Uživatel77


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Uživatel77  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Uživatel77
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Uživatel77


PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2022 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2.10.2022
Dřep:
5x5x22.5kg
OHP: 5x5x20kg
MT: 5x30kg
Hodnocení: Přestal jsem chodit do fitka, tohle asi ještě nějaký čas pojedu doma s tou trochou starýho železa co mám. Nemám ale klec na dřepy, takže každou serii dřepu mám spojenou s MT+přemístění+tlak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2022 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

4.10.2022
Dřep:
5x5x25kg
BP: 5x5x25kg
Přítahy VČ v předklonu: 5x5x33kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2022 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli zvedas osu ze zeme a davas na back squat, tak mas totapne jiny setup
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2022 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatím to tak dělám no. Takže to dělám zase blbě?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2022 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tvl, kdyby jsi nevymyslel picoviny a nasel si trenera vzpirani, teojboje, kulturistiky... A zaplatil si par hodin
Vymyslis kolo a vychazi ti porad trojuhelnik, to se tocit nebude
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2022 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem velice rad, ze jsi mi objasnil proc je problem zvedat 25kg ze zeme, misto ze stojanu....

Ulevilo se ti?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2022 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsi defakto neprijemny na cloveka, kterymu sahas po kotniky, cloveka ktery ti tady soustavne pomaha dojit k efektivnimu treninku vzhledem k tomu co jsi napsal a cloveka diky kterymu jsi schopny se nekam posunout a neplacat se na jednom miste.
To neni dobry zpusob. A i v zivote :)

Jde tady predevsim o spravnou techniku, kterou jak jsi psal, jsi mel nahovno, pichalo te v kycli. 25kg je nic, 50kg je nic ale zacne to prebihat pres stovku, 120 a projevi se kazdy zvyk ktery mas a to se pak tezko odnaucuje. Kdyz beres cinku ze stojanu, muzes se pripravit na spravne dychani, uchop, polozeni osy na zadech, zapesti (tzn. setup). Nic se nestane, kdyz to pojedes takhle ale minimalne s timto faktem pocitat.

Lehkou vahu zvedej se stejnym usilim a soustredenim jako maximalni vahu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2022 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EDIT: radsi nic
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2022 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je z toho koukám zase latinskoamerická telenovela:-).

Ustinov má sice věcně pravdu, nicméně je fakt, že u toho jeho prvního postu jsem díky zvolené formě taky musel chvíli přemýšlet, jak to vlastně myslí:-))).

Jinak pokud cvičíš doma a nemáš stojany, známe, to už tu taky bylo, tak ten popisovaný postup jsem kdysi velmi rychle vyhodnotil jako neskutečnou onanii ... a kdyby aspoň to:-) ... a za mne tudy cesta fakt nevede. Osobně za této situace doporučuji přejít k čelním dřepům, ta manipulace s činkou je podstatně snazší, rychlejší a míň se u ní člověk nadře. Při mizerné mobilitě ramen, loktů a zápěstí doporučuji držení osy podhmatem, snáze se tak člověk dostává do výchozí pozice.

BTW ... sahat někomu po kotníky je u osob velmi malého vzrůstu docela oříšek ... sorry, mit ta formulace prostě nedala:-))).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2022 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tam šlo o to, že se mi nechtělo opět šaškovat ve věčně narvaném fitku s prakticky prázdnou osou a zbytečně zabírat klec. Prostě jsem si řekl, že do těch asi 40kg, které jsem tu vyhrabal, si to odcvičím doma a pak se přesunu zpět do fitka....

Je pravda, že to určitě není způsob, kterým si osvojím správné návyky, spíše naopak. Na druhou stranu, ve fitku mě většinou tlačí čas, doma ne a konečně jsem přišel na to, kam si na záda posadit činku aby se dalo opravdu mluvit o low baru.

Chtěl jsem si hlavně zkusit odjet pár celých tréninků doma. Bench mám a nějakou dobu už si hraju s myšlenkou, že koupím klec, nebo stojan na dřepy.... Prostor na to mám a když si člověk spočítá, kolik dá ročně za fitko a kolik by za to měl doma vybavení............ Nehledě na to, že pak doma člověk nemusí řešit, že mu někdo zrovna zalehl oba BP ve fitku, nebo že on je vlastně svátek a mají otevřeno až odpoledne, atp.....

Venezuelské telenovely asi netřeba rozvádět....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2022 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud máš benčovací lavici, tak k tomu stačí dva úplně obyčejné výškově stavitelné stojany a máš pořešený jak benč, tak dřepy, tak tlaky ve stoje... určitě dobrá investice, zvláště, pokud máš fitko, jak píšeš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2022 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
pokud máš benčovací lavici, tak k tomu stačí dva úplně obyčejné výškově stavitelné stojany a máš pořešený jak benč, tak dřepy, tak tlaky ve stoje... určitě dobrá investice, zvláště, pokud máš fitko, jak píšeš.


Asi tak
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2022 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A že na nich daval Decarabas rance a i ja 180 drep pri Vianočnom stromčeku.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2022 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Akorát k těm stojanům budu muset dokoupit osu a kotouče... Mám tu jen krátkou 150cm osu pod kterou se sotva vejdu sám, natož se stojanem :D Ale vánoce nejsou daleko, tak uvidíme
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2022 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nie nutne. Keď vypukol covid a zacal som cvicit doma, mal som len 160cm osu. A vosiel som sa aj ja, aj stojany. A nieco mi vravi, ze predsa len nezaberas ovela viac priestoru ako ja
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Uživatel77 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: