ripperr


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 137, 138, 139, 140  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - ripperr  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> ripperr
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ripperr


PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2021 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

18.6.2021

Platz squat

6x200kg
1x225kg
10x170kg baby squat
Deficit pause deadlift
up to 3x240kg
Rum.MT
3x10 140kg
Predkopavanie
3x10-15
Zakopavanie
3x10
Brucho
5xmax

Trenovat som trenoval len nebol čas zapisovať. Dnes 3-trening drepungu v týždni a nohy trocha unavene. Každopádne ako tak spokojnost. Po nočnej rano opäť trening. Dostala sa mi možnosť ist na súťaž tuto v AT 10.júla. Nemam žiadne očakávania, sila v nedohľade ale bude to skúsenosť.

decarabas: áno, smutný pocit sa opäť dostavať spät na svoje vykony a zistiť koľko tomu ešte chyba.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: so červen 19, 2021 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

19.6.2021

Tempo bench

up to 155kg
CG Bench block
8x4 130kg
Pull ups
10x5 BW+10kg
Military press
3x5 70kg
Kladka na hrudnik
3x15
Trici + pritahy k brade + scott EZ
3x12

Trening rano po nočnej zmene. Celkovo nič moc. Boli má už vyše týždňa práve zápästie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: út červen 22, 2021 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

21.6.2021

Sumo

Up to 2x2 250kg
Tempo high bar squat
Up to 2x200kg
Rum.MT
3x10-12
Lytka
3x10

Včera neskutočná únava, ale čo to som to odmakal.


Súhrn: čoskoro to bude mesiac a zatiaľ to vyzera nasledovne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: st červen 23, 2021 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

23.6.2021

Front SSB squat

Up to 3x200kg PR
SSB bul.Split squat
4x10 100kg
Kardio
16k krokov

Ešte tri dni a bude súhrn kardia. BW 94kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: po červen 28, 2021 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

25.6.2021

Squat

Up to 235kg
Conventional deadlift
Up to 275kg
3x3 230kg
Brucho
3xab roller

Bohuzial má stále boli pravý vzrpiamovac. Takze najhoršie pocitovo sú drepy (low bar) a následne mŕtvola. Pri PLATZ squat žiadna bolest a tam si to užívam a dávam tomu čo môžem.

26.6.2021
Bench

up to 155kg
4x4 140-145kg pauzovane
Pull ups + DB rows
4xmax + 3x10-12 35KG

Pri benchi netusim od čoho už asi 2 týždne boli práve zápästie.

28.6.2021

Baby platz squat

up to 5x180kg
2x205kg
Squat
8x3 205kg
Larsen press
3x4 145kg
30x100kg
Chin ups
Up to 5xBW 94kg + 40kg
ABS + zakopavanie
4x max + 4x10-15

Vzpriamovac ani práve zápästie nie je zďaleka 100%. Limituje ma to dosť v tréningu, ale čo sa da robiť.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2022 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dlho som tu nič nenapísal (neprispel), ale celý ten čas som pravidelne čítal dlhoročné logy.
Minulý rok teda celkovo rok a niekoľko mesiacov som mal prerušene alebo skôr opakovane bolesti chrbta. Tie sa pravidelne opakovali pri postupnom zvyšovaní váhy. Sciatic, QL a piriformis syndróm... Pravdupovediac postupom času som pomaly vzdal nádeje, že sa ešte dostanem späť na také váhy a úroveň ako predtým. Skúšal som všetko no po mesiaci-dvoch sa to opakovalo...
Po narodení našich dvojičiek som mal celkovo menej času na cvičenie a už nie je ani prioritou. Tak som úplne prestal cvičiť low bar drepy. Po asi 3 mesiacoch pravidelného tréningu postupne bolesti odzneli. V krátkosti high bar teda vlastne posilnenie quadricepsov viedlo temer k návratu bezbolestných tréningov. Príliš veľký priepastný rozdiel som mal medzi low a high bar drepom (8x240 a 3-4x200).. Odvážil som sa opäť vyskúšať low bar drepy a vykon raketovo vyletel a hlavne bezbolestne! High bar drep sa mi podarilo posunúť na 5x230 čo je značný posun oproti 3-4x200. Moje prevedenie drepu je stabilnejšie, knee cave na pravej strane (nohe) tiež zmizol. Tým, že mi je skoro 36 som musel úplne zmeniť tréningy. Frekvencia tréningu a základných cvikov je diametrálne odlišná. napr drepujem každý 5 az 7 deň, mŕtvolu cvičím každých 10-14 dni, Bench 4-5dni. Regenerácia nie je zďaleka tak dobra ako v rokoch 25-30..
napr po PR som mal celé dni plne emócii a plánovaní ďalších tréningov. Teraz sa ma to drží maximálne tak 5min a následne hneď aj zabudnem čo som aj cvičil. Momentálne sa rozhodujem tesne pred treningom či odcvicim vŕšok alebo spodok tela.
Možno to niekomu niekedy pomôže ak bude mat podobný problem ako som mal aj ja.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po květen 02, 2022 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulacia! Vitaj medzi nas, starych fotrov!
A je potesujuce, ze si to s treningom nakoniec vychytal, my uz takmer 50-tnici by sme sa mali inspirovat.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 02, 2022 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to je skvělá zpráva, že ses dokázal zbavit bolestí... a ještě možná identifikoval příčinu... doufám, že si to nebudeš muset zopakovat, abys to potvrdil :)

jo, low-bar není pro děti... taky jsem si užil svoje a když teď čtu zkušenosti takového borce jako ty, tak si zpětně říkám, kolika problémům přispěl... určitě předloktí a rameno, což se objevovalo opakovaně a souviselo to se špatnou mobilitou, což ty ale nemáš, když dřepuješ i bez rukou :D problémy se spodními zády, ale to bylo tím, když se to přehnalo. každopádně jsem ho jezdil pouze když jsem se chtěl dostat na nějakou maximální výkonnost a to teď dlouho nehrozí a pokud/jestli ho někdy ještě zkusím, tak už si dám velký pozor na všechny signály.

no a když už ti bude těch 36... :D :D tak to máš to nejlepší teprve před sebou ;) hodně štěstí!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: po květen 02, 2022 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no po vzájomnej dohode s manželkou cvičím večer po 20:30 (keď už deti spinkajú) pripadne po nočnej zmene hneď ráno ako skončím... keď sa chce sa spôsob našiel. Podmienky nie sú ideálne ale to ma absolútne netrápi. Dôležité je, že môžem bezbolestne cvičiť a je to vlastne psychohygiena. Každopádne moje ,,kardio" výkony sú super si myslím. Rekord mám 19km (9km doobeda a 10km poobede) s kočíkom za deň. Najlepsi spánok majú deti vonku, keď sa takto s nimi prechádzam. Takze sa snažím čo najviac času stráviť takto aby mali pokojný spánok cez deň.

vlk ja si teda nemyslím, že to najlepšie mám pred sebou ale teším sa z maličkosti a dôležitá je ta disciplína čo som si vybudoval ale už to beriem ako samozrejmosť. Pravda najhoršie sú zranenia a pripadne bolesti. High bar je cesta urcite z dlhodobého hľadiska k tréningu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 02, 2022 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ripperr napsal:
Rekord mám 19km (9km doobeda a 10km poobede) s kočíkom za deň.

tak to budete brzo přezouvat gumy :D :D to se u kočíku jen tak nevidí ;)

ripperr napsal:
vlk ja si teda nemyslím, že to najlepšie mám pred sebou ale teším sa z maličkosti a dôležitá je ta disciplína čo som si vybudoval ale už to beriem ako samozrejmosť.

a mně už bude brzo padesát a pořád si to myslím, takže ve tvém případě je to skoro jisté :) a tu disciplínu ti závidím! ta hodně věcí zjednoduší a ušetří.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po květen 02, 2022 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pravidelně sleduju výkony na insta a je to masakr.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po květen 02, 2022 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sa len potvrdzuje, čo som ti písal, otcovská sila je niekde inde, dovtedy to je len také hrajkanie sa ten život, človek sa sťažuje na to či ono a vlastne o nič nešlo, až v rodičovstve a prebraním zodpovednosti sa dospieva.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2022 6:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pri tvojich videách na IG mám iba padnutú bradu, je to paráda sledovať
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2022 7:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kelly napsal:
Pri tvojich videách na IG mám iba padnutú bradu, je to paráda sledovať


Mám to rovnako a ešte keď som si prečítal, za akých podmienok chodí cvičiť, je to oveľa obdivuhodnejšie.

Noro: A ja som myslel, že som mladší ako ty A ono prd, ty si dorastenec.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2022 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk#: ak mi to zdravie dovolí, ja by som rad trénoval čo najdlhšie... pripadne aj niejaka Masters súťaž 😊

spekounP: dakujem 🙂

Turakam: presne tak ako píšeš... zmenilo sa všetko k lepšiemu. to, že je menej času pripadne na trening je absolútne nepodstatné. Dôležité je, že ma nič neboli a môžem plnohodnotne pomáhať manželke, detom a aj cvičiť. Psychicky to posunie človeka na úroveň zmýšľania.

Kelly: dakujem.. je to moja záľuba a koníček po rokoch sa to len preukazuje, že sa snažím spravne technicky vykonávať jednotlivé cviky.

Decarabas: haaa, že dorastenec😅... bohuzial sa tak necítim a potrebujem viac času na regeneráciu, ale ako povedal Peter Ustinov bude to len horšie 🤣... medzi nami je asi iba niekoľko mesiacov rozdiel či?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - ripperr Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 137, 138, 139, 140  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: