Grimley - Log běhny


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 123, 124, 125  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Grimley - Log běhny  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Grimley - Log běhny
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jnerez


PříspěvekZaslal: so leden 09, 2021 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
No nic tak jsem moc dlouho zapisovat nevydrzel... dalsi trenink bude az nejak koncem ledna nejspis #staypositive


Ahoj, nemoc nebo karanténa? To druhé nevylučuje běhání .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so leden 09, 2021 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohuzel ta prvni :)) i kdyz aktualne uz bez priznaku
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so leden 09, 2021 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
No nic tak jsem moc dlouho zapisovat nevydrzel... dalsi trenink bude az nejak koncem ledna nejspis #staypositive
Mnooo vidis, obcas nezaskodi dat si neplanovany deload... 😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po leden 11, 2021 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No kdybych mel cich a chut, to by se to deloadovalo takhle je jedno, jestli sezeru hovno nebo bucek, takze se drzim zlaty stredni cesty a snazim se jist zdravy veci s vitaminama ... aspon ted no :D .... krom obcasny bolesti hlavy uz jsem v cajku.... manzelku to sebralo trochu hur....ma horecku a hlava ji tresti .... takze jsem ted zena v domacnosti :))

Jinak pokud nebude zadna komplikace a nejak se mi to nezvrhne, tak si zatim maluju, ze bych zacal s pomalym behem od 1.2. :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po leden 11, 2021 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
No kdybych mel cich a chut, to by se to deloadovalo takhle je jedno, jestli sezeru hovno nebo bucek, takze se drzim zlaty stredni cesty a snazim se jist zdravy veci s vitaminama ... aspon ted no :D .... krom obcasny bolesti hlavy uz jsem v cajku.... manzelku to sebralo trochu hur....ma horecku a hlava ji tresti .... takze jsem ted zena v domacnosti :))

Jinak pokud nebude zadna komplikace a nejak se mi to nezvrhne, tak si zatim maluju, ze bych zacal s pomalym behem od 1.2. :)


My tridsiatnici (este necely mesiac) 😂 sme relativne v bezpeci, pokial nemame nejake komplikujuce civilizacne choroby. Kolega 50tnik mal uz tazsi priebeh. Ale ten videl sport akurat tak v telke. Ked to prezil Maca, das to tiez. 😅
Prajem manzelke co najlahsi priebeh, asi to pocas tehotenstva nie je ziadna prechadzka ruzovym sadom...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po leden 11, 2021 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To vyznelo trochi tak jakoze kdyz jsem to prezil ja tak to musi dst kazdy..
Ne kazdopadne preju rychle uzdraveni a s navratem l behani opatrne..
Ja jsem po prvnich bezich po covidu byl dost rozbity a pravidelne tak unaveny ze jsem si musel aspon na hpdku zdrimnout coz treba po chripce nemivam..fakt jsem se jeste asi mesic necitil uplne ve sve kuzi tak to neprepal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2021 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak hlasim, ze ziju :))

Prvni dva dny horecka a pqk se mi vystridala bolest hlavy..bolest zad a a bolrdt v krku.... a ztrata cichu, ktera dneskem pominula, takze si uz chladim viteznej Staropraminek

Shodil jsem 3.5kg, takze jsem trochu rachytik, ale to bude brzo zpet :))...ted si dam 14 dni jeste voraz, pak si zacnu cvicit doma a prvni tyden v unoru bych se chtel jit lehce probehnout a uvidim, co to udela :)

_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelcb


PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2021 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DěFko vychrtla
_________________
Věci se nestávají..věci se tvoří !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2021 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzdyt ty ses vetsi fitneska nez ja, s tema tvejma vyslapama na Klet
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2021 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si zkrátil čekání, až budu moct jít běhat a objednal si nový kompresní gatě (https://www.triexpert.cz/blog/4-recenze/353-recenze-bezecke-kompresni-leginy-2xu-mcs-run)

Dost se už těším, až to rozběhám zase :) .... Byl jsem zkusit vyběhnout pár pater v paneláku a pohoda - nejsem zadejchanej nijak hrozivě, tak to vypadá, že coviďák se plícím vyhnul :) ....

Zhruba ve čtvrtek si pomalu zacvičím a od toho konce ledna bych začal nabíhat pomalu.... 7. března mě čeká první závod Východočeskýho poháru v Úpici (10km). Loni jsem tam běžel taky, tak budu mít aspoň porovnání :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2021 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uf, pekne drahy leginky, to bych za to teda nedal, zvlast, kdyz vecinu roku beham v kratasech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st leden 20, 2021 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono se to sice zda jako drahy, ale investice skvela - mam dosluhujici podobny a je to nebe a dudy oproti obycejnejm "leginam" na beh :) Jak regenerace, tak hlavne unava pri behu a lepsi vykony :) ve spojeni s Nike Vaporfly botkama je to idealka :))
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st leden 20, 2021 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Ono se to sice zda jako drahy, ale investice skvela - mam dosluhujici podobny a je to nebe a dudy oproti obycejnejm "leginam" na beh :) Jak regenerace, tak hlavne unava pri behu a lepsi vykony :) ve spojeni s Nike Vaporfly botkama je to idealka :))


Sakra nelakej me ) Uz ted planuju, ze si dam na vanoce fenixy 6ky, a to je cca 16 tacu )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st leden 20, 2021 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fenix 6ky mohu jedine doporucit :)) kupoval jsem je loni manzelce a nejaky ficury me dost lakaj :D ... ja mam 5ky uz tri a pul roku a spokojenost velika :) rozhodne skvelej kup :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st leden 20, 2021 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Fenix 6ky mohu jedine doporucit :)) kupoval jsem je loni manzelce a nejaky ficury me dost lakaj :D ... ja mam 5ky uz tri a pul roku a spokojenost velika :) rozhodne skvelej kup :)


JJ, ale ty love, hrozny. Ty objemy a ultra se nejak prodrazujou, boty na par mesicu, a hodinky s 6h baterkou prestavaj stacit (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Grimley - Log běhny Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 123, 124, 125  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: