Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino


PříspěvekZaslal: ne září 30, 2018 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takhle přísné to fakt nemám. Na dodávkách nemáme tachografy, takže jsme trošku víc pány svého času než kamioňáci. Navíc už jsem ve firmě dost dlouho, o mojí zálibě dispečeři ví, takže pokud mám všechnu práci hotovou - nebo v době, kdy se z nějakého důvodu stojí a čeká, není s tím problém. Samozřejmě si ale zase nezajíždím nikam desítky kilometrů, vždycky se zastavuju jen ve městech, kudy projíždím
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne září 30, 2018 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ke včerejšímu EVLS:

Trošku jsem se snažil stáhnout váhu, takže za pátek bylo jen minimum vody, k jídlu jen dopoledne balík rýžových chlebíků s nutelou a kus lososa. V sobotu ráno jsem vypadal jak mrtvola Nicméně stáhl jsem tak poměrně v pohodě 2kg pod současnou ranní váhu, takže jsem navážil 108,8kg. Pak jsem to celkem úspěšně stihl dojíst a dopít, takže jsem měl pocit, že to nemělo žádný vliv na sílu. Přesto jsem ani tentokrát těch 190 nedal. Je to zvláštní, v rukách to je lehké, ale prostě zas vytlačeno jen do půlky a konec. Takže celkem přijatelných 185kg se stopkou, což je asi fakt zatím strop. První pokus se 180 jsem měl no lift, protože jsem se natolik soustředil na výkon, že jsem si před pokusem zapomněl natáhnout singlet, takže jsem tam naběhl jak vágus, což samozřejmě znamenalo neplatný pokus. Takže oproti loňsku zlepšení o 5 kg, celkově mě to ale rozladilo a nemám z toho vystoupení dobrý pocit. Nemůžu říct, že bych se od loňska vůbec nikam neposunul, ale na můj vkus to jde hrozně pomalu. Vím samozřejmě, že třeba jídelníček není zdaleka ideální, tak se asi není co divit. Trošku pozměním některé věci v tréninku, ted´ nastává období, kdy pojedu spíš podle pocitu, ale s tím, že bych rád zase vytvořil nějaké osobáky, rád bych zkusil 160x6, 170x4 nebo 180x2, tak uvidíme. Zařadím mnohem víc benčů s nohama nahoře a zase po dlouhé době zařadím tlaky s činkou za hlavou, at dostanou ramena nový impuls. Další soutěž mám v plánu v listopadu MČR v Trutnově v listopadu. Měl bych se samozřejmě víc soustředit na soutěže v IPF, ale tam mi nic neuteče, musím se ještě zlepšit.


Dneska jen takový lehčí, rozmrzelý trénink

Záda jč

50x3,4,4
40x8 x3

Dřepy

do 140x1

Biceps stroj

8 sérií



Dřepy v pohodě, asi je zase zařadím, snad mi pomůžou spálit nějaké kalorie.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: ne září 30, 2018 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tvoje vykony bych v klidu bral a byl maximalne spokojenej.
Nabehnout tam bez trikotu.. epic ))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2018 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tlaky za hlavou a la Klokov press... ok, ale ty benče s nohama nahoře? no nevím... to spíš už ty dřepy a pak zkoušet stehna při benči zapojit co nejvíc.

a pokroky tam jsou, seš naturál a při těchto váhách už to nijak rychle nepůjde ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2018 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ty benče s nohama nahoře podle mě smysl mají, ale samozřejmě to musí být nějaké váhy, s 80 kilama by to opravdu smysl nemělo. Ale většinu těchhle věcí teprve zkouším, kdo ví, jestli to k něčemu bude. Můj problém je, že na soutěži si většinou nedokážu nohama moc pomoct, protože mi skoro vždycky podlaha pod nohama klouže. A vzhledem k tomu, že mám celou plochu chodidla na zemi, potřebuju fakt dobrou podložku. Ani když tam dají koberec, není mi to nic platné. A kombinace trochu vyšší lavičky s klouzavou podlahou pro mě znamená, že zvedám prakticky bez nohou. Nejlepší povrch je kvalitní lino nebo lakované parkety. Už jsem přemýšlel i nad změnou bot, ale mám sálovky s gumovou podrážkou, nevím co by mohlo být proti klouzání lepší, snad už jedině tretry


Celý týden za moc nestál, jen takové lehčí tréninky bez nějakého systému, nebylo moc co zapisovat. Dřepy byly v pátek, dneska prakticky jen vršek.

Benč

180x1 x5
120+ řetězy 5x5

Záda jč

50x6 x5

Tlaky jč vsedě

22,5x8
27,5x5
32,5x5
37,5x5

Biceps stroj

7 sérií



No, zkusím o víkendech dávat nějaké těžké jedničky ve větším počtu, tak jako dneska. Necítil jsem se bůhvíjak dobře, ale nakonec to celkem šlo, i záda s jednoručkama příjemně překvapily.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2018 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska pauzíruju, tak aspoň zapíšu včerejšek, ať tu zas nemám dlouhé mezery.


Benč

180x1 x5
130+řetězy x4 x3

Kladka spodní

55x10
65x10
75x10
85x10

Biceps stroj

7 sérií

Upažování jč

4 série

Břicho

25x2



Včera už jsem opravdu mlel z posledního, unavenej jako už dlouho ne. Zejména přední delty byly úplně v číči. Zraněnej nijak nejsem, nic mě netahá nebo tak, je to prostě jen namožení a únava. Není se co divit, v úterý jsem jel 160x5 x2, ve čtvrtek 150x5 x6, + samozřejmě další věci, hlavně čtvrteční trénink byl neobyčejně výživný. Už se to holt nasbíralo. Dneska jsem chtěl zajít na dřepy a záda, ale i když nerad, dám volno. Vstal jsem ve 4 ráno na Big dogs, od té doby střídavě žeru nebo spím Další trénink v úterý, uvidíme jak se budu cítit. V sobotu bych pak chtěl dát pět jedniček se 182,5, tak budu muset zajet někam, kde je možno to odjet. U nás stále nemáme 1,25kg kotouče, i když to urguju, budou nejspíš až v lednu.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2018 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Však ich kúp sám a daruj pre všetkých v posilke, jednoduché.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2018 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po delší době zase asi začnu zapisovat, protože se v tom začínám ztrácet a zapomínám, co jsem kdy jel, kolik atd. Dal jsem deload, teď cvičím spíš tak na objem, nic moc neřeším, prostě jedu tak, aby mě to bavilo. Poslední dobou trošku nestíhám a chodím cvičit večer těsně před zavíračkou, tak není moc prostoru na doplňky, jinak je ale zařazuju.

Dřepy

150x3 x3

Benč

130x8 x8

Záda jč

30x7 x7


Dneska jen rychlovka, záda jen superlehce, neměl jsem už čas a musel jsem to odjet prakticky bez pauz mezi sériemi, takže jen s 30kg jednoručkami.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2018 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska po dost dlouhé době Extrifit gym v Hradci, po dvou dnech volna jsem to čekal lepší, ale energie na rozdávání nebylo :)

Benč

150x6 x2
142,5x6 x4

Záda jč

20x8
30x8
40x8 x6

Triceps vleže

30x5
40x5
55x5
65x5
75x3
55x5

Dřepy

60x5
85x5
100x5
125x5
140x1,4,2

Dřep

60x5
85x5
100x5
125x5
140x1,4,2

Biceps stroj

7 sérií

Upažování

7x8
10x8
12,5x5 x2




Při dřepech mě dost podivně zabolelo nad pravým kolenem, měl jsem v úmyslu dát víc, ale prostě to nešlo. Nic to nebude, mělo by to vyřešit, když si příště vezmu nějaké bandáže. Žádné teď nepoužívám, ale asi by to chtělo.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2018 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Opět dva dny pauza, ale přesto mi dnešní trénink moc nesedl, byl jsem pořád jako zpomalenej a bez energie. No ale pokaždé člověk nemá super den, že

Dřepy

60x5
80x5
100x5 x2
120x5
140x5 x2

Benč

130x9 x5

Záda kladka

45x10
55x10
65x10
75x5

Biceps stroj

7 sérií



Dneska jsem to moc nenatahoval, nejspíš si půjdu zacvičit i zítra, tak ať mi zbude trochu sil.




Jo, je to holt těžký, najít holičství, kde vás slušně ostříhají..
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2018 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po delší době zase zápis, tréninky naštěstí neflákám tak jako jejich zapisování Poslední dobou trošku bojuju s pravou rukou, na rozhraní dlaně a zápěstí jsem měl patrně drobný zánět nějaké vnitřní součástky, nejspíš z přetížení. Už se to dost zlepšilo, ale stoprocentní to zatím není. Proto se snažím nedávat dřepy a tlaky do jednoho tréninku, což je škoda, docela jsem si na to poslední dobou zvykl. To byl ale na druhou stranu nejspíš zdroj toho přetížení a následného problému.

Benč

60x10
100x10
120x10
140x7 x8

T držák

20x10
40x10
60x10 x2
80x8 x3

Biceps stroj

10 sérií, do 25x4 x2
Biceps už jezdím pouze jednoruč, obě ruce zároveň jen výjimečně na dopumpování atd. Zajímavé je, že když jsem s tím před pár měsíci začal, na stroji v našem fitku jsem dal každou rukou maximálně 3 opakování s 20kg. Minule jsem s 20 jel 6x6 a celkem easy, takže nějakej pokrok tam bude. Ale dneska to bylo unavené.

Pushpress

20x6
40x6
50x6
60x5
70x5
80x3
od 60kg s přemístěním, neměl jsem PP v plánu, ale čekal jsem na uvolnění lavičky

Triceps vleže rovná osa

32x5
52x5
62x5
72x5
52x5




Na to, jak unavený jsem se cítil, celkem to šlo. Ve fitku lidí jak máku, asi už se rozjíždí novoroční předsevzetí. Letos to není jako poslední roky, kdy jsem měl přes Vánoce dlouhé volno a jen žral, cvičil a spal. Mám toho moc, na relax moc času nezbývá. Takže i trénink podle toho vypadá, jedu spíš lehce, na těžší váhy je zatím čas.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st leden 02, 2019 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem se celkem pěkně zničil, tak to mám rád. Téměř nic mě nebolí, kromě té pravé ruky teda, při benči to cítím. Ne bolest, jen nepříjemný tlak, uvidíme, jak se to vyvine dál. Samozřejmě nejlepší by asi bylo dát tak 14 dní pauzu a nezatěžovat to, ale to se mi ani náhodou nechce Zkusím, ač nerad, nahradit klasické dřepy hackenama, snad to pomůže.

Benč

60x10
100x10
120x5
140x5
150x6 x2
160x4
170x3
140x8
Dneska po delší době jsem zkusil víc jak 150, celkem to šlo, začínal jsem rok i s menšíma váhama Ale na nějaké těžší váhy mám ještě dost času, tak 3 týdny minimálně.

Přítahy jč vsedě

15x7
25x7
35x7
45x7 x4

Kladka spodní

45x10
60x10
80x10
90x6

Triceps rovná vleže

32x5
52x5
62x5
72x5
80x4
62x5

Biceps stroj

8 sérií

Military

40x10
50x8
60x7

Upažování kotouč

10x10 x2
5x10


No, nezdá se to, ale docela jsem si zacvičil Ono i při tom tricepsu, přemístit a nadhodit si vsedě 80 kilo, to věru není žádná sranda, aspoň pro mně Rád bych už dal nějakou silovku, mám pár tipů, ale vzhledem k tomu, že do nejbližší soutěže jsou zhruba 3 měsíce, je na to ještě čas. Loni jsem toho objel docela dost, i když na jaře jsem musel pár akcí vynechat pro zranění. (ještě jednou pro jistotu, říkám objel ) Uvidíme jak to bude letos, kolik toho budu z pracovních důvodů stíhat.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2019 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jen večerní rychlovka, moc se mi nechtělo, ale nakonec jsem byl rád, že jsem šel.

Dřepy

60x8
80x8
100x8
110x7
120x6
130x5
140x4
150x3
100x6 x2

Horní kladka

45x8
55x8
65x8
75x8 x2
50x8

Biceps jč

10x8
12x8
14x8
16x5
18x5



Dřepy celkem v pohodě, potřebuju trošku zúžit postoj, tak na tom pracuju. U benče naopak úchop rozšiřuju, taky na tom pracuju, ale to až zítra No a biceps klasika, každou rukou zvlášť. Připadá mi, že to celkem nese výsledky, je to pro mě lepší, než mávat tam nějakýma zbytečně vysokýma váhama s velkou osou. Přední delty potřebuju pro jiné věci, ne si je ničit při cvičení bicepsů. Už bych začal nějakou silovku, ale je pořád ještě brzo, tak to zatím hrnu jak se dá. Pravá ruka už celkem v pohodě, tak snad to vydrží.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2019 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera odpoledne jsem se doslova přežral langošů s česnekem a sýrem, kolem sedmé jsem to zajedl makovcem a litrem mlíka, pak jsem u filmu upadl do komatu a vzbudil se v 8 ráno, takže dneska jsem byl odpočatý až až V pátek večer byla jen večerní rychlovka s 60kg činkou, military, dřep a přítahy, po 5-6 opáčkách 7 kol rychle za sebou, pak nějaký biceps a boční ramena, toho není nikdy dost. Takže jsem se lehce orosil, ale nijak zvlášť neunavil, příjemné to bylo

Dřepy

60x8
80x8
100x8 x2
120x6 x2
140x4
Dneska to byly třetí dřepy během 4 dnů, takže síly už moc nebylo. Ale užívám si nově nabytou schopnost dřepovat s úzkým postojem

Horní kladka

35x10
50x10
65x10

Benč

60x10
80x10
100x6
120x3
140x3
150x3
160x3
160x5 x3
Tady to dneska dlouho nevypadalo na nic moc trénink, stovka se mi zdála těžká, jako kdybych tam měl už 140. Potřebuju si ale začít zvykat na opasek (je zvláštní, jak obtížně se mi ty první tréninky s opaskem při těžších vahách nadechuje). Myslel jsem, že dám jen pár trojek se 140, ale nakonec jsem šel výš, a vyplatilo se. Nejspíš je to PR, 3x5 jsem asi ještě nedal.

Biceps stroj

8 sérií

Ramena stroj

25x10
30x10
35x10
40x10
45x5

Klokov press

20x5
30x5
40x5
50x5 x2
Sem tam to zkusím, není to špatné.



Deset týdnů do první soutěže v Bohumíně. Vůbec nevím, co mám dělat dál. Měl jsem připravených pár variant tréninku, ale všechny jsem zavrhl a ted´ jsem v pasti. No uvidíme, něco vymyslím.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2019 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hacken dřepy

7 sérií, 30-90kg jen tak na zahřátí a rozhýbání

Horní kladka

40x10
55x10
70x8

Benč

60x10
80x10
100x8
120x6
140x5
155x6 x4

Přítahy v předklonu

50x10 x7

Triceps speciál

5 sérií

Biceps stroj

6 sérií

Boční ramena stroj

20x12
25x12
30x12
35x12
40x8


Celkem to šlo, poslední dobou jsem přidal jídla (rozuměj junk food, jinak to nejsem schopný ujíst, 500-600g komplexních sacharidů za den dokážu sníst tak 2 dny v týdnu). Navzdory počasí jsem zatím zdravotně v pohodě, i když ty mrazy na náladě ani výkonnosti nepřidají. Nejspíš o víkendu zkusím maximálku, jen tak, abych vytvořil psychologický předěl za tímhle obdobím, a pak shodím váhy a začnu regulérní přípravu na soutěže. Je toho na jaře plno, jak v ČR tak na Slovensku, tak uvidím, jak na tom budu a kam všude pojedu. Btw, v úterý se mi podařilo 140x10, další částečný cíl splněn
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: