Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino


PříspěvekZaslal: so březen 27, 2021 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska prakticky celý den nějaká práce venku, navíc jsem se dostal domů z práce až ve dvě ráno. Takže s přibývajícím večerem jsem už byl dost rozsekaný, ale aspoň benče jsem nějaké dal, zbytek zítra.


Benč

46x10
66x10
86x10
106x10
120x3
140x8 x11

Boční delty

5x12 x2
7,5x12 x2



Kromě celkové únavy a nevyspání jsem se jinak cítil celkem dobře, síla by byla, ale dal jsem radši lehčí váhy, bylo to tak akorát. Každý den holt není posvícení
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po březen 29, 2021 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ty tvé objemy mě baví a mám pro to pochopení.

100 shybů je velká paráda, zvláště s takovou váhou!

no a taky jsem viděl fotku na přechozí straně a to je tedy dost brutální forma, o nějakém korona-vlivu nemůže být ani řeč ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po březen 29, 2021 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

veru, je tam grizly power.
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: po březen 29, 2021 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo chlapi, síla nějaká je, ale je to tak nějak jiný druh síly, než na jakou jsem byl zvyklý Sice těch 100 shybů dám, ale byla doba, kdy jsem jel na rozcvičku deset shybů nadhmatem, dneska se tomu ani zdaleka neblížím. A na benči s nižšími váhami to taky celkem jde, ale mám obavy, že až si jednou zase lehnu na pořádnou lavici s opravdovou činkou, že třeba těch 150 kilo bude v rukách znát o dost víc než s tou tyčinkou, se kterou jedu teď. Ale jinak jo, člověka tahle situace opravdu donutí vrátit se k základům, a benefity to určitě má. A dost podstatnou roli v tom všem má motivace, kterou můžu načerpat tady na fóru. Ať už od starých zkušených, nebo nových a nadšených. Takže díky


Dneska jen do půlky, pak pro déšť a nezpůsobilý terén přerušeno. Zítra snad zase shyby, dnes už nebyl čas.


Benč

46x10
66x10
86x10
106x10
120x3
140x3
150x1,5,8
165x4,4,3
původně jsem chtěl jen pár sérií na protažení, ale šlo to překvapivě dobře. Díky tomu ale nezbyl prostor na zbytek, biceps jsem už nejel ani nepamatuju

Přítahy jč s oporou

21x15
31x15 x2

Tlaky vč za hlavou

46x10 x2



Zbytek zítra snad.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st březen 31, 2021 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska z nouze ctnost, sice už je dýl světlo, ale den má bohužel stále jen 24 hodin


Benč

46x10
6610
86x10
110x3
130x10 x8

Přítahy v předklonu vč

66x12
76x12
86x12
96x12 x2

Biceps vč

20x10
30x10
40x10 x5



Suplementy došly, nové budou až v sobotu. Momentálně tam mám kreatin, citrulin, multivitamín, agrezz a nově dám zas tribulus. Proteinu mám pikslu na stole, většinou se na ni jen dívám, bcaačka už dlouho nemám a ani mi nechybí. Dneska jsem na sluníčku kriticky zhodnotil aktuální formu, a zjistil jsem, že to je s těma 115kg fakt už hnus. Takže tomu dám do konce dubna, pokud do té doby nebudou jasné nějaké závody a nebude proč držet sílu, tak dám poprvé v životě dietu s cílem shodit těch 10kg špeku, který mám navíc.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2021 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl jsem dneska dát volno, ale po shlédnutí předpovědi počasí na zítřek jsem si šel dát aspoň něco, zítra to zřejmě nebude nic moc.


Přítahy v předklonu vč

46x10
60x10
70x10
80x10
90x10
100x10 x4
80x10 x4

Biceps vč

20x10
30x10
40x10
50x10 x3
36x10 x3



Smutný, nudný a zbytečný trénink bez benče Trochu je mi úzko z toho, jak se bazary plní inzeráty s vybavením z mých dříve oblíbených fitek. Jsem celkem zvědavý, kolik z nich vůbec zase otevře, až to jednou půjde.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so duben 03, 2021 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zas jen takový poloviční trénink, mám před sebou ještě dva dny volna, tak bych se nerad úplně zničil už dnes.


Benč

46x10
70x10
90x10
110x10
125x3
140x3
150x7,9,7,8,7,8,5

Tlaky vč vestoje

46x10
60x10 x6



Při benči jsem pořád cítil nějaký diskomfort v levém prsním svalu, asi následek včerejších přítahů, úplně se to nerozhýbalo ani na konci. Tlaky jsem se snažil poctivě čistým tlakem, střídal jsem šířku úchopu. Od 8 do 10 opakování jsem zpravidla viděl všechny svaté, asi dobrý Doufám, že dneska byl jeden z posledních tréninků s touhle malou osou. Rozhodl jsem se, že do toho praštím a objednal jsem si kalibrované kotouče a osu od ATX. Původně jsem se díval na tréninkovou sadu od Eleika, ale když jsem viděl tu cenu Ani to ATX nebude úplně za hubičku, ale ve svém pokročilém věku už nemám čas na nějaké kompromisy. A aspoň budu vědět, že 150 kilo má 150, a ne 146,1 nebo 152,3. Zatím celkem včetně osy jen 175 kilo. Jednak na téhle dětské lavici se mi ani víc zkoušet nechce, jednak mě to ochrání před tím, abych to zbytečně přepálil a zkoušel zbytečně velké váhy. Příští měsíc koupím ještě jinou lavici s bezpečnostníma zarážkama a další dvě dvacky kotouče, a to by mohlo prozatím stačit. Bohužel hned v úterý tak trochu očekávám telefonát, co všechno z mé objednávky ve skutečnosti není na skladě a bude dostupné asi tak za osmdesát tisíc let.Tak uvidíme.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: so duben 03, 2021 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ATX je mi celkem sympatická značka, ale znám ji jen z webu. To ses celkem plácl přes kapsu. Já v 2013 domů koupil kotouče Ligo a následně jsem to začal flákat
To budeš mít i nějaký prostor na cvičení? Jako mít tohle venku by mi bylo teda hodně líto..
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2021 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, trošku to rozpočet zatíží, to teda jo i když něco málo se mi vrátí z prodeje vybavení co mám teď. Místnost bych měl velice rád, ale zatím nic na obzoru není. Dělám si teda aspoň zastřešené zákoutí s třemi stěnami, kde pršet nebude. Jinak i teď to všechno mám schované v přístavku, a vytahuju to jen na cvičení, takže úplně na větru dešti to nebude. Není to ideální, ale co je dneska ideální, že... Každopádně faktura k zaplacení už mi přišla, takže snad je naděje, že o víkendu už to bude doma.


MT

66x5
86x5
106x5
126x5
146x4 x2
Nic moc, bořilo se to do bahna, i já jsem se bořil, reálně deficit cca 5 cm

Přítahy k bradě

16x10
26x10
36x10 x4

Biceps vč

20x10
30x10
40x10 x5
Snažil jsem se to jet s takovým tím domáčknutím nahoře, jak to jezdí třeba Petr Petráš, a bralo to dobře. Pět sérií se čtyřicítkou bohatě stačilo, děkuju pěkně
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: po duben 05, 2021 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem využil poslední záchvěv normálního počasí a něco jsem si odjel. Váhy lehké, nechtělo se mi nic na osu věšet, tak jsem jel maximum co šlo naložit, což není mnoho Místo větší váhy jsem si to zpestřil tím, že jsem po delší době odjel všechno s nohama nahoře, taky abych pošetřil spodní záda.


Benč legs up

46x10
66x10
86x10
110x10 x10

Triceps jč vstoje

11x8
16x8
21x8
26x8
18x10 x5

Boční delty

4 série


Celkem dobré, čtyři dny volna jsem využil na maximum a zároveň si i trochu odpočal. Zítra zas do práce, někdo tyhle moje eskapády musí financovat, že
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po duben 05, 2021 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohy necvičíš? Zranenie?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st duben 07, 2021 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Solferino napsal:

Benč legs up
...
110x10 x10

dost dobrý, tohle by utahalo nejednoho... počasí zas bude dobrý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2021 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohy necvičím, to je fakt. Není pro to žádný důvod, zranění nemám. Je to spíš jen pohodlnost, venku se dřepy cvičí celkem blbě, jednak proto, že nemám stojany, jednak pro velké vrstvy oblečení činka pořádně nedrží vpředu ani vzadu. A odkládat činku stylem, že ji odhodím na zem do bláta, to taky není úplně to pravé. V každém případě s teplejším počasím určitě dřepovat zase začnu, aspoň lehce, už mi to celkem chybí.

A po těch letech, co cvičím, už by pro mě 10x10 se 110kg neměl být problém, a taky naštěstí není


Dneska jsem si dovezl objednanou osu a kotouče, takže i když už byla skoro tma, samozřejmě jsem neodolal a hned jsem to musel vyzkoušet Osa je o půl metru delší než ta malá, kotouče monstrózně velké, najednou bylo všude jaksi míň místa Tahle osa je taky samozřejmě tlustší, má 28,5 mm. Chtěl jsem původně 30 mm, ta ale nebyla skladem. První dojmy z toho, že mám po půl roce v rukách zase normální činku, nebyly vůbec špatné. Je to trochu rozdíl, malinko jiný úchop a tím i trochu jinak zabírá triceps. Bude to chtít si zase zvyknout, ale to půjde rychle. Silově to taky nebylo úplně špatné, ale začal jsem s respektem, hlavně si to osahat.


Benč

60x10
80x10
100x10
120x5
130x5
140x5
150x5
160x5
165x4
140x8 x6



Teď mám před sebou další tři dny s možností si zacvičit. Zítra zkusím mrtvolu lehce.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2021 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MT

60x5
100x5
120x5
130x5 x5

Biceps vč

20x10
30x10
40x10
50x8 x5

Přítahy jč s oporou

28x12 x5




Mrtvola jen lehce, sotva jsem si přestal připadat jako bych přechodil obrnu a začal trošku chytat techniku, odešel mi úchop. Ale to se asi dalo čekat, silnější osa dělá svoje. Zkoušel jsem sumo i klasiku, těch 130 klasikou překvapivě snadných, ale ten úchop mě dost limitoval. Napoprvé to nebylo špatné, příště shyby. Biceps taky nějak těžší než jindy Dneska to bohužel na víc nebylo, příroda má v rukávu stále nové trumfy, jak mi pobyt venku zpříjemnit. Dnešní atrakcí byl ledový vítr, střídaný chvílemi drobnou sprškou. Zítra snad bude líp.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st duben 14, 2021 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední dva tréninky nemám zapsané, respektive ten první jsem zapsal do logu někoho jiného a nechtělo se mi to přepisovat, druhý byl zase takový kruháč a regenerační všehochuť, že se mi to vlastně taky nechtělo psát. Takže dneska po dvou dnech volna, za mírného sněžení, jen benče. Teď zase nejspíš budu mít čas až do neděle, takže to nějak prostřídám.


Benč

20x10
60x10
80x10
100x10
120x3
140x3
160x5 x8



Začínám si pomalu zvykat na tlustší osu, nebylo to špatné. Zítra mi přijdou ještě dva 15 kg kotouče, celkem tak budu mít už 205 kilo závaží, to mi asi na chvíli bude stačit do budoucna mám v plánu ještě dvě dvacky, a to už bude fakt všechno. O víkendu přibude ještě lepší lavice s bezpečnostními zarážkami, takže do toho budu moci šlapat naplno a uvidíme, kam se to letos posune. Tak o víkendu asi zkusím aktuální maximálku, myslím, že doufat ve 190 kg je dost optimistické, spíš bych řekl 185 reálně.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: