Kelly


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 31, 32, 33  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kelly  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Kelly
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2021 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vítej do klubu... ale radši ne, to bude brzo v pořádku, ani si na to nevzpomneš!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2021 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vďaka chlapi, nechcem hádzať flintu do žita, ale zdravie je fakt prvé. Inak dnes už nebolí vôbec nič.


T20/D2

TLAK NA LAVICI
5x70 stopky
3x90 stopky
1x100 stopka
1x110 stopka
1x120 stopka
1x130 stopka
1x135 stopka

Mal som necelú pol hodinu. Dnes by som to nestíhal vôbec a zajtra ťah. Nuž tak som sa poponáhlal. Celkom pekne to išlo, síce sila moc nebola, lebo hlava bola nastavená že tento týždeň je lážo plážo . Inak všetko na istotu s rezervou.
Dostal som včera otázku že prečo ,,kelly,,. Neviem či som to tu už písal...no ked som si zakladal prvý log, tak som nevedel akú si dať prezývku. Tak som kukol na stenu kde mi vysela gitara Jackson kelly, no a Jackson som nechcel dať, radšej Proste fantázia prd
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2021 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

T20/D3

MRTVOLA
5x70
3x120
1x150
1x170
1x190 opasok
1x210 opasok
1x220 opasok

Pol hodka a odchod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2021 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

T21/D1

DREP
5x70
3x120
2x150
1x170 opasok
2x190 opasok PR na počet opakovaní
2x200 opasok PR na počet opakovaní

TLAK V STOJI
5x50
3x60
2x70
2x80 opasok
1x90 opasok dorovnané PR

Dnes ma koleno podržalo. Cítil som ho už od 150ky, ale bolesť to nebola.
Dosť som sa obával ako to po minulom týždni pôjde. Bol som zmierený s tým že pôjdem domov už po 70ke. Ale povedal som si že ak to pôjde tak pôjdem pokial to pôjde. No a teda je z toho velmi opatrné dvojité PR.
Na tlakoch konečne aspoň dorovnané PR. Druhé tam ale určite nebolo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2021 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak když opatrně dorovnáváš PR, tak co teprve, až se do toho budeš moct opřít :)

ten tlak ve stoji je pěkný... mně to nikdy s opaskem nešlo, takže pokud z něj dokážeš vytěžit, tak tím líp.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2021 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
tak když opatrně dorovnáváš PR, tak co teprve, až se do toho budeš moct opřít :)

ten tlak ve stoji je pěkný... mně to nikdy s opaskem nešlo, takže pokud z něj dokážeš vytěžit, tak tím líp.


Cítim že sila v nohách je, ale tiež strach o kolená
Na tlak neviem či mi opasok niečo pomáha, ale myslím že ano. Ale aj tak ho pre istotu dávam, nech sa nerozpadnem
Konečnečne som si spravil ešte jeden účet na insta a nahádzal tam všetky videá čo mám. Ešte musím poriešiť stojáč na telefon.

https://www.instagram.com/p/CU5cPmFMn_K8HiUrS15cyAViTvfxmeK6kmDNGo0/?utm_medium=copy_link
tak snád to bude fungovať a prvý krát sa tu objaví môj xicht
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2021 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nice, máš tam follow. Za bradu
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2021 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kelly napsal:
https://www.instagram.com/p/CU5cPmFMn_K8HiUrS15cyAViTvfxmeK6kmDNGo0/
tak snád to bude fungovať a prvý krát sa tu objaví môj xicht

funguje, motorkář jak vyšitej :D a ještě basák... paráda.

u dřepu pěkná hloubka i dynamika v první opáčku, dobrá rezerva.

u tlaku ti nechci kazit radost, ale ten rozjezd je malilinko a la push-press, přitom lehčí váhy jsou v pohodě, takže to bude stačit trochu potrénovat.

tahy v pohodě, na tu váhu.

a jako stativ zkus mrknout na Huawei AF15, pokud ho u vás seženeš, je výborný (viz odkaz, jenom není aktivní, abych tady něco neporušil)
citace:
https://www.sunnysoft.cz/zbozi/078PHU-506/huawei-tripod-selfie-stick-pro-bluetooth-selfie-tyc-se-stativem-cf15r-cerna.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2021 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pane, vidieť Vás v gyme, tak Vám vykám, parádna výkonnosť, v poslednej dobe to dobre graduje, som zvedavý na čísla na tom vašom stretku v posilke. Inak parádne fitko, kde to je?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2021 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@decarabas dik, som rád že aspoň niečo na teba spravilo dojem

@vlk dakujem, na ten tlak sa skúsim posústrediť, ale snažím sa to nenadhodiť cez kolená, iba vyraziť hore. Snád to nabudúce bude na istotu.

@Turakam dakujem, uvidíme čo z toho vylezie. Fitko je v Šuranoch (NZ), je tam na videách vidieť aj tá miestnosť na drep čo jej hovorím špajza. Inak fitko fajn, ale povedzme že na fotkách resp. videách je všetko krajšie

T21/D2

TLAK NA LAVICI
5x70 stopky
3x90 stopky
1x100 stopka
1x110 stopka
1x120 stopka
2x130 stopky
2x140 stopky PR na počet opakovaní
1x150 stopka dorovnané PR

Unaháňaný deň a dostal som sa tam dosť neskoro, ale hlavne že lavica bola volná.
Celkom pekne to išlo, nič nebolelo až pokial som si nedal návleky na lakte. Zas začali pobolievať bicepsy. Na poslednú som ich dal dole a nahodil návleky čo mám na nohy. Nie že by mi návleky pomohli, ale aspoň mám lakte v teplúčku. Inak vidieť aké mám tenké nohy ked na ruky boli nohové návleky akurát . Stopade nebola na istotu, ale bola bez pomoci.

https://www.instagram.com/p/CU_49KsMRJV/?utm_medium=copy_link
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2021 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekna poctiva stopka na tej 150, palec hore.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2021 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@cohen vdaka

T21/D3

MRTVOLA
5x70
3x120
2x150
2x170
2x190 opasok
2x210 opasok
1x230 opasok
1x240 opasok

Nejak nestíham, musel som ísť už pred obedom a to mi celkom nesedí. Alebo bola gravitácia nejaká silnejšia . Každopádne nešlo to, na videách vidieť že niektoré nie sú celkom dotiahnuté.
https://www.instagram.com/tv/CVDRK-Yjtso/?utm_source=ig_web_copy_link
dal som to do jedného videa a dal tam podmaz pesničku, lebo tam v pozadí hulákali búchači, ale insta mi napísal že video blokol lebo pesnička.....tak hádam pôjde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: po říjen 25, 2021 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Minulý týždeň v pondelok na mňa dolahla nejaká hnusoba aj napriek tomu že dávam viac Céčka a kadejakých vitamínov. Držalo sa ma to v miernom móde celý týždeň a ešte aj dnes ráno to nebolo celkom ok. Test vyšiel neg. takže covid zrejme nie. V niečom ale bol rozdiel oproti predchádzajúcim nachladnutiam, chrípkam či čo to teraz bolo. Necítim sa vyflusaný, možno vdaka vitamínom a vakcíne proti chrípke ma to len štrajchlo. Aj ked som sa necítil zoslabnutý, na prvý deň liftparty som šiel s malou dušičkou.
Dohoda bola na 17:30 lenže už som neobsedel a šiel na 17, popripravovať sa a dohodnúť čo a ako. Na moje prekvapenie tam boli skoro všetci, akurát že boli skoro na odchode. Vraj na to zabudli a zistili to až ked už cvičili. Aby som nekrivdil niektorí sa odhlásili kvôli chorobe skôr. Nevadí, Tomáš prišiel pripravený a na čas. A ked je tam on, tak mi nevadí že že sme vo dvojici. Je to ten správny hecovač

DREP

5x70
3x120
1x150
1x170 od tejto opasok
1x190
1x210
1x220 dorovnaný osobák
1x230 nový osobák
1x240 osobák v bandážach


https://www.instagram.com/p/CVdpknBKeOB/?utm_source=ig_web_copy_link

Začal som opatrne, nevedel som čo spraví koleno po týždňovej pauze. Aj ked od 170 v pozadí dávalo o sebe vedieť, podržalo ma. Ďakujem ti koleno . No a ked ma už podržalo bez pomoci na 230, tak som ho omotal a skúsil pridať. No a je to tam.

TLAK V STOJI
5x40
3x50
1x60
1x70
1x80
1x90 znova dorovnaný osobák, snád už čistejší vlku?
0x95 nejde hore

https://www.instagram.com/p/CVdp-jdKK8t/?utm_source=ig_web_copy_link

Tu už boli prestávky citelne kratšie. Nad 90 to proste nejde. No dlho to nešlo nad 80 a potom to prešlo, takže tlak zostáva v hre posunúť ho hore aj nadalej.

Prvý deň liftparty aj ked vo dvojici je za nami. Tomáš mal v pláne si posunúť osobák na 210, nakoniec padla 215 s rezervou. Na tlak si dal čisto 80ku a pushom 90. Je to borec. V stredu benče.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2021 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dřepy pěkné... ještě tam u těch 230 byla rezerva, a líbily se mi více než těch 240 :)

no a tlaky... čekal jsem, kolik ti dám procent... ale zbytečně :) ty boky se fakt ani nehly, 90 čistý tlak, a těch 95, i když jsi nedotlačil, taky zcela čistých... až jsem si říkal, že ti to asi dost ubírá, když není vidět žádný rozjezd, žádné zatnutí svalů od palců na nohou přes lýtka, stehna, zadek, břicho, záda, prsa až činka vyletí nad hlavu a protlačíš ji dozadu... máš velký tlakový potenciál a stodeset je minimum, když té čince dokážeš zpočátku udělit dostatečnou akceleraci. ale to časem půjde, hlavně, když tě to baví ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2021 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Inak vlk má pravdu, treba to celé zrýchliť, nakopnúť ju zo spodu, zapracovať aj hrudníkom a celým vrškom, keď už je činka vysoko, sily máš az-az, ten tlak bol priam komotny. Drep mega, asi by preslo aj 250 v bandoch.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kelly Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 31, 32, 33  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: