Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino


PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2017 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Benč

165x3
172,5x1
150x5
140x8

Hackeny

5 sérií, do 120x5

Biceps

4 série

Horní kladka podhmat

6 sérií do 95x6



Celkem dobrý, 165x3 padlo v klidu, tu 172,5x2 jsem si nechal na příště Zatím marně rozmýšlím, jaký dám soutěžní základ. Jedna varianta je 170,180 a 185, druhá 175, 182,5 a pak se uvidí Nevím no, to asi rozhodnu až v den D, po rozcvičení atd.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2017 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Příprava vrcholí, takže dneska jsem trošku ještě dal nějaký objem, jinak jsem docela bezradný, co se týká tréninku, bojím se, abych něco nedomrvil Ještě pátek, neděle a lehce úterý, pokud to půjde podle plánu. Cítil jsem trochu namožený triceps, tak tomu nechám dva dny klid. Zítra bych měl fitko stihnout, dám dřepy a záda.


Benč

152,5x4 x5
152,5x3 x5

Horní kladka úzko

5 sérií

Biceps

6 sérií

Břicho

3 série



Co bude po Extrifit cupu zatím nevím, nějaké vyhlídky jsou, ale uvidíme. Každopádně co se týká tréninku, rád bych zkusil nějaký dlouhodobější rozpis od Sheika, ať je to zase trochu pestřejší.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt srpen 10, 2017 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jen tak na pohodu, dřepy jsem nahradil hackeny, abych pošetřil zápěstí. Velmi nezvyklý trénink, bez tlaků

Hackeny

140x5 x3

Přítahy jč v předklonu

do 42,5x8

Biceps

4 série



Zítra benče v Extrifit gymu, to si hodlám užít
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Benč

163x2
170x1
180x1
122,5+řetězy x7,6,5

Horní kladka

4 série

Biceps

5 sérií



Dneska to celkem šlo, ale 180 těžká jak barák, doufal jsem, že to bude lepší. Pak už jen tak lehce, zítra asi nohy záda.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2017 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jen tak lehce na protažení a regeneraci, nějaké kladky, břicho a hacken dřepy, pár sérií 120x5. Dneska jsem se už cítil dost rozbitý, ale po příchodu do fitka se ukázalo, že dnes je tlakový den, kdy to prostě přes všechny bebíčka jde skoro samo.

Benč

150x5,6,7 PR

Horní záda jč

5 sérií

Biceps

5 sérií



Chtěl jsem dát dneska 5x5 150, střídat úchopy. Užší než jezdím x širší než jezdím. Zejména ten širší stál za to, tu 150 jsem skoro necítil tak říkám zkusíme kolik půjde. Ve třetí sérii 8 s dopomocí, takže 7 se dá počítat. Po selhání už samozřejmě konec :) Takže ještě jeden trénink nejspíš v úterý, pak ve čtvrtek jen lehce bez tlaků, a v sobotu jdu na to
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2017 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Benč

160x3 x8

Hackeny

do 125x6

Biceps

5 sérií

Záda kladky

6 sérií



Poslední benče před soutěží, docela to šlo. Mám špatný pocit z toho, že nejedu klasické dřepy ani mrtvolu, zanedlouho to napravím
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včerejší Extrifit Cup se mi vcelku vydařil Přesto, že jako obvykle na soutěžích jsem se cítil slabý jako moucha, dokázal jsem prodat, co jsem měl natrénováno. Na rozcvičení jsem dal celkově míň opakování než obvykle, a při 1x150 jsem měl dojem, že nedám ani základ, málem mě to zamáčklo Ale 160 už bylo lepší, a nakonec byly všechny pokusy platné.

1. pokus 170kg OK
2. pokus 180kg OK
3. pokus 185kg OK


První pokus jsem si nechal činku podat, ale nebylo to ono, pak jsem si to už bral sám. Jen tak se dokážu pořádně dostat do polohy a zpevnit se. Škoda, že jsem nezkusil 190. To bych možná nedal, ale nebylo by k tomu daleko. Ale všechno má svůj čas Navážil jsem 107,7kg, což mě příjemně překvapilo, váhu jsem zase nijak nestahoval, jen jsem od večera nepil a cestou snědl jen 150g oříšků. Výhoda byla i to, že jsme šli na řadu hned dopoledne kolem 10:30, což je čas kdy obvykle cvičím. Takže nakonec 3. místo z 26 soutěžících, ale hlavně jsem rád, že jsem se zase o kousek posunul nahoru. Teď trošku změním trénink, pořád to ale bude zaměřeno na benče. Mohlo by to přinést výsledky, chci tomu věřit Výsledky ani fotky ještě nejsou, pak sem zase něco pro ilustraci dám.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Benč

122,5x5

Clean high pull

40x6 x2

Dřepy

100x5 x5

Triceps jč vleže

12,5x5 x4

Krčení ramen vč

60x6 x3



Tohle byl první seznamovací trénink, u CHP musím vychytat techniku, ty tricepsové extenze s jednoručkama jsem taky nikdy nedělal - vždy jen s EZ, takže i tam musím ještě získat jistotu v pohybu. Takže váhy minimální, ale celkem rychle to půjde nahoru.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út srpen 22, 2017 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Benč

130x6 x6

CHP

40x6
60x6
60 je ještě moc, budu přidávat pomalu.

MT

130x5 x4

Břicho

3 série

Biceps

5 sérií



Rozhodl jsem se, že zkusím ještě jednou předchozí způsob tréninku. V současnosti je pro mě maximum možného 4 tréninky týdně. To můžu stíhat bez větších stresů a omezení. 5x týdně je pro mě ted prostě moc. Ale rozhodně tréninky obohatím, aby to nebylo pořád totéž.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2017 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějak se mi poslední dobou zase nechce psát ale ještě míň se mi chce přestat, takže se radši kousnu a dopíšu to..

Čtvrtek

Benč

140x5 x7



Sobota

Benč

147,5x4 x8


Dneska

Benč

155x3 x10

Dřepy

130x5 x3

Biceps

5 sérií

Břicho

5 sérií



Vždycky byly i nějaké záda a břicho, ale fakt se mi nechtělo to zapisovat, tak jen abych neztratil nit.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne září 03, 2017 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Týdenní update, všechno jde podle plánu, nic nového. Snad jenom to, že se občas pokusím lehce procvičit i samostatně triceps, ale fakt jen pár sérií.


Benč

Úterý

135x6 x6

Čtvrtek

142,5x5 x7

Sobota

152,5x4 x8

Neděle

160x3 x10



Samozřejmě pokaždé jedu i záda a každý druhý trénink dřepy. Ted´ jsem ve fázi, kdy se mi nechce zapisovat, takže aspoň takhle. Tréninky mě baví, nic mě nebolí, jde to dobře. Včera to bylo vcelku lehké, dneska už docela mordor, po druhé sérii jsem zase měl pocit, že není šance dát to ani 5x, ale člověk nesmí dát na tyhle pocity Včera jsem byl na dožínkách, takže spousta pouťového junk food, ale potřeboval jsem doplnit kalorie. Ničeho nelituju, snad jen toho, že jsme začali ze špatné strany, protože než jsem se dostal ke stánku s langoši, byl jsem úplně plný
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Úterý

Benč

140x6 x6

Středa


Benč

150x5 x7


Dneska

Benč

155x4 x8

Dřepy

110x8 x2

Biceps

5 sérií


Celkem to jde, v každém tréninku mám nohy a/nebo záda, minule byly mrtvoly atd. Všechno zatím lehce, jen fakt jako doplněk. Benče zatím lehčí než jsem čekal. Dneska sice mělo být 157,5 ale radši jsem to podseknul o kousek, ale i tak posun od minule. Bylo to celkem lehké, žádný boj o život jako jindy Zítra bych měl dát trojky se 165, tak uvidíme. Tento týden jsem z časových důvodů jel čtvrteční trénink už ve středu, takže jsem měl 2 dny volno. A než aby mi to pomohlo, úplně jsem vypadl z rytmu, takže dneska to nebylo těžké, ale furt jsem se nějak nemohl srovnat.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne září 10, 2017 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Benč

162,5x3 x5
140x3 x2 3s stopky dole
140x8

Přítahy v p vč

6 sérií do 110x6

Spodní kladka, biceps, triceps


Dneska jsem měl dát zase 10x3, ale nějak nebyla šťáva. Včera jsem zkouknul 2 díly King of the bench, a nějak mě to unavilo Jako šlo by i víc, ta pátá série nebyla do selhání, ale už jsem toho měl tak nějak plné zuby I tak je to dost velký pokrok od minulého cyklu, kde jsem nedal ani 160, takže radši s rozumem. Ještě zbývají 2 týdny tréninku, příští víkend zkusím něco těžšího osahat.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Týden utekl jak voda V úterý Pepa fitness Opava, nahouby lavička, benč 142,5x6 x5 sérií. Ve čtvrtek Silownia Olympus v Polsku, nahouby lavička, benč 150x5 x7 ,v poslední sérii 6 opáček, at´je nějaký pokrok. Dneska jsem se parádně zničil ve Fitness Kotelna v Šumperku. Nahouby lavička, benč 160x3 x10, 140x3 x3 se stopkou. V úterý jsem byl po víkendu hodně zničený, všechno bolelo, ale silou vůle jsem tam něco dal. Ve čtvrtek lepší, síla byla, celkově takový fullbody trénink. Dneska nečekaně zase v jiném fitku, lavička úzká a tlusté polstrování, nezvyk. Chtěl jsem dát větší váhy, ale neměl bych dopomoc, tak jsem dal radši objem. Jsem rád, že i přes intenzitu tréninku jde síla stále mírně nahoru. Zítra možná zajdu na dřepy, vršek jsem oddělal dnes
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so září 23, 2017 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zase týden v pr.eli Po sobotě jsem byl dost rozsekaný, ale do pondělka mi otrnulo a tak jsem si dal v Extrifit gymu benč 140x7 x7 . Na pořádné lavičce jsem se cítil dobře, jen to lítalo. Potom jsem si ale řekl, že už je fakt načase dát si po téměř měsíci 2 dny pauzy. Jenže ve středu mi to nedalo, a když jsem jel zase kolem Eg, šel jsem zas cvičit. Ale to už byla chyba, dal jsem jen po dvojkách a jedničkách do 180x1 a šel. Pak už jsem dal dva dny pauzu do dneška

Benč

160x4 x6

Horní záda jč

3 série

Triceps

4 série


Zítra mám čas, tak zajdu na nohy a záda. Dneska jsem to moc nehrotil, rád bych odjel ještě plnohodnotný trénink benčů v pondělí, pak lehce ve středu a v sobotu EVLS. Jasně že vím, že je to o tři třídy nad mou výkonností a že tam jako naturál amatérek budu poslední, ale kvůli výsledku tam nejedu Hlavní cíl je zapsat oficiálně 190, vyzkoušet si opravdu reálnou soutěž s profíkama a získat nějaké zkušenosti. Taky se podívat na expo a cvrkot okolo. Cítím se rozbitější, ale silnější než kdy dřív, tak doufám že 190 padne.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: