Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino


PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2017 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera se na EVLS moc nezadařilo, prapory na půl žerdi

1.pokus 180kg OK
2.pokus 190kg NO LIFT
3.pokus 190kg NO LIFT


Cítil jsem se dobře, vyspaný a zregenerovaný, prostě připravený jsem byl dobře. Bohužel ale cíl, se kterým jsem tam jel, jsem si nesplnil. 190 se zatím ukázalo být nad moje síly. Je fakt, že jsem dost špatně odhadl rozcvičení. Byl jsem ve 4. skupině, a protože jsem nezaregistroval, že ze třetí oproti rozpisu několik lidí vypadlo, začal jsem s rozcvičováním pozdě. A tak jsem neměl dost času na pořádné rozcvičení, měl jsem za sebou teprve 140x2, když už začínala moje skupina. Takže jsem měl na výběr bud´ jít ze 140 rovnou na 180, což je nesmysl, nebo tam dát ještě 160x1. Nakonec jsem udělal to druhé, a sotva jsem se zvedl z lavičky, už mě volali na stage Takže opravdu podařený začátek. Na druhý pokus jsem nahlásil 190. Udělal jsem blbost v tom, že jsem zvolil užší úchop, a přestože se těch 190 zdálo v rukách až nesmyslně lehké, zaseklo se to v půlce, no lift. Třetí pokus jsem šel hodně naširoko a bez stopky, takže by to stejně asi neuznali (i když uznali několik téměř odražených pokusů). Ale už jsem byl vyčerpaný, zase se to v půlce zaseklo a už jsem to nedotlačil. Navíc mi tam dost klouzaly podrážky a nemohl jsem se pořádně zapřít nohama, v důsledku čehož hodně slabá podpora od nohou. Takže výlet hezkej, expo dobrý Rozhodně bylo motivující vidět ty nejlepší v akci a zúčastnit se toho, takže zkušenost dobrá. Navíc poprvé jsem měl na sobě singlet, taky zajímavý Trošku jsem byl zklamaný z té 190, ale asi na to fakt zatím nemám. Chybělo tam pár tréninků se 170, jel jsem zbytečně lehké váhy. Nevadí, ještě bude letos jedna šance, 28.10 je soutěž v Polsku, nějaká místní pohárovka, tak tam asi zajedu, a tím bych letošní sezónu ukončil. Chci tam jít do 105kg, takže nastane mírná dietka, o 3 kila potřebuju odlehčit Jinak v plánu na příští rok je rozhodně medaile z MČR v kategorii do 105kg federace IPF (což mi přijde jako nejnaturálnější federace). Pokud najdu nějaký klub, za který bych mohl závodit.


Videa z prvního a třetího pokusu, je zajímavé, že po nahrání na youtube se hodně zhorší kvalita, a zatím jsem nepřišel na to, jak to udělat, aby se to nestalo.





_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt říjen 05, 2017 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V úterý fitko v Šumperku, byl jsem dost nevyspaný a unavený, ale něco se odehrálo

Benč

140x6 x8

Přítahy jč s oporou

do 45x10

Dřepy

do 110x7

Biceps

5 sérií


Dneska:

Benč

150x5,6,7,7,6

MT

120x5 x3



Zase začínám zařazovat dřepy a mrtvolu, jen jako doplněk, ale časem se chci dostat na nějaké normální čísla. Zejména u mrtvoly začínám prakticky od nuly, zatím jen abych se do toho zase dostal, spíš nácvik techniky. Pomaličku budu přidávat, nejde ani tak o váhy, spíš tím vhodně doplnit přemíru benčů. Dneska ale trénink nuceně ukrácen.. Po úterku jsem měl slušnou svalovici. Další trénink v neděli.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne říjen 08, 2017 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Po devastujícím minulém týdnu, kdy jsem za 5 dní najel 4800km, jsem si včera dal rest day. Jednak mě všechno dost bolelo, a za druhé jsem doháněl spánkový deficit Takže po dopoledním předstírání nějaké činnosti už následovala jen první pizza ve 14h, spánek, další pizza v 19h, 2 litry vody a další spánek Takže dneska jsem byl od půl šesté vzhůru a těšil se na trénink

Benč

170x2
180x1
190x0,9
155x6
140x5 x2 stopky


Jestli bych tu 190 dotlačil? Asi jo, ale sparing mi na to sáhnul, takže počítat nebudu. Každopádně se ukazuje, že mám slabší horní fázi, takže až budu někde, kde to půjde, zařadím dotlaky.

Horní záda stroj

5 sérií do 87,5x10

Dřepy

do 120x7


Tady pojedu pořád stejně, každý trénink ale přihodím 2,5 kg

Biceps stroj

5 sérií

Triceps jč

do 20x4 na každou ruku, 5 sérií

Boční ramena jč

3 série izolovaně
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2017 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkně ses na tom benči zlepšil, že už si tykáš se 190 :) čím to, více síly nebo také více hmoty? jen tak dále a ta kompenzace dřepy/tahy je dobrý nápad, na benče je potřeba i pořádný podvozek ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2017 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, tykám, spíš uctivě a z dálky vykám Fakt je že jsem něco přibral, mám kolem těch 108kg, a dost z toho je tuk. Ale hlavně jsem našel styl tréninku, který mi zatím umožňuje se zlepšovat, tak snad z toho ještě něco vytřískám..


Dneska po dvou dnech volna, ale silně nevyspalý. Naštěstí ale lehčí váhy, tam se to dá přetlačit vůlí, když není síla


Benč

145x6 x8

MT

120x5 x2
130x5

Biceps + triceps

4 série

Boční ramena + břicho

2x max



Pravda je, že v sedmé sérii benče bylo jen 5 op, nějak blbě jsem osu držel a musel jsem to položit dřív.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2017 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska fitko Walzel Meziměstí, taky tam mají benčovku naprosto hroznou. Ale zítra jdu na hory, tak jsem si odjel něco dneska.

Benč

150x5 x5
naprosté utrpení, úplně nadoraz

Dřepy

120x7 x2
Pomaličku přidávám, není kam spěchat

Horní kladka podhmat

5 sérií

Přítahy vč k bradě

do 35x10



Fitko není moc velké a bylo dost plno, tak aspoň takhle.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2017 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska po dvou dnech volna, včera jsem si z regeneračních důvodů přísně zakázal jít cvičit. Takže dneska jsem se těšil, stejně mě ale tahalo levé rameno, než jsem to trošku rozhýbal.

Benč

155x5 x5

MT

130x3 x3

Biceps

6 sérií

Triceps

6 sérií

Břicho

2x20

Boční ramena jč

2x max



Dneska to podle očekávání docela šlo, benče dneska lehčí, o víkendu pořádně. Chtěl jsem přiložit video z druhé série, kde se zadařilo 6 opáček, ale bohužel nemám čas čekat, až se to nahraje. Zřejmě vystoupí z moří celé nové kontinenty, než to bude. Mrtvoly dneska lehce z deficitu, pořádně jsem se rozhýbal a roztáhl, příjemné to bylo, ale nebudu zbytečně nikam hnát s váhama. Zbytek jen pumpa, asi jsem porouchal tricepsovou kladku ale nejspíš už to tak bylo..


_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2017 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešní vytrápený večerní trénink, měl jsem na výběr jít dnes a v neděli, nebo zítra a úterý. I když se mi nechtělo, šel jsem dneska, což se ukázalo jako chyba. Benč jsem odpískal úplně. V neděli bych chtěl zkusit něco těžšího, tak doufám, že budu ready.

Dřepy

135x3 x3

Biceps stroj

3 série

Horní záda jč

3 série

Triceps jč

5x6 17,5kg

Boční ramena

2x max




Středeční video:


_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne říjen 22, 2017 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jen benče, na víc nebyla energie. Včera jsem dal delší výšlap po horách, takže dneska spodek těla není schopný ničeho Moc dobře to nešlo, musím zas nasadit kreatin, ať to trošku odlehčím.

Benč

180x1
150x3 x3 stopky 2-3s

Dotlaky ( dráha cca 20 cm) do 180x6



6 dní do poslední soutěže, takže hlavně se zbytečně nezranit. Dotlaky byly dost improvizované, stopky celkem lehké.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jen lehce, na víc ani nebylo. Něco na mě leze, smrkám, kýchám, do toho ještě sračka, co víc si 3 dny před soutěží přát. Takže úplně bez energie a síly, pokud se to do soboty nezlepší, asi se na to vykašlu a zůstanu doma.

Benč

160x2 x2
170x1
150x3 x3
Snaha o stopky všude, jakžtakž, ale těžké jak barák

MT

140x5
150x2

Biceps + triceps

5 sérií



Mrtvola docela šla, bez trhaček a opasku, dobrý. Ted´ budu dva dny žrát a snažit se dát se trochu dokupy, uvidíme jak to dopadne.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2017 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dřep

150x3,4,3

Benč

160x3,3
170x3


Na offseason to docela jde. Nijak to nehrotím, ale začaly mě zase bavit dřepy, tak dřepuju často, mám cíl do konce roku dát 180. Low bar, bez pásku.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2017 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takový menší update, když už jsem si na to vzpomněl a má nechuť psát je o něco menší než obvykle Pořád cvičím, samozřejmě ted´ je takové klidnější, odpočinkové období, takže tomu odpovídá i trénink. Jedu fullbody obden, což znamená, že i váhy jsou mírnější, abych to stihl regenerovat. Motivace mi nechybí, v Jeseníku otevřeli nové fitko, tak chodím tam, a je to zase změna, takže super. I když jako všechny, ani tohle dokonalé není. Vybavené je parádně, ale před dřepovací klecí není zrcadlo, což já, narcis zvyklý se vidět, jak hluboko jde, zrovna neocením. Takže takové pumpovací tréninky, doháním zanedbané svalové partie, a celkem to funguje. Nastal čas, jak se říká, chytit býka za rohy a přestat se bát trap baru, visícího na zdi, takže mrtvoly jedu s trap barem. Nohy, boční ramena a horní záda se trošku obalujou masem, biceps bohužel furt stejně trapný Ranní váha kolem 110 kg, takže něco asi přibylo. I po letech cvičení je pro mě fullbody pořád top trénink na nabírání. Dnešek:

Benč

130x6 x6

Dřepy

150x3 x4
100x8 x2

Biceps stroj, boční ramena s jednoručkama, horní záda s jednoručkama, veslování T držák
, ode všeho několik sérií.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2017 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zase něco málo napíšu, abych se neocitl až někde na třetí stránce Zatím víceméně žádná změna, pořád cvičím fullbody co druhý den, a tak to ještě nějaký čas pojede, než bude důvod to změnit. Váha se drží okolo 110kg ráno, ale zdá se mi, že přece jen ten tuk trošku mizí. Samozřejmě pořád jsem tlusté prase, jak dokazuje přiložená fotka A to ode dneška nasazuju kreatin, kterej jsem teď cca 2 měsíce nedával. Takže čekám, že to ještě o pár kilo vyleze, ale snad to nebude nijak dramatické. Dneska jsem byl výjimečně cvičit druhý den po sobě, protože včera večer jsem odjel jen benč a trochu záda, na víc nebyl čas. Bylo 155x4 x2, potom nějaké pumpovačky. Dneska zbytek. Jezdím i nějaké supersérie atd, dost složitě se to píše, hlavně proto nezapisuju. Až to začne mít nějaký řád, zase psát začnu. Jinak ohlášených 180kg na dřep do konce roku asi nepadne, jelikož dřepuju hodně často, a to zrovna nepřeje nárůstu síly.

Dřep

150x5 x4

Ramena jč vsedě + horní záda vsedě

7x10-12op, do 30kg na každou ruku

Biceps stroj

8 sérií

Boční ramena jč

4 série

Boční ramena stroj

4 série

Benč

120x6-8 op, 7 sérií, na střídačku s přítahy v předklonu

Nácvik MT klasika

do 100x3



Jelikož mi díky dřepování trošku zesílily spodní záda, začínám trošku koketovat s klasickou mrtvolou. Samzřejmě pomaličku, polehoučku. Tady je moje 110kg prasoforma



[/img]
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so leden 06, 2018 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pomalu polehoučku se zase začínám sbírat ze dna začal jsem Smolovem, první týden, váhy trošku podseknuté. Přemýšlel jsem, že si pořídím slingshot, nakonec se ale naskytla možnost koupit jednovrstvý dres, příští týden by měl dorazit. Nikdy jsem nějak netoužil po equip, ale proč to nezkusit, věřím, že mně to posune dopředu i v raw benči.


Benč

140x4 x8

Dřep

140x8 x3

Záda jč vsedě

8 sérií

Doplňky



Benč lehký, za 15 minut bylo hotovo, dřepy total PR na objem, tolik jsem nikdy nedal, což není nic, čím by se dalo chlubit Kolem mně se hroutí iluze a boří lidské sny, já jsem zatím v pohodě



_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2018 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak abych sem zase jednou něco napsal, ne Pořád mě ještě nepřestalo bavit cvičit, a v dohledné době to ani nečekám. Pořád jedu fullbody, 3x, někdy 4x týdně. Žeru jako prase, omlouvám si to tím, že potřebuju hodně energie Takže ranní aktuálka někde kolem 111kg, což mě začíná trochu znepokojovat, a tak trošku čistím jídelníček a zařazuju kardioprocházky Většina přibrané hmoty je zřejmě tuk, ale třeba nahoře na stehnech se mi udělaly strie, takže něco z toho budou i svaly. Cítím se docela dobře, nebolí mě nic, co by mě nebolelo běžně, takže se dá říct, že všechno jde jak má. Benč i dřepy jedu každý trénink, jen to tak nějak střídám lehce - těžce, podle pocitu. Silově to celkem jde, maximálku na dřepy jsem nezkoušel, ale třeba 3x8 se 140kg jsem nikdy dřív nedal, takže asi dobrý. Na benči se síla začíná pomalu vracet, i když nejbližší soutěž je až někdy v dubnu, takže času dost.

Dneska málo času, osa na dřepy obsazená, dostal jsem se tam až na konec tréninku, takže dneska skoro nic. Na záda už ani nedošlo, příště si to vynahradím.


Benč

145x8 x3

Triceps vleže

45x5 x3

Biceps stroj

5 sérií

Dřepy

do 120x8
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: