Tam u Solferina - evo III.

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino

PříspěvekZaslal: so červen 29, 2019 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vracím se pomalu do života Minulý víkend, kdy jsem si chtěl vyzkoušet maximálku na sedlčanském Silákovi, jsem místo toho dělal něco úplně jiného, a to ležel doma s horečkama a otravou jídlem Už v pátek odpoledne jsem přijížděl domů natřikrát, když jsem si během 400km cesty musel jít dvakrát na hodinu lehnout a spát, jak mi bylo blbě. To jsem si ještě říkal, že se z toho do rána vyspím a budu dobrej, v sobotu ale prakticky žádná změna, takže bylo jasné, že Sedlčany se pro letošek nekonají. Nakonec obvyklé skóre podobných jevů, za tři dny 6kg dole Pak jsem ještě pár dní vynechal posilovnu, aby se tělo trochu vzpamatovalo, ale když už jsem se v úterý dokázal prakticky normálně najíst, ve středu jsem to šel zkusit, a přežil jsem Síla samozřejmě nikde, ale týdenní pauza není nikdy na škodu, jen by příště mohla přijít ve vhodnější dobu. Trochu mě zlobí pravé předloktí a i triceps, ale pokud to budu dost dlouho ignorovat, mělo by to zmizet samo Dneska pořád ještě lehčeji, ani to jinak nejde, ale vypadá to, že se síla rychle vrátí. V současnosti není žádná soutěž v dohledu, možná zase na podzim EVLS, jinak bych určitě letos chtěl MČR IPF, snad se mi podaří vyřešit formality a splním si sen Takže zatím pojedu podle pocitu, chtěl bych do budoucna zkusit Beara nebo něco podobného, ale v těchhle vedrech ani náhodou.

Benč

150x6 x3

Záda jč

40x5 x4

Triceps jč

18x8 x4

Biceps stroj jednoruč

22,5x8 x4

Horní kladka

47x10
67x10
77x10

Upažování

5x20
7x20
9x10

Pomalé a dlouhé, ale bude líp.
Solferino

PříspěvekZaslal: so červenec 06, 2019 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink po vynucené čtyřdenní pauze, celkově nic moc koncentrace, spíš jen takové pumpičky. To zatracené předloktí pořád pobolívá. Na tlaky to nevadí, a na těžší tahové cviky jsem začal používat lehkou bandáž a mám pocit že se to jemně zlepšuje, tak uvidíme. Už jsem si přál, aby mě radši zase začalo bolet to zápěstí, to mě tolik neomezovalo. A přání se mi splnilo, teď už mě bolí i to zápěstí

Benč

140x10,8
110x5 x2 speed

Záda jč

40x8 x5

Triceps jč vestoje

10x8
14x8
18x8
22x5
24x5 x2
Tady na tenhle cvik jsem se hodně zlepšil, donedávna jsem měl problém dát 5 se 17,5. Ke zlepšení stačilo, že jsem to začal cvičit, a i když časem ho zase vyměním za jiný tricepsový cvik, zatím mi to vyhovuje.

Biceps stroj jednoruč

do 30x4 x2, asi 8 sérií

Upažování vsedě

supersérie, asi 40 op.

Vsedě je lepší, že můžu použít lehčí činky, protože při tomhle pohybu to předloktí cítím vůbec nejvíc, ale tady není žádný stroj na boční ramena. Dneska celkem osekaný trénink, fitko nacpané teenagerama, kteří na bazéně zjistili, že vypadají nahouby, a tak přišli přes víkend nabrat pár kilo svalů. Snad to za pár dní pomine a zas tam budeme ve třech

Solferino

PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2019 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední dobou jsem dost rozbitý, takže jsem v týdnu dal 3 dny pauzu, trochu to pomohlo. Ve čtvrtek v Opavě jsem zkusil jak jsem na tom silově, 180x2 padlo, ale lehký to nebylo, což není nic moc 😐 mám 6 týdnů do soutěže ve Vrchlabí, takže bych to měl zase začít brát vážně a dát tomu nějaký systém, problém je, že vůbec nevím jaký 😄 ale nějaký tip mám, hlavní bude to neprepalit a nezranit se. Pomalu se učím mrtvolu klasikou, zatím to jen tak smidlam s vahama do 150, celkem to jde. Kolik v současnosti vážím netuším, ale doufám že stále kolem těch 113.
Solferino

PříspěvekZaslal: út srpen 06, 2019 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Menší update. Momentálně jsem zase na hromadě, tentokrát jsem se sice nezměnil v průtokový ohřívač, ale horečky a ztráta chuti k jídlu jsou podobné jako minule. Přes měsíc mi trvalo, než jsem se silově dostal na úroveň před tou minulou virózou. Asi deset dní zpátky se mi podařilo znovu zatlačit 3x180, dokonce jsem měl nutkání zkusit ještě čtvrté, když jsem měl za sebou jištění. A pár dní nato se zase kolečka zadrhla, a znovu místo abych si zkusil maxko na závodech, budu sedět doma a přemýšlet, jestli svému tělu opravdu dávám odpovídající péči, když po něm chci nějaké výkony. Asi bych měl začít dělat plno věcí jinak. Nejspíš minimálně do víkendu trénink nehrozí, pak uvidím co dál.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51
Rychle na stránku:

Přejdi na: