Máčův kondiční log

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 192, 193, 194

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča

PříspěvekZaslal: čt září 09, 2021 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh,workout
36 MINUT - 7,3KM stadion
workout:
bradla/shyby
bradla-37x (11,8,7,6,5X)
shyby-5x5

břicho planky-5x

Tak jsem dal na Cohena (jako vždycky ) a azas měl pravdu, dobře jsem udělal.Šel jsem běhat jenom na ovál a dal jenom 7 kiláků (6 krátká pauza a 1 na výklus) a asi jsem dobře udělal, protože noha nebolela!Jenom párkrát jsem ji trochu ucítil, ale vždycky to za chvilku přešlo a šlo běžet v bez bolesti fál.Asi to chce opravdu po tak dlouhé pauze opatrně s rozumem a hlavně vnímat co noha "říká" a přizpůsobit se tomu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2021 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plavání
35 min. - 1250m 250 prsa - 400 kraul - 250 prsa - 350 kraul
Máča

PříspěvekZaslal: so září 11, 2021 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo

Brod-Kunovice-Kostelany-Starák-Zlechov-Smraďavka-a zpět stejnou trasou
Pěkné, nová trasa byla dnes.Ze staráku na Smraďavku byla cca nějakých 13km trošku krize, byly kopce a docházela energie, tak jsem v půlce cesty cca na 40cátém dal místo obvyklých tyčinek normální oběd v hospodě (fakt bodlo že tam zrovna byla), špagety a jednu proteinovku (těch v těch špagetách bylo fakt nula nula nic) no a naštěstí jsem se chytnul, energie se dostavila a šlo to už o poznání líp v podstatě a ž do konce.Ale celkekm jsem si hrábnul dnes na konci po závěrečném kopci který mě dorazil jsem měl celkekm dost.
Tak a tímto jsem za letšní rok dosáhl 2000km což je rekord! Ikdyž do značné míry je to samozřejmě ovlivněné tím, že jsem kvůli noze nemohl běhat tak jsem o to víc jezdil na kole, ale i tak potěší
Máča

PříspěvekZaslal: po září 13, 2021 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu

Běželo se dobře, super počasí.Nohu jsem cítil prvních pár kiláků, ale zase jenom mírně, běžet se v pohodě dalo.Postupně to spíš přešlo a pa už jsem o ní prakticky nevěděl.Každopádně úplně 100% OK jak levačka to zatím není no, hlavně aby to nebylo horší.
Máča

PříspěvekZaslal: út září 14, 2021 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo
Brod-Kunovice-Veselí-Strážnice-Veselí-Kunovice-kostelany-starákUH-Kunovice-Brod
Máča

PříspěvekZaslal: st září 15, 2021 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ode dneska na me leze nejske nachlazeni takze to vidim aspon tak na tyden volna.Nevadi aspon si trochu odpocinu uz jedu dlouho nonstop bez delsi pre
stavky nez 1-2 dny.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 192, 193, 194
Rychle na stránku:

Přejdi na: