Máčův kondiční log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 193, 194, 195 ... 232, 233, 234  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča


PříspěvekZaslal: čt září 09, 2021 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh,workout
36 MINUT - 7,3KM stadion
workout:
bradla/shyby
bradla-37x (11,8,7,6,5X)
shyby-5x5

břicho planky-5x

Tak jsem dal na Cohena (jako vždycky ) a azas měl pravdu, dobře jsem udělal.Šel jsem běhat jenom na ovál a dal jenom 7 kiláků (6 krátká pauza a 1 na výklus) a asi jsem dobře udělal, protože noha nebolela!Jenom párkrát jsem ji trochu ucítil, ale vždycky to za chvilku přešlo a šlo běžet v bez bolesti fál.Asi to chce opravdu po tak dlouhé pauze opatrně s rozumem a hlavně vnímat co noha "říká" a přizpůsobit se tomu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá září 10, 2021 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plavání
35 min. - 1250m 250 prsa - 400 kraul - 250 prsa - 350 kraul
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so září 11, 2021 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo

Brod-Kunovice-Kostelany-Starák-Zlechov-Smraďavka-a zpět stejnou trasou
Pěkné, nová trasa byla dnes.Ze staráku na Smraďavku byla cca nějakých 13km trošku krize, byly kopce a docházela energie, tak jsem v půlce cesty cca na 40cátém dal místo obvyklých tyčinek normální oběd v hospodě (fakt bodlo že tam zrovna byla), špagety a jednu proteinovku (těch v těch špagetách bylo fakt nula nula nic) no a naštěstí jsem se chytnul, energie se dostavila a šlo to už o poznání líp v podstatě a ž do konce.Ale celkekm jsem si hrábnul dnes na konci po závěrečném kopci který mě dorazil jsem měl celkekm dost.
Tak a tímto jsem za letšní rok dosáhl 2000km což je rekord! Ikdyž do značné míry je to samozřejmě ovlivněné tím, že jsem kvůli noze nemohl běhat tak jsem o to víc jezdil na kole, ale i tak potěší
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po září 13, 2021 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu

Běželo se dobře, super počasí.Nohu jsem cítil prvních pár kiláků, ale zase jenom mírně, běžet se v pohodě dalo.Postupně to spíš přešlo a pa už jsem o ní prakticky nevěděl.Každopádně úplně 100% OK jak levačka to zatím není no, hlavně aby to nebylo horší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út září 14, 2021 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo
Brod-Kunovice-Veselí-Strážnice-Veselí-Kunovice-kostelany-starákUH-Kunovice-Brod
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st září 15, 2021 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ode dneska na me leze nejske nachlazeni takze to vidim aspon tak na tyden volna.Nevadi aspon si trochu odpocinu uz jedu dlouho nonstop bez delsi pre
stavky nez 1-2 dny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2021 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
40minut-8km stadion
workout:
bradla/shyby
bradla-10,6,5,5,5x
shyby-5,5,5,4,4x


Tak teď byla delší pauza.Jednak jsem byl dlouho nachcípaný a potom jsem si byl poležet ve špitále.Dnes jsem to byl zkusit a dobré.Ted asi bude zase auza, dojel na týden kámoš tak asi budem týden chlastat potřebuju se trošku zpamaovat z nemocnice a nejpozděj od příštího týdne o pokračujem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2021 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
46 minut - 9,56km kolem Brodu
Tak od posledního zápisu opravdu týden chlastání, takže na nějaký trénink nebylo ani pomyšlení, ale dobrý pročistil jsem hlavu, odpočinul a zase jdu do toho.
Dnes se na to, že jsem toho za poslední dobu nenaběhal skoro vůbec nic (měsíc pauza a předtím taky velmi slabé) kupodivu běželo úplně krásně a lehce i tempo pěkné, jakoby žádná pauza vůbec ani nebyla, fakt jsem byl příjemně překvapneý.Noha absolutně bez bolesti, takže pauza asi i prospěla a snad už to bude trvale ok a budu se doto mocz konečně zase trochu opřít (ideálně bych chtěl dát dolů i pár kil tak uvidíme jak to půjde)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2021 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

workout
bradla-40x (10,6,5,44..op.)
shyby-26x (5,5,4,4,4,4x)
dřepy-5x10
horizont příahy-20x
kliky na konstrukci-20x

BŘICHO-5X PLANK
ráno-shyby-7x
kliky-47x

No silově obrovská bída, horší než jsem čekal, ale to půjde navrch holt byl DLOUHÁ PAUZA.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2021 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu

Tak dnes oproti poslednímu běhu velká bída.Měl jsem svalovku ve stehnech i svalech v okolí holení jak prase takže každý krok bolel a šlo to pocitově hrozně těžce, ale uběhl jsem co chtěl a relativně si to i užil Holt to bude chtít ještě pár běhů abych se do toho po dlouhé pauze (asi největší od té doby co běhám) zase dostal.Nejdůležitější je že noha vůbec nebolí!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2021 5:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tu kadenci ti to meri nejak blbe ne?
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2021 6:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Tu kadenci ti to meri nejak blbe ne?
Musis dat x2 😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2021 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši kadenci upřímně nevím, tu nějak vůbec neřeším, takže vůbec ani netuším kolik má vlastně být..
cvičení
kliky/shyby/dřepy
kliky-48,24,24,22,22x (celkem 184x - ráno 48x)
shyby-5,5,5,4,4x (celkem-30x - ráno 7x)
dřepy-5x20

spodní záda planky balon-7 sérií

Tak silově furt velká bída, chce to ještě pár tréninků, to je holt daň za dlouhou pauzu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2021 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh
cca 60 min. - 12km Brod -Újezdec chata - Brod
Prví část cca 9,5km jsem měl sporttester zapnutý, potom na mě přišla únava a musel jsem dát pauzu na pití a po rozběhnutí jsem ho bohužel zapomně znovu zapnout Takže reálně to byla cca ta 12tka.No běželo se hrozně holt dlouhá pauza je furt znát.Zajímavé je, že pondělní běh šel krásně a ty další dva bída - strašně těžce a dřina, fyzička prostě jakoby nebyla..Je fakt, že ten pondělní byl první po týdenní pauze a nohy byly odpočaté, ptotom jsemdostal svalovku do noh, kterou mám v podstatě doteď tak asi je to i tím..Každopádně noha nebolí což je super, takže nemám strach že by to postupně nešlo nahoru
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2021 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Necuduj sa, prepalil si to s objemom. Asi ti chyba to zranenie...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 193, 194, 195 ... 232, 233, 234  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: