Kelly


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 31, 32, 33  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kelly  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Kelly
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kelly


PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2021 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@vlk - vdaka, na tlakoch ešte skúsim zamakať, teraz to bol ako druhoradý cvik, tak to skúsim vychytať.

@Turakam - vdaka, ako som písal vlkovi na tlaku ešte zapracujem. Na drep tam sila v nohách je určite na 250, ale to koleno už som si neni istý či by to dalo. Rád som aj za to čo prešlo.

TLAK NA LAVICI
5x70
3x90
1x110
1x125
1x140
0x150 tradá, ani som si neškrtol
0x155 muhaha

https://www.instagram.com/p/CVigbGQqfHQ/?utm_medium=copy_link

Dnes sme boli piati a bolo to fajn. Robil som čo som mohol ale cez tie bolavé lakte a bicáky to jednoducho nešlo. Už som ich cítil mierne v pondelok pri drepoch, ale prešlo to a dúfal som že to bude ok. Nebolo . Na videu vidieť ako mi posledné centimetre padne na hrudník, ak by som to ešte vydržal po stopku, tak tlak by už bol ok. Ale tá negatívna fáza je bolestivá až hnus. Ešte ma hecli že nech skúsim 155, dal som dlhšiu pauzu,zúžil som úchop, ale nepomohlo nič. Najviac zamrzí že tá sila tam je. Nuž neni každý deň nedela, ale že neprejde ani 150 som nečakal.
Chalani si pekne zamakali, poposúvali maxká o nejaké kilečká.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2021 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MRTVOLA

5x70
3x120
1x150
1x170
1x190
1x210
1x230
1x250 dorovnaný osobák
1x260 nový osobák
https://www.instagram.com/p/CVnyHvgKPH0/?utm_source=ig_web_copy_link
1x270 ešte novší osobák
https://www.instagram.com/tv/CVnyltPK8_u/?utm_source=ig_web_copy_link

Dnes vo štvorici a teda bola to paráda. To čo chalani poťahali bolo skvelé, hecli sa a poposúvali maxká. Škoda že iba Tomášovi neprešiel pokus, ešte nieje celkom zžitý so sumom. Ale aj tak 230 je super.
Ja som dnes naozaj nevedel čo čakať, no už ked 170 prešla celkom na pohodku nadhmatom a ostatné až po 250 kde to už bolo cítiť. No a potom už čokolvek nad 250 by bolo fajn. Tak som prihodil na 260 čo bolo pocitovo v pohode, aj ked na videu s tým bojujem, ale vedel som že ked toto dám tak 5kúskov červených na každej strane budem musieť skúsiť. Tak som aj skúsil, bola pomalá a roztrasená ale prešla. Teda či by prešla cez rozhodcov to neviem....
Ešte skúsim posunúť tlak a môžem ísť do dôchodku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2021 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zrúda, brutálny ťah!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lemberk


PříspěvekZaslal: so říjen 30, 2021 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

supr výkon
_________________
Tvůj poslední pokus.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so říjen 30, 2021 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si osobne myslim, ze je to Photoshop 😁
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2021 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kelly napsal:
Robil som čo som mohol ale cez tie bolavé lakte a bicáky to jednoducho nešlo. Už som ich cítil mierne v pondelok pri drepoch, ale prešlo to a dúfal som že to bude ok.

jj, ověřeno, při dřepech si můžeš rozbít předloktí a úpony tak, že tlaky jsou pak tantalova muka... nechal jsem si bandážovat předloktí místo zápěstí, ale výsledkem bylo, že jsem pouze dokončil cyklus a pak to místo peaku léčil :)

a ty tahy jsou parádní! těch 270 je sice grind, ale... už jsem viděl i horší, takže pořád pěkný lift ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2021 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vdaka páni, aj za podporu a cenné rady

TLAK NA LAVICI

5x50
3x70
1x100
1x120
1x140
1x155 nový osobák
0x160
0x160

https://www.instagram.com/p/CV015l6qZ91/?utm_medium=copy_link

Po týždni som skúsil reparát na tlaky. Pridal sa aj Tomáš, darmo, je to opora v ťažkých časoch ako sa patrí. Tiež si posunul max. tak paráda.
Ruky už pár dní neboleli, tak som dúfal že to pôjde bez bolesti, ale ako vysoko som nemal šajnu. Pri 155 už sa bolesť ozvala, ale dalo sa stým cvičiť. Dali sme vačšie váhové skoky a vôbec to nevadilo, v podstate až na posledné dva pokusy to išlo hladko. Na 155 som išiel s malou dušičkou, ale úplne na pohodu prešla. Tak treba skúsiť prihodiť že? No ale ako by som prihodil desinu, na každú stranu . Strašne ťažká mi prišla. Pre zmenu na druhý pokus ako som ju držal nad sebou a negatívka mi prišlo v pohode, ale tlak hore už nebol.
Na tlak teda ,,iba,, plus 5kg. Sklamanie trochu samozrejme je, lebo zo začiatku tlaky šlapali parádne. No postupne sa to drbalo a napriek problémom a bolesti v posledných týždňoch môžem byť rád aj za 5kg. Ale aby som nebol úplný nešťastník tak som posunul aj nejaké objemové osobáky

Rekapitulácia maxiek
Drep - 230kg (+10kg), v band 240kg (+20kg)
Tlak - 155kg (+5kg)
Ťah - 270kg (+20kg)

Hotovo......a teraz čo?
Plán je teda pokračovať v tlaku v stoji, to ešte treba posunúť aspoň na stovečku a hlavne konečne zhodiť brucho, čo v mojo prípade bude oooovela ťažšie ako dostať tlak na stovku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2021 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekne, dalsi taky co da na tlak tolko co ja na mrtvolu...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2021 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tých 160 tam bude čo nevidieť, celú negatívku máš kontrolovanú, trošku viac zrýchliť, keď budeš fit a pohne sa to, každopádne skvelé tlaky!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2021 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A mne sa páči, že si pridáš na net kľudne aj fail, lebo aj to je súčasť progresu Výkony samozrejme veľmi solídne.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2021 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@cohen, aspoň niečo máme spoločné
@Turakam, vdaka, druhý pokus som už chcel zrýchliť, ale už to nešlo no
@decarabas, vdaka, aj som rozmýšlal či to tam dať, ale reku nasrať, patrí to k tomu

Dnes som sa bol iba trochu ponaťahovať, velmi lahko, teda až na zhyby, tam som si zobral ťažké závažie, seba . Boli nejaké tlaky, výpady, kladky prkotiny. Natočil som aj nejaké videá, ale sem to ani nedám, je to nuda. Inak bez plánu som nemožný a nebaví ma to. Horšie je že ani neviem či sa oplatí nejaký plán aj začať, kedže naša republika sčernieva. Než nás zavrú, alebo niečo vymyslia niečo pocvičkám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2021 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oddychovka 1/A

Tlak v stoji + Zapažovanie
5x5x60 5x10x9

Hackendrep + Zakopávanie
4x10x40 4x10x15

Zhyby + Kliky
4x3xJA 4x10

Fancúz v leže + Bic.v.č.
2x10x20 2x10x20

Hyperex + výpony + plank
2x10xJA 2x10x50 2x

Mal som na tréning necelú hodku, tak to bolo rýchle a únavné jak som neni zvyknutý na viac opakovaní. Poňal som túto fázu viac lahko na pár týždňov a v supersériách.
Tlak v stoji som si ponechal silovejším spôsobom, no v ostatnom som sa hladal. Nemám šajnu na akej váhe začať no a tak som strielal. Na hackenoch som pocítil to koleno, ale asi len pri dvoch opakovaniach a potom už to bolo ok. Pri zakopávaní šlachy pod kolenom nejako preskakovali, nebolelo to, len to bolo nepríjemné, ale aj to v poslednej sérii prešlo úplne. Zhyby ako vždy smútok. Kliky som najskôr skúsil na bradlách ale tie lakte niesú ešte ok, tak som dal klasické kliky na zemi. To bolo fajn. Ruky o tom neni čo. Hyperky som dal skôr so zameraním na spodný chrbát. Výpony do počtu. No a pri planku som sa triasol jak želatína . Podla toho čo som napísal som dosť ubolený a je čo dávať do poriadku. Našťastie nič nieje velmi vážne, tak snád po pár týždňoch budem mocť trochu zabrať.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2021 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oddychovka 1/B

Výpady + Hyp. na hams
4x10x? 4x10x20

Tlak hore hl. j.č. + Príťah j.č.
4x10x25 4x10x25

Klokov + Príťah k brade
2x10x20 2x10x20

Ešte som mal v pláne ruky a hyp+výpony+brucho, ale cítim sa unavený. Váhy o ničom a predsa mi bolo všetko nenormálne ťažké. Asi by to chcelo aspoň týždeň úplne off . Hned pri príchode ma chalan na vrátnici privítal s tým že od budúceho týždňa je zatvorené, takže oddych bude .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2021 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oddychovka 1/C

Pravdepodobne na dlhšie posledný tréning, tak som to poňal inak. Mal som so sebou parťáčku,išli sme do miestnosti kde sú iba stroje a pekne som si všetky vyskúšal. Zo všetkých čo tam sú som za čas čo tam chodím použil 6, na výpony, sťah.kladky z hora, príťah kladky v sede, legpress, hacken a zakopávanie. Boli také do ktorých som sa nevedel ani poskladať . Parťáčka sa dobre na mne bavila . Vyskúšal som aj tie gynekologické stroje, fajn som si posedel . Na koniec sme šli do miestnosti, volajú to že "funkčná zóna", a tam sme si dali plieskanice s lanom. Tam som sa už bavil na parťáčke ja .
Fajn oddychový tréning, zabavili sme sa a niečo som aj pocvičil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: po listopad 22, 2021 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tréning väzňa T1

Kliky 1stupeň 3x50
1x50
1x40
1x36

Brucho 1stupeň 2x40
1x16
1x20

Posilka zatvorená a žiadne náčinie nemám, som nútený sa šmodrlchať s vlastným telom. Na druhú stranu závažia mám habadej, tukového . Kedže bez plánu som nemožný, toto mi padlo do oka. Akože milion opakovaní je hnus, ale skúsim sa popasovať.
Najskôr som si dal to čo dnes mám mať a potom som skúsil aj ostatné cviky po jednej sérii. No ako som si myslel že prvý stupeň dám behom týždňa, prešlo ma to hned v prvý deň. Napr. dostať sa do polohy sviečka je zatial úplne nemožné, nieto ešte tam spraviť 3x50op.
Nevadí, hlavne aby som úplne nevypadol ako na jar.
Teda ešte uvidím zajtra . Minulý týždeň sme dali po 3 týždňoch skúšku a na druhý deň spevák volá že je pozitív. Mňa čaká odber zajtra. Trochu som váhal či tréning aj začať, ale zatial sa cítim ok tak prečo nie.
Mmch, ak niekto má skúsenosť s týmto tréningom, rady alebo upozornenia uvítam
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kelly Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 31, 32, 33  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: