Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2019 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi už začínám být senilní, v 9 případech z 10 si při cestě do fitka něco zapomenu doma. Když to je ručník nebo čisté ponožky, dá se to zvládnout, když to jsou kraťasy nebo boty, musím se vracet. Dneska, v ten jediný den, kdy se to stát nemělo, jsem nechal doma bandáže na zápěstí. Zjistil jsem to až po rozcvičení, takže vracet se pro ně domů nepřipadalo v úvahu. Tím pádem se zkouška maximálky nekonala, i když i bez bandáží jsem něco odcvičil.

Horní kladka

50x10
60x10
70x10

Benč

60x10
80x10
100x6
120x5
140x5
160x5
170x3
180x1
145x10 PR
Celkově to nebylo úplně na krev (samozřejmě kromě poslední série), věřím že na těch 170x4 tam je, při rozumném rozcvičení možná i 180x2. Ale s nahými zápěstími jsem si na víc netroufl. 145x10 jednoznačně PR, žádné stopky, ale ani vyložené odrážení.

Přítahy jč vsedě

15x6
25x6
35x6
45x6 x3

Horní kladka

5 sérií

Biceps jč izolovaně

12x8
14x8 x3
16x8
18x8

Triceps jč vestoje

10x8
12,5x8
15x8
17,5x8
20x6
22,5x4

Boční ramena stroj

25x12
30x10 x4



Nakonec to nebylo špatné, kromě benče zbytek lehčí, zítra si zajdu na dřepy atd. Do první soutěže zbývá 8 týdnů, rozhodl jsem se pokračovat v podobném duchu jako jedu teď. To znamená pokud možno vylepšovat objemové PRka na středně těžkých vahách, a k lepší maximálce se dostat takhle zespoda. Tréninky s těžkými vahami mi moc nevyhovují, hned to přepálím a výkonnost klesá. Postupem času úplně vynechám cviky na triceps, a každej třetí trénink dám vyloženě lehký, kolem 50% maximálky. Samozřejmě s blížící se soutěží tam nějaké těžké trojky, dvojky zařadím, ale spíš se soustředím třeba na stopky atd. Uvidíme, jak to půjde.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st leden 30, 2019 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem měl plánovanou zastávku v servisu v Hradci, a i když jsem byl cvičit včera (benče do 160x5 x2, nějaké záda) a dneska jsem to viděl spíš na pauzu, přesto jsem si věci na trénink vzal s sebou. Jestli se mi jako bude chtít něco dělat No a chtělo, takže hup do taxíku a směr Extrifit gym, abych ty dvě hodiny čekání na auto nějak využil. Dost dlouho jsem v Hradci necvičil, nějak mě to tam moc netáhlo poslední dobou, ale když už byla příležitost, proč ne.

Horní kladka

35x10
50x10
65x10

Benč

60x10
85x10
100x5
125x5
140x5
155x1
165x5
175x3 x2
150x7
Naprostá paráda, konečně nějaký posun, i když po té druhé sérii se 175 už bylo hotovo, úplně jsem se nevzpamatoval doteď Všechno se v poslední době sešlo, nic mě nebolí, síla je, chřipky atd se mi taky vyhýbají, šlape to dobře. Kéž by to ještě celé jaro vydrželo, aby tam letos konečně naskočily lepší čísla než loni.

Přítahy jč vsedě

15x8
25x8
35x8 x4
Tady musím požívat trochu lehčí váhy, protože tyhle jednoručky mají silnou osku a ve svých dětských ručkách udržím míň než doma

Triceps vleže

35x6
45x6
55x6
65x6 x2

Biceps EZ

20x10
30x10 x4


Dneska bez dřepů, od těch si dám pár dní pauzu, klidně až do víkendu, poslední dobou jsem to trošku přeháněl. Možná je na chvíli vyřadím úplně a nahradím mrtvolou.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so únor 09, 2019 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední dobou se mi moc zapisovat nechtělo, byl jsem pořád unavený a nevyspalý, ani vlastně nebyl čas. Tento týden jsem do toho ještě bušil co to šlo, i když nedostatek spánku se projevuje a cítím, že síla jde dolů a že jsem přetrénovaný. Takže dneska jsem dal z posledních sil poslední těžký trénink a do úterka odpočinu. Přemýšlel jsem, jak se na soutěž co nejlíp připravit, a rozhodl jsem se dát deload a zkusit v průběhu příštích šesti týdnů nějaký ten peak. Mám v plánu jako první soutěž Mezinárodní mistrovství Slovenska 23.3. v Liptovském Hrádku, tam nejspíš nebude šance na nějaký výsledek, ale proč si neudělat výlet. Nemůžu chodit jen na soutěže kde šance na dobrý výsledek je, to bych si moc nezasoutěžil Ohledně dalšího plánu, nebylo by asi možné udržet současnou výkonnost tak dlouhou dobu, takže bude lepší začít znova a počkat si na druhou vlnu I přes značnou únavu a silně namožené dlaně a ruce celkově jsem tam dneska bez větších problémů dal 160x6 PR , ale tím trénink prakticky skončil, jen jsem to pak nějak odšmrdlal a šel domů. Příští týden určitě velké objemy s lehkými váhami kolem 110kg, postupně porostou váhy a bude klesat objem.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2019 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V tomto trošku volnějším týdnu, kdy bude během sedmi dnů 5 dní volna a dva tréninky (většinou to bývá naopak ) dneska opět v akci.

Dřepy

60x6
80x6
100x6
120x6
140x6
160x1

Benč

60x8
80x8
100x8
120x6
140x4
160x6
170x3
180x2 PR
130+řetězy x5 x3

Biceps jč

10x8
14x8
16x8
18x8
15x8

Ramena stroj

5 sérií



Jo, jde to. S tou 180 celkem nejistota, přece jen jsem měl respekt, ale na pohodu. RPE tak 9. Největší porod byly série s řetězy, to je fakt cvik na celé tělo. Nevím kolik ty řetězy váží, tipuju 15-20kg, i když se samozřejmě nezvedá celá jejich váha, část leží na zemi. Po každé sérii jsem cca dvacet sekund jen ležel a snažil se přijít na to, kde to jsem a co tam dělám Bohužel se mi po čtyřech letech začínají rozpadat mé boty na cvičení, které jsem před lety v nějakém vesnickém sportovním obchodě vyměnil za 30 vajíček a flašku vodky. Celkem se mi zdá, že by se mi hodil trochu vyšší podpatek, tak možná investuju do nějakých lifterských bot. Uvidíme, něco pohledám.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2019 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska už zase jen z posledních sil, i když tak zlé to nebylo. Ani nejsem tak celkově unavený jako minulý týden, ale přední delty dost cítím a musím jim dát oddech. Minimálně dva dny, do středy. To tréninkové volno opravdu dělá zázraky. Holt to chce disciplínu nejen jít cvičit, ale taky nejít, když je třeba spočnout


Záda jč

16x6
26x6
35x6
50x5 x5

Benč

60x8
80x8
100x8
120x8
140x5
160x1
170x4 PR
https://www.instagram.com/p/Bt_GxzJo6Sd/
120x6 x2 nohy nahoře

Kladka spodní

50x10
60x10
70x10
80x8

Triceps vleže vč

32,5x6
52,5x6,8,8

Biceps stroj

6 sérií


Víc už jsem to nehrotil, spíš jen pumpovačka. Teď zase nějaká ta pauza, ať můžu příští týden odjet stejně dobře jako tenhle. Přidal jsem video, aby bylo vidět, že si ty čísla necucám z prstu
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út únor 19, 2019 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska mělo být volno, ale cítil jsem se dobře, tak jsem šel. Dávat volno když si ho tělo nežádá asi nemá ten správný smysl. Moc času ale nebylo, tak jen benč a nějaké drbky. Zítra bude víc času, tak dám dřepy a záda atd.


Benč

160x5 x5



160 je v rukách jak papír, ale každých 10 kg navíc je pak sakra cítit.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so únor 23, 2019 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska se to stalo zase, poznal jsem to hned, jak jsem přišel do fitka. Prostě nebyl tlakový den. Přesně tohle se mi stává na některých soutěžích. Jsem odpočatý, vyspaný a dobře najezený, ale přesto to z nějakého důvodu nejde. Doufám, že jsem si to vybral dnes a na soutěži bude dobře

Záda jč

20x8 x2
27,5x8 x2
37,5x8 x2

Benč

60x10
80x10
100x8
120x5
140x5
160x1
170x1
180x1
190x1
165x5
130 (+řetězy)x6 x3
Chtěl jsem dneska dát něco těžšího, a vlastně to tak i bylo. Ale nebylo to ono, všechno těžké jako bych to tahal z medu. 190 odražená od hrudníku, takhle kdybych dal 210, byl bych spokojený, ale tohle byl hnus. Pak jsem shodil váhu, 165x5 potěšilo, aspoň nějaký progres.

Přítahy v předklonu vč

50x12
60x12
70x12
80x12 x3

Triceps vleže

32,5x6
52,5x6
62,5x6 x2
dirty thiry 32,5
Objevil jsem tenhle "cvik" na youtube, kdo chce ať si to najde, těžko to vysvětlovat. Ale rozhodně super, doporučuju zkusit.

Biceps stroj

25x5 x3
20x5 x4

Tlaky s vč za hlavou

20x12 x2
30x12



Ve čtvrtek byly dřepy a ruce, dost jsem cítil přední delty a tak jsem jim dal rest. Ale cvičit ruce jen tak, bez rozehřátí a předúnavy od předchozích cviků na záda a tlaků je o ničem. Bylo to ztuhlé, tahalo, ani síly nebylo dost, celkově nic moc dojem. Další trénink v pondělí, jsem zvědavej jak ten dnešek rozchodí tricepsy.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so březen 02, 2019 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska poslední těžký trénink, od úterka shodím váhy a začnu nějaký ten peak směrem k soutěžím. Původně jsem měl v plánu jet na to Slovensko za tři týdny, ale vzhledem k tomu, že ze 7 lidí v kategorii jsou všichni hodně nad 200, nevím nevím. Jsem sice nadšenec, ale jet 350 km tam a 350 zpátky pro poslední flek, takovej masochista asi zase nejsem Uvidíme, každopádně v té době jsou 3 víkendy po sobě soutěže, přičemž nejdůležitější pro mě bude MČR GPC ve Vsetíně 7.4. Rozhodnutí samozřejmě nechám na posledních pár dní před. Tento týden jsem do toho ještě šlapal co to šlo, ale už nestíhám regenerovat. Síla už jde dolů, takže ideální doba na deload.

Horní kladka

50x10 x3

Benč

60x10
80x10
100x10
120x7
140x6
160x2
170x2
180x2
190x1
150x8,7,7,5
https://www.instagram.com/p/BugnZ5Uox-z/
Už to fakt moc nešlo dneska, ty 180x2 celkem v klidu, ale 190 přímo epic fight. Mám nové boty, nějaké obyčejné under armour, ale už toho začínám litovat. Mají sice vyšší podpatek, ale není to ono, nedokážu toho využít a udělat pořádný setup. Snad si zvyknu a půjde to.

Záda jč vsedě

20x8
30x8
40x8
47,5x6 x3

Triceps vleže

32,5x8
52,5x6 x2
D30 35kg
po 20 tricáky odmítly pokračovat, takže jsem to zabalil

Biceps jč

12x6
14x6
16x6
18x6
20x5
16x8

Upažování

7,5x10
10x10
12,5x10



Jsem fakt zničenej, dva dny pauzy by mě mohly postavit na nohy, v úterý začnu lehce. Video jen pro silné povahy
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2019 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední dobou je to nějaké divné, mám hodně volných dnů a to mě trošku vyhazuje z rytmu. Ale síla se drží, tak asi dobrý. Jen se mi zdá, že nějak začínám přibírat na váze, když to nedrtím 4-5x týdně. Jenže mám obavy, že když budu jíst míň, půjde síla dolů. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet.

Dřepy

60x8
80x8
100x6
120x6
140x5
150x5


Benč

60x8
80x8
100x8
120x5
140x5
160x1
170x3
175x3
180x2
160x5
Dneska se mi celkem i dařil setup, nebylo to nic extra, ale mnohem lepší než minule.

Veslování držák

40x10
60x10
80x10,8,6

Triceps

32,5x5
52,5x5
62,5x5
72,5x5
D30 42,5 kg
bez šance, musím dávat míň

Biceps jč s oporou

12x10
16x8
18x8 x2
12x8

Upažování

7x10
9x10
12x8



Celkem to šlo, byl jsem odpočatý, tak dobrý. Příště asi v úterý.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út březen 26, 2019 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne že by se mi nějak moc chtělo, ale zase udělám trošku update Vcelku nic nového se neděje, v sobotu je Bohumínský benchpress a další víkend MČR ve Vsetíně. A jako poslední dobou pokaždé v období těsně před soutěží přišla naprostá ztráta koncentrace a motivace, nic nového Ne že bych byl nějak unavený víc než obvykle, síla se taky celkem drží, ale prostě se tak nějak úplně vytratila ta radost ze cvičení. Kolikrát ani nemůžu dospat, když třeba vím že odpoledne pojedu přes Hradec a zacvičím si v Extrifit gymu, a poslední dobou se musím spíš nutit abych vůbec šel. Ještě že je zvyk železná košile a nedovolí to člověku jen tak se na všechno vykašlat. No tak snad je to jen takové období a snad mě nadcházející soutěže trochu zase nakopnou a namotivují. Jak říkám, síla se celkem drží, tak dneska zcela apaticky benče do 160x6, pak 3,2,3 se 170 a 2 série s řetězy. Asi poslední trénink tlaků před víkendem, zítra nějaké dřepy a záda.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so březen 30, 2019 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešní Bohumínský benchpress se celkem vydařil. Na to, že se mi tam tradičně moc nedaří a výkony jsem tu měl vždycky slabší, dneska bylo všechno jinak. Vzal jsem to zlehka, spíš jako generálku na příští víkend do Vsetína. Ani jsem neshazoval váhu, jen jsem od večera nepil. Dokonce jsem se ráno stavil i na snídani v mekáči, 3 vepřové muffiny I tak jsem navážil 111,9 kg, což není málo, ale shodit do 110 nebude problém. Celkově jsem zase pociťoval náznaky toho podivného pocitu, že není tlakový den. Holt jet si v klidu známé posilovny je něco jiného než na soutěži. Rozcvičování i všechno kolem jsem dneska vychytal krásně, všechno do sebe zapadlo jak mělo. Na první pokus jsem dal radši míň, to bude možná cesta, kterou půjdu i příští týden. Takže:

1. pokus 175 OK
2. pokus 182,5 OK

3. pokus 190 OK


175 nebylo o čem, jen jsem si lehl až moc před činku. Na druhý pokus jsem si celkem věřil, bylo by hodně špatné nedat 182,5, i když ten první pokus nebyl tak lehký jak jsem čekal. Ale byla to celkem raketa, stopka, všechno jak má být. Tak jsem přemýšlel, co třetí pokus, nakonec jsem nahlásil těch 190. A vyletělo to nahoru skoro stejně rychle, myslím, že dneska tam bylo i na trošku víc. Ale to vůbec nevadí, jsem rád za tenhle malý posun soutěžní maximálky. Nevím, jestli v tom Vsetíně jet stejně jako dneska, nebo dát 180, 190 a zkusit třeba 195. Asi bude záležet jak se budu cítit a jak bude třeba taktizovat. Každopádně doufám, že letos se konečně 190 stane standardem a přidám i něco navíc.


_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so duben 06, 2019 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tento týden fakt moc energie na trénink nezbývalo, něco jsem odšudlil v pondělí, pak jsem chtěl dát těžší trénink ve středu a do neděle pauzu, ale časově mi to nevyšlo. Takže poslední trénink byl ve čtvrtek večer, kdy jsem se hodinu před zavíračkou přihnal do fitka úplně hotovej a byl jsem zralý spíš do postele, než cvičit. Tak jsem odjel benče jen jednou pracovní sérií 150x9, což je asi PR. Potěšilo mě, že se síla pořád drží, i když poslední dobou cvičím jen tu a tam. Ale asi to fakt má smysl, nedá se jet pořád stejně a na krev. Nicméně už se celkem těším na změnu, po neděli to zase bude na pár týdnů trochu pestřejší. Ale zatím se soustředím na zítřejší MČR. Ranní váhu jsem měl 112,4, tak snad do zítřka ty 3 kila půjdou dolů. V Kategorii do 110kg je nás pět, dva jsou úplně jiná liga než já, jednoho bych mohl porazit a jednoho vůbec neznám, takže orientačně by to mohlo být na 4., při troše štěstí 3. místo, uvidíme. Základ dám asi těch 180, pak se uvidí.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: so duben 06, 2019 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

držím palce, ať to cinkne ;) 190 stabilně je pěkný výkonový posun :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so duben 06, 2019 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tam ti 2, ze jsou pro tebe v benchu jina liga ? Pro drtivou vecinu beznych kondicaku si ty jina liga )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so červen 15, 2019 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po delší době opět nějaký update. Celková jarní únava a nechuť už je téměř pryč, už zase se do fitka těším jak malej kluk 😁 ono to je i těmi prdelkami v krataskach, co jsou skoro v každém fitku a tím, že jsem zase naskočil na dobrou vlnu. Jen to letos trvalo déle než obvykle, ale věřil jsem že to zase přijde, a taky že jo. Trošku jsem se teda posunul, takže v nedávné době mám za sebou 170x5, 180x3 a dneska 2x405 liber, což je cca 184 kg. Příští týden mě čeká soutěž v Sedlčanech, loni jsem tam byl druhý, tak letos jedu vyhrát 😁 trochu už jsem vychytal trénink, abych se neutavil, ale přesto udržoval nějaký pokrok. Tajemství je speed bench a to, že více je méně 🙂 plážová forma ani letos nebude, ale tak co už, no...
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: