e-witch


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 444, 445, 446 ... 478, 479, 480  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - e-witch  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> e-witch
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne září 05, 2021 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaky vysledny cas by jsi v ideálním pripade rada dosahla?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne září 05, 2021 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

natrénováno máš bohatě, tak proč si to taky někde nezapsat :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: po září 06, 2021 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

… a dnes vyšlo najevo, že se kolegové chystají svou letošní běhunezpůsobilost odčinit aspoň ryčným povzbuzováním a podáváním kelímků (to abych se bála, že v tom bude slivovice), tak mi asi nezbude nic jiného …

i když jsem se to ještě snažila uhrát na davovou fobii a strach z běžících lidí …


jinak, pouštět se do představ nějakého ideálního času mi přijde bez závodních zkušeností dost zrádné … skoro stejně, jako snahu si něco odvodit z jediného tréninkového pokusu v intenzivním tempu na obdobnou vzdálenost před 4 měsíci, ale z čeho jiného se odpíchnout nevím, tak budiž:
55:53 na 10km s +25m převýšením, v lepší formě a ideálním počasí, nejspíš hodí něco přes 60 min na trase 10,5km s +60m po kostkách a s +2kg prdelí … ideální tedy bude „ne moc přes 60min“


6.9.2021

fartlek 7,2km
42:39min
5:55
163/185 :


1km
6:39
147

0,8km
5:09
169

0,8km
6:37
163

0,8km
5:02
167

0,8km
6:31
162

0,8km
4:59
165

0,8km
6:57
164

0,8km
4:54
170

0,6km
6:29
164

dneska teda hercna rumplovala fest :D
… v dalších dnech už jen lehce, kratší vzdálenosti + pár rychlejších úseků …
asi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po září 06, 2021 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Najlahsie by bolo od zaciatku nahodit 6tkove tempo a potom pripadne ku koncu zrychlit. Trosku narocnejsie by bolo nahodit tempo niekde okolo 5:30 a pokusit sa drzat ho az do konca.

Na tak kratkej trati odporucam nepit pocas behu, cloveka to len zbytocne rozhodi. Najma ak caka slivovicu a ona je to voda... 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út září 07, 2021 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A mozno najdolezitejsie odporucanie - daj si 3 - 4 dni pauzu od behania (a tazkeho dvihania/tahania) pred pretekom, to este len potom bude kalup
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: út září 07, 2021 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zvedání určitě vynechám, dnes jsem byla na obstřiku zápěstí, abych mohla aspoň držet myš v práci … závod je v neděli, tak chci dát minimálně ještě nějaký kratší běh zítra a pak krátký výklus v sobotu
závodní tempo zkusím asi kolem 5:45-50, a v poslední třetině se uvidí
cohen999 napsal:
Najma ak caka slivovicu a ona je to voda... 😂

:D


7.9.2021

výklus 3km
29:05
9:41
154 ?

… tak nevím, měl to být pomalý výklus na nízké TF… pomalý teda byl, řekla bych rekordně, ale tepovka divoká … čekala jsem kdy klesne, ale v průběhu plánovaných 3km to nestihla :D … na druhou stranu, nebýt hodinek, pocitově to nepoznám, klusalo se mi dobře, mohla jsem u toho zpívat árie, ale nechtěla jsem dráždit psy …
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st září 08, 2021 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

e-witch napsal:
závodní tempo zkusím asi kolem 5:45-50, a v poslední třetině se uvidí

jakožto neběžec bych měl držet... a krok, ale dal bych na Cohena, těch 6:00 a... v poslední třetině se uvidí :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st září 08, 2021 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
e-witch napsal:
závodní tempo zkusím asi kolem 5:45-50, a v poslední třetině se uvidí

jakožto neběžec bych měl držet... a krok, ale dal bych na Cohena, těch 6:00 a... v poslední třetině se uvidí :)
V zasade by malo platit, ze ak na nizkych tepoch zvlada tempo 6:20, tak zavodne tempo 5:30 by malo byt OK, ak nedojde k niecomu nepredvidatelnemu. Priklad: 5 dni pred polmaratonom som volne zabehol 7km v tempe 6:04 pri tepe 141bpm, samotny polmaraton potom v tempe tesne pod 5min/km pri tepe 160bpm+. A to som mal brutalnu krizu poslednych 5km, lebo som prepalil zaciatok. Odporucam neprepalit zaciatok a ist si svoje, davova psychoza je svina!!!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: st září 08, 2021 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... zásadní bude hlídat si tempo na hodinkách a nerozbít si u toho hubu :)

8.9.2021

běh 6km
38:39
6:27
140

… se dvěma úseky 800m v tempu 5:30 ...

a první známka mého syna na střední škole je trojka z TV za sprint 60m :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt září 09, 2021 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

e-witch napsal:
a první známka mého syna na střední škole je trojka z TV za sprint 60m :D

zřejmě pan profesor tělocviku nabyl dojmu, že k tomu tvůj syn nepřistupuje s odpovídají vážností :D

chtěl jsem napsat, že je po mamince... ale to by bylo ošklivé :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: čt září 09, 2021 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

když ho vidím běžet, taky si říkám, že to snad nemůže myslet vážně, ale po mamince to rozhodně má, takže je šance, že za nějakého půl století se jeho postoj změní



k neděli - možná nějak tak, ale zítra to bude zas jinak a při běhu to nejspíš budu mít úplně na párku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrLift


PříspěvekZaslal: po září 13, 2021 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
e-witch napsal:
a první známka mého syna na střední škole je trojka z TV za sprint 60m :D

zřejmě pan profesor tělocviku nabyl dojmu, že k tomu tvůj syn nepřistupuje s odpovídají vážností :D

chtěl jsem napsat, že je po mamince... ale to by bylo ošklivé :D


Klid, je to plavec a ti nebývají zrovna sprinteři :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
cohen999


PříspěvekZaslal: po září 13, 2021 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak... ako to dopadlo? 😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: po září 13, 2021 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

neser :), napíšu večer, až se z toho fiaska vzpamatuju
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: po září 13, 2021 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

12.9.2021

festival dojebaného běhu – 11km
1:13:25
6:43
168/197

takže … ve Zlíně 25°C, bez mráčku, slunko v překvapivé formě ...
já na startu v dobré náladě, napitá (vody), číslo připnuté, tkaničky na dva uzly a v posledních vteřinách už jen nahecovaně podupávám a frkám jak závodní klisna … raději jsem si měla místo těch pičovin včas zapnout hodinky - zatímco se zoufale snažily najít satelit, já už valila s běsnící masou zdupat změklý asfalt vyprahlých ulic a snažila se marně vyluštit nějaký ten údaj o tempu … než se to podařilo, přišlo mi rozumné pověsit se za zavalitého jinocha, který právě ve chvíli, kdy jsem se zdráhala uvěřit, že to dáváme kolem 4:50, přešel do chůze s tím, že se těch zbylých 10km v klidu projde … takže první kilák zdatně dojebaný, bylo na čase ubrzdit to tak na 5pade, s čím jsem se srovnávala skoro celý další kilák, páč to nějak hlava nebrala … pak jsem do toho konečně začala šlapat trochu rozumně a s rostoucím pocitem akutní žízně velkoryse minula první napajedlo, celkem jsem se ustálila a doufala, že mi ten úvodní úlet projde … do pátého kilásku dobrý, pak jsem začala trochu tuhnout, ale v těch místech jsem menší krizi trochu předpokládala, tak jsem se to snažila přečkat a pravidelně šlapat … z rytmu mě však vykolejila kolejnice a poslala mě k zemi … naštěstí jsem nikoho nesundala a trochu rozhozená doklusala k blízké cisterně, opláchla ruce a vystřelila dohnat skluz do prudšího kopečku - jsem za půlkou, dolů to trochu rozbalím a pak se uvidí … a zrazu hotovo, konečná, ztrácím, přecházím do klusu loučím se s pěkným časem … anebo ještě ne, zrychluju a jde to, tak 50 metrů a pak ještě několikrát, než mi dojde, že udělám nejlíp, když do cíle prostě doklušu jak starý hobík … pak mě pár starých hobíků předbíhá a přichází závěrečné 2km do kopce … odhodlaně vyrážím, je nevím, proč místo toho přecházím do chůze, seru na to, loučím se sebeúctou a přemýšlím, že udělám nejlíp, když půjdu trolejbus … pak nějak nevím, ale zas chvíli běžím a v duchu si opakuju, že když dorazím do cíle, už nikdy, ale už nikdy v životě nepoběžím, pak zas nějak nevím, ale asi to zabírá, protože i když mám hnědo před očima (naštěstí jen) a cítím vůni čerstvě vykopaného hrobu, blížím se k cíli a usmívám se, jakože v pohodě, přesně podle představ :D

a nezvládla jsem pak ani to pivo

za přínosné považuji, krom pár poučných zkušeností :), nový rekord v maximální tepové frekvenci - 197 při chůzi, to bych do sebe fakt neřekla



do cíle … 4. z 9. v kategorii

… no nic, dnes jsem to byla vyklusat, jsem normální mrcha prolhaná
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - e-witch Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 444, 445, 446 ... 478, 479, 480  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: