Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 68, 69, 70  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2022 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no teda... moh ses rozcvičit a zkusit aspoň třetí pokus. tohle je fakt smůla!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2022 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, to by se nedalo stihnout, za těch pár minut se rozcvičit na 190 kilo, to by fakt nešlo. Ale aspoň poučení pro příště. Už jsem se s tím celkem srovnal, a vzhledem k tomu, že mě začátkem října potkalo ještě pár dalších podobně absurdních událostí v jiných oblastech života, beru to prostě jen jako nějaké špatné období, které jak doufám je už pryč


Momentálně jsem si naordinoval menší deload. Dávám si i cviky, které jsem dlouho nejel, a tak mě bolí i části těla, na které jsem už málem zapomněl, že je mám. Ale o to víc mě baví cvičit, nemusím se v ničem omezovat kvůli tomu, abych dokázal odjet naplánovaný benč, takže když mě něco baví, jedu to kolikrát až do selhání. I to je vlastně takový nový impuls k růstu a snad s tím zaznamenám nějaké ty gainy. Dnešní trénink byl hlavně o tlacích, včera dopoledne jsem jel záda, trochu nohy. Celé odpoledne potom vození a skládání dřeva, takže spodní záda a ruce dneska ráno nebyly moc ochotné ke spolupráci. Nakonec ale i dnešní trénink se ukázal jako velice příjemný


Lýtka stroj

60x12
80x12
95x12 x3

Pushpress

20x8
40x8
60x8
70x6
80x6
90x6
100x6
100x6 asi PR, ale nejspíš jen proto, že jsem to nikdy předtím nezkusil, nepřipadal jsem si silnější než jindy

Přítahy jč vsedě

20x10
27,5x10
35x10
42,5x10 x3

Kladka horní

55x10
65x10 x2

Benč

20x6
60x6
80x6
100x6
120x6
140x6
160x6,7,6,7,6



Navzdory únavě z dnešního pushpressu a včerejšího benče, protože i včera jsem na konec tréninku odjel 150x10,7 se stopkama, to lítalo pěkně. U 120 jsem nevěděl, jestli mám vůbec ještě přihazovat, nakonec jsem z bezradnosti dojel na těch 160. A i přes celkovou únavu to i s poctivýma stopkama šlo jak po másle. Mám za sebou několik lehčích tréninků , kdy jsem odjel stopky 6x6 s nižšíma váhama, a je fakt neuvěřitelný, jak mi to pomáhá. I když i ty lehčí tréninky jsou masakr, pauzy mezi sériemi minimální atd, takže flákačka to není. Nakonec ještě pár sérií bicepsů s expandéry a upažování s jednoručkama. Chtěl jsem původně dneska jet kliky na bradlech, ale bylo obsazeno, takže... Celkově spokojenost.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2022 12:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžu se zeptat proc zrovna WUAP?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2022 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože to je otevřená federace a můžu na jejich závody, i když nejsem členem. Jezdím i na závody GPC nebo WRPF, co bude teď v Polsku. Takže vlastně neřeším co je to za federaci, závodit mě baví, takže se většinou přihlásím tam, kde někdo zrovna něco pořádá a přihlásit se můžu.. Samozřejmě bych nejradši do IPF, kam bych jako naturál patřil nejspíš. Už jsem v minulosti pár oddílů oslovil, ale nedopadlo to, nikde nejspíš nestojí o někoho, kdo netahá a nedřepuje Rád bych to teď na podzim zkusil znovu, abych mohl příští rok závodit v IPF, tak uvidíme, jestli se to tentokrát podaří.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2022 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po nějaké době, když už ze svého cvičení nejsem úplně znechucený, zase něco zapíšu. Poslední dobou jsou fitka kam chodím neustále natřískané k prasknutí, takže kvalita tréninků je tím dost poznamenaná. Třeba páteční večery bývaly klidné a posilovny prázdné, teď tam většinou není k hnutí No ale abych furt jen nebrečel, tak najdou se i pozitiva. Zřejmě díky expandérům mě bicepsový úpon na levé ruce přestává trápit a brzo budu moci zkusit nějaké ty shyby. Jinak celkem bez zásadních změn, jedu si to svoje. Za dva týdny jsou závody v tom Polsku, tak přemýšlím, že tam přece jen asi zajedu, ať tu letošní sezónu nějak pokud možno důstojně zakončím.

Záda stroj

6 sérií

Benč

20x6
60x6
80x6
100x6
120x6
140x6
160x1
170x1
180x1
190x4
195x3
140x7 x2
Chtěl jsem zkusit, jestli motyka nespustí a nepodaří se mi 195x4, ale bez šance. Se 190 celkem slušné stopky, ale 195 už bylo těžké jak barák. Na to, že včera jsem jel 170x5 x6, to celkem šlo. Se 140 takové speed reps, co nejrychleji dolů, stopka a výbušně nahoru. Teď to bude chtít trošku zvolnit a nabrat síly na příští sobotu.

Lýtka stroj

60x12
80x12
95x12 x4

Přítahy v předklonu vč

60x10 x2
80x10 x2
100x10 x2
Zkouším se přeorientovat na přítahy podhmatem, takže první série vždy nadhmat, druhá pod. Odpoledne mě při údržbě auta nějak seklo za krkem, u benče to nevadilo, tady mě to trochu omezovalo, tak jsem odjel co šlo.

Biceps jč s oporou

14x8
16x8
18x8
20x8
22x8

Biceps rovná osa s oporou

20x8
30x8 x3

Boční delty jč vsedě

7x10
10x10
12x10 x2




Asi dobrý, dneska mě to celkem bavilo. Zítra nejspíš ještě zajdu na třetí trénink v řadě, v úterý volno.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2022 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tento týden dovolená, takže dostatek spánku, kvalitní jídlo, takhle by to šlo. Cvičil jsem prakticky každý den kromě středy, a i za ten týden jsem nějakým způsobem ztratil pár milimetrů okolo břicha (a že bylo z čeho brát ) Opasek v posilovně mi začal být trochu volný, potřeboval bych ubrat dírku, ale tak dobře na tom zase nejsem, takže momentálně je třetí moc a druhá málo No a civilní opasek už plní funkci čistě dekorativní Vzhledem k tomu, že do soutěže v Polsku zbývaly poslední dva týdny, točilo se to všechno hlavně okolo benče. Překonal jsem takovou tu zažitou představu, že si svaly mezi tréninky potřebují odpočinout, a jel jsem benče každý den Byť samozřejmě s omezeným objemem a téměř bez samostatného cvičení tricepsů a tlaků na ramena. Dneska byla výjimka, ale to už jsem šel all in s vědomím, že budou pravděpodobně dva dny pauza. Čtvrtek jsem jel do 170x5,7,5 . Pátek byla jen jedna pracovní série 180x6 PR na objem. Včera jsem jel lehčeji do 160x1, pak 120x10 x2 speed reps . Dneska už jsem se cítil dost jetý a snad jsem ani nechtěl už benče jet, ale jako vždycky plno lidí a jediné volné stanoviště benč, no tak co chceš dělat..


Lýtka stroj

60x15
80x15 x5

Pushpress

20x8
40x8
60x8
70x8
80x8
90x8
Normálně se snažím jet co nejvíc čistý press, a až když nemůžu tak si pomoct výrazem, ale dneska jsem to tam házel jen tak

Benč

20x6
60x6
80x6
100x6
120x6
140x2
160x1
170x1
Tady mě nějaký klučina pochválil, že jsem dobrej když dávám tolik, čímž to celé udělal trochu divné, když jsem pak ještě přihodil
180x6 x2
130x5 x2
speed reps. Se 180 PR na objem určitě, i když samozřejmě o stopkách se moc nedalo mluvit, ale minimálně pár jich bylo. Tohle je prostě cesta, nejet úplně váhy okolo maxima, ale spíš se držet kolem těch 80-90%. Těch 180x6 by odpovídalo maximálce 215kg, což by nemuselo být nereálné, ale samozřejmě v gym podmínkách, ne na závodech. Tam bych byl rád za cokoliv nad 200.

Záda stroj

10 sérií

Boční delty jč vsedě

7,5x10
10x10
12,5x10
17,5x8

Biceps

10 sérií



Boční delty a biceps teď taky cvičím téměř denně, jsou to moje velké slabiny a regenerovat to není tak těžké. Ale samozřejmě jednou za čas to tu pauzu chce. Další trénink teda ve středu, pravděpodobně. Tam bych zkusil asi něco se 190, uvidíme.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2022 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska trénink jen záda biceps, spousta sériíí na nejrůznějších stanovištích, nechce se mi to všechno vypisovat. Poslední benč byl nakonec v úterý, sice po dni pauzy, ale ani tak to silově žádná sláva nebyla. Ani to ale nebylo potřeba, dojel jsem do 200x1 a šlus. Základ na závodech dám asi 190, pak 200 a pak se uvidí podle toho, jestli by nějakou náhodou šlo o nějaké umístění. Rád bych zkusil těch 210, protože nejspíš tam bude dost silná konkurence a o nic moc nepůjde. Ale uvidím i podle toho, jak se budu cítit. Shazovat váhu ani tentokrát nebudu, na to abych zas dal 190 a nasranej odjel domů žádné velké přípravy nejsou potřeba No tak uvidíme. Samotného by mě zajímalo, kolik navážím a kterým směrem se váha za ten měsíc pohnula.


Aktuální forma, když jsem zrovna trochu napumpovanej. Je to jediná část dne, kdy nevypadám, jako bych nikdy necvičil Jak je vidět, sádla je tam dost, zimu přežiju


_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2022 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

riadny macek :D no homo
inak ked ta prestane bavit tlakovat 200ky tak po nejakej mensej diete by z teba bola velka masina, nepisal som to uz nahodou?
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2022 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, to jenom tak vypadá, po ránu tohle v zrcadle rozhodně nevidím Nevím no, taky jsem si říkal, že by to možná chtělo zkusit menší dietu, jak by to vypadalo, kdybych neměl 20% tuku. Možná na to jednou dojde, ale zatím to úplně neplánuju. Už proto, že v mém současném zaměstnání být na 50g sacharidů si vůbec nedokážu představit


Závody v Polsku se mě letos netýkaly, nakonec jsem tam nejel. Ne že bych nechtěl, ale bohužel po neuvážené konzumaci čtvrt kila studené sekané z bůhví čeho a bůhví odkud se projevily rozsáhlé zažívací potíže, takže nebylo ani pomyšlení na to někam jet. Ani ještě neznám výsledky, takže nevím, jak bych asi případně dopadl. Takže to vypadá, že moje letošní závodní sezóna skončila už v květnu Tak si asi zkusím maxko jen tak sám pro sebe, někdy v průběhu týdne, možná ve čtvrtek. Pak bych se ve zbytku roku chtěl zaměřit víc na dřepy a zkusit chvíli dřepovat, což ale neznamená, že budu méně benčovat, spíš naopak Je to letos zvláštní rok no, ale hlavní je pokračovat pořád dál a zlepšovat se jak to jen půjde, soutěží ještě bude dost a dost.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2022 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

teda ty máš letos smůlu... nepřející konkurence ti podstrčí kus dobře uleželé sekačky a je po závodech. přitom natrénováno na nějaký pěkný zápis tam bylo. tak ať to vyjde alespoň soukromně a bez stresu ;)

a těch 20% BF je úplně v pohodě... jsou jedinci, kteří se blíží ke třiceti a hned by měnili :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2022 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to nějaké podezřelé, no Podle výsledků by mi 202,5 stačilo na třetí místo. Co já už mohl mít doma medailí a pohárů, kdybych na všechny ty soutěže, na které jsem trénoval, doopravdy jel Poslední dobou teda cvičím bez nějakých ambicí na výkon, fakt jen pro radost, ale taková ta silová vytrvalost se stále celkem drží. Dneska už pátý den tréninku po sobě, a mám toho opravdu dost, takže zítra určitě volno. Nejspíš teď dám deload, a zkusím ještě jednou udělat nějakou zajímavou silovou formu a zajet si aspoň na některý z tradičních silvestrovských benčů, ať přece jen ten rok nějak zakončím. Jen asi budu muset změnit fitka a najít si nějaká klidnější. Protože jestli jsem si stěžoval, že o víkendu bývá plno, tak ve všední dny už to fakt začíná přesahovat únosnou mez. Je sice fakt, že člověk potká spoustu zajímavých postav. Jako třeba Wolverine light, princ William nebo Crossfit fighter, který tam nezi vší tou fitness drobotinou všelijak různě skáče a používá několik různých věcí a zařízení najednou, a to naprosto originálním způsobem. Jaký to rozdíl mezi ním a zhruba 60% ostatních návštěvníků, kterým ke tréninku stačí jen mobil, tílko a zrcadla na zdi. Naštěstí i přes to všechno je lavice na benč 90% času volná, takže ten základ tam vždycky nějak odcvičím. Nevím no, zkusím se poohlédnout po jiných posilovnách, ale pochybuju, že by to jinde bylo nějak výrazně lepší..
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2022 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mas v profilu Heislopa a ten jenom drepoval a benchoval😁
Tak smele do toho

Jinak pokud plati tvoje nabidka, za 14dni budu v jeseniku a dal bych aspon jeden trening
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2022 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jistě, platí, až budeš v Jeseníku, napiš pm sem nebo na insta a snad to aspoň jeden den v týdnu vyjde.



V uplynulém týdnu jsem se dostal do fitka jen v pondělí, pak až v sobotu. Takže jsem se celkem těšil, i když ty soboty mívám slabší. Cvičit jsem šel v Šumperku a ne u nás, zvolil jsem čas mezi 12-14h a vyplatilo se, lidí bylo míň. Odpočinek byl znát, tak jsem doufal v nějaký osobáček na benči, ale nakonec z toho nic nebylo. Není tam pořádná lavice, takže když tam chci odjet něco těžšího, musím improvizovaně na nižší lavičce a v kleci. Bohužel se tam výška nastavuje po cca 10 cm skocích, takže si můžu vybrat, jestli budu odebírat činku nemožně nízko nebo nepříjemně vysoko. Většinou volím nepříjemně vysoko, což znamená, že širší úchop a hodně těžká činka způsobí, že se mi v případě nouze nemusí podařit dostat ji zpátky do držáků. Takže tam není moc prostor na nějaké hrdinství, proto jsem odjel jen své dosavadní maximum 180x6, 190x4 a 200x2. Škoda, cítil jsem vždycky v každé sérii rezervu, kdybych byl ve fitku v Jeseníku, nejspíš by prasácky padlo i 200x3. Dneska už byl ten včerejšek znát, a dojel jsem jen 180x6, 185x5 a 190x4. Tentokrát se ta výkonnost drží hodně dlouho, až nečekaně. Ale celkově už je to takové utahané a nedaří se držet stopky, nejvyšší čas na nějaký deload. Velice rád bych jel shyby, ale ta levá ruka to zatím nedovolí. Zdánlivě je to v pohodě, u většiny cviků o tom ani nevím, ale jakmile se zkusím přitáhnout na hrazdě, začne to zase bolet a přes bolest to jet nechci.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2022 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední dobou zapisovat moc není co, nudnej deload, samá kulturistika 🤷 tělo drží pohromadě, aktuálně nic moc nebolí, ostatně ani není z čeho 😄 jediné co stojí za zmínku je nedělních 170x8, což je PR na počet opakování. Výjimečně jsem to natočil, tak by asi byla chyba nedat to i sem, když už to je všude jinde 😄



https://www.instagram.com/reel/Clef6U8uIPD/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2022 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkný stopky, hlavně, když je progres!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 68, 69, 70  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: