Kelly


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 31, 32, 33  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kelly  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Kelly
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po září 20, 2021 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
asi mají kluci pravdu, ale mně je to sympatické... když už člověk dá 6 sérií a dobře se zahřeje, tak už pak dá i 8 nebo 10... mnohokrát vyzkoušeno :)

A to ti nedochází sily?🤔
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po září 20, 2021 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
vlk# napsal:
asi mají kluci pravdu, ale mně je to sympatické... když už člověk dá 6 sérií a dobře se zahřeje, tak už pak dá i 8 nebo 10... mnohokrát vyzkoušeno :)

A to ti nedochází sily?🤔

když to máš na RPE 8-9, u trojek pak spíše RPE 9-9.5, a svaly jsou zvyklé a dobře nakrmené, tak vydrží dlouho. ale asi to bude individuální... taky záleží jaké máš pauzy... a taky to bude souviset s věkem :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: po září 20, 2021 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
vlk# napsal:
asi mají kluci pravdu, ale mně je to sympatické... když už člověk dá 6 sérií a dobře se zahřeje, tak už pak dá i 8 nebo 10... mnohokrát vyzkoušeno :)

A to ti nedochází sily?🤔


Ako píše Vlk, ak už je to pri 6-7 sérii a máš dosť času aby si neriešil čas prestávok, tak to ide. Vela toho spraví aj nastavenie v hlave, nie každý je ok s tým že v jednom tréningu dá 12 sérií a plus rozcvičovacie. Preto mám osobne rád rozpis, viem čo ma čaká a čo mám odmakať a vypnem hlavu a idem. Samozrejme nie vždy je to také lahké Inak väčšinou úplne posledná je najlepšia
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po září 20, 2021 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kelly napsal:
Preto mám osobne rád rozpis, viem čo ma čaká a čo mám odmakať a vypnem hlavu a idem.

jj, rozpis funguje, i když se to může zdát zvláštní :) hlava má pár dnů se připravit na další trénink a když je předepsáno 10x10, 6x10 nebo 6x6 tak jiná možnost neexistuje, už do první série jdu s tím, že jich bude ještě "x" a hlava to ví, ví to už dlouho, je na to nastavená a povolí svalům pouze odpovídající tempo a intenzitu, reguluje dýchání, stres, hormony... a já nevím, co ještě :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út září 21, 2021 5:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
Kelly napsal:
Preto mám osobne rád rozpis, viem čo ma čaká a čo mám odmakať a vypnem hlavu a idem.

jj, rozpis funguje, i když se to může zdát zvláštní :) hlava má pár dnů se připravit na další trénink a když je předepsáno 10x10, 6x10 nebo 6x6 tak jiná možnost neexistuje, už do první série jdu s tím, že jich bude ještě "x" a hlava to ví, ví to už dlouho, je na to nastavená a povolí svalům pouze odpovídající tempo a intenzitu, reguluje dýchání, stres, hormony... a já nevím, co ještě :)


Presne, ideálne je si spraviť tabulku a hned vidíš kam sa máš dostať a týždeň po týždni sa k tomu dostávaš, aj ked zo začiatku tie čísla vyzerajú nereálne :D


T18/D1

DREP
5x70
3x120
1x140
1x160 opasok
1x170 opasok
3x180 opasok PR na počet opak.
3x170 opasok
6x3x160 opasok

TLAK V STOJI
5x50
3x60
1x70
1x80 opasok
3x85 opasok PR na počet opak
3x75 opasok
6x3x65

Tak som znížil objem na tú nižšiu hranicu. Celkom úlava . Dostavil sa aj Tomáš a to sa vtedy prestávky dosť skracujú. Predsa len je mladas a necvičí tento objem bežne tak za ním nestíham.
Drep začal v pohodičke, ale v druhej golden sa zas po čase ozvalo lavé koleno, ale dalo sa cez to cvičiť.
Tlaky tlaky, ach jo, aj minule som písal že 82,5 bola na krv, tak tentokrát bola na krv aj 85, tu asi budem musieť pozaziť nastavenie v hlave. Viem že tá sila tam je.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: čt září 23, 2021 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

T18/D2

TLAK NA LAVICI
5x70 stopky
3x100 stopky
1x110 stopka
1x120 stopka
1x130 stopka
3x132,5 stopky PR na počet opak.
3x122,5 stopky
6x3x112,5 v tempe

Príťah kladky v sede

Lahké ale ubolené tlaky. Vis na hrazde uvolní ramená a aj tak celkovo, ale na toto už nezaberá. Bolelo to aj v pauzách a vlastne aj doma. Uvedomil som si že ma z toho bolí aj chrbát. A tak ma napadlo si dať aspoň príťah, nech nepreťažujem iba predok, ale aj antagonistu. A tradá, úlava sa dostavila takmer hned. Nieje to uplne ok, ale oooooovela lepšie. Už to musím nejako doklepať v zdraví sakra


Naposledy upravil Kelly dne čt září 30, 2021 7:02 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt září 23, 2021 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kelly napsal:
. A tak ma napadlo si dať aspoň príťah, nech nepreťažujem iba predok, ale aj antagonistu. A tradá, úlava sa dostavila takmer hned. Nieje to uplne ok, ale oooooovela lepšie. Už to musím nejako doklepať v zdraví sakra


Tohle dělal Arnold: SS pritahy a bench💪
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt září 23, 2021 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

co trénink, to jeden dva osobáky, paráda, začíná ti dobrá podzimní sezona ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá září 24, 2021 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
co trénink, to jeden dva osobáky, paráda, začíná ti dobrá podzimní sezona ;)


Tak už to ťahám dlho predlho, tak snád z toho niečo vylezie aj na konci, hlavne to prežiť v zdraví ,ďalšia vec je že od posledných PRiek som o 5kg tlstejší ťažší, to tiež niečo spraví

Peter Ustinov, no a pán Arnold asi vie

T18/D3

MRTVOLA
5x70
3x120
1x150
1x180
1x200 opasok
1x210 opasok
3x220 opasok PR na počet opak.
3x205 opasok
6x3x190 opasok

Znova s Tomášom a to hned ide lepšie. No tentokrát sme sa neponáhlali ako na drepoch a v pohodičke cvičkali.
Na 220 by prešla kludne aj 5ka a 190ky by prešlo kludne všetkých 10 sérií. Ved mi čoskoro sklapne .
Na záver ešte zakopávanie a príťah kladky, nech ten zadok tela trochu poškádlim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út září 28, 2021 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

T19/D1

DREP
5x70
3x120
1x140
1x160 opasok
1x170 opasok
1x180 opasok
3x185 opasok PR na počet opak.
3x175 opasok
5x3x165 opasok

TLAK V STOJI
5x50
3x60
1x70
1x80 opasok
0x87,5 opasok a do papardele
0x87,5 opasok hovno riť, nepojde to
2x85 opasok
3x77,5 opasok
5x3x67,5

príťah, výpad

Už to začína byť akože asi aj ťažké a to znamená prvý fail.
Drep šiel celkom dobre. Kolienko držalo, cítiť ho bolo to zas hej, ale bolesť to nebola. Ubral som sériu. Horšie je že lakte začali bolieť už tu. Vis nezaberá, ale zdá sa že vis plus doplnky pomáhajú takže snád to bude ok.
Tlak začal velmi dobre, fakt že to lietalo. Osemdesiatka vyletela ako nič a potom už asi zas zabrala tá moja debilná hlava a dalšie prihadzovanie blokla. 87,5 sa nepodarila ani len jednotka, ani na druhý pokus. Nasralo ma to dosť, ale nedá sa prihadzovať donekonečna. Smutné je že aktuálne PR mám 90Kg a teraz neprešla ani 87,5 Zhodil som teda na 85 a tu prešla aspoň dvojka. Na dalšie série som pridal podla plánu a tie nelietali pekne v tempe.
Mal som čas, tak som tam dal ešte lahké doplnky, nech sa trochu prekrvím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: čt září 30, 2021 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

T19/D2

TLAK NA LAVICI
5x70 stopky
3x100 stopky
1x110 stopka
1x120 stopka
1x130 stopka
3x135 stopky PR na počet opak.
3x125 stopky
6x3x115 v tempe

...doplnky

Unavený a zničený som sa chcel na to vyprdnúť že dám deload. Ale nepočúvol som sa a zabral. Posilka bola prázdna, pustil som si black metalové dievčatá Asagraum a pustil som sa do toho. V prestávkach som tie bolavé lakte a bicepsy naťahoval, lahko precvičoval, visel na hrazde a asi to aj zaberalo. Ľavá ruka nebolela takmer vôbec a pravá síce ano, ale znesitelne.
Na 135 by tam kludne prešlo ešte jedno opakovanie. Na 125 to bolo akurát, ako vždy pocitovo najťažšia. No a 115ky, ak by ruky boli v 100%nom stave by popadali na úplnú pohodku.
Potom som dal ešte všakovaké lahké doplnky, príťahy všeho druhu, zakopávanie, výpady, výpony, zapažovanie. Iba po pár sérií fakt lahko. A teda musím povedať že tak ako ma boleli lakte už aj pri bežnom živote, od rána ma nebolí absolútne nič. Ak by som bol poverčivý tak si zaklopem .
Inak zrejme sa blížim k pretrénovaniu (neideálny spánok,nadmerné potenie a hlavne všeobecná únava) tak budúci týždeň dám deload pre istotu. Alebo som len v prechode . Inak k tomu spánku. Práve čítam od Walkera - Prečo spíme. Skvelá kniha, fakt odporúčam. Každý vie že je spánok dôležitý, ale po tomto mám ešte väčší rešpekt.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá říjen 01, 2021 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

T19/D3

MRTVOLA
5x70
3x120
1x150
1x180
1x200 opasok
1x220 opasok
3x225 opasok PR na počet opak.
3x210 opasok
6x3x195 opasok

..doplnky..

Ťažké všetko jak jedno hovado. Najlahšia mi prišla dvestovka. Prvé opakovanie s 225 ma mierne roztriaslo, ale dalšie dve boli s istotou a v pohode. Stále si myslím že ešte jedno by vyšlo.
Potom ešte lahké doplnky.
Dnes sú to tri týždne čo som vyradil pečivo. Po mnohých vyšetreniach kde sa nič nezistilo a mnohých tabletkách ktoré fungovali iba mierne a velmi krátko, alebo vôbec, som konečne relatívne ok.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2021 6:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

T20/D1

DREP
5x70
3x120
1x150
1x170 opasok
1x180 opasok

TLAK V STOJI
5x50
3x60
1x70
1x80 opasok

Tak zrejme moja kariéra drepovača skončila
Ked som prišiel na šatňu stretol som tam partičku chalanov čo sa zúčastnia liftparty. Celkom ma to nabudilo a tak mi napadlo že nedám deload ale pridám, ale uberiem na dvojky. Všetko šlapalo parádne, všetko bolo lahké. So 180kou som skoro vyskočil. Potom som teda prihodil podla plánu na 190, prišiel kamoš, trochu sme pokecali, ved pred prvou pracovnou kludne natiahnem pauzu. Spadol mi opasok zo stojanu a ked som sa poň zohol, sklátilo ma na zem. Ľavé koleno tak nechutne zabolelo, že som potom pekne kotúče poskladal dole. Pri takej prkotine, ale zas lepšie ako by to malo byť pri tom ked mám na chrbte 190. Našťastie pri chôdzi to necítim vôbec, horšie je si sadnúť, alebo vstať. Ale oproti včerajšku je to zas lepšie.
No potom už len tlak aspoň po 80. Pocitovo lahká.
Tak nakoniec predsa len deload. Uvidím ako to bude vyzerať do budúceho týždňa. Ak sa to nezlepší tak pre mňa liftpárty skončila. Safety first
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2021 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

I tak se pozná frajer
Vi, kdy je treba kaslat na ego a upřednostnit zdravi
Doufám, ze to bude brzy cajk!💪💪
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2021 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aale to nič nebude, drepneš tam pekné čísla, prípadne namotáš bandáže, no.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kelly Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 31, 32, 33  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: