vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2023 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

13. května 2023, sobota

bazén s dcerkou, Aquacentrum Šutka

váhovka: 101.9 kg

14. května 2023, neděle
MiB V W2 fullbody, 4+8, Form Factory Pankrác

Dřepy: (high-bar, OT1.5M)
4x 4x 95, RPE 7, zatím to jde, ale už to není na skákání

Sumo mrtvý tah: (OT2M)
4x 8x 75 kg, RPE 7, váha lehká, ale balanc a ta mechanika pohybu mi vůbec nesedí

Military press: (OT1.5M)
4x 8x 37.5 kg, RPE 7-8, ve čtvrté max dvě opáčka jak už svaly vytuhly

Bench-press: (stopky, OT2M)
4x 4x 75 kg, RPE 8, lehce, ale osmičky by tam zatím nebyly

čas: 50 minut

sauna: 15 minut, pěkná, větší, termostat, správná vlhkost, relax křesla, společná

váhovka: 102.6 kg, jako každý týden, zkopce dokopce

fitko jsem hledal v Arkádách, ale bylo za nima, v City Point, opět nebyla očekávání velká a byl jsem příjemně překvapen! kvalitní trojklec se třema pozicema na dřepy, hustě děrovaná, dobré zarážky včetně zajišťovacích, dobré osy, dva placy na tahy před zrcadlama, ale bez platforem, měkčí guma na podlaze byla asi největší slabina, a k tomu pět sad bumper kotoučů, ale jakých! ty dvacítky byly jak kola od formule 1 :D zjevně se nepočítá s něčím těžším... což mi zatím vůbec neva... jinak je potřeba oběhnout fitko a sehnat si obyč užší kotouče, ať se na tu osu něco vejde ;)

na benče vcelku dvě rozumné lavice, hurá... akorát mi zatrnulo, když jsem se srovnal pod osou, chtěl ji odebrat a konstrukce se na mě začala sklápět!! naštěstí nic nebylo naloženo, tak jsem to prozkoumal a zjistil, že po chvíli se sklopená konstrukce zarazí, je níže, lze pohodlně odebrat a po odebrání se sama vrátí zpět... wow... něco pro Carabase nebo Turakama nebo od koho tady čtu complains, když nemají podavače ;) akorát to nešlo nijak locknout a taky výška byla pevná... sice mi zrovna seděla, ale nekonfekční velikost by asi musela dělat kompromisy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 15, 2023 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekne sa rozbiehaš, dobre sa to číta
A tá lavička znie bezva, ale asi by som mal bobky, keby som takto odoberal 140 a začne mi to tancovať nad úsmevom
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 15, 2023 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

15. května 2023, pondělí

sick - zatím to vypadá pouze na nachlazení, bolest v krku a rýma, takže tomu dávám 2-3 dny a pak snad dále podle plánu

pravděpodobnost čtvrtečního tréninku s Magumim 50 %

váhovka: 102.4 kg

16. května 2023, úterý

sick - na noc mi začala stoupat teplota, tak jsem si vzal tablety a vypotil to, naštěstí stačilo jedno kolo, ráno sice bez teploty, ale světlo na konci tunelu ještě nevidím, spíše to bude tak 4-5 dnů

pravděpodobnost čtvrtečního tréninku s Magumim 25 %

váhovka: 102.1 kg

dopoledne jsem si vzal další tablety, obyč Panadol Novum, protože píšou, že je to taky proti bolesti hlavy, krku, zmírňuje to příznaky nachlazení... a světe div se, ono to funguje! paráda, můžu normálně pracovat :) nevědět, jak jsem se cítil předtím, tak nabydu dojmu, že můžu i trénovat ;)

17. května 2023, středa

sick - nad ránem opět bolest v krku, tak jsem do sebe ještě kopnul tablety, protože jsem viděl, že mi zbývá ještě necelá hodinku spánku, než půjdu s dcerkou do školy, takže to pohodlně vstřebám a vypotím, šlo to podle plánu, dokonce se mi pak i dobře pracovalo a další dny už začínají vypadat růžově :)

pravděpodobnost čtvrtečního tréninku s Magumim 75 %, jenom jestli to uzvednu :/

váhovka: 101.3 kg

taky jsem až do dneška netušil, že léky obsahující paracetamol, zvýšují účinnost léků na ředění krve :) a stačí i obyčejné smrkání při rýmě... plus objevily se mi další modřiny na těle. příště možná sáhnu po růžové pilulce s brufenem, i když se mu radši vyhýbám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2023 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

18. května 2023, čtvrtek
MiB V W3 fullbody 8+4, Mag's Garage Gym, já a Magumi

Bench-press: (stopky)
4x 8x 70 kg, RPE 7, snaha o dynamiku, což vedlo k tomu, že sedmé a osmé opáčko byly úplně pomalé :D

Dřepy: (high-bar)
4x 8x 80 kg, RPE 7, dobrý, lehký stejně jako 70 před dvěma týdny, takže mírný progres tam je

Military press:
4x 4x 50 kg, RPE 7, jenom čtyřky, ale už aspoň pade

Sumo mrtvý tah:
4x 4x 100 kg, RPE 7, a první stovečka v našem tréninkovém plánu, už jsme silní kluci :D

Shyby: (naširoko, nadhmat)
4x 2x BW, až budou čtyři striktni série, přidám, na fb jsem viděl ženskou, která dala 10x muscle-up, prý se tím desátým se dlouho trápila :D

čas: 65 minut

váhovka: 100.6 kg, asi dehydratace

a vstupujeme do třetího týdne! nebýt čtvrtek, tak si ještě vemu sick-day, ale protože ve čtvrtek jsou tréninky s Magumim, tak bylo tělo nastavené, že bude ready ;) ještě teda není, ale trénink překvapivě v pohodě, asi tomu pomohly ty tři dny odpočinku :)

večer si dám přednášku "jak se dožít 100 let" s paní doktorkou Helenou Máslovou, chtěl jsem tam vytáhnout i Magumiho, aby se taky dožil stovky :D, ale po té, co se objevil v kanceláři, tak byl bídně zavalen prací... a tak to dopadá, když člověk není rentiér ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2023 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
chtěl jsem tam vytáhnout i Magumiho, aby se taky dožil stovky :D


Magumi sa aj tak dožije stovky a so žilami na bruchu, ako ho poznám

Dobre, že si späť, len tak ďalej, tréningy sú pekné a rozumné
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne květen 21, 2023 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

19. května 2023, pátek

wellness, Jedenáctka Chodov

aroma sauna 65° 15 minut, hezky jsem se potil a vydržel bych dýl

finská sauna 100° 5 minut, nevím přesně kolik stupňů, seděl jsem u stropu, mají tam tři výškové pozice, být zdráv, tak zkusím 10 minut, ale vzhledem k cévám a že jsem po nemoci, tak jsem radši poslechnul své tělo

váhovka: 101.1 kg

20. května 2023, sobota

volno - dcerka měla taneční vystoupení a večer už se mi nechtělo, zítra dám fullbody

váhovka: 101.4 kg

21. května 2023, neděle
MiB V W3 fullbody, šestky, Form Factory Vinohradská

Bench-press: (stopky, OT1.5M)
4x 6x 75 kg, RPE 7

Dřepy: (high-bar, OT2M)
4x 6x 90 kg, RPE 8

Military press: (stopky dole, OT1.5M)
4x 6x 45 kg, RPE 8

Sumo mrtvý tah: (OT2M)
4x 6x 90 kg, RPE 8

Břicho: (přednožky)
4x 6x BW

Shyby: (naširoko, nadhmat)
4x 2x BW, druhé nedotažené

čas: 55 minut

saunu tady nemají

váhovka: 102.1 kg

příjemný trénink, vyhnal jsem tepovku, takže jsem se hezky zapotil, částečně za to asi může to nádherné počasí :) fitko je velké, je tam pět (!) benčovacích lavic, kvalita na poměry FF nadprůměr, zrovna mi seděla výška stojanu a lavice jsou měkčí, ale dobře drhnou, na dřepy dvě klece, jedna dobře stavitelná, na tahy nějaká místa i bumper kotouče, asi by opět záleželo, jak blízko bych bydlel a jak daleko by bylo lepší fitko, no a vzhledem ke standardu FF zamrzí absence sauny. při vstupu jsem se už automaticky ptal, kde je pánská šatna, protože v FF nechcete nejprve hledat a pak se jít zeptat ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2023 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

22. května 2023, pondělí
"MiB V" W3 4+8, Form Factory Harfa

Dřepy: (high-bar)
4x 4x 100 kg, RPE 8, koleno nekřupalo, příjemné

Military press: (stopky na hrudníku)
4x 8x 40 kg, RPE 8

čas: 25 minut

sauna 10 minut + pára 10 minut

váhovka: 103.2 kg, klasika, pondělí, nejvyšší váha

velmi zkrácený trénink, v plánu byl wellness, že fullbody dám zítra, ale poslal jsem ženu nakupovat a zašel se podívat do fitka, pondělí šest večer, plno, všude jeden a více cvičenců, leda běhací pásy a rotopedy ještě byly volné, naštěstí jsem v tom davu objevil volnou jednu ze dvou dřepovacích klecí, zázrak!, tak jsem neváhal a odjel si dřepy a tlaky, přitom jsem koukal, jak zcela bez ptaní přichází jedna slovanská puma a odebírá mi z držáků kotouče, takže to pak dopadlo tak, že na jedné straně osy jsem měl 2x 2.5 kg, a na druhé 2.5 kg + 2x 1.25 kg, abych se dostal na pracovní stovku :D později jsem viděl, že tento způsob sdílení kotoučů, je zde zcela běžný a člověk si své závaží musí hlídat... problém je, když je zrovna na sérii :/ muset tady chodit v tuhle hodinu, tak nepočítám s tím, že něco pořádného odcvičím.

saunu i páru tady mají fajn, dokonce i vířivá lehátka byla provozu, jenom bazén už je asi pasé, protože místo něj udělali místnost pro nějaká skupinová cvičení, a ani se nedivím, ty náklady na provoz by asi nebyly rentabilní, i když ten výhled z posledního patra byl fajn.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2023 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

23. května 2023, úterý
"MiB V" W3 4+8, Form Factory Pankrác

Sumo mrtvý tah: (OT2M)
4x 8x 80 kg, RPE 7, ladění setupu a balancu

Bench-press: (stopky, OT1.5M)
4x 4x 90 kg, RPE 8, mělo být 80, ale nenašel jsem kotouče, malá rezerva, ale ty dvě opáčka by asi ještě byly, v jedné sérii

Biceps: (jednoručky ve stoje, OTM)
4x 6x 17.5 kg, střídavě

čas: 25 minut

sauna 10 minut, teplota 86°, furt tam courali...

váhovka: 102.7 kg

opět kratší trénink, ale potřeboval jsem dorazit třetí týden, abych měl zítra volno a zregeneroval na čtvrteční trénink s Magumim :) zítra kultura, divadlo, Cimrmani s mladším starším bráchou a švagrovou... mimochodem tomuhle bráchovi je dnes stejně jako mně, 49 let, naši se s tím moc nepárali ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt květen 25, 2023 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

24. května 2023, středa

VOLNO - rege na čtvrtek, kultura s bráchou a švagrovou, po divadle jsme šli do oblíbeného baru... a maturanti tam měli v salonku nějakou pařbu a vypili všechno pivo :/ tak jsme dali dvojku vína a pohodlně se dostali před půlnocí domů, což mělo příznívý vliv na zítřejší vstávání :)

váhovka: 103.1 kg

25. května 2023, čtvrtek
"MiB V" Week #4, fullbody 8+4, Mag's Garage Gym, já a Magumi

Bench-press: (stopky)
4x 8x 75 kg, RPE 8, dynamika, za tři týdny tam máme osmičky s 90 tak jsem zvědavý, jestli jsem tu adaptaci nepřecenil

Dřepy: (high-bar, OT2M)
4x 8x 85 kg, RPE 8, ale jsem se zadýchal, ty dvouminutové nástupy vycházely akorát na střídání

Military press: (stopky na hrudi, OT1.5M)
4x 4x 52.5 kg, RPE 8

Sumo mrtvý tah: (OT2M)
4x 4x 105 kg, RPE 7, už mám pocit, že něco tahám

Shyby: (naširoko, nadhmat)
4x 2x BW, pořád ta druhá není dotažená

čas: 65 minut

sauna: ---, Magumi zatím v garáži nepostavil :D

váhovka: 102.8 kg, pořád moc kalorií

dnes to bylo pro Magumiho krušné, bez léků by vůbec nedošel a hned na začátku odepsal tahy a moc nevěřil ani těm dřepům, ale na dřepech bylo vidět, jak obrovskou silovou rezervu má... taky 85 kg, že, jenom musel udržet ten střed těla a záda, nakonec se rozhýbal tak, že jsme u tahů dávali 40, 60, 80, ... a pak zatáhl i ty pracovní série. snad se to zlepší a bude moci pokračovat s větší chutí. zítra ho čekají fullbody šestky, tak mu budu držet palce.

SOBOTA - Heroes Gate - box, MMA, K-1 - nebude mít někdo večer v Praze čas? v jednom z MMA zápasů nastoupí i Kulich, bude to takový Česko vs. Ukrajina večer, zatím lákám Magumiho, ale ještě to není na stopro.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: so květen 27, 2023 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

26. května 2023, pátek

VOLNO - zvažoval jsem přes den nějaký trénink, rozbitý jsem ze včerejška nebyl, ale přes den to nevyšlo a večer do plného fitka se mi nechtělo, a pak už ani na wellness :D

váhovka: 102.6 kg

27. května 2023, sotoba
"MiB V" W4 fullbody, šestky, Form Factory Stodůlky

Dřepy: (high-bar, OT2M)
4x 6x 95 kg, RPE 8, dobrá klec, dobré kotouče

Bench-press: (stopky, OT1.5M)
4x 6x 80 kg, RPE 8, lavice tvrdá jako lýtka čtyřicetileté ultramaratonkyně... ale dobře to šlo ;)

Sumo mrtvý tah: (OT2M)
4x 6x 95 kg, RPE 8, pořád si zvykám a zatím to jde, kvalitní platforma!

Military press: (stopky na hrudi, OT1.5M)
4x 6x 47.5 kg, RPE 8, závěrečná opakování už nejsou žádné rozjezdy pro hvězdy

Biceps: (velká činka, ve stoje, OT1.5M)
4x 8x 30 kg

čas: 50 minut

sauna: 15 minut, pěkná, větší, společná, v relax zóně dvě lehátka a dvě židle

váhovka: 103.1 kg

daleká výprava do pražských Stodůlek a poslední pražské fitko z řetězce Form Factory, které mi chybělo :D je celkem fajn, na dřepy dvě klece a ještě jeden rack, na tahy a vzpírání kvalitní platforma a parádní bumper kotouče, ale tahat se dá i jinde, na benč pouze jediná lavice s jednou pevnou použitelnou pozicí, která mí naštěstí seděla, a že byla lavice tvrdá bylo spíše plus, a pak hromada celkem použitelných strojů a kardia s proskleným výhledem ven. sauna parádní, škoda, že mám fitko tak daleko, že se nestane, že bych jel "kolem" ;)

HEROES GATE - tak nakonec Magumi potvrdil, takže si užijeme společný večer a budeme fandit Kulichovi ;) lístky už pouze na pokladně, ale v předprodeji jich bylo ještě dost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: so květen 27, 2023 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak doufám, že to Kulichovi dobře dopadne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne květen 28, 2023 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 29, 2023 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

28. května 2023, neděle

VOLNO - takový krásný den a nikoho jsem nevytáhnul ven, ani sám sebe jsem nedokopal, abych vyrazil třeba na kolo, tak jenom procházka 3 km/45 minut

29. května 2023, pondělí
"MiB V" W4 fullbody 4+8, polední trénink, Form Factory Václavák

Dřepy: (high-bar, OT1.5M)
4x 4x 105 kg, RPE 8, jenom čtyřky, tak jsem zkrátil nástupy, ale už to není na výskoky

Bench-press: (stopky, OT1.5M)
4x 4x 85 kg, RPE 8, posledně jsem měl 90, takže pohoda

Military press: (stopky na hrudi, OT2M)
4x 8x 42.5 kg, RPE 9, osmičky a stopky, tak jsem dal dvouminutové nástupy, aby to nedrhlo a stejně to drhlo, brzo bude stopkám konec

Sumo mrtvý tah: (OT2M)
4x 8x 85 kg, RPE 8, kardio

Shyby: (naširoko, nadhmat, OTM)
4x 2x BW, první série krásně, pak s krátkými nástupy docházela šťáva

čas: 50 minut

sauna: 10 minut

váhovka: 102.1 kg

čtvrtý týden programu za mnou, zatím nastavené váhy i příhozy vyhovují, konečně jsem se snad po dvou týdnech zbavil i toho nachlazení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 30, 2023 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

30. května 2023, úterý
"MiB V" W4 test 2RM, Form Factory Eden

Dřepy: (high-bar)
up to 2x 140 kg, RPE 9.5, žádný progres za tři týdny, to potěší

Sumo mrtvý tah:
up to 2x 150 kg, RPE 9, +10 kg, protože už mám lepší setup, ale víc jsem nezkoušel, klouzal zámek

Mrtvý tah:
1x 160 kg, RPE 9, žádný progres, druhé by šlo, ale neměl jsem trhačky a zámek šíleně klouzal

Military press:
up to 2x 70 kg, RPE 9.5
1x 75 kg, RPE 9.5, druhé už tam nebylo, takže na dvojky taký žádný progress

... a na benč jsem se nedostal, nevýhoda totoho fitka. na dřepy a tahy čtyři super klece s platformama, na benč jedna lavice, která byla pořád zabraná, z větší části pumpičkou, která drtila bicepsy.

čas: 40 minut

že jsem do toho fitka vůbec lezl... první 2RM test jsem si dělal po prvním týdnu programu, teď mám za sebou týdny čtyři a nulový progres, samozřejmě jsem čekal nejméně +10 kg... zlatý voči. určitě bych našel různé objektivní důvody, proč to nešlo nahoru, ale zvednutá platí ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st květen 31, 2023 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

31. května 2023, středa
Form Factory Harfa

wellness - sauna, pára

zítra trénink s Magumim a začínáme pátý týden
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: