Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: ne září 05, 2021 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak sis těch 200 zapsal za mně to byl taky good lift a pokud to neva, tak to nasdílím ve tvém logu. pěkná účast, skvělá atmosféra!

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne září 05, 2021 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skvelé, gratulácia! Inak to som len pozeral, že si si to podával sám? To bol zámer?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po září 06, 2021 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Skvelé, gratulácia! Inak to som len pozeral, že si si to podával sám? To bol zámer?

řekl bych, že to chtěl mít všechno pod kontrolou, tak jak je zvyklý spousta borců tam měla vlastní podavače, to mi bylo na téhle soutěži celkem sympatické, někteří si podávali sami... ale Solferino měl navíc ještě obě nohy na zemi, což byla taky výjimka. každopádně zabojoval, 3x good lift, prodal, co měl natrénováno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: po září 06, 2021 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Vlku za to video, paráda 👍 je celkem vidět, jak je mi ten singlet už malý, jsem v něm nacpaný jak jitrnica 😄 no, to podávání, já trénuju sám, takže pro mě je normální brát si to sám. Ono je samozřejmě fajn, když vám to někdo dobře podá, a nejspíš to trošku i šetří sílu. Ale když vám to podá špatně, zase to může člověka rozhodit a ten pokus i zkazit, takže radši jedu jak jsem zvyklý..
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2021 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím vespolek po delší odmlce. Po několika týdnech, kdy to za moc nestálo, se mi poslední dobou zase začalo dařit a posouvám se dopředu. Příští týden mě čeká soutěž v Polsku, i když se mi tam popravdě řečeno vůbec nechce Když si představím ty rozj.bané hrbaté okresky po kterých tam pojedu a ty místní "řidiče".. No ale mám životní formu, navíc je to moje teprv druhá (a nejspíš i poslední) letošní soutěž, takže pojedu. Dneska teda poslední těžké benče, a vyšlo to podle plánu. Rád bych dal ještě jeden trénink v týdnu, uvidíme jak to vyjde.


Benč

20x10
60x10
80x8
100x8
120x3
140x3
160x3
170x3
180x3
190x1
200x2 PR
180x4
Po trojkách jsem v posledním období dojel zase do 10x3 180, pak jsem ubral objem a zaměřil se na těžší váhy. Za posledních 14 dní jsem dal několikrát v tréninku 190x3, takže bylo jasné, že musím zkusit dvojku s dvoustovkou. A podařilo se, takže objemový PR, byť to nebylo na kalibrovaných kotoučích. Měl jsem nutkání zkusit i těch 210, ale už vím, že by to byla chyba, nechám si to na sobotu.

Triceps jč

do 30x4 x5



Pak ještě nějaké doplňky, kladky a biceps. Zítra nejspíš taky půjdu, nějaké těžší záda atd, a pak nejspíš do soboty volno. Cítím se dobře, nic nebolí (víc než obvykle ). Zlepšil jsem i přítahy v předklonu, tam už jezdím kolem 120kg. Tlaky ve stoje, tam už prakticky kdykoli dám 90x5, a jezdil jsem i triceps s jednoručkou 10x3, což právě na ty tlaky dost pomohlo. Dobudoucna musím začít pracovat na mobilitě, už by to trochu chtělo
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2021 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Solferino napsal:
Cítím se dobře, nic nebolí...

to je podezřelé ale psychika je mocná čarodějka a forma se musí využít, tak ať to v sobotu klapne! 190 - 200 - 210?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2021 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takhle nějak to bylo v plánu 🙂 jenže nakonec jsem tam fakt nejel. Bylo příliš mnoho faktorů proti mně. Nejdůležitější bylo, že jsem se celý týden prakticky pořádně nevyspal, korunou všeho byl páteční příjezd domu skoro o půlnoci, a o půl páté bych musel vstávat. Kdyby šlo o jednorázovou akci, tak by to problém nebyl, většinu mých tréninků odjedu po čtyřech hodinách spánku. Ale za ten celý týden se to nakumulovalo, a prostě jsem to musel odpískat. Což se nakonec ukázalo jako škoda, cokoli nad 200 by mi stačilo na druhé místo v kategorii do 125kg. Celou sobotu jsem ale prospal, a když jsem šel večer cvičit, benč jsem dojel jen do 180x2 a ukončil jsem to, takže je otázka, jestli bych na závodech nedopadl stejně mizerně. Takže tolik k mezinárodnímu mistrovství Polska 😄 původně jsem plánoval po závodech dát deload, ale musím tu maximálku vyzkoušet, takže to o týden nebo dva protáhnu. Cítím se dobře, síla je hodně nahoře. 190x3 dávám prakticky v každém tréninku, dneska pushpress 3x5 s 90kg, a mohl jsem dát ještě několik sérií, ale šetřil jsem se. Takže toho současného drajvu využiju. O víkendu zkusím 205kg, příští víkend těch 210 a pokud to dám, tak ten další 215. A to bude opravdu poslední těžký trénink, pak deload. Plány do budoucna jsou, uvidíme jak se to vyvine.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so březen 12, 2022 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

První zápis v roce 2022, koukám, že pauzy mezi zápisy se začínají nějak natahovat Ale to bylo do značné míry způsobeno hlavně tím jalovým rokem 2021, celkově nebyla moc nálada zapisovat. Letos to snad bude lepší. Od začátku roku jsem nějak pořád řešil nějaké drobné zranění, naposledy zase obvyklé zatahání v levém prsním svalu při benči. Pamatuju si, že jsem byl i dobře rozcvičený, rozehřátý, ale stejně se to stalo. Měl jsem tam 180, druhé opakování, a najednou jsem ucítil, že jsem zase na nějaký čas dobenčoval. Ještě jsem to vytlačil, ale už bylo jasno. Takže jsem dal pauzu a pak začal polehoučku od nuly. Jakmile jsem to přestal při pohybu cítit, rozjel jsem s mlhavou vidinou nějakých jarních soutěží objemovou část přípravy. Od 5x10 100kg, disciplinovaně polehoučku přidávat. Ono to zranění člověka tak nějak ukázní Navíc mě v té době postihl tzv. syndrom mladé fitnessky Ale už jsem se z obojího vzpamatoval, zotavil, takže do toho zase šlapu naplno. Předemnou je MSR v benčpresu 24.4 v Nitře (GPC). Takže tam bych rád zase posunul soutěžní maxko, uvidíme jak to půjde. Zítra ráno po několika měsících vlezu na váhu, tak bude jasno, jestli se budu letos pokoušet vlézt do -110kg, nebo jestli spíš půjdu napohodu do -125kg. Osobně bych tipoval druhou možnost Dneska jsem teda dokončil první, objemovou část přípravy, a skončil jsem na 5x10 140kg. Jel bych takhle ještě i dál, chtěl jsem pak zkusit pár desítek i se 150, ale už není čas. Dneska 6 weeks out, mám dva týdny zpoždění, takže teď přejdu na 6x6, to budou jen dva týdny. V ideálním případě bych měl skončit na 6x6 se 160 (uvidím, jak moc reálné to bude) a na poslední 3,5 týdne přejít na trojky, kde by měla ke konci padnout aspoň jedna trojka s 200. Tím by mělo být dosaženo pokroku v maximálce. Naplánováno je to tedy dobře, tak už to jen odcvičit Cítím se dobře, tělo funguje jak má, stále natural, teď na stará kolena už by ani snad nemělo smysl začínat sypat Letos teda ideálně 210kg soutěžní maxko, byť to třeba nebude hned teď v dubnu.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2022 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dobrý plán! tak ať to klapne a v Nitře něco zapíšeš ;) a tréninky taky zapisuj, ať je vidět, jak to jde :)

"syndrom mladé fitnessky" neznám :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2022 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Od minulého zápisu se nic zvláštního nestalo, dnes jsem dojel plánovaných 6x6 se 160kg. Byť to asi bylo trochu míň, nebyly to moc kvalitní kotouče, ale psychologicky to bylo 6x6 160 😄 Dneska jsem totiž zase objevoval neznámé končiny, uvízl jsem na několik hodin ve Frýdlantu nad Ostravicí, tak jsem využil času a šel si zacvičit tam. Bylo to obyčejné komerční fitko, za 80 Kč vstup jsem nečekal zázrak, ale dá se tam zacvičit. Jen klasická bolest takových posiloven, nedostatek os a kotoučů. Na celé fitko mají 2, slovy dva dvacetikilové kotouče, k těm jsem se ani nedostal 😄 nakonec jsem těch 160 poskládal jak se dalo, patnáctek tam bylo dost. Kotoučů i holek, byl jsem tam kolem třetí, takže plné fitko školáků a mlaďochů. Ale odjel jsem co bylo třeba, tak asi dobrý. Zase jsem v pokušení přidat a zkusit ještě 6x6 se 165, protože síla je a určitě bych tu 165ku potrápil, ale místo toho začnu už ty trojky. Od 165 a přidávat budu po 2,5kg. Ale uvidíme, možná těch 165 o víkendu zkusím. Odteď uživatele budu zapisovat každý trénink. Cítím, že forma pomalu přichází, mohlo by to být zajímavý. 4,5 týdne do závodů. Konečně jsem si vzpomněl na to se zvážit. Moje váha ukazuje pokaždé něco jiného, ale aktuálně by tam mohlo být lehce přes 117kg, což je příjemně málo a bude otázka, jestli to fakt letos nezkusit vyždímat do kategorie -110kg, abych netrapasil ve 125, kde se bude zvedat 250 😄
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2022 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tlaky vč vstoje

20x5
40x5
50x5
60x5
70x5
80x5
90x1
100x1
90x5,5,5,5,7
Zkusil jsem i 110, ale 0, tam mám asi nějaký mentální blok nebo co. Dávám 100x5 nebo 90x8, ale 110 je prostě zakletá

Záda stroj

60x10
75x10
90x10
105x10 x2

Benč

160x5,6,5,6,5,6,3
Dneska jsem to v plánu neměl, ale nic jiného nebylo volného, tak co mi zbývalo. Těchto 160 bylo těžších než v úterý, ale to nejspíš bylo i vinou těch tlaků na začátku tréninku. Naúzko jsem si na 6 netroufal, jel jsem na lavici bez bezp. zarážek, tak proč riskovat, naširoko ale bylo 6 v pohodě. Každopádně v sobotu nebo v neděli už přecházím na 10x3, začnu na 165kg.

Shyby nadhmat

2,4,6,8
Zádostroj funguje, přestože shyby necvičím poslední dobou, síla tam na ně je, ale omezuje mě tlustá hrazda a slabý úchop mých dětských ručiček.

Biceps jč s oporou

5 sérií
Na biceps jsem začal hodně jezdit i kladivový úchop, když se to dělá pořádně, taky velice dobře pomáhá na shyby nadhmatem.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2022 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Solferino napsal:
Zkusil jsem i 110, ale 0, tam mám asi nějaký mentální blok nebo co. Dávám 100x5 nebo 90x8, ale 110 je prostě zakletá

když dáš pětku se 100, tak tam musí být i dvojka se 110... nějakou salámovou metodou, +2.5 kg, by ses k tomu dopracoval ;)

no a že to nepřidalo těm benčům potom, to je asi jasný, to už mi taky kluci vysvětlili :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2022 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, to jsem si taky myslel, že s 5x100 už bude 110 hračka, ale zatím bohužel není Teď tyhle tlaky samozřejmě nejsou priorita, ale občas to zkusím, třeba motyka spustí
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2022 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Od posledního zápisu jsem přešel na těch 10x3, mám to za sebou se 162,5 - 165 - 167,5. Dneska mělo být teda 10x3 170kg, ale protože jsou přesně 3 týdny do závodů a časově nestíhám, zase trošku snížím objem a zvýším intenzitu, uvidím, co to udělá. Dnes jsem odjel 3x3 170kg a 3x3 175kg . Pořád celkem napohodu, jinak to ani nemůže být, pokud se mám zlepšit. Ale od příštích tréninků musím změnit fitko, na vyšší váhy už potřebuju pořádnou lavici s bezpečnostníma zarážkama.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st duben 06, 2022 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešní zkrácený program, zřejmě poslední těžší trénink ve Fit:ku, na těžké benče se přesunu do M-Gymu. Buď je tu úplně prázdno a není komu říct o dopomoc, anebo se zas všude motají houfy teenagerů a furt musí člověk dávat pozor, aby někoho nezašlápl. Dneska jsem zkusil něco těžšího, trochu jsem se toho obával, protože víc jak 180 už jsem neměl v rukách několik měsíců, ale celkem napohodu. Trochu nejistoty tam bylo, ale síla se pomalu vrací. Takže pracovní série:

170x3
175x3
180x3
185x2
190x3



Potom nějaké doplňky na záda, biceps, triceps. Zítra bych měl taky stíhat, tak budou nějaké přítahy v předklonu atd. 185 bylo jen dvakrát, jednak jsem chtěl pošetřit síly, jednak jsem neměl spottera. 190 nebyla o moc těžší, ale moc jsem netrefoval dráhu, nicméně nějak jsem to dotlačil. Systém 10x3 se mi pomalu rozpadá, ale zbývají mi dva týdny tréninku do závodů, takže teď už trocha improvizace nevadí. Prostřídám lehčí a těžší tréninky, příští neděli bych chtěl zkusit už nějaké dvojky s 200, snad nemám moc velké oči. Možná mě dva týdny po MČSR v Nitře čekají ještě závody WUAP v Německu, tak tu silovku ještě o něco protáhnu. Loni jsem si kvůli covidu moc nezazávodil, letos bych si to chtěl aspoň částečně vynahradit.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: