Arnie_one: III část - MEZIKONEC :)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 41, 42, 43  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Arnie_one: III část - MEZIKONEC :)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Arnie_one: III část - MEZIKONEC :)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arnie_one


PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2012 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vy to vidite jednoduse, ale driv pridam na kilo na PP, nez prihodim na MT. Ja na to proste nejsem, nevim , jak vic to vysvetlit. Hold tenhle paradox muiste u me skousnout PP bude vic nez MT tak to proste je a uricte za chvilku bude.


Naposledy upravil Arnie_one dne čt květen 10, 2012 5:50 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2012 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
madball napsal:
Přesně tak, bench máš hodně pěkněj, hodně nadprůměrnej, spousta lidí se na něj může specializovat a za tvoje výsledky by byli vděční.
150kg na powerclean už je hodně, hodně dobrej výkon (stejně tak pushpress) a myslím, že na tohle číslo to bude chtít hodně času. Ale nechám se překvapit.
Mně třeba celkem vyhovuje cvičit mrtvolu a powerclean v jiným tréninku a pc beru jako "lehkou a dynamickou mrtvolu". Můžeš to třeba taky zkusit a na dl přihodit nějaký to kilo nahoru, přece nepojedeš dl a pc se skoro stejnou váhou .


Uz jsem to chtel napsat dnes, ale jeste jsem si rekl, ze mu dam sanci do priste :) Jinak souhlasim, ty cviky bych k sobe v jednom treninku zatim nedaval. Jednou si dej jako prvni MT a konecne trochu pridej vahu, dalsi trenink PC nebo PC + PP


Tak ono se to dá jet a jezdí se to i vrámci komplexů, ale to si myslím, že je pro Arnieho zatím zbytečný a víc podle mě vytěží z oddělení těchto cviků.
Já mu právě už šanci dal, tak mi teď nezbylo nic jinýho, než to napsat. :-)
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2012 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pátek 11/5
Včera večer mě začaly zlobit vazy v pravem kolene, nemuzu poradne na koleno doslapnout. Vzdau v kolene, jako kdyz neco pne a pichne. Doufam, ze se to spravi, jinak, spodek tela pujde do prr, vcetne PP+PC.
Dens tedy vršek + ruce. Zajimavej a trochu jinej trenink.

prsa+triceps+bricho

bench
Tak sem si rikal, kolikrat udelame opacek se stovkou :) mirna zmena
10x20 10x60 10x80
10x100
10x100
10x100
10x100
10x100
5x100 - total vytuhnul :)
6x100
5x100
7x100
8x100
Hruza, myslel sem, ze dam 10x10 ani prd :)

Zapomel sem na dulezite data, pausa byla mezi 30-45sec :))

kliky na bradlech
celkem odvaha po tolika kozach jit na triceps, ale tenhle tyden sem je jeste nejel
6xjá 6xjá
5xjá+20
5xjá+40
5xjá+40 a mrtvola
5xjá+20
8xjá

protismerky
nevim jestli to nebylo zbytecne moc na ty prsa
6x15x25-35

nadhmat
5x10x80

podhmat
5x10x50

lana na dojeti
XXX serii- zvalstni jak me to nic neava, uz sem toho mohl jet kolik sem chtel a nedodelam sem je.

břicho
3x25
3x20
3x15

Trenink super, akorat poprve sem nebyl ani trochu zadejchanej, total spocenej, ale ne zadejchanej, si rikam, jestli sem to nejel blbe :) Dela me neskutecnej problem cokoliv po treninku sezrat, by me zajimalo jestli tenhle problem ma jeste nekdo.


kód:

7:00 - 40g protein, 2g HMB, 5g creatin, 5g glutamine, 1g MSM
9:00 - 0,250mg kofein, 20g protein, 5g BCAA, 3g taurine
v prubehu 5g BCAA
10:35 - 20g protein, 10g BCAA
11:00 - 100g kyta, 3vajička (omelta), 4rajcat, pulka okurky, rohkkajz


Naposledy upravil Arnie_one dne pá květen 11, 2012 10:49 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2012 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Dela me neskutecnej problem cokoliv po treninku sezrat, by me zajimalo jestli tenhle problem ma jeste nekdo.


Jdete s temahle problemama do prdele Madball breci, ze se nemuzu rozezrat, tobe po treninku nechutna, to same jsem nedavno cetl v nejakem jinem logu...jen ja mam chute 24/7

To koleno by bylo pekne na hovno, kdyz ses ted tak rozjel, snad ti tam nic neprdlo

A to nezadychavani se, jednak se ti treba trochu zlepsuje fyzicka kondice a jednak u tehle cviku se snad ani moc zadychat nejde, pokud je nejedes bez prestavek nebo v SS :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2012 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zase tam chybí sacharidy Arnie
nahoru
Arnie_one


PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2012 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kurna ja to proste nesezeru, me to fakt nejde, po civiceni bych zvracel, tohle bude boj.

Jinak zapomel sem dodat, ze u toho benche sem si stopoval pausy, to jest cca 30-45sec :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2012 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
zase tam chybí sacharidy Arnie


Tohle je uplne marne tady psat.
A kdovi jestli to neni jen nejaka vymluva, ze po treninku nejsi schopnej nic snist a ty sacharidy tam z nejakeho mne neznameho duvodu nedavas schvalne Ale ok, zatim ti to funguje, tak si to tak delaj.

edit: hlavne klid, uz mlcim :D
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2012 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vim, ze kdyz to napisu kopnes me rovnou doprdele, ale je tam pulka rohliku a ta zelenia kolem ne
Ja vim, ze po cviceni palim a mam to tam dat, zapracuju na tom vim vim vim vim a stejne to kurv..........
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2012 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Arnie_one napsal:
Vim, ze kdyz to napisu kopnes me rovnou doprdele, ale je tam pulka rohliku a ta zelenia kolem ne
Ja vim, ze po cviceni palim a mam to tam dat, zapracuju na tom vim vim vim vim a stejne to kurv..........


Aha tahle smet pismenek " rohkkajz " v tvem jidelnicku asi znamena rohlik, to mne nedoslo Tak ok.

V pohode, vsak vse nemusis delat podle predpisu, viz. ja, taky si jedu po svem a ignoruji vse, co se da a vysledky mam takove, jake mit chci a ty je zatim mas taky :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2012 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To jako po cvičení nemáš chuť k jídlu a představa jídla tě nutí blít? :P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2012 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jop
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2012 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to jsi úkaz jako kráva
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2012 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper je daleko horší ... "úkaz"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2012 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak je fakt , ze obcas s timhle lide problem mivaji. Ono pri treninku je telo nastaveno na jiny mode, krev se soustreduje do svalu a traveni se zpomali a hlad mit hned nemusi. Navic Arnie ma pomaly metabolizmus, coz take dela sve. Od toho je pak potreninkova suplementace, ovsem az se telo zase zklidni, tak by se hlad mel dostavit a pokud je cviceni dostatecne intenzivni, tak si o to telo rekne samo.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2012 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus si dát po tréninku pauzu, třeba 30minut, příp. nějaký protein do sebe dej a až pak zkus jídlo, něco lehčího, vajíčka, rybu, salát ... jinak nevím co s tím, je to zajímaví že až takovou nechuť máš.

Já mívám trénink nalačno, ale po tréninku mám vždy obrovský hlad, sním toho dost (i když mám teda jiný režim) a můžu jíst pořád dál a dál, tělo si o ty živiny říká.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Arnie_one: III část - MEZIKONEC :) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 41, 42, 43  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: