Uživatel77


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Uživatel77  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Uživatel77
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Uživatel77


PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2023 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8.1.2023
SQ:
5x5x50kg
OHP: 5x5x30kg
DL: 5x60kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: út leden 10, 2023 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

10.1.2023
SQ:
5x5x60kg
BP: 5x5x50kg
BR: 5x5x50kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: so leden 14, 2023 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

14.1.2023
SQ:
3x5x60kg
OHP: 3x5x30kg
DL: 5x60kg

Jen lehká údržba ve fitku v Liberci, docela se běhalo po kopcích, tak jsem byl upřímě celkem línej a jsem rád, že jsem se vůbec dokopal...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2023 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

16.1.2023
SQ:
5x5x65kg
BP: 5x5x52,5kg
BR: 5x5x52,5kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2023 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, kdy začínáte s nějakou výraznější redukcí? Vím, že je to silně individuální, ale když mi váha ukázala přes 26% tuku, udělalo se mi nevolno :D

Teď jsem cca na 96kg a rád bych to stáhl pod 90kg. Rozhodně si nedělám iluze o nějakých 10% tuku atd. Ale rád bych se dostal na zdravější hodnoty (pod 20%).

Chci rozhodně zachovat stronglift, nebo jemu podobný trénink + nějakou zábavu jako doplněk (box, kolo, plavání, atp.)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2023 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uživatel77 napsal:
Chlapi, kdy začínáte s nějakou výraznější redukcí?

tak hlavně opakovaně... protože zatím se to nepovedlo :D váhu k tomu nepotřebuji, stačí mi ten pas vidět nebo zkusit zapnout opasek, lifterský, až se dostanu na vytýčenou dírku, tak vím, že to začne být přijatelné ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2023 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uživatel77 napsal:
Chlapi, kdy začínáte s nějakou výraznější redukcí? Vím, že je to silně individuální, ale když mi váha ukázala přes 26% tuku, udělalo se mi nevolno :D

Teď jsem cca na 96kg a rád bych to stáhl pod 90kg. Rozhodně si nedělám iluze o nějakých 10% tuku atd. Ale rád bych se dostal na zdravější hodnoty (pod 20%).

Chci rozhodně zachovat stronglift, nebo jemu podobný trénink + nějakou zábavu jako doplněk (box, kolo, plavání, atp.)


Mne toho vaha naukazuje... a je mi to sumak
Ale kedze som mal tiez 95kg a teraz mam tych 90 - 92kg a obcas sa dostanem pod 90, mam na to dve vychytavky:
1. nezrat sladke, idealne 1 - 2x tyzdenne nejaky domaci kolac. Telo sice najprv protestuje, ale potom si zvykne. Cukor je zlo.
2. ked ma caka fyzicky a psychicky nenarocny den, zredukujem kalorie tak, ze vynecham ranajky a zacinam obedom. Robim to dlhodobo, tak cca 1 - 2x tyzdenne. Ak je situacia kriticka, zaradim aj na dlhsie. V podstate je to modifikovany intermittent fasting 8/16, gugl pozna.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2023 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je pravda, že sladkého bylo hodně a do toho rýmyčky, takže se ani nemakalo.... Snídaně občas vynechávám, ale moc mi to nesedí. Buď se ten den vůbec nemůžu rozežrat, nebo mě naopak po obědě doženou chutě a musím furt někde něco.

Celkově spíš přemýšlím kdy začít, rád bych do června vypadal jako člověk. Sladké se snažím odbourávat už teď (přestat kouřit bylo asi snažší) a začátkem února si začnu svíčkovou a řízečky postupně nahrazovat něčím lehčím.

V redukci kcal v jídelníčku nevidím zas takový problém, když se chce, tak to jde relativně s klidem.... Možná opravdu začnu pomalu utahovat už od února, je to jako se vším, raději pomalu, než to pak přepálit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2023 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to individualne, ja som ten typ ktory ranajky nemusi mat. Ale su ludia ktori zas mozu vynechat veceru. Proste jedno jedlo by si mal "zmensit", ja si niekedy objednavam aj polovicne porcie na obed, kedze vecer to potom kaloricky dobehnem a ten obed ma "nezabije". Zavisi to aj od prace ktoru robis, ak fachcis manualne, je to ine ako datlovanie za compom.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: st leden 18, 2023 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

18.1.2023
SQ:
5x5x67,5kg
OHP: 5x5x37,5kg
DL: 5x70kg

U dřepů asi něco dělám blbě, nebo je to o zvyku, nevim.... Ale začíná se mi při nich ozývat pravé rameno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st leden 18, 2023 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Môže to byť problém s mobilitou ramena. Jazdíš to lowbar?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: st leden 18, 2023 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uživatel77 napsal:
Ale začíná se mi při nich ozývat pravé rameno.

Až pojedeš příští trénink tak natoč jednu sérii ze zadu a možná i zboku, dost by to mohlo říct. Třeba jestli nemáš při tom jedno rameno níž jak druhé a dostává se do nepřirozené pozice
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: st leden 18, 2023 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedu low bar a kdyz se mi povede osu na pravym ramene o malej kousek pootocit nahoru, tak to skoro neboli. Priste natocim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2023 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

20.1.2023
SQ:
5x5x70kg
BP: 5x5x55kg
BR: 5x5x55kg

Dnes rameno nebolelo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2023 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

24.1.2023
SQ:
5x5x72,5kg
OHP: 5x5x40kg
DL: 5x75kg

Pár dnů pauza, včera jsem se konečně dostal na fyzio. Čeká mě to každý týden až do konce února. Porovnat krční a hrudní páteř, a trochu žebra. Jsem rád, že jsem se dostal k mladému klukovi, který semnou prošel i techniku dřepu, mrtvoly, cviky na mobilitu kyčlí, aktivaci (nejen) středu těla před tréninkem atp.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Uživatel77 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: