Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino


PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2021 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem měl čas, ale ne chuť. V půlce dubna šaškovat s lopatou a odhazovat sníh, abych si mohl zacvičit, tak to sorry jako, vydržím hodně, ale úplná p.ča zase nejsem Takže dneska aspoň něco, uvidíme jak zítra.


Přítahy v předklonu vč

50x10
60x10
70x10
80x10
90x10 x6

Biceps jč obouruč izol.

11x10
23x12
28x12 x3



Ráno si jedu pro novou lavici, tak pokud se mi vleze do auta, už si na ní zítra zacvičím
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so duben 17, 2021 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže lavice je doma, jen na rozdíl od té předchozí vyžaduje opravdu rovný podklad, což je prozatím problém Budu muset něco vymyslet. Dneska jsem měl v plánu zkusit maxko, nakonec jsem to i udělal. Bohužel byla zase No press saturday, takže když mě 160 málem zavalilo, měl jsem chuť se na to vykašlat. Ale vím, že se v chladnějším počasí rozehřívám pomalu, tak jsem ještě zkusil pokračovat, ale celkově bylo vidět, že to dneska nebude ono.


Benč

20x10
60x10
80x10
100x10
120x5
140x5
160x1
170x1,2,4
180x2
190x1
200x0
170x3
140x9,10
Ta dvoustovka v rukách nebyla těžká, a i když jsem si zvykal na novou lavici, za trochu příznivějších okolností bych to myslím prasácky dotlačil. Ale už když jsem činku bral, rozhodil se mi setup a bylo jasné, že by dneska pomohl jen zázrak. A ten se nestal Ale na začátek to není špatné, jen to bude chtít zavřít ego do chlívku a udělat spoustu tvrdé práce s nižší váhou.

Tlaky vč vestoje

60x10 x3

Triceps nácvik JM press

6 sérií
Tohle je fakt masakr, a ještě bude, až se to naučím

Boční delty

5x10 x2
10x12 x3



Zítra asi mrtvoly a něco k tomu, uvidíme.



_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so duben 17, 2021 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobre vyzerá lavička, masívna, aj šírka sami pozdáva.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2021 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

parádní lavice a zvláště ten stojan za ní! do toho se to musí odkládat :) a co ta jedna noha vepředu, ta stačí?

jinak 190 a ještě pokus o 200, to jsou velmi dobré zprávy, cvičeníčko v zimě v mrazu v dešti fungovalo :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út duben 20, 2021 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, lavička je celkem fajn, za nějakých 7500 si myslím dobrý kup, na tohle domácí cvičení asi maximum, co má smysl kupovat. Ta jedna noha vepředu byla problém u té původní menší, tam ta noha byla navíc asi 30 cm od konce, takže když jsem chtěl sedět na konci lavičky, musel jsem nechat naloženou činku, abych se nepřevracel Tady je to ale v pohodě, ta noha je až na konci, a navíc celkově tahle lavka je mnohem těžší, stabilita není problém. No a těch 190 dobrý, určitě jsem na tom po zimě líp, než kdybych měl jen jednoručky a expandéry Příští měsíc ještě asi oželím pár korun a koupím nějaký postarší stojan na dřepy.

V neděli jsem jel mrtvolu do 160x2 x3, nějaké břicho, pár sérií přemístění a 100 shybů. U mrtvoly mi nedošlo, že 160 kilo už asi nadhmatem neudržím, takže jsem se na nejtěžší série přeučoval na střídavý úchop, nic moc

Dneska:

Benč

20x10
60x10
80x10
100x10
120x5
140x4
160x1

4 cm board

160x5
170x5
180x3,4,3

JM press

40x10 3

Přítahy jč v předklonu

28x10 x5


Je fajn, že teď můžu jet opravdu na sílu. Nemusím jet jen klasický benč, ale i různé variace a zkoušet cviky, které byly dřív nemyslitelné, takže uvidíme, jestli mě to nějak posune dopředu.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2021 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem měl chuť na něco lehčího na záda, tak jsem si dal pár sérií přemístění, do 90x4 x2. Potom asi osm sérií bicepsů s jednoručkama, nebylo to špatné.


Benč

20x10
60x10
80x10
100x10
120x3
140x3
160x3 x10


Už celkem unavené a těžké, ale snaha o poctivé stopky byla. Takhle bych si to představoval Letos musím dát 10x3 se 170, a to minimálně. Na nic víc už nebyl čas ani energie. Zítra pauza, o víkendu pokračování.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so duben 24, 2021 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V týdnu jsem si v práci díky několikanásobnému překládání třicetikilových krabic velikosti televize z devadesátých let dost odrovnal spodní záda. Takže jsem dneska měl celkem těžkou volbu, co mě bolí míň a co teda dneska cvičit. Nakonec jsem dal benč, zítra dám zase mrtvoly a shyby, minule tahle kombinace pěkně sedla.


Benč

20x10
60x6
80x6
100x6
120x3
140x3
160x5

8 cm board

170x5
180x5
190x3 x3

benč

150x7,5

JM press

40x10
45x10 x2
tři série bohatě stačí, a to se mi zatím daří správně trefit a procítit tak každé druhé opakování

Upažování jč

11x10 x5



Jen ať si moje šlachy a dětská zápěstí zvykají na větší váhy. Takovouhle intenzitu v žádném komerčním fitku nezažiju, dost dobrý. Vyšší board už používat nebudu, takhle to stačí. Uvidíme, jak to půjde dál.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne duben 25, 2021 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MT

60x5
100x5
120x5
140x5,3
Měl jsem v plánu trochu víc, ale při třetím opakování jsem si trošku strhl mozol na pravé ruce, pak už jsem toho nechal, nechtěl jsem to úplně roz.ebat. Tím pádem se nekonaly ani shyby, možná zítra, uvidíme.

Přítahy jč s oporou

28x10
41x10 x5

Biceps jč

11x12
16x12
21x12 x5



Něco málo se nakonec odehrálo, zítra bych mohl taky stihnout trénink, vidím to na něco lehčího, možná tlaky s jednoručkama.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: po duben 26, 2021 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem po příjezdu z práce byl zralý do postele, ale nějak to po chvíli ze mně spadlo a cítil jsem se až překvapivě dobře. Přesto jsem ale dal jenom krátký trénink, musím se přece jen trochu krotit a občas ubrat.

Benč

20x10
60x5
80x5
1005
120x3
140x3
160x3
170x5
https://www.instagram.com/p/COI9glxnGyy/

Triceps jč

11x8
16x8
21x8
26x8 x2

Upažování jč

11x10
13x10 x3



Benč celkem dobrý, jde to i bez prkýnka Ale evidentně ty těžké váhy na board budou přinášet výsledky, těchto 170x5 bylo lehkých jako nikdy, dokonce jsem měl kacířskou myšlenku zkusit i šesté, ale jednou jsem si řekl, že se dneska budu šetřit, tak jen pět, no
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út duben 27, 2021 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkné kotouče!

a ty benče taky, i když nejsem fanda toho zvedání zadku, ale ty soutěžíš, tak musíš vědět, jaká příprava ti funguje ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: út duben 27, 2021 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z tohoto úhlu těžko soudit, ale já bych řekl, že tam žádný zvednutí zadku být nemusí a je to jenom obyčejnej legdrive.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út duben 27, 2021 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, tady sám nevím, už si to nepamatuju, ale to zvedání zadku tam možná lehce bude, aspoň u některých opakování. Ale zase tohle byla série na kameru, kdy jde o to to za každou cenu vytlačit Jinak se samozřejmě snažím dávat na to pozor, a občas si všimnu, že jsem zadek zvedl, takže o tom zpravidla vím. A jasně, že u jednoho opakování se to dá uhlídat snáz, než v sérii po pěti. V téhle době, kdy jsou nějaké soutěže v nedohlednu, mi jde hlavně o tlakovou sílu, i na úkor tady této chyby. Potom někdy dva tři týdny před soutěží se na to soustředím víc, a naštěstí se mi daří mít většinu pokusů platných. Rozhodně nejsem žádnej mistr techniky, taky mě to nikdy nikdo neučil. Ale snad to v tomhle směru nebude nějak tragické, když zatím držím pohromadě bez nějakých zranění atd. Až budu moct nahrát něco v trošku vyšší teplotě a míň vrstvách oblečení, určitě si rád nechám techniku posoudit a poopravit
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st duben 28, 2021 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Solferino napsal:
Ale zase tohle byla série na kameru, kdy jde o to to za každou cenu vytlačit

jasná věc však já neříkám, že se ten zadek fyzicky zvednul a že by to neuznali, nebo že to není leg drive... ale připadá mi to zbytečně masivní a trochu jako zlozvyk... ale taky nejsem expert a soudím pouze ze zkušeností, co jsem viděl, taky Marťas, když s náma cvičil, to dělával... no nebudu do toho zbytečně zabrušovat, abych z toho pak nemusel vybrušovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st duben 28, 2021 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Náhodou, podľa mňa parádna technika, ak človeku tento široký belly benč sedí, odspodu silný legdrive, zjavne sa v nej cítiš komfortne, no tá neg. fáza je teda poriadne dlhá, to je už seriózny tempo benč.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2021 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je naprosto v pohodě, klidně zabrušuj Proto si tu ten log píšu. Naučit se správně používat nohy je dost těžké a chce to neustále na to při tréninku myslet. Jak to na chvíli pustíš z hlavy, je to poznat S tou šířkou úchopu to mám docela zvláštně. Na váhy kolem 80-90% maxima se mi líp cvičí takhle naširoko, ale na maximálku si ten úchop vždycky podvědomě o něco zúžím. Každopádně v tréninku mám zpravidla na střídačku tři různě široké úchopy, jednak asi není dobré jet pořád stejně, a jednak díky tomu zvládnu víc sérií.


Přítahy v předklonu vč

50x10
70x10
85x10
90x10 x10

Biceps jč

11x12
16x12
21x12 x4



Dneska jsem byl odpočatý, najezený, bylo krásně teplo a měl jsem dost času. Přesto se mi nějak nechtělo, padla na mě jakási deka, vůbec jsem se netěšil jako jindy. No ale navzdory tomu jsem udělal to nejnutnější co bylo třeba, i takové dny holt jsou.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: