Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 68, 69, 70  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2022 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Solferino napsal:
170x8

https://www.instagram.com/reel/Clef6U8uIPD/?igshid=YmMyMTA2M2Y=


To bych chtel nekdy aspon drepovat😢
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2022 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych to chtěl jednou dřepovat 😄



No a stopky jsou základ, snažím se tak jet každé jedno opakování, od prázdné osy až po nejtěžší série. I když samozřejmě někdy už to nejde. Jako třeba včera, to jsem měl možnost říct si o dopomoc spolehlivému člověku, který by mi v případě nouze opravdu pomohl to zvednout, a podařilo se 190x5. I když celkem prasácky, ale sám. Což implikuje, že teoreticky by tam už bylo na podobně prasáckých 220kg. Zkusím na tom ještě do konce roku máknout a na silvestra to zkusit. Dneska už moc síly nebylo, tak jsem skončil na 180x5, to na videu mám, včerejšek ne 🤷

https://www.instagram.com/reel/Cl6oJvkqOTm/?igshid=YmMyMTA2M2Y=


Jinak zatím nic zvláštního, cvičit mě baví, nic moc nebolí, akorát málo žeru. Už zapínám opasek na předposlední dírku. Možná se jednou zase vlezu do toho starého menšího, a nebudu muset používat tenhle opasek na slona, který když visí na věšáku, tak je o půl metru delší než všechny ostatní.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2022 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska poslední trénink v tomto roce, nestojí za to nějak zapisovat, co jsem jel. Trénoval jsem tento týden každý den, takže dneska už jsem jel jen to, co tak nějak bolelo nejmíň. Ale neskutečně mě to baví, asi nějaké dobré období, a když mám teď dovolenou, neumím si představit, že bych cvičit nešel Ale zítra už volno, jen nějaká odpolední vycházka do přírody. Na Silvestra žádná velká akce v plánu není, nejspíš se prostě budu cpát dokud neusnu, jako každej večer Abych nějak zhodnotil letošní rok z hlediska cvičení, tak se celkem vydařil a musím být spokojený. Vyhnuly se mi nějaké větší zdravotní problémy, za což jsem samozřejmě vděčný. Jsem největší a nejsilnější co jsem kdy byl, což by samozřejmě bylo smutné, kdyby tomu tak nebylo, to bych asi dělal něco špatně Jsem sice tlustý vepř, ale množství tuku se mi daří držet na rozumné úrovni, i když nijak zvlášť hezky to ani tak nevypadá. Z hlediska soutěží to úplně super nebylo, nakonec jsem byl jen na dvou závodech. MČSR GPC v Trnavě, kde jsem byl třetí, a Mez. Mistrovství Německa WUAP, kde jsem měl první místo. Jenže ani jednou jsem s výkonem spokojený nebyl, nedostal jsem se přes hranici 200kg z loňského MČR v Trutnově, takže v tomhle ohledu žádný posun vpřed. A i když na podzim jsem se díky změně tréninku dost zlepšil, už jsem z různých důvodů nezávodil. Takže se to všechno přesouvá do příštího roku. Čímž se dostávám k cílům pro příští rok:

- mnohem víc se soustředit na své zdraví a začít tělu vracet aspoň část toho, co od něj beru. Takže aktivní regenerace, mobilita, a zase aspoň o kousek zlepšit jídelníček.
- pořídit si konečně nějaké bicepsy, protože to začíná vypadat hrozně
- co se týká benče, tak tréninkově dát 225 a soutěžně minimálně 210, lépe 215. Samozřejmě stále naturálně, věřím, že to je reálné.

Možnosti jak dál pokračovat v "kariéře" jsou v podstatě dvě. Buď se zkusit dostat do nějakého IPF oddílu a závodit v této federaci, což je lákavé, ale znamenalo by to prakticky jen jedny závody, a to MČR v listopadu, kde bych se chtěl pokusit o medaili. (závody typu Bohumínský benchpress nebo Sedlčanský silák byly zrušeny kvůli covidu a už nebyly obnoveny) Nebo zůstat tak jako doteď bez klubové příslušnosti a jezdit si na otevřené závody GPC a WUAP v ČR i po Evropě. Kde samozřejmě ale asi nebudu vždycky závodit jen s naturály, že.. Tak nevím, ale rozhodnout se musím celkem rychle.


Všem lidem tady na fóru bych chtěl popřát zdar a sílu do roku 2023. A když jdete do fitka, cvičte taky benč, všude jsou lavice věčně prázdné



Na závěr aktuální forma, kde je vidět, jak určitě nevypadám, protože to je fotka přes zrcadlo. Takže v reálu mám ramena užší, jen břicho nějakým zázrakem zůstává stejně tlusté i bez zrcadla



_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2023 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dva týdny dovolené mi pomalu končí, a jsem za to i trochu rád, protože dosavadní vražedné tempo se nedá držet už moc dlouho. Silově jsem to nijak nehrotil, i když 180x6 tam po dni odpočinku pořád je. Na těle nějaké změny jsou vidět, dneska dokonce při dobrém světle vylezly žíly na stehnech. Je to zajímavé i z toho důvodu, že žádná stehna nemám ale začal jsem i lehce dřepovat, tak možná proto. Taky jím teď celkem kvalitně, za poslední měsíc jsem sežral tolik rýže, že po nocích začínám ze spaní mluvit thajsky. Ale nevážil jsem se, takže nemám ponětí, kolik aktuálně vážím, jen doufám, že to stále bude kolem těch 115kg. Vzhledem k tomu, že pode mnou praskl rošt postele, mám celkem nepříjemné tušení, že to bude víc První závody mám 18-19. března v Polsku, potom tam je plno eventů až do května. Vybral jsem si dvoje závody GPC a dvoje WUAP. Pro letošek zatím takto, nebudu se nikoho doprošovat do IPF. Každopádně cílem bude se kvalifikovat aspoň na jedno z červnových ME obou federací, a důstojně se zúčastnit. Takže ještě týden nebo dva si dám takový lehčí režim, pak začnu přípravu. Odložím si sem jednu momentku, ať mám ve stáří na co vzpomínat



_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2023 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zase něco zapíšu, ať tu není dlouhá pauza. Cvičím pořád, nebo aspoň se o to pokouším. Protože jestli byla kolem vánoc situace ve fitkách nepříjemná, tak po novém roce už to překračuje hranice snesitelnosti, a to vydržím leccos Navíc všichni zdražili, takže teď dostáváme horší služby za více peněz, super. Už to došlo tak daleko, že vážně uvažuju o tom, vytáhnout malou osku a kotouče z dob covidu a že do fitka budu chodit jen na benče třikrát týdně, a záda atd odcvičím doma. Víkendy jsou v pohodě, to můžu chodit v době, kdy je lidí míň, ale přes týden to je tristní. No ale abych jen nebrečel, tak jsou i dobré zprávy. Zničeho nic mě opustily obě hlavní bolístky, které mě trápily, takže opět zabodoval starý dobrý přístup všechno ignorovat a dělat jakoby nic, dokud to samo nezmizí Jinak teda do prvních závodů devět týdnů, pokud všechno půjde podle plánu. Zatím jedu trénink na objem a spíš lehčí váhy, včera 5x10 135kg, dneska 5x10 140kg a jsem totálně hotovej. Chtěl bych to dotáhnout na pár desítek se 150, pokud ne kompletních 5. Uvidíme.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2023 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Víceméně úspěšně pokračuju dál, časově to zatím vychází napohodu, takže stále jedu "systém" 5x10. Včera jsem se dostal na 5x10 155kg, byť musím přiznat, že čtvrtá série užším úchopem bylo jen 9 opakování. Ale věřím, že kdybych se nebál, že bych i to desáté vymáčkl, takže příště (zřejmě v pátek) zkusím ještě přidat 2,5kg. Zkusím dát opasek, jestli to pomůže nevím, ale za pokus to stojí. Od příštího týdne ale už bude změna, zkusím shodit zpátky na 150kg a začít 6x6 s poctivýma stopkama. Na podzim jsem takto končil na 160, teď bych se rád dostal na 170 a dál. Pokud tedy vše půjde dobře a zdraví dovolí, zatím musím zaklepat, že je to všechno fajn. Nákup expandérů byla nejlepší investice za poslední dobu, začal jsem díky nim dělat spoustu nových cviků a zjevně to tělu prospívá. Jen ty shyby nadhmatem pořád dělat nemůžu, nějaký úpon v levém lokti zjevně ok není. Naštěstí mě to omezuje fakt jen na ty shyby nadhmatem, podhmat už jedu 5x10 BW bez problémů skoro každý trénink. Další investici plánuju na nějaké to vybavení, ať po těch závodech nejezdím jak trhan Nový singlet a bandáže zápěstí od SBD už jsou na cestě, původní Titan singlet je sice pořád jako nový, ale ve velikosti XL mi byl trochu těsný už když jsem ho před pár lety kupoval, a dneska mám o deset kilo víc (doufám, že jen o deset) A pak i nějaké slušné boty, v teniskách na volejbal taky dělám jen ostudu Musím říct, že se mi přes vánoce zalíbil dostatek spánku a kvalitní domácí jídlo, takže změním zaměstnání, aby přestalo to, že průměrně tři noci v týdnu spím 3-4 hodiny a živím se srač.ami z fastfoodů. Jsem rád, že se mi zase podařilo posunout stravu a trénink o stupínek dál, a je to vidět na výkonnosti i na postavě. Hodně pracuju na zlepšení slabých míst, takže bicepsy a ramena, to jedu prakticky každý trénink. A protože se díky tomu ze mě stává o něco menší pytel tuku a o něco větší narcis než dřív, tak si tu odložím další fotku.





_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2023 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem oficiálně ukončil takovou tu lehčí tréninkovou fázi. V pátek jsem jel přes Jičín, tak jsem se stavil zacvičit si tam. Je tam celkem dobrá, skoro profi lavice, ale na můj vkus je až moc vysoká. Nejsem úplně malý, ale i tak by to tam chtělo něco pod nohy. Tedy něco jiného než hladkou klouzající gumovou podložku, které jsou k dispozici. Tam jsem teda odjel 5x5 175kg, občas trochu přidám, abych úplně neztratil kontak s těžšími vahami. Dnes třetí trénink v řadě, už jsem byl dost jetej, ale přece jen jsem zkusil dát desítky se 160kg. Podařilo se 10,10,10,8,10. Jako vždycky čtvrtá série nejhorší, je to užší úchop a na ten jsem holt trochu slabší. Vzal jsem si na to opasek, asi pomohl, těžko říct. Potěšilo mě, že jsem ho bez problémů zapnul na předposlední dírku, na podzim to bylo o dírku horší, takže i přes nějaký ten nárůst váhy toho tuku není tolik. Každopádně ty desítky končím, dál už to nemá smysl hrotit. Už dneska to s benčem nemělo moc společného, o stopky jsem se ani nepokoušel. Sedm týdnů do závodů v Polsku. Dneska jsem mimochodem zjistil, že se závody konají v jiném městečku téhož jména, než jsem si původně myslel. To správné leží skoro až někde na běloruských hranicích, ne tady kousek od Náchoda Takže účast ještě zvážím, i když problém by to být neměl, uvidíme. Každopádně přecházím na 6x6, a začnu níž než jsem původně předpokládal, shodím na 140kg. Pořádné stopky, užší úchop. Rád bych teď zapisoval pravidelně, abych měl později info, jak to probíhalo.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po leden 30, 2023 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tvl, tomu rikam forma a vykony
Nekdy bych chtel drepovat jako ty bencujes!
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st únor 01, 2023 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak s tou formou bych byl skromný, fotky můžou dost klamat jak víme. A kdybych se postavil vedle někoho, kdo nějaké svaly opravdu má, asi by to srovnání dopadlo dost tristně 😄 Ale nějakou tu silovou vytrvalost jsem tam nahnal, ale to taky není žádná věda, stačí jen potlačit pud sebezáchovy a benčovat a benčovat.. Hlavní teď bude přetavit to do nějakého posunu maximálky. Dneska jsem odjel se stopkama těch 140 6x6, ale ještě předtím jsem zkusil, jak na tom silově jsem. Přišly už mi ty wrist wraps od SBD, tak jsem je chtěl samozřejmě taky vyzkoušet. Mám variantu stiff, a jsou tvrdé přesně tak, jak jsem očekával. Nebude to jednoduché, ale věřím, že když se je naučím pořádně používat, může mi to při maximálkách pomoct. Dneska jsem teda dojel do 180x6 a 190x4. Nebylo to těžké, ale byl to celkem nezvyk. Takovou váhu jsem v rukách neměl víc jak měsíc, možná i dva, takže radši opatrně. Až se tam postupně propracuju z těch nižších vah, věřím že to bude lepší. Za zmínku stojí, že už jsem schopný shybovat se zátěží, i když jen podhmatem, ale aspoň něco. Dneska 6x5 s 20kg kotoučem. Taky mě konečně napadlo se zvážit, po tréninku nalitý vodou, v botách a s mobilem v ruce přesně 120,0. Takže to dává naději, že při troše snahy by ranní a závodní váha mohla být těch 115, což by bylo super.


Tady je těch 190x4, bohužel do záběru vlezl stroj na záda


https://www.instagram.com/reel/CoIlT3yvQTD/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so únor 18, 2023 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po nějakém čase zase update. Musím přiznat, že zběsilé tréninkové tempo posledních měsíců si začíná vybírat svou daň nějaké bolístky se začínají objevovat, ale naštěstí nic vážného. Ramena, prsní svaly a záda jsou ok, ty jsou zvyklé na větší nálož, ale předloktí a bicepsy začínají přestávat stíhat No ale to nic, v pondělí jedu na kryo, tak doufám, že to bude taková pecka, jak se o tom mluví. Sauna mi nedělá moc dobře, mám radši chládek, takže zvolím tohle. Co se týká závodů, už jsem na 95% rozhodnutý, že do toho Polska nepojedu a začnu 1. 4. MČSR v benči na Slovensku v Bratislavě. Takže 6 týdnů do závodů. Co se týká tréninku, včera po dvou dnech volna benč 165kg 6x6 se stopkama. Je to pro mě terra incognita, na podzim jsem končil na 160 kilech. Ale po volnu to bylo poměrně lehké, zítra zkusím 167,5. Dneska nějaké cviky na záda v nacpaném fitku, pushpress 115kg 1,2,1 a potom 95x7 x3. Teď to ještě valím naplno, ale až začnu opravdovou silovou fázi, budu tlaky muset omezit. Zatím se pushpress pěkně doplňuje s benčem, a vestoje dám 3-4 op čistým tlakem i s 90kg, to bylo dřív nereálné. Nicméně maximálka se nijak nepohla, 120 je stále strop, a někdy ani to nedám, když zkusím. Takže zatím ještě nějaký čas na benč pojedu stejný systém, 6x6 se stopkama. Uvidíme, kde se to zastaví. Pak přejdu na silovku 10x3.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2023 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera bez tréninku, nestihl jsem, ale stejně bylo rozumnější dát pauzu a odpálit to dneska. Včerejšek teda ve znamení regenerace a žrádla se zaměřením na bílkoviny, a celkem jsem se činil Dnes ale zase nebylo moc času, tak jsem dal jen lýtka a benče. Budu si muset zvykat, za chvíli takovýchto kratších tréninků bude přibývat. V neděli jsem odjel benč 6x6 se 170kg, i když po pravdě v poslední sérii bylo jen 5 op. Ale bylo to v improvizovaném prostředí a cítil jsem, že v domácím fitku s opaskem a vším komfortem by se to ještě dalo posunout. Měl jsem vlastně dát 167,5, ale to bych musel poskládat kotouče stylem každý pes jiná ves a to nemám moc rád, radši si přidám a mám všechny stejné Dneska teda 172,5 kg 6x6, RPE tak 9,3. Stopky snad byly ok, chtěl jsem něco natočit, ale furt se tam někdo motal, tak snad příště. Zase jsem ve fázi, kdy si na začátku první pracovní série říkám "S tímhle mám dát šest opakování? To nevím teda." A po první sérii si říkám "Takových sérií mám dát šest? To nevím teda." A nakonec to vždycky nějak dopadne, asi to je holt tím nastavením v hlavě Ještě bych chtěl tento týden zkusit 175 a o víkendu odpočatý 180, aspoň pár šestek. Tím to zakončím a přejdu na 10x3, což potom zhruba dva týdny před závody jako vždy přejde v bohapustou anarchii ale chtěl bych se dostat aspoň na 10x3 190kg, to by bylo super a nějaký ten posun vpřed.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne březen 05, 2023 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Update 4 týdny před MČSR v Lučenci. (Z nějakého důvodu jsem měl dojem, že tyhle závody budou v Bratislavě, ale buď se něco změnilo, nebo jsem blb) Minulý týden byl z větší části ve znamení odpočinku, sice částečně nedobrovolného, ale jsem za to rád. Sám bych se k pauze asi nedonutil, a nastupovat do silovky hned od začátku unavený by asi nebylo moc dobré. Benč byl naposledy v sobotu, pak už jsem byl jsem cvičit až ve středu, ale to jsem jel pouze tlaky vestoje a záda. První trénink silovky jsem dal v pátek, takže to bylo 5 dní bez benče. A samozřejmě jako vždy po pár dnech pauzy to vypadalo, jako bych nikdy necvičil síla nikde, setup celý špatně, nahouby. Proto jsem zvolil lehčí začátek a odjel jsem 10x3 se 170kg, bylo to tak akorát. Včera zase nějaké tlaky vestoje, hodně široký úchop, 6x5 80kg, příjemné. Široký úchop se mi dobře doplňuje s benčem. Dneska druhý trénink benč. Byl jsem cvičit v Šumperku, kde není pořádná lavice a ani tam nemám opasek. Takže jsem původně vlastně nechtěl benč ani jet a nechat to na zítřek. Nakonec jsem se ale v půlce tréninku rozhodl, že to přece jen zkusím, soutěž se blíží a už není na co čekat, potřebuju se dostat na nějaké vyšší váhy. Proto jsem přidal rovnou 5 kilo a dal jsem 10x3 175kg. Rozjezd šel poněkud ztuha, ale někde u čtvrté série jsem se dostal do pohody a šlo to už celkem pěkně. Navíc dneska neklouzala podlaha pod nohama, takže se i bez opasku dobře dařil setup, v desáté sérii bylo energie na další 2 opáčka, ale v této fázi je třeba šetřit síly, budou se ještě hodit. Příště přihodím na 180, to bych měl ještě dát v pohodě, a pak začne to pravé drama, to už budu přihazovat po 2,5kg, možná i po míň časem. Na kryo jsem zatím nebyl, když jsem netrénoval, nebyl důvod a ani čas. Ale tento týden už by to mělo klapnout.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út březen 07, 2023 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska čtvrtý trénink v řadě, původně jsem měl dát dnes volno, ale přijel jsem z práce tak nekřesťansky brzo, že jsem prostě nevydržel sedět doma V noci jsem spal jen 3 hodiny a přes den jsem jedl celkem kvalitně, ale málo. Přesto jsem se ale cítil celkem dobře. Včera byl trénink prakticky jen o zádech a bicepsu, plus lýtka. Trochu jsem obměnil trénink bicepsu, u jednoručky s oporou teď jedu rozsah jen cca 75%. Díky tomu trochu pošetřím bolavé předloktí i úpony, oboje se pomalu lepší. Taky můžu použít těžší váhy a jet víc opakování, a co je hlavní, druhý den z toho cítím biceps a nic jiného. Dneska teda jen benč, na pohodu 10x3 180kg, stopky, vše ok. Ty předchozí tréninkové fáze s vyššími počty opakování se teď pozitivně projevují, pouhé tři opakování v sérii jsou celkem sranda. Zatím Jen ta lavice, kterou jsem dodnes považoval za dokonalou, se mi zdála nějak nízká, chtělo by to o 5 cm vyšší. I tady bude do závodů změna, těžký benč bude samostatný trénink, záda a všechno ostatní druhý den. Tlaky vestoje budu dávat jen když bude lehčí benč a jen tak pim pam abych nezapomněl, ale aby mi to nebralo sílu. Takže se nebudu bohužel moci vždycky zničit do mrtva, naopak budu muset šetřit energii. Těch 3,5 týdne to budu muset nějak vydržet Příští trénink ve čtvrtek, záda, v pátek benč a přihodím na 182,5 kg.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2023 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Makáš jak drak, ale, úprimne, hodila by sa sem anketa, či aj nakoniec odsúťažíš?
Inak ako to maš s voľným časom, žena/priateľka sú s podobným režimom ok?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt březen 09, 2023 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi jasné, kam tím míříš. Pravda je, že v druhé polovině loňského roku jsem se nezúčastnil ani jedné ze 3 soutěží, na které jsem trénoval. Na druhé straně kdyby si chtěl někdo vsadit na letošek, statistika hovoří, že prvních jarních plánovaných závodů jsem se zúčastnil vždy. Takže pokud to bude v mých silách, bude to tak i letos. Navíc Slovensko je země mých předků, tam se cítím jako doma a jedu tam vždycky rád, ať soukromě nebo pracovně. Co se týká druhé otázky, tak jako svobodný a bezdětný jsem pánem svého času, tedy aspoň toho mála, které mi zbyde po práci. V současné době mě cvičení a kontakty s lidma kolem něj naplňují, užívám si tenhle život. A to včetně příjemných benefitů které cvičení přináší, jako přiměřený zájem opačného pohlaví A protože tohle všechno směřuje k tomu, že bych chtěl do tří let mít své vlastní komerční fitko, tak jsem momentálně na té správné cestě. Jistě, většina lidí v mém věku už má rodinu a ta je pro ně to nejdůležitější. Ale asi ne každý je stavěný na rodinný život, vždycky jsem byl trochu one man army, nezávisím na nikom a nikdo nezávisí na mně. Třeba rodina jednou přijde, ale zatím jsem spokojený takto. Je mi jasné, že pořádnej chlap je ten, kdo zvládne vychovat dítě a postarat se o svou rodinu, ne že dá 200 na benč. Já taky netvrdím, že jsem nějakej borec, jen jsem našel co mě baví a dělám to naplno
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 68, 69, 70  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: