Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino


PříspěvekZaslal: so únor 03, 2018 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešní lehčí, ale dlooouhý trénink. Vůbec se mi nechtělo, byl jsem unavenej a pobolívala mě hlava, ale za ty roky už jsem se poučil, že na tohle člověk nesmí dát. Kdybych chodil cvičit jenom tehdy, když je všecko super, už bych se na to dávno vykašlal Jinak benčový dres už mám doma, ale ještě jsem ho ani neměl na sobě. Musím to brzo napravit


Benč

152,5x5 x3
130x10

Dřepy

130x5 x5

Triceps vleže

do 50x4 x2

Záda

několik cviků, cca 10 sérií celkem

Biceps EZ

5 sérií po 10-12op
jen pumpovačka


Když jedu benč co druhej den, tak nějak jsem se dostal k tomu, že jedu jen 4-5 pracovních sérií. Tak, aby tam bylo cítit nějakou váhu, ale ne se úplně zničit. Zatím tam je nějaký mírný progres bez toho, abych musel jet vyloženě přes bolest. Samozřejmě před nějakou soutěží to trochu změním. Triceps vleže, to jsou takové extended skullcrushery, odkoukané z youtubu a celkem mi to vyhovuje, ob trénink to střídám s bradly. Dřepy dneska příjemně lehké. Trošku jsem pošetřil síly na pondělí do Extrifit gymu, tam je motivující atmosféra, tak do toho šlápnu trošku víc
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st únor 14, 2018 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po dvoudenní pauze dneska opět v akci. Poslední dobou tréninky nejsou žádná sláva, nějak mi moc nesedí současná předtréningovka. Celkem funguje, ale nějak to není ono, jenže je mi líto to vyhodit Ještě 2 dávky, a bude to pryč Do nejbližší soutěže zbývá necelých 9 týdnů, tak nastal čas otestovat, jak na tom jsem

Benč

do 180x1


Moc jsem se necítil, ale právě proto, že jsem neměl žádný plán, zkusil jsem to vyhnat, kam až to půjde. 170 raketa, že jsem málem přehodil stojan, tak jsem zkusil první letošní 180. Oproti 170 to ztěžklo, jako by přibylo 50 kilo, ale i tak bezpečně a bez dopomoci. Letos mám v plánu dostat se 195, tak uvidíme, kdy to bude

Dřep

132,5x5 x3

Záda kladka

6 sérií

Biceps, boční ramena

5 sérií



Zbytek už jen tak pim pam, pravděpodobně půjdu ještě i zítra, tak se zničím do mrtva
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so únor 17, 2018 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně osm týdnů do Bohumínského benchpressu, tak přišel čas trošku kopnout do vrtule. Dneska první těžší trénink, kterej bude čím dál těžší, ale pojedu to jen jednou týdně o víkendu. Přes týden bych rád stihl 2 lehčí. Zatím jen takové oťukávání jak to půjde, ale vcelku spokojenost.


Benč

150x6
160x3
170x1
150x6 x2

Dotlaky

160x5
180x5
200x4
210x3

Dřepy

100x8,10

Záda horní kladka

7 sérií

Biceps

7 sérií

Upažování

5 sérií



Po pravdě jsem si na začátku myslel, že odjedu normální fullbody, ale po těch dotlacích jsem chvilkama nevěděl kde jsem a proč tam jsem Vcelku dobrý, překvapilo že i při těch 210 byl unrack celkem v pohodě, ale pro dnešek určitě strop. Dráha mohla být cca 12-15 cm, příště si vezmu 2cm prkýnka na podložení lavičky, abych si mohl dát výš zarážky a tím dráhu prodloužil. Všechno se to odehrálo v dřepovací kleci a na krátké úzké lavičce, což všechno ještě ztížilo, ale není to vůbec na škodu. Vypadá to, že na nohy a záda bude větší důraz v těch lehčích dnech, dneska to fakt nešlo.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2018 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc se mi zapisovat nechce, ani nějak není co. Trénuju 3x týdně, posledních 14 dní jedu benč jen 2x týdně těžce, jednou 3x3 a jednou 3x2, v tréninku mezi tím (mimo jiného) jen triceps. Jak divné a zbytečné je jít do fitka a nejet benč Ale je fakt, že regenerace se zlepšila, už se permanentně necítím jako by po mně přešlo stádo krav Tak uvidíme, kam ta změna tréninku povede, doufám, že se to projeví pozitivně a zase trošku posunu maximálku. Do soutěže cca 3 týdny, dneska jen dřepy, nějaké trojky se 150, dost sérií na záda a triceps, nakonec biceps a lehce ramena.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so březen 31, 2018 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Příprava je v plném proudu, 2 týdny do Bohumína. A připadám si čím dál slabší Když mám benč jen 2x týdně, je to pro mně prostě málo, ať jsou tréninky jakkoli těžké. Sice se díky tomu necítím tak rozbitý, ale zároveň jde síla dolů. Nejlíp holt funguju, když jsem těsně před rozpadem Dám tomu ale ještě šanci, nechci to vzdát dřív, než bude šance, aby se benefit tohoto tréninku projevil. Díky těžkým dotlakům se všechno zdá v rukách jako papír, ale je problém to odlepit od hrudníku. A zatímco jindy dávám 150x6 běžně, teď jsem rád za 3 op. Jasně, že maximální síla je něco jiného než vytrvalost, ale nějak mi to tam prostě chybí. 180 tam ale pořád je, takže budu doufat, že pořádně odpočinutý a najezený tam dám i něco navíc. Snažím se přidávat sacharidy a celkově jídlo, TH se i tak drží lehce pod 110kg. Tak uvidíme, co z toho bude. Dneska byly jen tlaky, benč do 175x1, pak tlaky ze zarážek ala floorpress, kde jsem vymáčkl 180x1, což mě celkem překvapilo. Pak ještě pomaličku na hrudník spouštěných 200 a 210, a to už byly všechny ručičky v červených číslech Nakonec lehounce záda a biceps, a hotovo. V pondělí zajdu na nohy a záda, v úterý zkusím zase lehce tlaky a triceps, i když CNS se asi ještě bude vzpouzet
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so duben 07, 2018 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska měl být nejtěžší trénink ze všech těžkých tréninků, ale bohužel, jak se říká, člověk dělá plány, a bohové se smějí Jako každé jaro, i letos jsem s příchodem teplejšího počasí okamžitě nachlazený a bolí mně v krku. Byl jsem ale rozhodnutý dneska jít cvičit, kdybych to nechal na zítra, už by mi to nevycházelo. Potřebuju totiž sobotu a pondělí trénink, a pak 4 dny volna do soutěže. Dneska jsem chtěl zkusit 190, ale byl jsem nějak ospalý a rozlámaný, takže fail už na 180. Ani stopky a dotlaky vůbec nešly, nedostal jsem se přes 180.. Takže jsem to jen pošmrdlal, a jdu spát. Snad to bude zítra lepší, zajdu na nějaké záda atd.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2018 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže včerejší účast na Bohumínském benchpressu bych shrnul jako Disappointed, but not surprised V pondělí jsem dal poslední trénink tlaků, šlo to dobře, ale nechtěl jsem to přehnat, tak jen do 2x2 170kg. Byl jsem celkem nachcípaný, takže další dny jsem neměl ani pomyšlení na nějaké dřepy nebo záda, ale s jídlem jsem problém neměl, nemyslím si že by mi prodělaná rýmička vzala nějak moc sílu. Takže byly celkem 4 dny volna, byl jsem odpočatý a nic mě nebolelo. Zvláštní pocit Ale ty 4 dny jsou pro mě moc dlouhá pauza, úplně vypadnu z rytmu a není to prostě ono, před příští soutěží to zkrátím na 3 dny. Trošku jsem experimentoval se shazováním váhy, už od pátečního poledne jsem nejedl a skoro nepil, ale když jsem večer stoupnul na váhu a ukázala 110,5, bylo jasné, že máme problém Doufal jsem, že navážím kolem 108, nakonec jsem to do rána stáhl na 109. Při rozcvičování to šlo dobře, ale přece jen tomu něco chybělo. Nicméně základ 180 jsem v pohodě dal, dole s pauzou přímo královskou, ležel jsem tam s činkou na hrudníku a přemýšlel, kdy už asi rozhodčí dá povel k tlaku Tím to ale skončilo, se 185 už jsem nehnul. Takže trošku zklamání, čekal jsem trošku důstojnější boj. Tím pádem umístění někde okolo 16 místa z 30 v mé kategorii. Konkurence byla letos tak tvrdá, že by se z ní daly dělat podkovy. Ale nakonec můžu být celkem spokojený, je to první soutěž a i když poslední dobou stagnuju, na druhou stranu vlastně držím stabilní výkonnost a 180 se stalo standardem. Jsem na tom vlastně stejně jako loni, jen o 10 kilo výš, což je určitě úspěch. Jen se holt nezlepšuju tak rychle, jak bych si přál. Taky už vím co dělat, když stagnuju, že Takže od úterý začínám znovu Smolov Jr., začínám si pravidelně zapisovat a pořádně řešit stravu a regeneraci. Začnu na nějakých 400-500g sacharidů, bílkoviny celkem nízko, cca 170g. Nechci zase nějak přibírat, takže začnu radši níž a uvidím, jak to půjde. Další soutěž je 11.5 MČR federace wuap, ne že bych se jako naturál měl ambice měřit s českou špičkou, ale je to otevřená soutěž, kam se můžu přihlásit, tak proč ne. Každopádně ale tam chci minimálně těch 190 už dát, a udělám pro to maximum
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2018 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Týden nezačal zrovna šťastně, schéma út, čt, so, ne se mi zhroutilo, včera jsem cvičit nestihl a zítra to taky nepůjde. Takže jsem odjel takový mezitrénink dneska. Uvidíme co dál, jestli nechám sobotu neděli, nebo půjdu už v pátek. Každopádně cílem jsou nižší váhy a větší objem.

Benč

130x6 x10

Vestování T

50x6 x10

Biceps stroj

30x5 x8

Boční ramena

5 sérií



Dřepy budou v každém druhém tréninku, váhy lehčí, ať je kam přidávat.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so duben 21, 2018 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska bez energie, dost mě odrovnala asi dvoukilometrová cesta pěšky do fitka. Na slunku bylo kolem 28 stupňů, s báglem na zádech, celkem nezvyk po zimě. Mnohem snazší to bývalo v zimní bundě a v čepici.

Benč

145x4 x8

T-držák

60x5 x10


Zítra pokračování, dřepy a zbytek. Dřepovací stojan se konečně přesunul před zrcadlo, zrovna jsem si ale už začal zvykat na dřepy bez zrcadla
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2018 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Benč

153x3 x7

T-držák

do 80x5

Dřepy

do 150x3

Biceps stroj

40x4 x10

Ramena

6 sérií



Ve fitku, kde teď cvičím, nejsou 2,5 ani 1,25kg kotouče, takže 152,5kg na činku nenaložím, proto 153, počítáno i s půlkilovými zarážkami. Při sedmé sérii mě trochu zatahalo v deltu, tak jsem toho radši nechal dřív. Nic to nebude, v úterý už pojedu normálně, navíc jsou lehčí váhy. Záda jen asi 5 sérií, dřepy šly pěkně, ale už jsem dost cítil spodek zad. Zatím to jde dobře, v úterý 6x6 130kg.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st duben 25, 2018 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dal jsem dva dny pauzu, moc to ale nepomohlo. Neměl jsem minule jet ještě tlaky s velkou činkou za hlavou, přední delt mě při benči pořád dost tahal, přes bolest jsem cvičit nechtěl. Zrovna teď se mi tréninkový výpadek moc nehodí, zkusím tomu dát oddech do víkendu. Dneska teda jen do 2x5 130kg, pak nějaké dřepy, asi deset sérií biceps+triceps. Zítra pokud stihnu, dám nějaké záda atd.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2018 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska pro změnu fitness Pouzar v Českých Budějovicích, u nás už mě to nebaví Ale bohužel k dobré náladě moc není důvod. Tahání v levém předním deltu při benči se změnilo v tahání v horním prsním svalu, při větší váze hodně nepříjemné. Do 100kg to není moc cítit, ale jak přidám víc, začne to být špatné. Takže dneska jen nějaké poloviční opakování, spíš dotlaky, dokud to při 140 nezačalo bolet. Už jsem se tak nějak smířil s tím, že za 14 dní se dohromady nedám, takže MČR budu muset odpískat. Když nebudu 14 dní benčovat, možná se to spraví, ale nepojedu tam zvedat 160 kilo. Holt to bude chtít deload, nepřišlo to zrovna v tu nejvhodnější chvíli. Přitom jinak se cítím dobře, síla by byla.. Ale zdraví je přednější, nechci si nic urvat. Takže to chvíli přestanu hrotit a dám lehčí období. To ale neznamená, že přestanu cvičit, všechno ostatní můžu jet normálně, takže se můžu víc věnovat ostatním partiím, což určitě nebude na škodu.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2018 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska příjemný trénink. Jedu zase fullbody co druhý den, takže ta intenzita nemůže být nijak ohromující, ale i tak je to fajn.

Veslování T

8 sérií, do 70x8

Horní kladka podhmat

50x10
65x10

Horní záda jč

15x10
20x10
To všechno jen taková rozehřívačka před benčem

Benč

80x6 x2
90x6 x5
Hodně na úzko, tak, abych levý prsní sval cítil jen lehounce. Myslím, že takhle to bude lepší než nebenčovat vůbec

Čelní dřep

50x5
60x5
70x5
80x5 x2
Čelní dřep jsem nejel léta, při větších váhách to (aspoň u mně) moc nejde dohromady s těžkým benčem, kvůli předním deltům. Ale teď když pauzíruju, ničemu to nevadí

Triceps rovná osa vleže

26x5
36x5 x5

Biceps EZ s oporou

20x8
25x8
30x8 x4

Bices stroj

4 série

Boční ramena jč

10x8 x2
12x8
14x8 x2


Docela dobrý pocit, endorfiny vyplaveny, smířený s celým světem
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út květen 01, 2018 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože jsem napoprvé zápis z dnešního tréninku omylem napsal někomu jinému do logu, tímto se omlouvám A musím začít znova. Dneska teda jen lehčí trénink bez dřepů, klec byla dlouho obsazená. Dřepy jsem ale jel v několika minulých trénincích, takže projednou bez pocitu viny vynechám.

Benč

110x6 x8
Léčivý lehký benč Zase s hodně úzkým úchopem, i když na pár sérií jsem zkusil ty ruce dát kousek dál od sebe. Nic netahalo a nebolelo, ale pořád cítím, že ten prsní sval není ani zdaleka v pořádku.

Přítahy jč s oporou

25x8
35x8
40x8
45x8 x2

Triceps EZ

20x5
30x5
40x5
55x5 x2

Kladka spodní

65x8 x3
75x8
85x8

Biceps EZ

20x8
30x8
40x5 x2
Stroj
30x5 x3

Ramena jč

10x10 x2
12,5x10,9,8,7




Video z dnešního tréninku, nějaký tlustý pán tam něco dělá s činkama Základní cviky tam nejsou, dřepy jsem nejel a benče se 110kg nemá smysl nahrávat. Někdy bych ale chtěl nahrát nějaké dřepy, a nechat si zkontrolovat techniku



_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so květen 05, 2018 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ve čtvrtek trénink byl, ale neměl jsem čas ani sílu to zapsat. Byly benče, dřepy a klasika to, co poslední dobou vždycky. Dneska jsem měl ještě dost odvařené spodní záda z práce, tak zase bez dřepů, zítra dám čelní pár sérií.

Benč

125x6 x8

Horní záda s vč

20x10
30x10
40x10
60x10
70x10 x3

Biceps EZ

20x10
30x10 x4

Triceps

40x5 x2
50x5 x2



U benče se mi pomalu daří navyšovat váhy, namožený sval občas trošku cítím, ale nikterak se to nezhoršuje. Jinak dnes nic extra těžkého, mám v plánu jít i zítra.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: