e-witch


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 387, 388, 389 ... 479, 480, 481  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - e-witch  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> e-witch
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2018 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Videl som už včera u Míru na instagrame. Gratulujem a neprekvapilo,pod stresom tuším makáš viac
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2018 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krásná práce, jako vždy ...veliká gratulace
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2018 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

... :) moc děkuji

decarabas napsal:
pod stresom tuším makáš viac

to je jen zlá pomluva :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2018 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super výkon!!! K zaoukrouhlení mrtvoly stačilo jen trošku víc stresu v přípravě :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2018 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je ziva alebo svatena voda? :D Congratz, k dalsim rekordom. Uz mas doma "stenu slavy" kde mas vsetky medaily zavesene?
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2018 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vynikajúca!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2018 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sledoval jsem aspoň živě přenos a stálo to za to... dřep vylepšený rekord nejen v M1, ale i v Open, benč, na to jaké jsi reportovala problémy před soutěží, tak výborný výkon, a mrtvý tah opět rekord nejen v M1 (tady i přes všechny váhové kategorie), ale také v Open, navíc to vypadalo na drobnou rezervu, přičemž equip máš +7.5 kg, luxus, trojboj rekordy totéž, Wilks 400+ a EVT... forma jako blázen a přitom ještě 2 kg rezerva ve váhovce ;) a postava bez dresu (raw vs. equip)... wow! úžasná motivace ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2018 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ho-ši děkujem !!

… voda je to ohnivá, určená k likvidaci konkurence v rozcvičovně pomocí jedovatých výparů …
stěnu nemám, jen sloupek - moc nezávodím a sbírám jen to kovový ... čsst odpusť :)



vlk# napsal:
sledoval jsem aspoň živě přenos a stálo to za to... dřep vylepšený rekord nejen v M1, ale i v Open, benč, na to jaké jsi reportovala problémy před soutěží, tak výborný výkon, a mrtvý tah opět rekord nejen v M1 (tady i přes všechny váhové kategorie), ale také v Open, navíc to vypadalo na drobnou rezervu, přičemž equip máš +7.5 kg, luxus, trojboj rekordy totéž, Wilks 400+ a EVT... forma jako blázen a přitom ještě 2 kg rezerva ve váhovce ;) a postava bez dresu (raw vs. equip)... wow! úžasná motivace ;)


! Vlku, ty jsi fakt neuvěřitelný fanda-srdcař s přehledem větším než 99% TJ Ol.Zlín ! :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2018 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ale houby... to si každý přečte v tabulkách... škoda, že jsem tam nebyl, když máš životní formu a zrovna to bylo na půl cesty, ve Svitavách.

Magumimu jsem dnes reportoval, že sis své open-raw rekordy dřep, tah, trojboj vzala zpět a že se mládežnice z Areny a jiných oddílů budou muset posnažit ;)

a novému kolegovi, co s náma teď trénuje, jsme museli vysvětlit, co je Wilks a že 400+ je vstupenka mezi ženskou elitu v i open :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2018 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jsi golem :D gratuluju.
A jak koukam na tu fotku, napadlo me, cim jsi asi vonela? :)
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
e-witch


PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2018 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



dík :)… „luxus, vášeň a růže“ se mísily s odérem meruňkovice a koňské masti …
nakladače to nekácelo, takže dobrý





vlk# napsal:
ale houby... to si každý přečte v tabulkách... škoda, že jsem tam nebyl, když máš životní formu a zrovna to bylo na půl cesty, ve Svitavách.

Magumimu jsem dnes reportoval, že sis své open-raw rekordy dřep, tah, trojboj vzala zpět a že se mládežnice z Areny a jiných oddílů budou muset posnažit ;)

a novému kolegovi, co s náma teď trénuje, jsme museli vysvětlit, co je Wilks a že 400+ je vstupenka mezi ženskou elitu v i open :)

... nevymlouvej se, je to jak jsem řekla :) ...

a když jsme u těch tabulek, dívala jsem se, že hranici 400 bodů se asi zatím povedlo překonat jen dalším 3 závodnicím – T.Korecké s 406, P.Kladivové s 411 a s přehledem Š.Židové s 435 body. Já za to vděčím klasicky zejména tahu, který je v přepočtu na wilkse momentálně nejlepším v krátké, ale na ženskou konkurenci bohaté historii raw liftu v ČSST.

Mám Vás ráda pana Wilksi, škoda že už odcházíte … každopádně jsme všichni zvědaví, co bude ta nová „IPF formula“ za sračku :D.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2018 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

e-witch napsal:
MČR V RAW SILOVÉM TROJBOJI MASTERS
2018 Svitavy


… snaha se vyplatila


Podle te fotky, se za vyhru ve sportu, dostava koralka ? )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2018 7:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

e-witch napsal:


dík :)… „luxus, vášeň a růže“ se mísily s odérem meruňkovice a koňské masti …
nakladače to nekácelo, takže dobrý

Mám Vás ráda pana Wilksi, škoda že už odcházíte … každopádně jsme všichni zvědaví, co bude ta nová „IPF formula“ za sračku :D.


Sakra, tu vuni bych potreboval ocuchat. Mohl bych mit poreseny Vanoce. Skoda , ze nejedes na MCR masters v raw benchi :)

Toho Wilkse je skoda. Prisel mi objektivni. Bohuzel tu hraje hlavni roli politika a ten novej vymysl bude podle mne paskvil : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2018 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jé, ty závodíš ! ... tak to mi dodává trochu optimismu, momentálně mě to rameno tak bolí, že
už si tu zrovna v duchu maluju konec benčování :)

... toho Guerlaina ti mohu našplíchnout na kolegu P.Zámečníka, bude nás tam reprezentovat :D
(máš SZ)

Judson napsal:
e-witch napsal:
MČR V RAW SILOVÉM TROJBOJI MASTERS
2018 Svitavy


… snaha se vyplatila


Podle te fotky, se za vyhru ve sportu, dostava koralka ? )


... tak klidně by mohla, když se v motoristickém sportu běžně bouchá šampusem :) ...
ale člověk se nemůže dnes na nic spolehnout, tak si s sebou raději vozíme vlastní "nakopávač"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2018 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

e-witch napsal:
jé, ty závodíš ! ... tak to mi dodává trochu optimismu, momentálně mě to rameno tak bolí, že
už si tu zrovna v duchu maluju konec benčování :)


Diky za tu vuni.

No trochu jsme se v posilovne s Jirkou Krcmarem sponovali, tak si dam jeste jednou uz opravdu uplne posledni zavod. No a pak taky, kde jinde bych se mel s ohledem na muj vyhlaseny bench, rozloucit s liftem :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - e-witch Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 387, 388, 389 ... 479, 480, 481  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: