Arnie_one: III část - MEZIKONEC :)

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 39, 40, 41  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Arnie_one: III část - MEZIKONEC :)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Arnie_one: III část - MEZIKONEC :)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
balbi

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2012 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arnie_one napsal:

Nove jsem si zukusil fitko v Chotěboři, a šlo by tam cvičit :)

V ZR už tě nelze viděti?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Arnie_one

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2012 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

balbi: Maj tam o hodne hezci obsluhu Do ZR nejspis zitra.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2012 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to si myslím, že všude musí být lepší Já tam budu až v pátek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2012 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

balbi napsal:
Tak to si myslím, že všude musí být lepší Já tam budu až v pátek.

Tak to jsi asi nebyl v jiz neexistujicim FitCentru Svihalek v mem rodnem ve Velkem Mezirici a nevidel jsi tam nekolik let za barem strasit "Alcu"
Arnie_one

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

čtvrtek 3/5
Dnes bylo vice času, takže jsem odjel i aerobku, po cvičení a zkusil sem čelní dřep, kdo vymyslel takvou pikačovinu doprdele. Připadal sem si u toho jak debil. Odreny predni ramena, činka ma doslova 2x vypadala, no baletka ze me nebude.

nohy+triceps

dřepy
10x20 10x60
5x100
5x100
5x100
5x100
5x100
Opet hluboko co to slo

čelní dřepy
Absolutní tragedie, spíš komedie del Arte
1x60 - vypadlo
1x60prekulilo dopredu
5x60 - odreny ramena
5x60 - jen na rukach
5x60 - celekm šlo na tu bidu
copak se na stary kolena budu učit novy cviky

legpress
9x180
9x180
9x180
9x180
9x180
Dnes pridano o 30kg, krasne sem to cejtil.

zákopy
12x45
9x65
9x65
9x65
9x65
15x45

lýtka
5x10x55

kliky na bradlech
Tricepsy dost odpocivaly, aspon se me to zda a dnes, jak udejchano tak krasne pridano.
rozcvicovani
10xjá
5xjá+20
5xjá+40
5xjá+40
5xjá+40
5xjá+40
10xjá+20
Opravdu síla byla na dalších 10klg, nejak sem si na to zvyknul, ale myslim, ze nic se nema prehanet.

kladka nadhmat
4x15x80
12x80
Tady by to chtelo taky asi pridat

lana
na dojetí 3 serie

břicho
3xjá (co šlo)
4xjá na balone
břicho odjeto víc, budu se ho snažit jet každý trenink

pás
10 min, svižně

kód:

6:30 - 40g protein, 2g HMB, 5g creatin, 5g glutamine
8:00 - syrečky 100g
8:30 - 20g protein, 5g BCAA, 3g taurine
v prubehu 5g BCAA
9:40 - 20g protein, 5g BCAA
11:30 - 120g prsa, 3rajce, 200g rýže - jo Drpae dnes to vyšlo
13:30 - 100g prsa, 100g rýže
16:30 - 100g prsa, 100g rýže
19:00 - 100g kýta neco k tomu
21:00 - 40g protein, 2g HMB, 5g creatin, 5g glutamine

Naposledy upravil Arnie_one dne pá květen 04, 2012 1:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Frozz.

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A proč se přední dřepy učíš se 60kg a ne třeba 20, 40? Je to náročný cvik na techniku, hlavně ten úchop (jestli si nejel křížový).
Arnie_one

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

protoze sem to nevedel. Tech 60 bylo lehkych, ale proste se s tim potacim, priste min, jak rikas a nacvicovat.
madball

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U čelních dřepů musíš zapomenout na stejný provedení jako u zadních. Prostě úplně eliminovat dopomoc spodních zad předklonem, jinak ti to bude padat pořád. Činku na ramenách není zas tak těžký udržet. Bez problémů se to dá i tak, že budeš mít ruce natažený vodorovně před sebou, jak je to ve třetí minutě na videu.

Najdi si na ramenách místo, kde ti bude činka pohodlně ležet jen při natažených rukách, pak ruce překřiž a při dřepu se snaž lokty tlačit nahoru, aby byly furt vodorovně se zemí, zapomeň na předklon a půjde to v pohodě.
U čelních dřepů pracují i mnohem méně hamstringy než u zadních dřepů a díky tomu se dosaneš snadněji do větší hloubky.
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
Arnie_one

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2012 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pátek 4/5
Včera jsem upadnul do mírné deprese po čteni Turakamova logu :) Takze jsem si snazil spravit chut, ale moc se to nepovedlo. Konečne mam novej 5kg protein jahodu cream a hlavne MSM.
Ještě jedna hodně zajímavá věc. Co cvičím poctivě nohy a roztahuju se, tak včera jsem zjsitil, že udělám už téměř provaz, chybí mě málo, do měsíce ho asi dám. To byla kulturní vložka, která ale nemá žádné opodstatnění :)

záda+prsa+bricho+PP+PC

PC+PP
Byla obsazena olympijska cinka, tak sem jel na stary hajtre, ktere nepruzi a ma 22kg
10x22 6x42 4x72
5x92
5x92
5x92
- hruza tady uz sem nemohl
8x60 - kuli bolesti tohle spis byly obycejny tlaky pred hlavou

pote jsem zkusil samostatne PC, ale to uz nemelo smysl, byl sem vyrizenej.
3x100
0x110
uz to proste neslo, ruce uz nemuzu ani propinat, stranse me pri vyrazu bolí láty, nevim co s tim, normalne me to neboli, jak vyrazim cinku, jako kdyz se to trha.
Konecne jsem pridal, je stale potreba pilovat techniku.

prsa - bench
10x20 6x60
10x60
10x60
10x60
10x60
10x60
pausy cca 15sec

kladka za hlavou + lana
5x9x45 +5x10x35
uplny maso, tady me to palí, že bych se pooo.

břicho
3xjá (co šlo)

kód:

7:00 - 40g protein, 2g HMB, 5g creatin, 5g glutamine
8:00 - 100g kyta, 150g testovin
10:00 - 20g protein, 5g BCAA, 3g taurine
v prubehu 5g BCAA
11:00 - 20g protein, 5g BCAA
11:30 - 120g prsa, 150g ryže
14:30 - 100g kyta, 50g testovin
17:00 - 100g kyta, 50g testovin
19:00 - 100g kyta, 50g testovin, 1g MSM
21:00 - 40g protein, 2g HMB, 5g creatin, 5g glutamine
220g bilkovin

Pridavam nejaky fotky, ale je to spatne foceny. Jen chci ukazat, ze po 3 tydnech me lezou žílly, tam kde nebyly vubec videt a asi nejvetsi pokrok sem udelal na nabaleni svalu na zadech (snad), ktery sem roky necvicil a bricho zacina padat rapidne dolu. Bricho je nejakych 98-99cm. cili cca 5cm dolu. Jo neni to zadnej zazrak, je to zacatek, takze to berte s rezevou, ne ze se zas bude Draper u toho chlamat.

fotka, je ze soboty, moc sem ji davat nechtel.

MSM

Naposledy upravil Arnie_one dne so květen 05, 2012 9:51 am, celkově upraveno 2 krát
Draper

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2012 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arnie_one napsal:

Včera jsem upadnul do mírné deprese po čteni Turakamova logu :) Takze jsem si snazil spravit chut, ale moc se to nepovedlo.

Turek samozrejme vyborny vykony, ale jeste vic depresivni by pro tebe mel byt grogy. 16 nebo 17 letej kluk, co PC+PP skoro nikdy necvicil a do treninku ho zaradil jen vyjmecne si v klidku da 3x100kg
https://forum.ronnie.cz/grogy-me-jiz-brzy-t25697-1650.html

a tady video:

Jinak ten PC u tebe bude hlavne o technice, ja ho moc dlouho necvicim, respektive necvicim ho dlouho poradne, ale uz taknejak poznavam, o cem ten cvik je, i kdyz v nem mam jeste milion nedostatku. A troufam si rict, ze za posledni cca 3 mesice jsem na nej uplne zmenil nazor a stale ho taknejak objevuju. Ono to sice vypada jako dostat cinku rukama na ramena, ale to je naprosto mylna predstava a technicky je slozitejsi nez jakykoliv jiny cvik.
Arnie_one

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2012 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty záda mě hodně baví pp a pc taky, nevim cim to je. Jinak ten Grogy nedavej me to sem, tohle je na cistou depku
Koukam na nej, to je sileny ma uzouckej uchop a jak udela vyraz, ja to proste nechapu. Ja tu cinku prakticky nadhmatem bez techniky a cehokoliv jinyho prenesu zezdola nahoru, o technice nemuze byt reč. Hlavně by me zajimalo proc me bolí ty laty pri napnutych rukach u PP.
Arnie_one

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera oslava 60sátin. Trošku jsem se bál o svůj stav, měl sem asi 12 rumu a nejake to jidlo

Tak tohle je divny, po včerejšku to vylezlo víc, nejak to nepobírám, pit kůli tomu nezačnu :)

malej raut

pátek

neděle
daymoon
Moderátor

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Si takhle fotíš každý den ruku?

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Arnie_one

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jéé ne, jen me to překvapilo, pokud je to moc narcisticky tak to radši smáznu. Já sem na sobě žíly nikdy nevidel, tak možná je to pro někoho nepochopitelná dětinská radost.
Stále si myslím, že fotka řekne víc, než napsanej údaj a poplácání po rameni, jak se ty čísla dobře mění

Naposledy upravil Arnie_one dne ne květen 06, 2012 1:29 pm, celkově upraveno 1 krát
balbi

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemyslím si, že to bude tím alkoholem :) Buď si tu ruku měl déle ve svislé poloze nebo tak, mohl jsi mít i vyšší krevní tlak, tím pádám se ti více "zaplavily" žíly, záleží, co jsi před tím dělal, než jsis toho všiml

Naposledy upravil balbi dne ne květen 06, 2012 1:29 pm, celkově upraveno 1 krát

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Arnie_one: III část - MEZIKONEC :) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 39, 40, 41  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: