Kelly


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 31, 32, 33  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kelly  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Kelly
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kelly


PříspěvekZaslal: út červen 22, 2021 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

T6/D1

TLAK V STOJI
5x30
3x40
1x50
5x57,5
5x52,5
10x5x47,5

DREP
5x70
3x100
1x120
5x125
5x115
10x5x105

Superséria
ZHYBY
5x3xJA
TLAK H.H.J.Č.
5x10x27

Dva dni po sebe nič moc . Ale mal som čas, tak som som si dal záležať. Ked som prišiel tyč aj stojan boli zabraté, tak som dal na začiatok tlaky.
Tlaky fajn, tam je rezerva.
Drep, tam sa už asi prejavili nedelné ťahy. Váhovo pohodka, neprišlo mi to ťažké, ale šťavu to teda nemalo.
Zhyby tetntokrát úplne na pohodu.
Tlaky fajn.
Čo je horšie, pata stále pobolieva, vrátila sa bolesť v kolene a piriformis. Pridalo sa ťahanie okolo bedrového klbu, čo som myslel že je ok, kedže to bežne nebolí vobec. Starnutie je na kkt.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: čt červen 24, 2021 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

T6/D2

TLAK NA LAVICI
5x70 stopky
3x90 stopky
1x100 stopka
5x107,5 stopky
5x97,5 stopky
10x5x87,5

PRÍŤAH V PREDKLONE s položením
5x50
3x70
1x90
5x102,5
5x92,5
10x5x82,5

Ked som prišiel do fitka, bol tam jeden človek, čo pre mňa ako odluda znamená, orgazmické stavy. Vo vnútri bolo na prvý pocit lepšie ako vonku, no po pár minutách bolo jasné že je aj tam peklo. Cvičilo sa úplne ,,parádne", potil som sa ja, kotúče, tyče, jednoručky, steny, podlaha, úplne všetko sa potilo. Máme super klimatizované fitko, v rohu stál jeden smutný ventilátor, na ktorom bolo vidieť že už ťahá asi 10tu sezónu. A tiež sa potil. Mal som čas a teda v pláne odcvičiť aj nejaké doplnky, ale fakt sa tam nedalo. Tak iba základ, ale ved to je hlavné.
Tlaky mi robia radosť, ide to, nič nebolí, stále rezerva. Na 82,5 som si to zas o niečo sťažil. Prvé opakovanie som dal pomalú negatívku, stopku a výraz. A následné 4 opakovania v tempe. Mohol by som prihodiť viac, ale kde sa budem ponáhlať...
Príťahy fajn, povedal som si že od stovky budem prikladať už iba 2,5. Jediný problém bol spotené dlane. Na túto váhu som magnézko a trhačky nechcel dávať a úchop 5 opakovaní ako tak zvládal.
Zajtra ťahy, malo by sa ,,ochadiť" na 29° tak to snád bude o chlp lepšie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá červen 25, 2021 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

T6/D3

MRTVOLA
5x70
3x120
1x140
1x160 po tadeto nadhmat
5x165 striedavo
5x150 striedavo
10x5x135 všetky nadhmat

TLAK ÚZKO
5x50
3x70
1x80
5x92,5
5x82,5
10x5x72,5

Dnes znova menej času. Počasie mierne lepšie a bolo to cítiť. Nejako na hovno som spal, celý deň sa mi huba otvárala, aj počas tréningu. Nemalo to TÚ šťavu čo by som chcel, ale išlo to a to je hlavné.
Ťahy padali pekne, 160 nadhmatom velmi pohodlne. 165ky pohodka, rozmýšlam či už nedať aspoň na túto sériu opasok. Ale aj tak som ho zabudol doma takže....snád nabudúce. 150ka pocitovo najťažšia. 135ky, tam som už v polovici chcel prejsť na striedavý úchop, ale stále to nejako prechádzalo. Ale posledné opakovanie v poslednej sérii bolo posledné čo by som dal nadhmatom .
Tlaky tam neni moc o čom. Najťažšia séria je najťažšia a najlahšie padajú jedna radosť.
Budúci týždeň by som chcel nahádzať aj doplnky nech to telo poriadne vyžmýkam, kedže ten další týždeň budem na dovolenke a budem úplne off.
Kedže už je ako tak uvolnené a začala sezona koncertov, zrejme bude viac skúšok a príprav na koncerty. Dalšia vec že od budúceho týždňa začínam pracovať v osvetovom stredisku. Teda popri práci. Čiže bude toho dosť, no toto je zatial celkom dobre rozbehnuté. Pokial bude telo držať, ten čas si nájdem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út červen 29, 2021 5:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

T7/D1

DREP
5x70
3x100
1x120
5x130
5x120
10x5x110

TLAK V STOJI
5x30
3x40
1x50
5x60
5x55
10x5x50

...toť vsjo

Ako som mal v pláne aj doplnky aby som sa vyšťavil, tak tam viac energie nebolo. Ešte drep bol ako tak, ale po tlakoch som to zabalil. V tom teple sa tam nedalo a to som za tréning vypil asi 2L vody.
Drep, tam sa všetky tie boliestky čo mám na nohách prejavili už pri stovke. Bol som odhodlaný ísť aj cez miernu bolesť a pri 130 to nebolo príjemné ale ani nič čo by sa nedalo zvládnuť. 120 to isté. Na 110tkach to bolo lepšie, pocitovo boli lahké a tak som sa začal pohrávať s postojom a hlbkou. Snažím sa vždy ísť pod paralel, pomohlo ked som to stopol na paralele a bolesti sa citelne zmiernili. Takže asi od 5 sérii to už bolo ok.
Tlaky, tam už bolo cítiť že šťava odchádza až velmi rýchlo. 60 a 55 ešte fajn, no 50ky boli des. Rozmýšlam že ten 5kg rozdiel je už asi málo, som na váhe ked to už cítiť, tak možno na 10x5 nabudúce neprihodím. Uvidím po pauze.
Ked som prišiel do posilky na šatňu, chvílu po mne tam prišiel chalan. Pozdravili sme sa a nasledovali rečičky o teple a prkotiny. Pýtam sa čo dnes ideš? A on že ja už mám hotovo, mal som chrbát....blabla nepodstatné. Čo ma však doooosť prekvapilo bolo že ten chlap bol úplne suchý, tričko, vlasy ani kvapka potu. Chápem že nie každý sa potí jak ja, čo sa potí aj ked nič nerobí. Ale 35° vonku, v posilke dusno jak sviňa a pritom na ňom ani kvapka potu, to bolo až komicky divné
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2021 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

T7/D2

TLAK NA LAVICI
5x70 stopky
3x90 stopky
1x100 stopka
5x110 stopky
5x100 stopky
10x5x90

PRÍŤAH V PREDKLONE podhmatom
5x70
3x90
1x100
5x105
5x95
10x5x85

Tlaky boli parádne. 110 a 100 na pohodku. Na 90ky som znova dal prvé opakovanie pomalú negatívku, stopku a ostatné 4 v tempe. Pumpa strašná.
Príťah som zmenil na podhmat bez položenia. Bola to príjemná zmena a hlavne to napadalo rýchlejšie. Tiež to inak napumpovalo chrbát. Napumpovaný som síce bol spredu, zozadu, ale cez moju hrubú termo vrstvu aj tak neni nič videť .
Znova boli v pláne doplnky, aj čas som mal, ale chuť nebola. Ked som prišiel boli sme tam dvaja. V priebehu pol hodiny sa tam nedalo chodiť. Začalo tam chodiť vela mladých a tým myslím teenagerov. No a ako som si všimol sa delia na také dve skupinky. Prvá skupinka sú ustráchaní, nevedia čo a kde, nevedia kde sa postaviť ani pri cvičení ani pri pauze. Boja sa aj pozdraviť. Vačšinou majú kamaráta z druhej skupinky a to sú frajeri. V tejto skupinke sú vačšinou 45 až 50 kiloví chlapci v tielku čo radia ustráchaným ako majú cvičiť. Frajeri majú úplne v prdeli že tam cvičí aj niekto další a že mu môžu napr zavadzať. Taký frajer má úplne v piči že človek, napr. ja, cvičí príťahy a on sa mu postaví sa riťou pred neho. Prvý krát som to docvičil a povedal nech ide trochu dalej. Druhý krát som po druhom opakovaní odložil a znova celkom s kludom, aj ked už mi mykalo viečkom, som ho poprosil nech ide dalej. Tretí krát ako naschvál som sa zohol, zobral činku a ten trkvas sa mi postavil 30cm od hlavy aby si precvičil biceps. Tu som už činku normálne pustil z ruky a ked počul za sebou ranu mu zrejme docvaklo. Ked sa otáčal už vedel že asi je ze. Vybral som sluchátka (doteraz to za to nestálo a ked ma niekto odpojí tak má popiči) a s kludom som ho poprosil či sa môže posunúť. Ale hovno, normálne som ho zhulákal a poslal do piče. V tom momente jeho ego možno spadlo do prvej skupinky, aspoň na chvílu.
Nemám nič proti teenagerom, ale neznášam arogantních idiotov a je jedno či je to soplák alebo dospelý človek. Ak by toto spravil dospelý dopadlo by to rovnako.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2021 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

T7/D3

MRTVOLA
5x70
3x120
1x140
1x160 po tadeto nadhmat
5x170 striedavo
5x155 striedavo
10x5x140 všetky striedavo

TLAK ÚZKO
5x50
3x70
1x90
5x95
5x85
10x5x75

....ešte trošku ramienka a ruky, nič extra

Ponáhlal som sa ísť čo najskôr a tradaaaa začali prázdniny, takže sú upravené otváracie hodiny od 16 do 20 . Takže som prišiel pol hodinu pred otvorením . Já to nechápem, jak u debilov, nasrať.
Ťahy padali parádne, všetky mi prišli lahké natolko že som pár krát prerátaval kotúče. Jediné čo ma hned od začiatku opustilo bol úchop. 160ka ešte bola nadhmat, no potom už to nešlo.
Tlaky úplne v pohodičke, rezerva je stále.
Takže budúci týždeň dovolenka a od tréningu pauza.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2021 6:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

T8/D1

DREP
5x70
3x100
1x120
1x130
5x135
5x125
10x5x115

TLAK V STOJI
5x40
3x50
1x60
5x62,5
5x57,5
10x5x50

bez doplnkov

Dovolenka bola fajn, tak znova do práce.
V posilke bolo teplo, dusno a po prdel ludí. Nemal som chuť tam zostať dlhšie ako som musel, takže iba základ a odchod. Aj tak mi to trvalo až príliš dlho.
Drep, čakal som že to bude pocitovo ťažšie, ale pohodka. Jediné čo ma ničilo bolo to dusno a vydýchaný vzduch v tej pidimiestnosti. Po každej sérii som vyšiel k oknu, no pri cvičení to bolo na hovno.
Tlaky boli tiež fajn. Začal som zvačšovať rozdiel sérií. Na prvej budem pridávať vždy a dalšie nechávať zatial na pôvodnej váhe. Chcem to natiahnuť na rozdiel 10kg, takže 50ka tam bude ešte pár týždňov.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2021 6:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

T8/D2

PRÍŤAH V PREDKLONE podhmatom
5x70
3x90
1x100
5x107,5
5x97,5
10x5x87,5

TLAK NA LAVICI
5x70 stopky
3x90 stopky
1x100 stopka
1x110 stopka
5x112,5 stopky
5x102,5 stopky
10x5x92,5

Ked som prišiel dobrá tyč bola obsadená tak som dal najskôr príťah. Išlo to fajn ked asi v polovici mi prestalo poriadne fungovať lavé koleno. Zohnúť sa alebo sadnúť si zrazu nebolo lahké. Pri tlakoch sa to postupne uvolnilo a teraz je to ok. Asi by to už chcelo nejakú podporu tým mojim starým kolienkam.
Tlaky už mierne unavené, to dusno si berie príliš energie. Zo začiatku bol problém sa oprieť do toho uboleného kolena, ale potom už ok.
V piatok nebudem mať čas, v sobotu druhá dávka, takže ťahy pôjdu už dnes. Energie asi nebude vela, ale aspoň ťahy odmakám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2021 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

T8/D3

MRTVOLA
5x70
3x120
1x150
1x170 už striedavo
5x175 striedavo
5x160 striedavo
10x5x145 všetky striedavo

...a finito...

Dnes som schválne šiel čo najskôr pred otvorením, hlavne aby mi nikto nezabral tyč. Dokonca som tam bol radšej v 20min predstihu, stane sa občas že brigádnici otvoria skôr. Na moju smolu ale tentokrát otvárala majitelova žena a tá si teda dala načas. Nevadí, bol som tam prvý takže posilka prázdna bez ludí , keby to tak fungovalo aj napríklad .....všade
Koleno sa ozvalo hned po prvej zahrievacej sérii, mám pocit že mi tá bolesť do kolena ide zo zadku alebo hamstrig (skúsim sa tejto časti povenovať v poslednej sezone si oddrbať kolená a žiť s tým už do smrti by nebolo príjemné) Sedavá práca kolenám nepomáha. No nebolo to nič katastrofálne, nijak ma to neobmedzovalo ked som vedel čo nerobiť .
Tentokrát nadhmatom už ledva prešla 150 tak som 170 ani nepokúšal. Na to že to bolo dva dni po sebe to nebolo zlé, ale tých 10 sérií už bolo cítiť. Ešte v polovici som bol odhodlaný si potom ešte niečo dať, ale nahrnulo sa tam tolko ludí že som vlastne ani nemal kde cvičiť. Každý deň tam príde nová partia, nechápem kde sa berú a kde vlastne boli doteraz?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2021 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

T9/D1

DREP
5x70
3x100
1x120
1x130
5x140
5x130
10x5x120

TLAK V STOJI
5x40
3x50
1x60
5x65
5x57,5
10x5x50

HYPEREXTENZIE
5x10xJA

Kúpil som si návleky na kolená tak som sa tešil že ich vyskúšam. Nemyslím že niečo pomohli, ale to teplúčko na kolenách bolo parádne. A snád to bolo aj preto dnes úplne bez akejkolvek bolesti. A od dnes som tam začal púšťať kreatín.
Drep teda fajn, nebolo až také dusno tak sa to celkom dalo aj v tej prťavej miestnosti.
Tlaky tiež fajn, čakal som že po drepoch to pojde ztuha, ale nakoniec na pohodku. Pridal som len na prvú golden podla plánu ako som písal minule.
Pridal som Hyperextenzie, tak snád to kolienkam tiež pomôže.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2021 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

T9/D2

TLAK NA LAVICI
5x70 stopky
3x90 stopky
1x100 stopka
1x110 stopka
5x115 stopky
5x105 stopky
10x5x95

PRÍŤAH V PREDKLONE podhmatom
5x70
3x90
1x100
5x110
5x100
10x5x90

RUMUN
5x10x50

Tlaky fajn, stopky pohodlné, stále je tam rezerva. Na 95kách ako predtým, prvé opakovanie negatívka,stopka a ostatné v tempe. Ale musím povedať že už posledné opakovanie v posledních dvoch sériách bolo cítiť
Príťah pocitovo lahší, celkom rýchlo to napadalo. Pri goldenoch už je mierne pohupnutie, ale snažím sa to ešte udržať v norme, mojej norme no ale pumpa fajna.
Tak aj tu som pridal rumuna, už ked som mal tú činku naloženú. Zatial iba lahko, musím sa do toho dostať. Priznám že nie každé opakovanie zabrali hami, ale pojde to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá červenec 23, 2021 10:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

T9/D3

MRTVOLA
5x70
3x120
1x150
1x170 stridavo
5x180 striedavo
5x165 striedavo
10x5x150 všetky striedavo ....vlastne už nemá cenu to písať

TLAK ÚZKO
5x50
3x70
1x90
5x97,5
5x87,5
10x5x77,5

ZAKOPÁVANIE
5x10x15

Fajn tréning, málo ludí, vela času, tak som si to užíval.
Mrtvola, tá 180ka bola cítiť, vlastne ani nie tá váha ako tá 5ka. Tradične druhá golden pocitovo najťažšia. No a 150ky už padali až po siedmu sériu, tam som znova nebojoval s váhou ale skôr s tým že či by nestačili napr. trojky. No odolal som, myslím že ma to bude napádať čím dalej častejšie.
Tlaky pohoda, možno pomohlo že som ich minulý týždeň vynechal, no teraz som sa pri tom ani nespotil.
Zakopávanie len 15, neviem no, nejako ťažko to išlo. Či je to tým reťazovým prevodom alebo mám tie hami úplne na prd....neviem, ale skôr bude druhá možnosť pravda. Každopádne napumpovalo ich to poriadne.
No a hned po tréningu ma odchytil kamarát a tradá pár pív padlo. Píšem takže som ok
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so červenec 24, 2021 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krásny mrťáčik!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: po červenec 26, 2021 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vdaka Turakam

T10/D1

DREP
5x70
3x100
1x120
1x140
5x145
5x135
10x5x125

TLAK V STOJI
5x50
1x60
5x67,5
5x57,5
10x5x50

Dnes nebol ideálny tréning. Ráno ma chytili nejaké črevné potiaže, no do tréningu som bol ok, ale cítil som sa zoslabnutý. No odhodlaný to prekonať.
Drep začal celkom fajn, bolo tam síce dusno, ale všetko pekne šlapalo. No pri prvej sérii a prvom opakovaní 125ky, lavé koleno zabolelo a bolelo až do 8 sérii. Potom neviem čo sa stalo, proste prestalo . Myslím že som do toho príliš vlatel a nudržal techniku, tak sa mi tam niečo pohlo. Našťastie nieje to nič cez čo by to nešlo dalej.
Tlaky boli tiež uťahané, ale napadali.
Na hami som nestihol nič. Skúsim s nimi niečo doma pošaškovať.
Možno už by to chcelo aj zmenu, alebo aspoň deload. Pouvažujem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2021 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

T10/D2

TLAK NA LAVICI
5x70 stopky
3x90 stopky
1x100 stopka
1x110 stopka
5x117,5 stopky
5x107,5 stopky
10x5x97,5

PRÍŤAH V PREDKLONE podhmatom
5x70
3x90
1x110
5x112,5
5x102,5
10x5x92,5

Trochu unaháňaný tréning. Musel som tentokrát zobrať aj parťáčku. Parťáčka síce slúbila že si bude kresliť a nechá ma v klude cvičiť, ale pre 5 ročného miničloveka to znamená max.15min a odvtedy som už len počúval ,,ešte kolko? kedy už pojdeme? a pod.,, Na druhú stranu je jasné že by radšej lietala po preliezach ako sedieť a kresliť si v miestnosti so spotenými a fučiacimi chlapmi. A preto som to nenaťahoval.
Takže prestávky stiahnuté na minimum. Hami som znova vynechal, asi mi to znova zrátajú
Tlak bol ale celkom fajn. Stopky celkom príjemné, stále tam rezerva je. Na 97,5ky stále všetky prvé negatívka stopka a ostatné v tempe. Posledné dve série už boli cítiť a pumpa strašná.
Príťah v pohode, akurát som si zobral nejakú pokrútenú tyč a sa stále nejako pretáčala, ale prešlo to.

Aspoň mi dala poriadne bicáky

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kelly Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 31, 32, 33  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: