Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino


PříspěvekZaslal: so únor 11, 2017 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska pro změnu nové fitko, vcelku to šlo. Až na to, že jsem si koupil jiné boty, a při dřepu je to takový podivný nezvyk. Pořád nějak nemůžu přijít na to, jak dát nohy, abych z toho neměl divný pocit. Zkusil jsem i bez bot, ale to není řešení :) Pak benč, potěšilo 160x3, pak lehce tlaky nad hlavou a triceps, nakonec přítahy v předklonu. Možná ještě zajdu zítra na nějaké kladky a biceps, uvidíme jak na tom budu.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska poslední trénink před soutěží. Klasické fullbody, nic nechybělo. Benče do 165x1 x2, easy. Takže doufám, že v sobotu tam 175 vyletí až do stropu
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2017 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska lehčeji, mrtvola z 5cm deficitu 10x1 se 150kg, tlaky na ramena vsedě 3x3 84kg a supersérie biceps+triceps s EZ.

Krátce ke včerejší soutěži s honosným názvem Extrifit gym cup. Akce jako taková se mi líbila, hradecký gym dobře vybavený, i když podle videí jsem měl dojem, že je mnohem větší. A jsem rád, že jsem mohl vidět naživo Vojtu Koritenského a Petra Petráše. V benči nás bylo cca 25 účastníků, nevím přesně. Vlastní váhu jsem nijak neřešil, pořádně jsem posnídal atd, a navážil jsem 105,4kg. V riflích, protože mě vážila nějaká hezká mladá holka, tak jsem nechtěl, at mě vidí v trenkách a přijde o iluze Hned po příchodu a rozhlédnutí se okolo sebe mi bylo jasné, že to na nějaké výrazné umístění nebude A když se tam pak polovina lidí zahřívala s váhami, na kterých jsem měl v plánu končit, bylo mi to ještě jasnější Ale já jsem tam jel s cílem vytlačit 175kg, nic víc jsem neřešil. Povedlo se mi to? Ne
Přes počáteční komplikace, než každý pochopil, že se na činku nedá naložit např. 321liber, protože nejmenší byly 2,5lbs kotouče (ano, kotouče a proto i celková váha činky se brala v librách) se to celkem rychle rozběhlo. Polovina lidí byla silnější, druhá o maličko slabší, ale mnohem menší. No a tak jsem dal 355lbs ok, 375lbs ok. Měl jsem dát třetí pokus 385, ale nechal jsem se vyhecovat atmosférou a přihodil jsem na 390. Říkal jsem si, že když to zvednu do půlky, tak už to nějak dotlačím. No, a tak jsem to zvedl do půlky - a nedotlačil Ale oproti minulé soutěži, kde jsem 175 ani neodlepil od hrudníku, tohle je přesto pokrok. Takže reálné maxko vidím na těch 175kg, protože mi chybělo fakt maličko. Ale na kdyby se nehraje. Kompletní výsledkovou listinu jsem ještě neviděl, a nevím jestli vůbec bude, ale podle mě jsem skončil někde v poslední třetině. Ale to nic, můj čas přijde Cítil jsem se fakt suprově, odpočatej, namotivovanej a silnej, nemám se na co vymlouvat. Dobré je, že nejsem přetrénovaný ani unavený, výkonnost ještě poroste. Za 6 týdnů mám šanci na reparát na Bohumínském benchpressu

Video z druhého pokusu. Nic nového, videí se 170 mám už plno, snad 3. Celkem mizerná kvalita, od iphonu jsem teda čekal trošku víc. Navíc tam někdo vlezl do záběru, fakt komedie. Kroutím se tam jak had, protože jsem si neuvědomil, že si to mám nechat zvýšit, a tak jsem se snažil se nějak naštelovat. Takhle jsem udělal skoro 1,5 opakování



_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2017 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dat s 105kg 175 na bench je nahodou dost dobre. To bych bral.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2017 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Však já jsem za těch 175 rád :) jen na těch 170, to už víc než před rokem, jsem se dostal poměrně snadno, a tak jsem si myslel že nějaké zlepšení ještě dost brzo přijde. Ale ted vidím že o každé kilo je to boj jak svińa.. Chce to holt nepřestat, a jet dál, i když se to tak úplně podle představ nedaří.


Dneska málo času, tak benč 150x3, 155x3, 155x4 s dopomocí. Potom spíš takový kruháč na zbytek těla, ještě jsem cítil ty mrtvoly z neděle. Dřepy, přítahy jč v předklonu, biceps, triceps, břicho atd. V malé posilovně jsme se dneska sešli 3, to už nepamatuju několik let, tolik lidí pohromadě
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st únor 22, 2017 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na tom videu to bylo docela easy, takže rezervy tam jsou ;) připrav se na Bohumín a pak zkus třeba nějaký jiný program, který ty svaly probudí trochu jinak... progres se musí vydřít :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne březen 05, 2017 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně, přesně tak nějak to mám v plánu. Je mi jasné, že takhle jak jedu ted se nedá pokračovat nějak moc dlouho. Měl bych pak dát deload a zkusit nějaký osvědčený plán, něco jako bear atd. Případně snad nebude vadit, když se trošku inspiruju od tebe a Magumiho


Minulý týden takový menší deload, fullbody s lehčími vahami, aby se trošku taky srdíčko zahřálo. Donutil jsem se nejít včera, takže dnes po dlouhé době mě nic nebolelo, netahalo, dobré to je. Nedávno se mi nějakej polskej děda podivil, že jsem se nějak zadýchal, když jsem mu nesl do druhého patra po schodech sedmdesátikilovou roli linolea, tak musím zapracovat i na kardiu kvůli eet nám podražilo nové fitko, vstup za 90 ale přesto tam bylo narváno jako nikdy. Stejně ted chodím víc do starého, ale i tak je to mazec Dneska benč do 165x2, mrtvola do 170x4 s položením, nějaké doplňky. Výjimečně bez nohou, jednak jsem nestíhal, a odpoledne jdu na tenis, tak to trošku doženu. Z výkonů na benči zatím strach nejde, ale Bohumín je za 4 týdny, takže v klidu. Těch 165x2 v pohodě, začnu zkoušet 167,5 a do soutěže bych rád dal dvakrát 170. Učím se používat opasek, pokud by mi přidal aspoň 1-2%, tak při těch váhách už by to ty 2,5kg mohlo hodit
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2017 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska nové fitko, opět jsem vynechal sobotu a dal pauzu. Ve čtvrtek jsem se totiž slušně oddělal v Jičíně Tam to mám rád, asi se tam přestěhuju, a bude to jen kvůli jejich fitku Stále fullbody (ob trénink střídám mrtvolu a dřepy), pro naturály za mě prostě top trénink. Ranní váha 105,8 kg, začíná mě to trochu znepokojovat

MT

do 170x4
s pokládáním. Mohl bych jet i víc, ale radši to držím na uzdě, nejedu úplně na krev.

Benč

150x3
160x2
170x1,5
Druhé opáčko se trošku zaseklo uprostřed, dopomoc. Měl jsem zkusit 167,5x2, to by asi padlo.
150x3 x2

Ramena jč vsedě

do 37,5x5 , dneska to hned po tom benči moc nešlo, ale zase jsem měl dost krátké pauzy mezi sériemi

Biceps+triceps supersérie, jednoručky vs EZ
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út březen 28, 2017 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska večer poslední trénink benče před sobotní soutěží v Bohumíně. Doted jsem jel víc než dva týdny obden fullbody, takže jsem docela rozsekanej Dneska i z nedostatku času jen ten benč lehčeji, do 160x2. Všecko mě bolí, ale takovým tím správným způsobem, cítím se vcelku dobře. Ted už dám do soboty úplně volno, možná zítra zajdu lehce na záda nohy, ale fakt jen lehce. Původně jsem plánoval že si v sobotu dám základ 170, ale vzhledem k tomu, že to letos má být striktně se stopkou, nevím jestli na těch 170 vůbec budu mít platný pokus Ačkoli minulý rok jsem měl platné všechny, a co jsem se díval na přenos z MČR, tak tam mi ty stopky taky nepřipadaly nějak přísně hodnocené, tak snad to bude ok. Jinak je nás tam v kategorii 20, a samý bombard´ák (kromě mě ) takže kdybych skončil do půlky, byl by to úspěch. Ale samozřejmě hlavní cíl je zapsat platných 175. Tak uvidíme. Příprava na tuhle soutěž byla dost jiná než na tu minulou, tak jsem zvědavý, jaký z toho budu mít tentokrát pocit. Jinak opasek používám u vyšších vah, ale nemám pocit že by mi pomáhal. Jedině snad, že trošku pošetřím spodek zad, a trochu líp se mi pak dřepuje, jinak nic..
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so duben 01, 2017 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska se zadařilo jak cyp I když jen výsledkově, výkonnostně to byla esence průměrnosti. 20 přihlášených v mé kategorii se smrsklo na 14, a protože se hodnotilo podle rozdílů hmotností, stačilo mi 170kg na 4. místo. Na Wilkse bych byl pátý, ale je to pro mě jedině spravedlivé, protože loni v Sedlčanech se hodnotil total, a tam jsem byl pátý, kdežto podle Wilkse bych byl 4. This is karma Takže výkon slabota, čekal jsem trochu víc. Už při rozcvičování mi ale bylo jasné, že dneska prostě není Ten den. Sice jsem se cítil dobře, nic nebolelo, zvedalo se krásně, ale pak na mě padla nějaká únava, a ta 170 se stopkou ze mě vysála všechny síly. Přitom jsem měl natrénováno tolik jako nikdy. To byl ale možná ten problém, asi jsem to přehnal. I když jsem se snažil trénovat častěji, ale s menším objemem, poslední dva týdny už šla síla spíš dolů. Navíc poslední týden zase nic moc jídlo, minimum spánku.. Ale i když se může zdát, že stojím na místě, nějaký posun tam je, i když zatím jsem to neprodal výkonově. Příště to zkusím zase trochu jinak, tři týdny před soutěží budu benčovat fakt jen 2x týdně, a to nejlíp nějaké těžké dvojky s postupným přidáváním. Další soutěž plánuju 20.5. Valašský pohár, soutěžit můžu každej týden, těch mizerných 170 už dám skoro kdykoli. Takže mám 7 týdnů na zlepšení, a vzhledem k tomu bych rád zkusil opět Smolov routine, což je na 3 týdny, pak týden mírný deload a dva a půl týdne peak. Už si asi nebudu lhát do kapsy, prostě další cíl je bez debat 180kg. Už nestačí jen to mít někde v hlavě, že možná jednou, ale opravdu cílevědomě za tím jít. Tak jdem



_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne duben 09, 2017 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak, první týden Smolov routine je úspěšně za mnou. Je to o něco těžší než minule, skoro každej den mám +5kg, jen 3.den je +2,5kg. Nebyl to úmysl, prostě to tak vyšlo přepočtem a zaokrouhlením. Dávám k tomu samozřejmě záda + doplnky, a každej druhej trénink dřepy. Jen dneska byl výjimečně legpress, osa byla obsazená. Týden jsem začal pondělí a středou, líp mi to vycházelo v práci. Ale ted´zase tradičně úterý, čtvrtek, sobota, neděle, pokud se něco nepos.re a nebudu to muset odcvičit jiný den. Bude to teda velkej boj, ale doufám, že aspoň 2 týdny zvládnu komplet. Uvidíme.

PO

120x6 x6

ST

127,5x5 x7

SO

135x4 x8

NE

145x3 x10




Ted´ jdu na hodinu do bazénu, necht´ započne regenerace
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2017 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ÚT

125x6 x6


Tohle jsem si odcvičil v Polsku, v jednom starém fitku ve městě Lodž. Vybavení tak z roku 1960, některé stroje měly řídítka.. Bylo tam několik benčových laviček, jedna horší než druhá. Ale nakonec jsem něco odcvičil, i když jsem si připadal trochu trapně, když jsem vysbíral skoro všechny kotouče, abych si dal pár sérií dřepů 5x140, což tam asi nikdo nikdy neviděl.


ČT

132,5x5 x7



Vcelku jsem byl dost unavenej, ale lítalo to pěkně, jsem zvědavej na víkend. Zatím to regeneruju dobře, i když přední delty dostávají zabrat. Dneska k tomu bylo jen deset sérií přítahů v předklonu s držákem, na víc nebyl čas ani energie.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne duben 16, 2017 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SO

140x4 x8


NE

150x3 x10


Druhý týden Smolova splněn. Žádný progres to zatím není, v minulém cyklu jsem to dal taky, a to bylo v sobotním tréninku na čince o 2,5kg víc. Dneska to začalo dost špatně, protože přestože jsem byl ve fitku deset minut po otevření, bylo dost plno a benč byl obsazený. Sice jsem se mohl prostřídat, ale po poslední zahřívací sérii si borci odnesli osu, že pojedou přítahy. Takže jsem asi 15 minut čekal, než se uvolnila druhá, a pak jsem se teprve dostal k pracovním sériím. Ale šlo to překvapivě dobře, dneska byl TEN den Sice jsem už potom nic dalšího nestihl, ale to nevadí. Záda jsem odjel včera, a možná zajdu na dřepy zítra sólo, i když asi to spíš nechám na úterý. Ještě víc mě těší, že přes ten relativně intenzivní trénink mě nikde netahá žádný úpon, nic mě nebolí. Pravé peklo ovšem nastane až příští víkend Objevil jsem další tréninkový systém, jmenuje se to Sheiko benchpress killer, a vypadá to hodně dobře. Je to ale na delší dobu, cca 6 - 7 týdnů, takže na to asi bude prostor až někdy o prázdninách.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ÚT

130x6 x6

ST

137,5x5 x7

SO

145x4 x8



Tento týden byl zase pracovně náročný, jídlo jsem se snažil držet, ale k dokonalosti to mělo daleko. Spánek tak 4 hodiny každou noc, takže taky žádná sláva. Ale co jsem potřeboval, to jsem odcvičil, dokonce i něco navíc. Ve středu jsem měl (správné) tušení, že ve čtvrtek posilku nestihnu, takže jsem si odjel trénink o den dřív. Celkem to šlo. I když to, že mě nic nebolí a netahá už tak docela neplatí. Dneska zase celkem chaotické dopoledne, takže focus na výkon nic moc. Těžké, nemohl jsem se soustředit, ale žádná série nebyla do selhání, rezervy tam byly. Jsem zvědavej na ten zítřek, docela si věřím, že to zvládnu. Tenhle systém je fakt dobrej, pokud ty tři týdny člověk ve zdraví přežije
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NE

155x3 x10


YEEEEES!!! V životě jsem nic náročnějšího nezažil než tohle. A nikdy bych neřekl, že je takový výkon pro mě naturálně možný. Pro mě jako někoho, kdo ve 20 letech nebyl schopný zvednout 30 kilo. Po druhé sérii jsem nabyl dojmu, že 10 sérií je naprosto nereálných, po čtvrté jsem měl pořád pocit zmaru, ale najednou byla 7, 8, a pořád to šlo.. Na desátou sérii jsem radši požádal o jištění, jsem holt měkota ale nebylo potřeba, nešlo to do selhání. Není to konec, věřím tomu, že za nějaké 2 - 3 měsíce to zvládnu zase s nějakýma 2,5 až 5kg navíc. Pan Smolov je prostě génius, at´se mu medvěd pokloní až k zemi Ted´už to jen přetavit v nějakou zajímavou maximálku. Mám trošku pocit, že jsem o týden napřed, do soutěže jsou 4 týdny, tak mám obavy abych se zase neutavil dřív. Musím to nějak vymyslet, ale každopádně už se zase těším na trochu jiný typ tréninku. Benčovat budu jen 2x týdně, konečně zas budou nějaké větší váhy. Jinak zas na střídačku MT a dřepy + doplňky.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: