvedeli až vtedy ( inak jej 50ročný zať strávil tri týždne na ventilácii pár dní po jej návšteve, zlatá žena proste ). To už rodičom začínali príznaky (velmi zlý priebeh, ale dali to) a mňa to sklátilo na silvestra. Prvého som mal ísť mrtvolu ale to už sa nestalo. Priebeh som mal zlý od horúčky, bolesti svalov až po kašel ked som myslel že si plúca uvidím naživo. Boli pokusy o cvičenie, no po pár drepoch s vlastnou váhou nasledoval záchvat kašla, predstava že mám na chrbte činku a drepujem bola krásna, no asi by ma to zabilo.
Následky sú značné, kondícia bola na hovno aj predtým, teraz je ale úplne v riti. Cez chorobu padla váha asi o 5kg, po odznení príznakov už bola aj chuť do jedla, lenže pohyb nula celých nula nula a váha sa rýchlo vrátila a aj plus volajaké to kilečko.
OK, vymrnčal som sa, viem čo treba spraviť, tak sa snád postupne vrátim k činkám a k váham. Uvidím ako telo na tom bude.
Na začiatok teda prechádzky, ked budem sám tak v tempe. Beh ma nikdy nelákal, teraz by asi bol dobrý, samozrejme ked sa na to budem cítiť. No moc sa mi do behania nechce.
Teraz budú zápisy nuda, ale čo sa dá robiť.

Pondelok 1.2.2021
Chôdza 2,1km čas: 1h 23min
Bol som s malou, bola to viac menej motanica po chodníku. Bolo fajn konečne po mesiaci prejsť dalej ako do najbližšieho obchodu. Od dnes prestávam používať výťah a musím povedať že prvý výstup na siedme bol o život. Predýchaval som to dobrých 10min. No des.

Utorok 2.2.2021
Chôdza 5,5km čas: 1h20min
Sám, tempo som si určoval ako som vládal. Prvý kilometer bol najhorší, plúca nestíhali ani hovno, postupne sa to zlepšovalo a ku koncu som mal časovo najrýchlejší kilometer a dýchalo sa celkom fajn.

Streda 3.2.2021
Dnes nebol čas na nič, vybehol som ale do obchodu a po schodoch pekne pešo. Nezomrel som, ale bol som blízko

Štvrtok 4.2.2021
Chôdza 5,1km čas:1h 12min
Sám, tempo fajn, ale plúca stále nestíhajú

Piatok 5.2.2021
Chôdza 2,2km čas:1h
Tentokrát bol so mnou syn, bola to čisto prechádzka a debatka.

Sobota 6.2.2021
Nič, ale dosť som fyzicky pracoval, takže aspoň nejaký pohyb bol.

Nedela 7.2.2021
Nič, prší
Dnes teda sedem dní bez výťahu, zatial zmena nič moc, ale aspoň som po výstupe neni na pokraji smrti :/
Kelly

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2021 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondelok 8.2.2021
Chôdza 2km čas:1h30min
Apka mi ukázala že som prešiel 10m, tak som to len odhadol asi takto. Bola to prechádzka s malou, takže iba motanie sa.

Utorok 9.2.2021
Dnes len vybláznenie sa s dcérkou v snehu. Boli sme takmer 4h.Unavený sme prišli jak kone, malá za pol hodku po príchode domov bola ok ako by sa nič nestalo ale ja som bol odpálený. Je to nezmar krpatý.

Streda 10.2.2021
Po obede po práci začalo pršať a večer sa mi do toho hnusného počasia nechcelo.

Štrvrtok 11.2.2021
Zima jak na Sibíri a to teda ma von nedostane nikto ,neznášam zimu, uplna pi..vina to je fuj.

Piatok 12.2.2021
Stále zima

Sobota 13.2.2021
Dosť manuálnej práce, aspoň nejaký pohyb

Nedela 14.2.2021
Ani trt.

Další týždeň za mnou, ale žiadny progres v ničom. Výťah ale stále nepoužívam a min raz za deň idem von , takže ked idem do obchodu tak aj s nákupom pekne peškom hore.
Kelly

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2021 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Posledné dva mesiace boli náročné. Ach no to bol rozum na staré kolená začať študovať, ale je to za mnou. Teraz si to pekne sadlo že škola skončila a otvorili posilky. A aj som za lockdown rád z tohoto pohladu, lebo keby som mohol ísť cvičiť a nemal by som čas, to by ma sralo. Takto to až tak velmi nedráždilo :D. Konečne som včera teda zacvičil, aj ked to nebolo naozajstné cvičenie. Na začiatok samozrejme drep a potom som sa len ponevieral a cvičil všetko čo ma napadlo. Po týždňoch v sede aj 16h som čakal že to bude horšie, ale telo si pamatá našťastie a konečne som sa cítil vo svojej koži. Dnes mierna svalovka ale ok. Teraz dám pár týždňov nejaký nábeh a potom tomu dám nejaký systém. Tak som si hovoril že ked otvoria fitká a bude konečne čas tak na staré kolená už nebudem vymýšlať s cvičením na silu a budem sa len tak zadrbávať dám si kroksy, uterák okolo krku, tielko a budem otravovať ludí s tým ako som cvičil ked som bol v ich veku , no ale tak nejak ma to po prvom drepe prešlo a nabehla strašná chuť ešte zabojovať o posunutie maxiek . No uvidíme, momentálne som na úplnej nule. Najskôr bude treba oprášiť svalovú pamať a navrátiť nejaké to maso a potom môžem prejsť k váham.
Tu mám zameškané čítanie logov, postupne prečítam čo nové

včera teda toto
Drep
Príťah
Tlak v stoji
Bic, výpony.....ešte zopár cvikov ale to len prkotiny
Kelly

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2021 5:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera sa pridal Tomáš, je tiež po nútenej pauze, ale iba trojtýždňovej. Ked sme prišli do posilky hned nám oznámili že je otvorené iba do osmej. Mali sme teda iba asi 45 min. Bola streda a teda na rade tlaky. Bolo to celkom fajn, prekvapili stopkované 5ky so stovkou. Potom ešte čelný drep, tam iba po 70 a 5ky. Ďalej som to nechcel tlačiť zatial, príde ich čas. A kedže času bolo málo, dali sme nejaké pumpovacie supersérie v tempe. Zatial nieje čo zapisovať.
Prečítal som si zatial niekolko logov, no o motiváciu je postarané.
Kelly

PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2021 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ďalší tréning s Tomášom. Chceli sme hned vletieť na ťahy, ale trt, museli sme čakať na miesto aj na lepšiu tyč. Dali sme teda zatial tlaky v stoji. Neviem čo sa deje, vačšinou tlak odchádza v priebehu dvoch týždňov ale teraz celkom prekvapuje. Nieje to samozrejme nič extra, len som čakal že tak 40tka ma zavalí.
No a potom teda už mrtvola. 5x150 s rezervou je tiež dosť nečakané. Ďalej som to zatial netlačil.
Nakoniec Tomáš ešte vymyslel nejaké pumpovačky a finito, prvý týždeň za mnou.
Musím povedať že mi to chýbalo a konečne sa cítim fakt dobre. A pocit že pod tou vrstvou tuku je aj nejaká svalovina je fajn. Ano je, som si istý, lebo na tuku asi svalovica nebýva . Budúci týždeň mám v pláne už tomu dať tvar, ale stále zlahka. Dnes mi prišla pozvánka na vakcínu v nedelu ráno. Dúfam že to bude ok a v pondelok môžem drepovať.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kelly Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Rychle na stránku:

Přejdi na: