začátečník =)

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - začátečník =)  Úvodní stránka -> Začátečníci -> začátečník =)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gericho

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2023 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

stále žiju, ale zase nemoc, takže dneska je mi lépe a už jdu znovu na to
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gericho

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2023 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pořád žiji, ale bylo to nyní těžké. Covid dostal nakonec i mě a nebylo to žádná sranda, ještě nyní mi necítím chuť a když jo tak mi vše chutná jak hovno vyloženě... Jinak nevím začnu znova již dnes se chytám ale pořád se cítím oslabený i po takové době. Když jsem mohl tak jsem chodil akorat na delší procházky se psem ale nic víc nějak nešlo i potom jsem byl úplně hotový a šel rovnou spát i přes den.
Takže i tak jsem vám chtěl popřát všem kteří si to přečtou hezké svátky a nový rok, hlavně ve zdraví, což opravdu bez toho nejde =)
Gericho

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2024 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak po novém roce jdeme na to i s jídelníčkem opět, upravený pro mě jako sacharidové vlny, kdy jedu na dvě vlny s minimem, nejhorší je akorát si hlídat přípravu ale i tak to jde a vařím si na více dnů, dny kdy mám tréninky, neděle , úterý, čtvrtek jsou v jídelníčku obsaženy při tréninku isodrink a po tréninku One stop xtreme cookie & cream Reflex Nutrition.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - začátečník =) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Rychle na stránku:

Přejdi na: