Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 68, 69, 70  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2022 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Záda kladka

6 sérií

Lýtka stroj

60x10
80x10
95x12 x3

Přtahy v předklonu vč

60x15 x4
Jen tak lehce, chtěl jsem to dneska jet vsedě s jednoručkama, ale holt na začátku tréninku obsazeno

Benč

20x6
60x6
80x6
100x6
120x6
140x6
160x1
172,5x5 x5
Celkem 25op, o dvě víc jak minule. Ani lehké ani těžké, i když tricepsy se benče po včerejšku účastnily jen velmi nerady. Ale celkem to šlo, i nějaké pauzy se dařilo dělat. Opasek mi teď opravdu pomáhá, je to rozdíl s ním nebo bez něj. Teď dva dny volno a v neděli něco opravdu těžšího, musím si začít zvykat, že v neděli jsou těžké váhy.

Přítahy jč vsedě

27,5x15 x4

Bicepsy expandéry

4x15



Je to zase trošku chaos, ale všechno do sebe zapadá, tak dobrý. Teď to dobře zregenerovat, a v neděli asi dám 200 na činku a uvidím, co se s tím bude dát odjet.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so září 03, 2022 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska mělo být volno, ale nakonec jsem to nevydržel a šel si večer něco odcvičit do jiného fitka, jen tak pro pocit. Vím, že mě to bude zítra asi mrzet a budu to cítit, ale co už no..


Přítahy vč

60x15
70x15
80x15
90x15
100x15
110x8 x2

Záda stroj

6 sérií

Biceps stroj

5 sérií

Benč

60x10
90x10
110x10
130x10
150x10
Dobrý, lítalo to pěkně, snad to moc neovlivní ten zítřek, trochu mi chybí disciplína. Na druhou stranu jsem se nedostal na aspoň tuhle úroveň nadměrným odpočinkem, ale nadměrným cvičením

Záda kladka

4 série

Biceps kladka

4 série



M-Gym je v sobotu odpoledne zavřený, takže pro zpestření Fit:ko. Na sobotu překvapivě dost lidí a překvapivě dost hezkých holek
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne září 04, 2022 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Solferino napsal:

M-Gym je v sobotu odpoledne zavřený, takže pro zpestření Fit:ko. Na sobotu překvapivě dost lidí a překvapivě dost hezkých holek


Za cca dva mesicu budu tyden v Jeseníku, tak bych te poprosil o společný trening
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: po září 05, 2022 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak určitě, můžeme se domluvit, já jsem pro




Dneska zapisuju včerejšek, včera jsem měl čas na trénink, ale ne na zápis, dnes to je dá se říct naopak.


Přítahy jč vsedě

20x10
30x10
40x10 x5

Záda kladka horní, spodní

8 sérií

Benč

60x6
80x6
100x6
120x6
140x6
160x1
172,5x5,5,6,6,5
Celkem 27 op, o 2 víc než posledně. Samozřejmě jsem si celou dobu tréninku nadával, že jsem den předem ty benče jel, bylo to hodně cítit. Síla jaksi byla, ale hodně to bolelo. Zbytečně jsem si jeden trénink, který mohl být skvělý, rozdělil na dva - zbytečný a normální Přesně jeden z těch tréninků, které nejsou zábava, spíš dřina, ale tak to holt někdy bývá.



Další trénink zítra pokud stihnu, asi doplňkový, hlavně záda, triceps a lehce ramena. Pak ve čtvrtek budu ready na něco těžšího už konečně.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so září 10, 2022 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Úterní trénink jsem nezapsal, stejně nebyl nic moc, byl jsem už hodně unavený a byl nejvyšší čas dát pauzu. Takže jsem dal tři dny volna a šel cvičit až dneska, těšil jsem se na nějaké těžší benče. Bohužel ale trénink nedopadl podle představ, při sérii se 180 mě trochu zatahalo v levém prsním svalu, takže jsem to ukončil. Zkusil jsem ještě, jestli by to nešlo bezbolestně aspoň na board, ale ani tak ne.. Bolí mě to na jiném místě než posledně, takže to není obnovení staršího zranění, ale je to podobný pocit jako minule. Nejspíš to zase nebude nic vážného, ale na pár dní mám po benči, a pak budu začínat zase zlehka, než se dostanu na nějaké váhy. Tři týdny před závody to není moc dobrá zpráva. Jsem zvědavý, jestli zítra půjdou cvičit tlaky s velkou činkou, pokud ne, bude to celkem v háji. Ale uvidíme, zatím neházím flintu do žita. Kdyby se mi to stalo při pátém tréninku za sebou nebo kvůli nedostatečnému rozcvičení, řekl bych si, že jsem debil a můžu si za to sám. Ale že se mi takové věci vždycky stanou když jsem odpočatý a rozcvičený A se 180kg, to je nějaká zakletá váha.


Přítahy jč vsedě

20x10
30x10
40x10

Benč

20x6
60x6
80x6
100x6
120x6
140x6
160x6
170x1
180x5
190x3 board
A bylo vymalováno, zkoušet cokoliv dalšího i s lehkou váhou by bylo o průser

Triceps jč

12,5x10
17,5x10
22x10
26x10
30x8 x2

Záda stroj

5 sérií

Boční delty stroj

6 sérií




Ještě pak nějaké blbosti a pumpičky navíc. Na to, že bylo volno jen tři dny, jsem si připadal jako bych ve fitku nebyl aspoň měsíc, koordinace pohybů dost podivná. Veškerá radost a dobrý pocit ze cvičení je ten tam, doufám, že se zítra vrátí. Dám přítahy v předklonu a zkusím ty tlaky s velkou činkou, snad to půjde.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne září 11, 2022 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bebíčko ze včerejška se přes noc rozleželo a citelně bolelo, ale aspoň je jasné, že to je "jen" svalové zranění, žádný úpon ani nic takového. Jen prostě poškozený sval, takže by se mohl za pár dní dát do kupy. Otázka je, kolik to bude, těch "pár". Dneska jsem to opatrně zkusil rozhýbat a zatížit. Celkem jsem byl příjemně překvapený. Velice opatrně a hodně úzkým úchopem jsem odjel benč do 120x8, pak už jsem to nechtěl pokoušet. Nicméně jm press se jakž takž odjet dal, takže jsem to pojal jako trénink tricepsů a dojel do 110x7 x2. Jinak trénink vypadal spíš jako kruháč, plno lidí, všude všechno obsazeno, takže jsem vletěl na to, co bylo zrovna volné. Ale tisíckrát nic umořilo vola, odcházel jsem slušně rozbitý. I tlaky s velkou činkou jsem lehce zkusil a šlo to, i když jsem ten prsní sval stále cítil. Tak uvidíme co dál, zítra volno a v úterý by měl jít benč aspoň pár opáček se 150, jinak to bude špatné. Pokud bych nebyl na 100% fit, tak do toho Německa samozřejmě nepojedu. Místo toho se přihlásím na mezinárodní mistrovství Polska 5-6. listopadu, kam jsem už původně jet nechtěl, ale za této situace.. Taky bych zkusil navázat spolupráci s jedním celkem slušným benčařem, aby mi na to Polsko pomohl s přípravou, na to Německo už je teď samozřejmě pozdě něco vymýšlet. No nic, jdu se namazat voltarenem, který mi stejně zřejmě na tenhle typ zranění nepomůže, a regenerovat..
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po září 12, 2022 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

z každého liftera se časem nutně stane slušný self-diagnostik, zvláště když má ambice soutěžit... tam ego nepomůže ;) držím palec ať se to opraví, i když na to dost tlačíš a žádného reprezentačního felčara za sebou nemáš :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út září 13, 2022 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak jistě když se s takovou věcí objednáš k doktorovi, tak většinou přestane bolet dřív, než se k němu dostaneš. A obvoďák ti řekne co? Přestaňte cvičit, dejte tomu klid. A to vím sám, ale nechci to slyšet Takže dokud to nebude fakt vážné, vystačím si se selfdiagnózou.. Naštěstí přes všechno nadšení (až posedlost) pro benchpress mám v sobě nějakou takovou záklopku, díky které se nedostanu úplně za hranu, kde už je to fakt o zranění. A takové lehčí bolístky k tomu prostě patří, jak víme


Po dni volna a mazání opodeldokem se mi ten pobolívající sval skoro zázračně uzdravil. I když tam pořád něco cítím a na 100% to samozřejmě ještě není, zkusil jsem to dneska zatížit víc než v neděli. A výsledek celkem dobrý, zkusil jsem kolik půjde na board (4-5 cm, nevím už přesně kolik to má), abych ten sval nadměrně nenatahoval, a dostal jsem se na 190x3, pak už jsem to nechtěl dál hrotit. Místo toho jsem to zkusil bez toho, 170x4,5,5. Víc jsem zase zkoušet nechtěl. Síla šla trochu dolů, ale možná to byl přesně ten deload, který jsem potřeboval a ke kterému bych se sám dobrovolně neodhodlal. Dneska ještě byly přítahy v předklonu s vč do 120x8 x2, nějaký triceps a drobnosti. Zítra dám asi nějaké doplňky, čtvrtek volno a v pátek zas trochu přidat váhu a zvýšit objem, viděl bych to možná na 10x3 se 180, snad to půjde. O víkendu se asi budu rozhodovat co dál, jestli to Německo ano nebo ne. Každopádně už mi chybí trošku pestřejší tréninky, ale na ty bude přes zimu času dost.


_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: pá září 16, 2022 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska toho moc nebylo, původně jsem nečekal že fitko stihnu, nakonec se to podařilo. Dal jsem jen benč a triceps, zítra zajdu na záda a v neděli totéž co dnes, jen těžší. Není už na co čekat ani na co se šetřit..

Lýtka stroj

60x10
80x10 x3

Benč

20x6
60x6
80x6
100x6
120x6
140x5
160x5
180x26 op
celkem, série většinou po třech, čtyřech. Těžké jak barák, nechápu, jak jsem s tím mohl jet šestky. Menší výpadek zřejmě stačil k tomu, aby šla síla do kytek. Ale snad se to dá ještě zachránit za těch pár dní, uvidíme. Teď relax, plno žrádla a regenerace, v neděli večer bych rád přihodil 2,5 kg

Triceps jč

12x10
15x10
20x10
24x10
28x10
32,5x6



Po zranění už prakticky není ani stopy, voltaren to opět zvládl.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne září 18, 2022 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera taky něco bylo, cviky hlavně na záda a biceps, ale zapisovat jednotlivé cviky asi nemá smysl, bylo toho moc. S nadšením i obavami jsem šel na dnešní trénink, který začal tím, že při převlékání jsem zjistil, že mě bolí spodní záda. Vůbec nevím proč a z čeho, doma mi nic nebylo. Možná nějaký špatný pohyb při vystupování z auta, nevím. Každopádně v tréninku mě to neomezovalo, i když příjemné to taky nebylo. Benč nakonec zvládnutý dobře, navzdory únavě z pátku jsem si připadal i malinko silnější. Vypadá to dobře, teď nejspíš v úterý nějaké ty doplňky a ve čtvrtek přihodím na 185.Nakonec to drobné zranění a vynucený deload bude mít spíš pozitivní než negativní vliv, ale nerad bych to zakřikl.


Lýtka stroj

60x12
80x12 x3

Benč

20x6
60x6
80x6
100x6
120x6
140x6
160x3
172,5x3
182,5x3,4,3,4,3,4,2,3 26op celkem


Triceps jč vsedě

12,5x10
15x10
17,5x10
20x10
22,5x10
25x7
Dneska vsedě, takže lehčí váhy, ale poctivě technicky

Biceps expandér

4 série




_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st září 21, 2022 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera volno, co taky jiného v tomhle rozbitém stavu Už se celkem těším, až bude po závodech a budu moct trochu zvolnit. Záda mě pořád celkem slušně bolí, byť je to ten druh bolesti, který se dá rozhýbat, takže cviky které moc nezapojují spodní záda se dají odcvičit celkem bez problémů. Jen benčovat bez opasku nejde skoro vůbec. Dneska jsem byl cvičit v Šumperku, kde jsem opasek s sebou neměl, takže jediná možnost byla odjet něco bez noh, resp. s nohama nahoře. Což při tamní úzké a tlustě polstrované lavičce slibovalo nevšední zážitek

Záda kladka

4 série

Lýtka stroj

40x10
60x10
70x10 x2

Benč legs up

20x6
60x6
80x6
100x6
120x6
140x6
160x2 x10
Tamní benčová lavice opravdu poskytuje zádům jen minimální oporu, takže nic moc. Věděl jsem, že to na nějaký velký výkon nebude. Ale to nevadí, aspoň jsem dal poctivé dlouhé stopky a snad i lehčím tréninkem trochu pošetřil cns. Pokud vše půjde dobře, tak v pátek pokračování na 185 kg.

Triceps jč vsedě

14x10
16x10
18x10
22x10
26x5 x5

Tlaky s vč za hlavou

20x10
40x10
60x5 x5



Při šaškování s jednoručkama mi na pravé straně křížové kosti příjemně křuplo a bolest a diskomfort se trochu zmírnil, možná tam bylo něco zablokované. Uvidím, co to udělá do zítřka, každopádně přítahy v předklonu asi budou nějaký čas ještě pasé, aspoň 100kg +
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: pá září 23, 2022 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Záda už se zlepšily. Před středečním tréninkem jsem měl velký problém se vůbec zohnout natolik, abych si obul ponožky, ve čtvrtek ráno už mě záda skoro nebolely, jen to místo na pravé straně spodních zad ještě trochu cítím. Dneska to bylo jednoduché, nic moc jsem nevymýšlel. Po rozcvičce jen benč. Byl jsem celkem odpočatý, nebylo to takové utrpení jak posledně, ale bylo znát, že ještě den odpočinku by to klidně sneslo. Jenže to by mi pak rozhodilo plán, a týden před závody už není moc prostoru na nějaké změny.


Benč

20x6
60x6
80x6
100x6
120x6
140x5
160x6
175x1
185x3,4,4,4,4,3,4 celkem 26op



Nebylo to lehké, ale pomalu cítím, že síla by se mohla začít vracet. V neděli 187,5 a ve středu 190, pak tři dny volna a v neděli do akce. Pokud vše klapne podle plánu, mohlo by to být zajímavé. Dneska teda jen takhle, tricepsy samostatně už asi do závodů nepojedu vůbec. Zítra záda, ale žádné šílenosti, přítahy v předklonu asi ještě pro jistotu vynechám.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne září 25, 2022 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včerejší trénink nakonec odpadl, hlavně z důvodu, že se auto rozhodlo stávkovat a nikam nejet. Bylo už pozdě na nějaký autobus, takže jsem zůstal doma. Dneska na autobus pozdě nebylo 🤦


Lýtka stroj

60x10 x3

Záda stroj

4 série

Benč

20x10
60x6
80x6
100x6
120x6
140x5
160x4
180x1
187,5x3 x9 27op celkem
. Dneska jsem věděl, co je v sázce, jsem unavený a přetrénovaný, takže riziko zranění roste. Proto jsem se rozcvičoval opravdu pořádně a poctivě, odměnou mi je, že jsem to přežil ve zdraví. Původně jsem nechtěl jako pussy končit na devíti sériích a dát i tu desátou, ale tělo poměrně jasně naznačilo, abych to ani nezkoušel. Ale i tak dobrý, o čtyřky jsem se dneska ani nepokoušel, i když nějaká by tam možná padla. Pak ještě nějaké záda, biceps, ramena, dost toho bylo. Teď dva dny volna, a ve středu zkusím poškádlit 190, možná dám o něco menší objem a pár sérií s ještě o něco vyšší váhou.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st září 28, 2022 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešní trénink nic moc, měl jsem sice volno, ale jinak celý den rozlítaný, do fitka jsem přišel pozdě a nebylo už moc času, navíc jsem byl i myšlenkami jinde. Opravdu ideální podmínky Takže jsem dal jen benč a pár přítahů v předklonu, záda už mě nebolí, takže to šlo.


Benč

20x6
60x6
80x6
100x6
120x6
140x6
160x5
180x1
190x3,3,3,3,2
Dva dny odpočinku byly znát, nebyl jsem tak unavený jako v neděli, ale lehké to nebylo. Šlo by ještě víc, ale nechtěl jsem to tlačit úplně na sílu, koneckonců možná to je i dobře, aspoň trochu pošetřím síly. V neděli teda závody, pozitivní je, že jsem zdravotně téměř ok, ale rozhodně tam nejedu v top formě, která byla cca měsíc zpátky. Uvidím, jak na tom v neděli budu, váhu asi shazovat nebudu, radši se pořádně najím, ať aspoň něco vytlačím. Vůbec nevím, co mám čekat, sice mám natrénováno víc než kdykoli předtím, ale to nemusí nic znamenat. Každpoádně základ dám asi 190, a pak se uvidí.

Přítahy v p vč

60x10 x2
80x10
100x10 x2



Poslední trénink před závody jsem si představoval jinak, ale co už
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2022 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, jak začít 😄 nejspíš asi od začátku. Dneska jsem teda měl závody v Německu. Že začátku šlo všechno podle plánu, přijel jsem včas, šel jsem se zvážit, ani nevím kolik jsem vlastně navážil, paní to řekla německy a já jsem to nestihl tak rychle zpracovat ale moc na tom nezáleželo, nijak tvrdě jsem neshazoval, takže žádné ambice jsem neměl. Jen jsem prostě od večera nejedl a nepil. Podle rozdělení do skupin jsem měl jít ve třetí skupině, se začátkem 11:30, takže jsem mazal do auta najíst se a napít. Mělo se začínat v deset, takže krátce po desáté jsem si vzal věci, že se půjdu pomalu převléct a začnu se už trošku rozhýbávat. Když jsem došel do rozcvičovny pomlčka šatny, stále jsem ještě nic nevěděl. Zrovna běžely druhé pokusy první skupiny, tak jsem se začal převlékat, a v tom jsem uslyšel své jméno. Nebyl to nikdo známý, to mě volali na činku na druhý pokus 🤦 takže jsem šel zjistit co se děje, a až teď jsem zjistil, že lidi z třetí skupiny přesunuli do první, takže místo 11:30 jsem měl začínat v deset. Tak jsem se zase převlékl zpátky, vzal bágl a vydal se na 500 km cestu zpátky domů ještě v 8:30 na vážení jsem byl ve třetí skupině, ale zatímco jsem se v autě cpal šunkou a vločkama, změnilo se to a já jsem o tom nevěděl. Je to samozřejmě jen moje chyba, měl jsem být vevnitř a sledovat to. Byl jsem připravený na možné změny, že by se třeba rozvrh časově posunul +- půl hodiny, ale tohle jsem fakt nečekal. To je holt nevýhoda toho, jezdit na tyhle akce sám, nemůžu být všude a po zkušenostech z jarních závodů, kdy tam všechno jelo přesně podle programu a začínalo se přesně v časech, známých měsíc dopředu, jsem předpokládal, že to tak bude i dnes. No, a nebylo takže proje.aný víkend, x tisíc za startovné, ubytování, benzín atd zbytečně v háji, a ani jsem si na činku nesáhl všechno posraným navrch. Ale zkušenost dobrá, můžu si být jistý, že už si dám pozor a tohle už se mi podruhé nestane. No, ještě jsou v listopadu závody v Polsku, kam jsem už jít neplánoval, ale teď se tam možná ještě přihlásím. Uvidím během pár dní, momentálně na to vůbec nemám náladu. Tolik asi k mé účasti na MS WUAP 2022
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 68, 69, 70  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: